Makyaj Ürünleri Kullandığımız makyaj malzemelerini yorumlayalım (resimli)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Oh maşallah hepsini kendine mi aldın güzel günlerde kullan
bende şu aralar dudak için Balmi Lip Balm kullanıyorum. Çok güzel yaptı dudaklarımı..
üstelik kutusuda çok şeker açık pembe ve kokulu silgi gibi kokuyor.

Eveett kendime aldımmm :)))) ama benimki şöyle bişey dudaklarım yaz kış soğuk sıcak farketmeden üstleri altları yara gibi oluyo.. başta yanmaya baslıyo sonra sürekli bii dudak yalama hissi oluo altı üstü kızarıyo falan doktora falanda gittim verdikleri ilaçlar bi işe yaramadı cire aseptine diye bi krem bulmuştum o iyi geliyodu sonra üretimi durdurma kararı aldılar bunu duyduğum gibi stok yapmıstım :) o arada blistexin bu ürününü keşfettim çok güzel nemlendiriyo yoksa dayanamazdım heralde .. Bende sırf bununda üretimi durdurulur diye hep stokta bulunduruyorum her eczanedede olmuyo gidiyorum soruyorum getiriyo bi tane kaç tane var diyorum kaçtaneyse alıyorum hepsini eczacılarda şaşırıyo 1 kutusu 2 3 ay gidiyo ama :) canlarım benim yerim ya :))))))))) düşün artık bilinç altımı

rocket güzel ama benim kirpiklerimi dökmüştü ya umarım sende öyle birşey olmazz

Son düzenleme:

evet yokmuş gibi duruyor ama bir hile olduğu belli
çok güzel
tıpatıp rujla aynı rengi nasıl bulacağız ama :44:

Sana oneri canim :) bu kalemi aliorsn disina surdukten sonra icinide sadece kalemle dolduruyorsun tabi sonrasinda dudaklarn cok kuru olcak biraz parlatmak icinde nivea nemlendiriciler varya hafif rrnk veriyor onunda cileklisini aliosun sadece bir kat ustunden geciosunki parlatici surmus gbi durmasin al sana bu ruj iste

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

çok mantıklı teşekkür ederim deneyeceğimm

evet bunu dayanamayıp açtımm

begendim açıkcası. topaklanma olmadı.kirpikleri uzun ve kibar gösteriyor
böyle aşırı bir dolgunlaştırma yok.kirpikleri tane tane gösteriyor. kıvırmasıda yok ben daha çok kıvrık kirpkleri seviyorum
kıvamı biraz sıvı. o da ilk açıldığı için olsa gerek. zamanla düzelecektir.

Son düzenleme:
en güzel dolgunlaştıran rimel hangisi diye sorsam
acaba sorun kirpiklerde mi diye düşünür oldum

Kizlar bende bikac kozmetik urunlermden bahsetmek istiyorum :)

Resimdeki Johnsons baby kremi bicok kisi bliordur ve favorimdir.. kokusu ve yumusakligi harika yagli bir his vermior ne kdr krem kullansamda bu krem gibi bulamadim :) rimellerde biri flormar x5 turbo boost yine favorim senelrdir kullaniorum harika uzun ve dolgun yapio ve yni buldugm evelineden volume celebtiries oda cok iyi harika bole tane tane yapior kirpikleri ikisni cok seviorm :) ve flormar ruj muhtesem herkes bayildi yeni aldim :) the body shoptan madagascan vanilla flower vanilyali kokulari sveerler icn tavsiyem :)) ve flormardan allik seftali ariodum ve aradigim tonu buldum smdilk bu kdrrr :)

Son düzenleme:
Of yine foto eklemeyi unutmusum yolluorm :d

Eklentiler

• $1399931548580.jpg
    27,8 KB · Görüntüleme: 67

allık bende istiyorum şeftali tonlarda ama flormardan çok soğudum ordan birşey alasım gelmiyor

canım pastele bak onun tonları daha güzel bence kalite olarakta pastel flormardan iyi..

Aaa ciddimisin ben ne alsam memnun kaldim hem uygun hemde iyi bi sknti gormedm hic cnm tavsiye ederim bu alligi

ben çou ürününden memnun kalmadım ya
şu an flormardan sadece kalem kullanıyorum
birde aşırı pahalı geliyor bana
türk malı nede olsa gümrükten falan geçmiyor ama allığı pudrası falan 30 lira
saçma değil mi
the balmdan essenceden alırım daha iyi diyorum

3 ay gratiste çalıştım çalıştıgım süre içinde denemediğim rimel kalmadı.. kii benim kirpiklerim bi hayli uzun ne sürsem gidecek cinste yani.. ama yinede en memnun kaldığım rimel L'Oréal Double-Extension Maskara oldu. çift taraflı rimel hem besliyor hem dolgunlaştırıyor. benim gibi çalışanlarda çok memnundu rahatlıkla önerebiliyoduk müşterilere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…