Makyaj Ürünleri Kullandığımız makyaj malzemelerini yorumlayalım (resimli)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bende rossmanları koyayım.
loreal super liner jell eyeliner.
bugün kullandım. çok başarılı . simsiyah adeta gözde kayıyor. ve fırçası var. onunlada sürmeside kolay
.olay mikro yapılandırıcı. her zaman aldığım kremdir. indirime girince kaptım.
rıval de loopun bu göz ve yüz kremi.
ilk deneme olacak. bakalım. göreceğiz sonucu

note'ın bu ruju. mat bitişli bir kırmızı. ben biraz kiremittir dedim ama tam kırmızı çıktı. kendimme yakıştıramadığım renk kırmızı olunca kullanılmayan sepetine gidecek. denemedim bu sefer ve hata yaptım. dudakta ruj vardı diye.
ama renk çok çok güzel. sezarın hakkını sezara vereyim:)
note'ın yine bu glossu. açık bir ton. ben rujların üstüne sürmek için aldım.
sürdüğümde bir kaç rujumun üstüne. onları şahaneleştiren bir ton oldu.. tek başına ise belirgin değil.

marseıllaıs vanilya sütü banyo duş jeli. bu markadan 2 tane almıştım geçenlerde. bunu almayacaktım. ama düşürdüm. kapak gitti. bende ayıp olmasın diye rafa geri koymadım aldım:) güzelmiş bu arada kokusu.
çok methedilen loreal true match kapatıcı.
çok beğenilerek sepete eklendi:). kullandım kapatıcılığı mükemmelmiş.
ve en son
tony @ guy saç spreyi.
indirimde kaçırmayayım diyerek alındı. gayet iyi.
10401086_1664671780441647_3502488362036577387_n.jpg

1. rossmanna gittim yine. veee
    r.de l young, oje koruyucu.

loreal true match fondoten
    ıvory rose.

Maybelline Color Tattoo - Permanent Taupe
    gri. hatta azcık kahvede var tonda.
    ve birde anahtarlık. taşlı tuşlu bir şey. sevdim alayım dedim.

970942_1665032043738954_7889907560362440662_n.jpg

1. rossmanna gittim yine. veee
    r.de l young, oje koruyucu.

loreal true match fondoten
    ıvory rose.

Maybelline Color Tattoo - Permanent Taupe
    gri. hatta azcık kahvede var tonda.
    ve birde anahtarlık. taşlı tuşlu bir şey. sevdim alayım dedim.
Eki Görüntüle 1731664
bu arada maybelline farımı yanlış yazmışım. açarken kağıdı yırtıldı. tam okuyamadım. netten buldum gri deyince. ama o değil. sonra kağıdı birleştirdim. meğer buymuş.
Maybelline: 55-Immortal Charcoal

index.php
index.php

12417798_1666952106880281_4650306459452506065_n.jpg

dün aldıklarım

mary lou aydınlatıcım yoktu. hep aklımdaydı aldım. gerçekten güzel. beyazımsı altın.
en büyük yanlış alışverişim ise,
thebalm,ınstain pınstrıpe allık oldu.
bendeki nars sın'ın bire bir aynısıymış.
aslında alırken sın e nekadar benziyor dedim ama yinede aldık işte.
eğer sın istiyorsanız bu the balmın alllığına bir göz atın derim. o kadar para vermektense bunu alın. bende 2 tane aynı renk allık oldu maalesef.:KK43:
rossman gratis ve watsonstan yaptım dünkü alışverişlerişlerimi.
ısana makyaj pedini,ısana şampuanı,kalemtraşı,alterra sabunu(,güllü)
r de l young far paletini,maybelline rimeli aldım. rimel ve far paletinin biri arkadaşıma hediye.
birde maybelline color tatolarından permanent taupe alındı.

the balmlar gratisten alındı.
klipsin şu seyahet için olan fırça setini aldım. böyle bir şey hep istiyordum. diğer fırçalar çok büyük taşımak için. bir tanede kalem uçlu furça aldım.
birde watsonstan beauty blenderı yedekledim.
yine watsonstan süt proteinli saç bakkım kremide alındı

index.php
index.php

12417798_1666952106880281_4650306459452506065_n.jpg

dün aldıklarım

mary lou aydınlatıcım yoktu. hep aklımdaydı aldım. gerçekten güzel. beyazımsı altın.
en büyük yanlış alışverişim ise,
thebalm,ınstain pınstrıpe allık oldu.
bendeki nars sın'ın bire bir aynısıymış.
aslında alırken sın e nekadar benziyor dedim ama yinede aldık işte.
eğer sın istiyorsanız bu the balmın alllığına bir göz atın derim. o kadar para vermektense bunu alın. bende 2 tane aynı renk allık oldu maalesef.:KK43:
rossman gratis ve watsonstan yaptım dünkü alışverişlerişlerimi.
ısana makyaj pedini,ısana şampuanı,kalemtraşı,alterra sabunu(,güllü)
r de l young far paletini,maybelline rimeli aldım. rimel ve far paletinin biri arkadaşıma hediye.
birde maybelline color tatolarından permanent taupe alındı.

the balmlar gratisten alındı.
klipsin şu seyahet için olan fırça setini aldım. böyle bir şey hep istiyordum. diğer fırçalar çok büyük taşımak için. bir tanede kalem uçlu furça aldım.
birde watsonstan beauty blenderı yedekledim.
yine watsonstan süt proteinli saç bakkım kremide alındı
aldıklarını güle güle oky
şu fırça setini ne kadara aldın acaba?
içinde hangi fırçalar var

teşekkürler..evde değilim eve gidince tek tek bakayım. 20 küsura almıştım.
eve geldim. baktım sete.
netten buldum bir yorum.

DSCF7533.JPG
DSCF7540.JPG
DSCF7545.JPG
DSCF7547.JPG
DSCF7555.JPG

DSCF7551.JPG

DSCF7556.JPG

Eklips Natural Seyahat Boyu Makyaj Fırça Seti ile ilgili postuma başlamadan öncelikle yeni almama rağmen üç kez makyaj yaptığımı özellikle belirtmek isterim. Set 5 adet kısa fırçadan oluşuyor. Fırçalar organizer yapısında, ürünü yerleştireceğiniz bir formda dizayn edilmiş ve hasır bezli bir kılıf içinde şık bir şekilde ambalajlanmış. Bu sevimli mini set seyahate çıkmaya hazır emrinize amade bir vaziyette

Ambalajı, bambu sapları ve sentetik kıllarından ötürü natural serisini daha çok seviyorum.

Eklips Natural Seyahat Boyu Makyaj Fırça Setinin özelliklerini şöyle sıralayabilirim;

• Kıllarının yumuşacık bu nedenle yüze zarar vermiyor.
  • Bence bu fırçalar ambalajı ve bambu formu ve fırça yapısı ile Ecotools markasına dupe olarak gösterilebilir.
  • Bu serinin fırçaları uygun fiyatlı ve genel olarak performansları da gayet iyi.
  • Özellikle seyahat boyu olan bu seri taşınabilirlik açısından oldukça pratik.
  • Fırçaları henüz yıkamadım ama bu markanın daha önce tekli satılan ürünlerinden eyeliner, far ve karıştırma fırçası almıştım en az 4-5 kez yıkadım kılları dökülmedi ve formları bozulmadı. Alındığı ilk gün gibi hala sağlam ve kullanışlı.
  • Ürünün ambalajında "eco-friendly" yazıyor. Doğaya zarar vermeden üretilmiş olması ve "cruelty free" bir marka olması yani hayvanlara zarar vermeden üretilmiş olması ise beni ayrıca mutlu etti.

Pudra fırçası: Yumuşak ve seyrek kılları sayesinde az ürün tutuyor. Allık, pudra, bronzer, toz highlighter uygulamak için kullanılabilir. Bence çok işlevli, kullanışlı ve ayrıca kullanımı çok rahat bir fırça.

Kapatıcı fırçası: Yassı formda yoğun kıllara sahip bir fırça. Kapatıcı fırçası olarak kullanabileceğiniz gibi far fırçası olarak ıslak veya kuru şekilde kullanabilirsiniz. Farı göz kapağınıza oldukça pratik bir şekilde uygulayabilirsiniz.

Karıştırma fırçası: İşte benim en sevdiğim bu seti almama bahane yaratan fırça :))) Geniş ve uzun tüyleri var. Çok sık kılları olan bir fırça değil bu yüzden farı az alıyorsunuz ve crease bölgesi için uygulama sonrası çok güzel bir sonuç elde edebiliyorsunuz. Oldukça yumuşak bir yapıya sahip. Fırçanın formu gölge yapmak için ideal far uygulamasında karıştırma işlemini yaparken bu fırça işimi çok kolaylaştırdı diyebilirim. Bu fırça birçok blogger tarafından Mac, The Balm, Sephora gibi yüksek fiyatlı markaların fırçalarına dupe olarak gösteriliyor.

Dudak Fırçası: Fırça ile uygulanan ruj daha doğal ve daha güzel duruyor. Fakat ben tembelliğimden ötürü malesef ruj uygulamalarında pek fırça kullanmıyorum. Bu fırça klasik bir dudak fırçası performans açısından gayet iyi fırçanın kılları sık olduğu için sürüm esnasında kontrollü olmanızı sağlıyor dudak rahatça boyanıyor. Tek olumsuz yönü koruyucu bir aparatının olmaması gerçi ben dudak fırçasını her kullandığımda temizlediğim için benim için sorun olmuyor.

Far fırçası: Bu fırça ile farı kolayca uygulayıp dağıtabilirsiniz. Farı göz kapağına uygulamanın dışında kaş&göz altını aydınlatmak ve farı karıştırmak içinde rahatlıkla kullanılabilecek oldukça işe yarar bir fırça diyebilirim.

alıntıdır

Son düzenleme:
eve geldim. baktım sete.
netten buldum bir yorum.

Eki Görüntüle 1737602 Eki Görüntüle 1737603 Eki Görüntüle 1737604 Eki Görüntüle 1737605 Eki Görüntüle 1737606
Eki Görüntüle 1737607
Eki Görüntüle 1737608

Eklips Natural Seyahat Boyu Makyaj Fırça Seti ile ilgili postuma başlamadan öncelikle yeni almama rağmen üç kez makyaj yaptığımı özellikle belirtmek isterim. Set 5 adet kısa fırçadan oluşuyor. Fırçalar organizer yapısında, ürünü yerleştireceğiniz bir formda dizayn edilmiş ve hasır bezli bir kılıf içinde şık bir şekilde ambalajlanmış. Bu sevimli mini set seyahate çıkmaya hazır emrinize amade bir vaziyette

Ambalajı, bambu sapları ve sentetik kıllarından ötürü natural serisini daha çok seviyorum.

Eklips Natural Seyahat Boyu Makyaj Fırça Setinin özelliklerini şöyle sıralayabilirim;

• Kıllarının yumuşacık bu nedenle yüze zarar vermiyor.
  • Bence bu fırçalar ambalajı ve bambu formu ve fırça yapısı ile Ecotools markasına dupe olarak gösterilebilir.
  • Bu serinin fırçaları uygun fiyatlı ve genel olarak performansları da gayet iyi.
  • Özellikle seyahat boyu olan bu seri taşınabilirlik açısından oldukça pratik.
  • Fırçaları henüz yıkamadım ama bu markanın daha önce tekli satılan ürünlerinden eyeliner, far ve karıştırma fırçası almıştım en az 4-5 kez yıkadım kılları dökülmedi ve formları bozulmadı. Alındığı ilk gün gibi hala sağlam ve kullanışlı.
  • Ürünün ambalajında "eco-friendly" yazıyor. Doğaya zarar vermeden üretilmiş olması ve "cruelty free" bir marka olması yani hayvanlara zarar vermeden üretilmiş olması ise beni ayrıca mutlu etti.

Pudra fırçası: Yumuşak ve seyrek kılları sayesinde az ürün tutuyor. Allık, pudra, bronzer, toz highlighter uygulamak için kullanılabilir. Bence çok işlevli, kullanışlı ve ayrıca kullanımı çok rahat bir fırça.

Kapatıcı fırçası: Yassı formda yoğun kıllara sahip bir fırça. Kapatıcı fırçası olarak kullanabileceğiniz gibi far fırçası olarak ıslak veya kuru şekilde kullanabilirsiniz. Farı göz kapağınıza oldukça pratik bir şekilde uygulayabilirsiniz.

Karıştırma fırçası: İşte benim en sevdiğim bu seti almama bahane yaratan fırça :))) Geniş ve uzun tüyleri var. Çok sık kılları olan bir fırça değil bu yüzden farı az alıyorsunuz ve crease bölgesi için uygulama sonrası çok güzel bir sonuç elde edebiliyorsunuz. Oldukça yumuşak bir yapıya sahip. Fırçanın formu gölge yapmak için ideal far uygulamasında karıştırma işlemini yaparken bu fırça işimi çok kolaylaştırdı diyebilirim. Bu fırça birçok blogger tarafından Mac, The Balm, Sephora gibi yüksek fiyatlı markaların fırçalarına dupe olarak gösteriliyor.

Dudak Fırçası: Fırça ile uygulanan ruj daha doğal ve daha güzel duruyor. Fakat ben tembelliğimden ötürü malesef ruj uygulamalarında pek fırça kullanmıyorum. Bu fırça klasik bir dudak fırçası performans açısından gayet iyi fırçanın kılları sık olduğu için sürüm esnasında kontrollü olmanızı sağlıyor dudak rahatça boyanıyor. Tek olumsuz yönü koruyucu bir aparatının olmaması gerçi ben dudak fırçasını her kullandığımda temizlediğim için benim için sorun olmuyor.

Far fırçası: Bu fırça ile farı kolayca uygulayıp dağıtabilirsiniz. Farı göz kapağına uygulamanın dışında kaş&göz altını aydınlatmak ve farı karıştırmak içinde rahatlıkla kullanılabilecek oldukça işe yarar bir fırça diyebilirim.

alıntıdır
çok teşekkür ederim oky. zahmet oldu. asıl ihtiyacım olan eyeliner fırçasıydı. içinde varsa direk bunu alayım diye düşünmüştüm.

çok teşekkür ederim oky. zahmet oldu. asıl ihtiyacım olan eyeliner fırçasıydı. içinde varsa direk bunu alayım diye düşünmüştüm.
rica ederim..
yalnız loralin jel eyelinerına bittim. içindeki fırçası süper bir şey. eyeliner süremeyen ben o kadar güzel sürüyorumki şimdi. aklında bulunsun

rica ederim..
yalnız loralin jel eyelinerına bittim. içindeki fırçası süper bir şey. eyeliner süremeyen ben o kadar güzel sürüyorumki şimdi. aklında bulunsun
ona bende bayılıyorum. 3 sene falan oldu alalı. kurumuştu içinde baya olmasına rağmen. Bir damla su damlatıp iyice karıştırdım. Eskisi gibi oldu. Yanlız fırçasını kaybettim işte.
Bu arada uzun süre geçmesinin zararı var mıdır ki. Cilt bakım ürünlerinde temizleyicilerde çok dikkat ediyorum ama kalem,eyeliner,far gibi şeylerde pek son kullanma tarihine bakmıyorum

ona bende bayılıyorum. 3 sene falan oldu alalı. kurumuştu içinde baya olmasına rağmen. Bir damla su damlatıp iyice karıştırdım. Eskisi gibi oldu. Yanlız fırçasını kaybettim işte.
Bu arada uzun süre geçmesinin zararı var mıdır ki. Cilt bakım ürünlerinde temizleyicilerde çok dikkat ediyorum ama kalem,eyeliner,far gibi şeylerde pek son kullanma tarihine bakmıyorum
sanmıyorum ya.. onların daha uzun süre kullanma süresi. b ence kullan

Kızlar 1 haftadır aldığım maybelline age rewind kapatıcıyı kullanıyorum. Tek kelimeyle bayıldım. Hayatımın göz altı kapatıcısını buldum! Böyle bir ürün nasıl olurda ülkemizde satılmaz anlamıyorum :KK43:
Çizgilere dolma yapmıyor(ilk defa bi kapatıcıyı pudrayla sabitlemedim), süper kapatıyır ve rengi çook güzel fondötenimle tam uyum saglıyor. Kısacası 4-5 tane almadığıma bin pişman oldum.
Yurtdışına cıkarsanız gidin alın cok ciddiyim..

Bende jane iredale in 3 al 2 öde kampanyasından fondoten ve 2 pudra aldım içinde paraben talc gibi zararlı maddeler yok yararlı mineraller içeriyormuş bu sefer böyle bi ürün denemek istedim iki gündür kullanıyorum cildimdr sanki ürün yok gibi şimdilik beğendim memnun kalırsam ömür boyu kullanabilirim yani o derece bu sevgililer günü indiriminde watsons ve gratisten fazla bişey almayı düşünmüyorum yarın bi uğrayacağım bakalım raflarda ürünler kaldıysa tabi

Farmasi BB Krem aldım denemek için.
Medium To Dark rengi favorim oldu kızlar.
Mükemmel derecede kapatıyo surattaki bütün lekeleri :)

Ben indirimden organix coconut şampuan, nivea after shave sensitive balsam, nivea aquatic yüz yıkama jeli, nivea yüz peelingi aldım.:) hiç kozmetik ürünlerine bakmadım çünkü yurt dışı seyehatimde yeterince aldım kozmetik. :p

X