Makyaj Ürünleri Kullandığımız makyaj malzemelerini yorumlayalım (resimli)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

çoook begendim ürünlerini
lorealın pudrasını yorumlar mısın
birde ben max factorun siyahını kullanıyorum bu senin ki fusion olan sanırım.
ne farkı var ki?

canım pudrası kaliteli çıktı,maske gibi durmuyor kadifemsi görüntü tavsiye edrim..
rimel suda akmayan sanırım canım..

sanırım şu an yok bundan değil mi

Valla gecenlerde aldm ama fiyatini hatrlamiorm olablir haklisn denin cildine gitmemis olablir herkese her marka iyi gelmio

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

maybelline kullandım hep öyle istediğim gibi hacim vermedi son aldığım rimelide beğenmedim hiç

maybellinenin en çok one by one rimelini seviyorum ben
onun dışında max factorda deneyebilirsin
ilk sayfalarda hep rimelleri tanıttım ben ordan baksana canım

bu rimel sanırım kirpikleri yapıştırmasın istiyorum ya rimel çok önemli bence her şeyden önemli :))

[video=youtube;SFERtkJ8fgo]http://www.youtube.com/watch?v=SFERtkJ8fgo&list=TLfLvS5IrdPiZgAZ-97JqlxfniOtiEQZrI[/video]

youtube a girebiliyormusun bilmiyorum ama bu kadarda istemiyorum ama işte birbirne yapışsın istemiyorum kirpiklerimin

Canım Flormar'ı Yves Rocher satın almış galiba o yüzden bu kadar pahalılaştı.
Ama mat rujlarını falan tavsiye ederim seviyorsan süper yapmışlar.
Pudralarını hiç denemedim ama rujlarından çok memnunum ben.

evet bu tarz kirpikleri bende sevmiyorum
[video=youtube;ujJbWlHZURg]https://www.youtube.com/watch?v=ujJbWlHZURg[/video]
böyle tek tek ayrılmışlar daha çok hoşuma gidiyor. bak bu videoda olduğu gibi.

anladım canım deneyeceğim mutlaka

Hala aranızdq cc kullanmayan var mıııu? Kullanın kullandırın yüzüme bakım mı yaptırdım diye o kadar çok soran oldu ki yeni makyaj yapınca övesim geldi

Hala aranızdq cc kullanmayan var mıııu? Kullanın kullandırın yüzüme bakım mı yaptırdım diye o kadar çok soran oldu ki yeni makyaj yapınca övesim geldi

Cc ne cnm ilk defa duyuyorm aciklarmisn :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

evet bu tarz kirpikleri bende sevmiyorum
[video=youtube;ujJbWlHZURg]https://www.youtube.com/watch?v=ujJbWlHZURg[/video]
böyle tek tek ayrılmışlar daha çok hoşuma gidiyor. bak bu videoda olduğu gibi.

aynen böyle olmalı bencede kirpik kıvırıcısı kullanmaya korkuyordum bir şey olur diye ama artık kullanacm bende

Missha Cho Bo Yang BB Krem

Aslında bu ürünle misshanın meşhur diğer ürünü olan perfect cover bb kremi arasında kalıp bu ürünün kapatıcılığının diğerinden daha yüksek olması nedeniyle cho bo yangı tercih etmiştim. bu üründen hem çok memnun kaldım hemde kalmadım.

ürün bence yağlı ve çok yağlı cilt tiplerine uygun kuru, normal ve karma ciltlere(benim dahil olduğum grup) uygun olmadığını düşünüyorum.
pudra bitişli bir krem.
yapısı kalın akışkan değil buda yüze dağıtmada sorun oluyor ve cildi kurutuyor..
2 rengi var 21 ve 23 ben açık tenli olduğumdan 21i tercih ettim ancak bana biraz açık ve pembe alttonlu geldi.(ben sarı alttonluyum)
deneme şansım olmadığından tam cildime uygununu tutturamadım yani :).
bu ürünü bana koyu gelen bir fondotenimle ve nemlendirciyle karıştırıp kullanıyorum hem rengi cilt tonuma uygun hale geliyor hemde dağıtması kolaylaşıyor tabi bu durum zahmetli oluyor.
ancak kendi açımdan söyleyeyim benim için muazzam bir kapatıcılığı var. çok başarılı bu konuda.
renk eşitsizliklerini, kızarıklıkları, sivilceleri güzelce kapatıyor. hafif çillerimde yetersiz kalıyor onuda belki bir kat daha sürsem kapatabilir ancak bu kezde yüzümde kat kat duracağından gerek duymuyorum. o kadar fondöten denedim pahalısından ucuzuna bence hiçbirinde bu bb krem kadar kapatıcılık yoktu.
ancak bir daha almam çünkü dediğim gibi çok zahmetli sabahın körü işe gitmeden kimyager gibi azcık koyu fondöten, bb krem, nemlendirici oranla karıştır yüzüne sür. birdahaki denememi perfect cover yada signature serisinden birini yapacağım yada ikisininde küçük boyunu alırım.

garnierin suyunu kullanmaya başladım...çok memnun kaldım
umarım bir loral vakası daha yaşşamam

the body shop deniz yosunu kremi..kremin amacı yüzdeki yağı dengelemek ve matlaştırmak
3 saat kadar vaad ettiğini yerine getiriyor ama sonrasında yüz parlamaya başlıyor
benim alnım fazla parlamıyordu ama bu ürün hem alnımı hem burnumu olduğundan fazla parlattı
fakat beraberinde de sağlıklı bir cilt görüntüsü veriyor..yani iğrenç yağ parlaması değil,aydınlatıcı sürmüş gibi hoş bir parlama
sabah sürdüm nemini hala koruyor...cilt neme doyuyor kesinlikle...

neutrogena yağsiz yüz temizleme jeli..güzel bir ürün...
nemlendirme özelliği de var ..kazık gibi bir cilt bırakmıyor ardında..
yüzümü temizledikten sonra the body shpun deniz yosunu kremi sürme gafletinde bulundum sabah çok yağlı bir ciltle uyandım
ikiside yağsız ürün olmalarına rağmen anlaşamadılar =)

maybelline black drama..kirpikleri yapıştırıyor...onun haricinde uzunluk ve kıvırma güzel..ama daha almam..

Bu aralar severek kullandigim Ürünler:

Garnier BB Cream (Karma ciltler icin)

Klasiginide kullanmistim, pek sevmemistim. Cildimde kalin bi tabaka gibi bi his birakiyordu. Bu öyle degil, incecik kuru bi yapisi var.
Kapaticiligi eh iste, nemlendirici özelligide ahim sahim degi. Sevdigim güzel bi aydinlik veriyor yüze ve cildi dogal bi sekilde güzel gösteriyor.
Cok sivi birde, su gibi onuda sevmedim. ama günlük kullanim icin fondotenden iyi yinede

Skinfood Concealer

cok koyu gözalti morluklarim var kansizliktan dolayi, bundada koyu gözalti morluklar icin uygundur yaziyordu. denemek icin aldim ve gercekten memnun kaldim. Rengi birau turuncumsu oldugundan koyuluklarii güzel kapatiyor ve aydinlatiyor.
Nemlendirici özelligide cok güzel.

Clinique Blended Face Powder

Gercekten hayatimin pudrasi, alirken öylesine almistim bu kadar memnun kalacagimi tahmin etmemistim. Seffaf renksiz bi pudra diye aldim, hafif bi rengi var ama fondoten üzerinde kullanildiginda diger pudralar gibi rengi degistirmiyor, sadece matlastiriyor ve parlaklik veriyor.
Bittikce alacagim ürünlerin en basinda geliyor.

Maybelline Master Kajal

Eh iste, pek sevmedim aslinda. Bi iki saat icinde gözaltina oturuyor ve panda gibi oluyorum, bundan nefret ediyorum... Bitsin diye kullaniyorum aslinda

Lancome Doll Eyes Rimel

cook cok seviyorum, kirpikleri cok güzel ayiriyor ve uzatiyor.

Maybelline Lasting Drama 36H Gel Liner Black Shock

Eyelenir sürme acizi biri olarak bu kalemi cok sevdim, kolayca ciziliyor ve inanilmaz kalici...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…