Kul hakkı

escuer

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2016
474
312
Merhaba arkadaslar, ben kendi kendime ilim ögrenmeye calisiyorum ve kul hakkının oldugunu ögrendim ve diger kul affetmedikce tövbenin kabul olunmayacagini ögrendim, simdi mesela bana haksizlik ettigini dusundugum ve dertlestigim belki de hakkinda dedikodu yaptiklarim var.. onlarla helallesmeye calisirim.. ama hatirlayamadiklarim da var.., bir de komsu ve cevre baskisindan beni kendi cocuklariyla yaristirdiklari icin universiteye gittigimi ve ehliyet aldigim yalanini söylemistim.. ortaya cikmasin diye de cogu kisiye söylemek mecburiyetinde kaldim. Bu konu hakkinda bilgisi olanlar var mi? Nasil affedilirim.. hatirlamadigim diger kul haklarim da vardir ama hatirlamiyorum simdi..

Bunu arastirmistim . Tovbenizi edin tabiki ama hatirlayanadiklariniz icin sadaka verip ettiginiz dualarin sevabini onlara hediye etmeniz gerekiyor. Niyetinizi bastan edersiniz zaten . Elden bukadari gelir bildikleriniz icindd helallik alin

hakkına girdiğin ama hatırlamadığın, helalleşemeyeceğin kişiler için sadaka verebilir, dua edebilirsin diye biliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…