Makyaj Ürünleri Kullandığımız makyaj malzemelerini yorumlayalım (resimli)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
$super-blendable.jpg
çoğu kişinin begendiğin bir ürün loreal true match fondoten
benim için tam bir fiyaskoydu
fondoten yüzümle uyum sağlamadı kalıp şeklinde kaldı. pütürlü iğrenç bir görünüm oldu.
siz bu ürünü kullandıysanız ne düşünüyorsunuz

$Ýçerik.jpg
uygun fiyatlı güzel bir ürün daha
pastel silky dream fondoten.
hafif yapılı yumuşacık bir ürün. tamamen mat değil tamamen parlakta değil.
kapatıcılığı az. ama renk eşitsizliklerini düzenlemeye yeterli. lekeleri sivilceleri kapatmaz..
hafif yapılı bir fondoten arıyorsanız mutlaka deneyin

katılıyorum
benimle aynı fikirde olan birini görmek güzel :KK53: acaba sorun fondotende değil bende mi diye düşünmeye başlamıştımm

yok be tatlım katı iğrenc birşey maske gibi .kuzenim almıştı sürüodu koyu duurodu bie teninde berbattı pütürleşiodu bir saate .. benim ten rengim baya beyaz zaten hiç olmuo fondoten:KK70:

yok be tatlım katı iğrenc birşey maske gibi .kuzenim almıştı sürüodu koyu duurodu bie teninde berbattı pütürleşiodu bir saate .. benim ten rengim baya beyaz zaten hiç olmuo fondoten:KK70:

bloggerlar bi övmüş sanırsın yüzyılın ürünü
ama ben onlara hediye olarak gelmesini ufak bir etkisi olarak düşünüyorum :KK14:

Son düzenleme:
kızlar true mate pudrayı beğendim ben hafif dokusu kadifemsi maske gibi durmuyo ciltte..fondöteni kullanmadım..
lancome fondöten kullanıyorum..çok güzel ve ipeksi bir cildiniz varmış hissiuyandırıyo..ama biterse koruyuculu cc krem alıcam yada bb..:)

kızlar true mate pudrayı beğendim ben hafif dokusu kadifemsi maske gibi durmuyo ciltte..fondöteni kullanmadım..
lancome fondöten kullanıyorum..çok güzel ve ipeksi bir cildiniz varmış hissiuyandırıyo..ama biterse koruyuculu cc krem alıcam yada bb..:)
ben missha signature ve perfect cover bb kullandım hala devam ediyorum . ya cildim düzelse hç kullanmak stemem aslnda

bende pudrasını kullanmadımm
cc alırsan pure beauty öneririm
lancomun hangi fondotenini kullanıyorsun

bloggerlar bi övmüş sanırsın yüzyılın ürünü
ama ben onlara hediye olarak gelmesini ufak bir etkisi olarak düşünüyorum :KK14:

eee tabi .D şimdi la roche posay sürdüm cildime effaclar duo önceden kullanmıştım sonra bırakmıştım iyi gelmişti sonra etkisi azaldı diye bıraktım şimdi yarım kalmıştı bidaha başladım aslında fena değil $effaclar-duo.jpg

eee tabi .D şimdi la roche posay sürdüm cildime effaclar duo önceden kullanmıştım sonra bırakmıştım iyi gelmişti sonra etkisi azaldı diye bıraktım şimdi yarım kalmıştı bidaha başladım aslında fena değil Eki Görüntüle 1110313

ben elimdeki bioderma kremler bitince bunu almak istiyorum
siyah noktalar ve pütür pütür duran ufak sivilceler için işe yarar mı

Son düzenleme:

bende pudrasını kullanmadımm
cc alırsan pure beauty öneririm
lancomun hangi fondotenini kullanıyorsun

lancome teint idole sılky mat....beıge porcelaıne 010 porselen etkisi veriyo ve mat...

ben missha signature ve perfect cover bb kullandım hala devam ediyorum . ya cildim düzelse hç kullanmak stemem aslnda

canım nasıl oldun bana iyi geldi acnelyse 2 seans uyguladım şimdi düzeldi..senin aktif sivilcelerinmi var..kalemle nokta yapar gibi sivilcenin üstüne sürsen ...

güzelde çok pahalı bee :KK14:
estee lauder double wear aldım ondanda memnun kalmadım
o gunden beri pahalı fondotene tövbeliyim
canım sen öğrencisin..çalışmaya başla allahın izni ile neler alırsın birde anlayışlı koca allahın izni ile..:nazar:

bence yarıo şöyle diyim canım sivilce çıkmasını önlüoo bide hafifte olsa tonu düzenledi...bende en son bioderma jel aldım sensibio aldım bu sefer sebium almadım ama buda ii gibi :)

bende neler yaptım siyah noktalar için nafile sadece içi siyah görünmüyo..tonik kullanın kızlar yinede küçültür gözenekleri..

canım nasıl oldun bana iyi geldi acnelyse 2 seans uyguladım şimdi düzeldi..senin aktif sivilcelerinmi var..kalemle nokta yapar gibi sivilcenin üstüne sürsen ...

tatlım acnelyse ile uğrasamadım çok iğrenc oluo cildim şu an daha ii gferçekten o berbat hale sokuo uzun vadede ii olabilir ama evden çıkmamak lazım azcık sürsemde harita oldu hafif düzeldi zaten .şimdi la roche posay effaclar duo kullanıyorum o da salisilik asitli ve en azından symuyo :=)

benim bide belli olmayan beyaz kabarcıklar var komedon deniyor sanırım sıkınca yağ çıkıoo ayy iğrenc :KK70: onlara yaptığınız bişi varmı ?

X