Makyaj Ürünleri Kullandığımız makyaj malzemelerini yorumlayalım (resimli)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ben aldıklarımın ne olduğunu yazmıyormuşum ya:)
bugün ekleyeyim ne olduklarını.
h&m hghlıghter palette. 3 tonlu bir aydınlatıcı.
buraya uğrayınca makyaj kolleksiyonlarına bakayım dedim. biliyorsunuz h&m makyaj koll.nunu yeniledi. iyide yapmış.
çok güzel ürünleri var.
uygunda fiyatları.
swissco ultımate detangling saç fırçası.
şu meshur fırçanın dupe ı.
tanglee teezer saç fırçasının yani..

birebir aynı diyorlar. fiyat farkı uçurum tabi onla. bu şok edici fiyata satılıyor.
ve avonun yüz el ve vücut kremi.cocoa butter rıch cream.
inanılmaz çikolata kokusu. buram buram çikolata kokuyor. birde kalıcı.vede yumuşacık yapıyor elleri.
bayıldım.
garnierin küçük boy makyaj temizleme suyu.
bundan memnuum. büyüğünü bitirdimdi. ellde 2 tane başka marka var. bunuda öylesine aldım.

lwe petıt marseillıas ,2 banyo duş jeli. ki bu marka feci methediliyor. deneyelim bakalım.:)

blistex lip bam.
kış geldimi benim dudaklar feci kurur. gece kullandım. oldukça başarılı. yumaşacık yaptı dudaklarımı. renksiz olmasını tercih ettim. evde falan kullanmak için.

,
bu herkesin öve öve bitiremediği color tattoo 24hr ,ün efsane rengi, 35 on and on bronze' ı sonunda aldım.
hep aklımda, ama hepte unutuyordum.
dün bağdat caddesine inince gratisten alıverdim.
ve en son gratisten bu cüzdanı aldım.
ne zamandan beri bol kart koyma yeri olan bir cüzdan arayışındaydım.
sonunda bunu bulunca evrekaa dedim ve kaptım. çok kullanışlı çok gözlü. daha ne olsun:).

bundan sonra aldıklarımı bu şekilde yazayım dedim. çünkü diğer türlü sadece fotoğrafla ne markası nede ne olduğu anlaşılmıyordu. benden bu kadar . sadece bugünlük tabi:)

Son düzenleme:
Keşke bu maybelline'nin color tattoo farlarında diğer renkleri de olsaydı. Yurt dışında olupta burda satılmayan çok rengi var özellikle mac painterly paint pot'a dupe olarak gösterilen rengini cok merak ettim. Ama burada yok el mahkum mac'den alacağım sanrım..

maybelline nin çoğu şeyi yok zaten burada. neden getirmiyorlarsa artık

Rossmann'dan bugün aldıklarım.
Loreal'in bu ürününü merak ettim. Mucizevi bakım yağından daha önce kullanmıştım. Bu acaba aynı etkiyi verir mi denemek için aldım. Yine loreal göz kremi aldım. Oje her zaman alışveriş unsurum. Bu markayı ilk defa deneyeceğim.

Eklentiler

• 20151214_193839.jpg
    35,9 KB · Görüntüleme: 124
Arkadaslar merhaba ben sizden şöyle mat güzel kalici bir kirmizi ruj önerisi istiyorumm ne onerebilirsiniz

Renge bayildim canim ya nasil kullandin mi kullanisli mi acaba
bende bu ton yok. maalesef bana kırmızı çok gitmez. ama bu serinin tam dört rengi var. ilk sürüyorsun hafif parlak sanıyorsun ama sürünce hemen matlaşıyor. çok kalıcı. bu rengi gördüm. çok kişide bayılarak kullandığını söylüyor.

o yağ bende var. fena değil bence. ama klikit olan daha hoşuma gitti benim

Sağol canım ilk firsatta deneyecegim :)

Bu seferde eyeliner tavsiyesi istiyorum kizlar ben daha once hic eyeliner surmedim ilk istegim kolay surulebilir ve siyah olmasi önerileriniz nelerdir

dün akasya avmye gitmişken, macden sabitleyici spreyini alayım dedim ,
mac prep prıme
65 gayme. fazla tuzlu..( o yüzden evde yapılanlara baktımdı.youtube videolardan.
birde onu yapıp ikisinin farkına bakacağım.fark yoksa bir daha almam şahsen.)
sonrada
watsonsdan,
toni guy serum drops. saçın elektriklenmesini önleyen,canlı parlak yapan bir ürünmüş.göreceğizzzzz,öylemiymiş:)
vede
yine watsonstan bir sprey şişesi. bu sabitleyici spreyi bende bir evde yapmayı deneyeceğim. bakalım aynı işlevi yapacak mı. kıyaslayınca yazarım. gülsuyu ve gliserin karıştıracağım.
birde rocs diş macunu. bunu çok methetmişler . bakalım nasılmış.

toni guy serum drops. denenmiştir. ve fevkaledenin fevkinde. tavsiye ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…