Makyaj Ürünleri Kullandığımız makyaj malzemelerini yorumlayalım (resimli)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

elimde iki rimel vardı o yüzden daha açmadım canım
garnier bioderma h20ya çok benzetilmiş
bende alacağım onu
sen kullandın mı

Yeni cicilerinizi güle güle kullanın bayanlar:KK16:
Garnier temizleme suyunu ben kullanıyorum ve çok memnunum.Ama ben daha önce bioderma kullanmadım karşılaştırma yapamam.

ya bişe sorcam kızlar flormarın rimelini kullanan var mı...

revolatıon yada x10 olanı özellikle....alıcam ama ikisiden hangisi karar veremedim....

x10 olanı kullandım
ve kısa sürede çöpü boyladı
hiç begenmemiştim ben

$images.jpg $Garnier-Kusursuz-Makyaj-Temizleme-Suyu.jpg
bu ikisini aldım bende
başkada birşey almayacağım

maybellinenin yeni çıkan rimelinide denedim
normalde denemem ama testerı yeni açtıklarını söyledi bayan bende deniyverdim
sevdim kirpikleri çok uzatıp kıvırıyor :KK34:

sana şey sorucam bu h2o ne oluyo tonıkmı canm?

yok canım temizleme suyu
ister makyajını temizle
ister akşam çok yorgunsan üşeniyorsan normal suyla yıkamak yerine bununla temizle
sudan bile yumuşak.
pamuğa döküp siliyorsun.cildinin temizlendiğini hissediyorsun zaten.bu resmini alıntıladığın o değil yanlız
bu yeni çıkmış deniyim dedim

Son düzenleme:

yok canım temizleme suyu
ister makyajını temizle
ister akşam çok yorgunsan üşeniyorsan normal suyla yıkamak yerine bununla temizle
sudan bile yumuşak.
pamuğa döküp siliyorsun.cildinin temizlendiğini hissediyorsun zaten.bu resmini alıntıladığın o değil yanlız
bu yeni çıkmış deniyim dedim

hımmm anladım sen biodermanınkını dıyosun bende ındırmde kıstırırsam alayım bıtane:13::13:

Yeni ciciler acelem vardı çok bakınamadım

Eklentiler

• $1399742241395.jpg
    $1399742241395.jpg
    34,8 KB · Görüntüleme: 94

harika şeyler almışsın :KK16:
rimel one by one satin black olanı mı
ben çok severek kullanmıştım onu
sende kullanınca yorumlarsın
birde cc yi indirimden kaça aldın ?

evet o canım

ccnin fiyatına bakamamıştım. fişide çözemedim canım galiba indirim yok cc de zaten bir tane cildime uygun kalmıştı direk aldım uzun süre bulamamıştım.

çok teşekkürler. burdaki watsonstaki kız çok tatlı önerdiği şeylerden hep memnun kaldım yönlendirmesi falan çok tatlı eğlenerek denemeler yaptık :KK70::KK9:

ama şu var jel eyliner maybeline rossmanda 14e mi ne düşmüştü patelin alığını aldım arkadaşa watsonsta 20 civarı rossmanda 14 falan 2 dükkan arası memik dokudum telden arakadaşıma da alışveriş yaptım kafam uçtu :KK70:

evet o canım

ccnin fiyatına bakamamıştım. fişide çözemedim canım galiba indirim yok cc de zaten bir tane cildime uygun kalmıştı direk aldım uzun süre bulamamıştım.

çok teşekkürler. burdaki watsonstaki kız çok tatlı önerdiği şeylerden hep memnun kaldım yönlendirmesi falan çok tatlı eğlenerek denemeler yaptık :KK70::KK9:

ama şu var jel eyliner maybeline rossmanda 14e mi ne düşmüştü patelin alığını aldım arkadaşa watsonsta 20 civarı rossmanda 14 falan 2 dükkan arası memik dokudum telden arakadaşıma da alışveriş yaptım kafam uçtu :KK70:

watsons en pahalılarıydı bence benim gözlemlediğim kadarıyla
rimeli 22ye aldım gratisten
watsonsta 24 küsürdü

Rimmel marka maskara harika bisey su an sadece watsons magazalarinda satiliyor sanirim ve sadece 10 lira

Eklentiler

• $1399745125395.jpg
    $1399745125395.jpg
    6,3 KB · Görüntüleme: 132

estee lauder double wear fondoten

bu fondoten kapatıcılığının çok yüksek olmasıyla ünlü
gerçekten şimdiye kadar kullandığım en kapatıcı fondoten. Günlük kullanım için kesinlikle uygun değil.
özel günler için lekelerimi sivilcelerimi kızarıklıklarımı kapatsın diyorsanız tam size göre
30 ml boyutunda ama sanki gerçekte daha fazla gibi. çünkü çok kapatıcı olduğu için çok az bir miktar sürseniz bile yetiyor.
bu fondoten yaglı ciltlere uygun. kuru ciltlerde nemlendiricisiz kullanılmaz.sabitlemek matlaştırmak için pudraya ihtiyacınız yok. zaten yeterince mat
yağlı cildiniz varsa kesinlikle dahada yağlandırmaz.

bu fondotenin çok begeneni var ama ben sevmemiştim. nedeni ise çok aşırı derecede kapatıcı ve doğal olmayan bir görünüm çıkıyor ortaya
cildim nefessiz kalmış boguluyormuş gibi hissetmiştim.

maybelline affintone pudra
begenmediğim bir üründür kendisi
kapatıcılığı yok. birde sert bir yapısı var ciltle uyum saglamıyor
sürdüğünde pul pul kalıyor
söyleyecek fazla birşey yok çok uzun süre kullanmadım zaten.
maybelline keşke fondotende gösterdiği basarısını pudra da gösterseydii

X