Makyaj Ürünleri Kullandığımız makyaj malzemelerini yorumlayalım (resimli)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
sonunda wet and wild nutty tekli farı buldum bugün.
bayıldım rengine. yapısıda yumuşacık çok güzel.
ilk defa bir farı beğendim ve stoklamak istedim

Ay canim kosa kosa gidip aldim bunu ama bildigin bordo cikti ya baya koyu bana yakismadi :KK43:( cok umutlanmistim halbuki
çok şaşırdım. çünkü ben denediğimde aynı fotoğraflardaki gibi durdu bende. deneseydiniz keşke. ben denemeden asla almam. yanız benin dudaklar beyazdır. renksizdir. ne renk sürsem aynı onun rengini alır. mesela bir arkadaşıma bobbbi brown ın bir kaem rujunu alduık geçenlerde. oda sürdü bende o kadar farklı durduki ikimizde. o yüzden ruj alınıken mutlaka denenmeli

çok şaşırdım. çünkü ben denediğimde aynı fotoğraflardaki gibi durdu bende. deneseydiniz keşke. ben denemeden asla almam. yanız benin dudaklar beyazdır. renksizdir. ne renk sürsem aynı onun rengini alır. mesela bir arkadaşıma bobbbi brown ın bir kaem rujunu alduık geçenlerde. oda sürdü bende o kadar farklı durduki ikimizde. o yüzden ruj alınıken mutlaka denenmeli
Aynen canım denemeden almam bi daha :KK43:

Aynen canım denemeden almam bi daha :KK43:
bu arada 19 olmasın aldığınız. 19 bordo çünkü

09

039.JPG

19
20151122_130310 (1).png
20151122_125852.png

Acaba 2 kat sürdüm duzgun olmayinca ondan mi oldu bugun yine deniyim. Bi de tester olaninda 09 yaziyodu benim aldigimda 9 yaziyodu gorevli bayana sordum aynisi dedi ama bilemedim

yok ya 9 numara tam bayrak kırmızısı bordoyla uzaktan yakından alakası yok.. bence sizin tüpte sorun olabilir geri götürün testerıyla yanyana swatchlayın aynı değilse şikayet edin yeni bir 9 numara versinler..

DSC_0006.JPG
İndirimden neler aldınız kızlarr :KK51:

ben bu ay batık olduğum için migrostan sadece ihtiyacım olan şeyleri aldım.
ellerim ayaklarım dirseklerim fena şekilde kuruyordu ayazdan dolayı. hiçbir kremin faydası olmuyordu ki vaseline yetişti imdadıma. Gerçekten yumuşacık oldu kuruyan yerlerim.
Diğer neutragena nın yağsız nemlendiricisi. Baya seveni var. La roche effaclar duo kullanıyorum ama nemlendirmesi yetersiz. Birde bunu deniyim dedim.
Diğeride çantaya atmalık krem.
Hepsi 10 lira tuttu sadece. Şoka girdim gratisde sadece neutragena 10 liraydı.
İndirim yarında devam ederse neutragenanın göz makyaj temizleyicisini alacağım migrostan.

X