Makyaj Ürünleri Kullandığımız makyaj malzemelerini yorumlayalım (resimli)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

bende begendim
tek farkı biodermada yapış yapış bir his yoktu bunda kalıyor
onuda durulamayla hallediyorum çok sevdim. fiyatıda çok uygun kutusuda kocaman

Canım zaten ben makyaj temizleme suyundan sonra mutlaka yüzümü jelle yıkarım alışkanlık bende.
O yüzden o yapış yapış hisse hiç dikkat etmedim açıkçası :KK37:
Fiyatı uygun, indirimde daha da uygun Gratisten 9.25 TL ye aldım ben:KK1:

kızlar dudak kalemi kullanıyormusun kadınlar günü indiriminde lorealin almıştım ben..kalem ve ruj uyumluysa gerçekten güzel sonuç veriyor..mesela açık şeftali renleri..

dudak kalemi diyince nedense aklımda bu görüntü oluşuyor
$gwen-stefani-ruj-kalemi.jpg
o yüzden hiç cesaret edemişimdir :KK53:

Canım zaten ben makyaj temizleme suyundan sonra mutlaka yüzümü jelle yıkarım alışkanlık bende.
O yüzden o yapış yapış hisse hiç dikkat etmedim açıkçası :KK37:
Fiyatı uygun, indirimde daha da uygun Gratisten 9.25 TL ye aldım ben:KK1:

biodermada önce jelle yıkayıp sonra onunla üstünden geçiyordum
ama bunda öyle yapınca yapış yapış kaldı
o yüzden önce sildim sonra jelle yıkadım daha iyi oldu :KK31:

yok yav one seren Serengil misali...
benim dediğim aynı renk tonu birbirine yakın şeftali ruj ve kalem açık ve mat olucak mesela..yarın fırsat bulursam çekip koyarım buraya..

hani orta yaşlı kadınlar dudaklarını kahve kalemle çerçevelerdi ya
dudak kalemi diyince aklıma o geliyor :KK1:
sen koy bakıyım bende

biodermada önce jelle yıkayıp sonra onunla üstünden geçiyordum
ama bunda öyle yapınca yapış yapış kaldı
o yüzden önce sildim sonra jelle yıkadım daha iyi oldu :KK31:

Aynen önce sil sonra jelle yıka canım gerçekten hakkını veren bi ürün yapmış Garnier.:KK31:
Bu arada Yves Rocher'den aldığım kahveli ve fındıklı duş jellerini şiddetle tavsiye ediyorum. İçinde paraben yok. Tamamen zararsızlar ve süper köpürüyolar. Ayrıca nefiss kokuyolar.:KK16:

Aynen önce sil sonra jelle yıka canım gerçekten hakkını veren bi ürün yapmış Garnier.:KK31:
Bu arada Yves Rocher'den aldığım kahveli ve fındıklı duş jellerini şiddetle tavsiye ediyorum. İçinde paraben yok. Tamamen zararsızlar ve süper köpürüyolar. Ayrıca nefiss kokuyolar.:KK16:

$duru_dus_jel_perfume_250ml_llyum_61395.jpg $duru_dus_jel_perfume_250ml_gul_61394.jpg
duş jellerinde bu ikisinden vazgeçemiyorum yaa :KK31:
ama yolum düştüğünde bakacağım mutlaka :KK34:

Son düzenleme:
$csc.jpg canım bak andrea del boca yine makyajını çok beğendiklerimden burda kullanmış kalem ama sadece dolgun göstermiş..

diadermine cc krem
rengi oldukça açık ...sürdüğünüzdepütür pütür şeyler kalıyor suratınızda
ama bu ürünün kendisinden kaynaklanıyor...tek güzel yanıyıkadıktan sonra cilt sağlıklı duruyor bir süre
yağlı cildd tavsye edilmez...akşama yağ torbasına dönersiniz

Lorealmakyaj temizleme suyu...ilk şişesini ayıla bayıla kullandığım ürün..
2. Şişede bir terslik oldu makyajı çıkaramaz oldu...
3.şişede kirpiklerimidöktü gözlermi şişirdi :KK1:

evet yokmuş gibi duruyor ama bir hile olduğu belli
çok güzel
tıpatıp rujla aynı rengi nasıl bulacağız ama :44:

canım araştırırsan bulursun..makyajında tekniği var..andrea del boca tarzı makyaj yaptığında yüzüne bir bakan yine bakıyor:KK9:

diadermine cc krem
rengi oldukça açık ...sürdüğünüzdepütür pütür şeyler kalıyor suratınızda
ama bu ürünün kendisinden kaynaklanıyor...tek güzel yanıyıkadıktan sonra cilt sağlıklı duruyor bir süre
yağlı cildd tavsye edilmez...akşama yağ torbasına dönersiniz

Lorealmakyaj temizleme suyu...ilk şişesini ayıla bayıla kullandığım ürün..
2. Şişede bir terslik oldu makyajı çıkaramaz oldu...
3.şişede kirpiklerimidöktü gözlermi şişirdi :KK1:
o makyaj temizleme suyu annemde vardı denemiştim, gözlerimi çok yakmıştı canım ya hemde baya sende de oldu mu?

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1399841920.216830.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1399841938.511190.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1399842001.380240.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1399842009.689954.jpg
Hep kullandığım ve çok memnun kaldığım ürünlerden bir kaçı :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

$DSCF5549.jpg

Kızlar haftasonu bunları aldım ama garnier rahatlatıcısı beni pek rahatlatmadı sanırım kullanan varmı yüzümü yaktı baya . Cildim çok çok hassas ondan mı yoksa herkestemi böyle ?

Eki Görüntüle 1110561

Kızlar haftasonu bunları aldım ama garnier rahatlatıcısı beni pek rahatlatmadı sanırım kullanan varmı yüzümü yaktı baya . Cildim çok çok hassas ondan mı yoksa herkestemi böyle ?

Ben makyaj temizleme suyumu Garnier'den tercih ederken, cilt toniği Loreal'den ediyorum.. Şu cilt düzgünleştirici kadifemsi toniğini. Üstelik hassas ciltler içinde uygun bi dene istersen:)

evet aynen öyle oldu sonradan...oysa ilk şişede mucize su gibiydi...
anlamadım ki niye öyle oldu

Valla canım bende ilk şişede yaptı birkaç kullanımdan sonra bence olmamış Loreal'in suyu, Garnier dene bi:KK34:

Son düzenleme:
$images (1).jpg $indir.jpg $p_871_b.jpg

benimde gratisten indirimde aldığım ürünler bunlar. Niveanın toniğinden memnunum cildime iyi geliyor ama canlandırıcı günlük kremini ilk defa aldım 2 gündür kullanıyorum memnunum kaldım ama yorumlarını okuduğumda ciltte tüylenme yaptığından şikayet etmişler bir süre kullanayım bakalım eğer öyle olursa bırakırım kullanmayı.

maybilline rocket maskarayı da ilk defa aldım bugün kullandım gayet hoş duruyo :)

birde golden rose diplinerını aldım ama evde kaybettim deneme şansım olmadı sanırım çöpe attım nasıl üzüldüm anlatamam indirimden aldım diye seviniyordum :)

Son düzenleme:
Kızlar dermokozmetiğe giriyo biraz ama yazmadan edemedim dudaklarınız iiçin bence muhteşem bi ürün biraz blistex satıcısı gibi oldum ama napim onsuz 1 gün bile düşeniyorumm :))))))))))))) bebeklerimizi sizlerle paylasmak istedim :KK70:
$DSCF5584.jpg bitmişti geçen gün eczanedede kalmamış direk sipariş verdim sonuç bu :KK70: :KK16::KK16::KK16::KK16:

X