Kuduz aşı yaptırmak için ne kadar süre gerekli?

gulsahdilsah

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2024
21
-6
32
Mrb kizimi 1 eylulde kedi tirmalamisti hemen asi yaptirmistim.3 eylulde ayaklari kasinmaya basladi.Baktim ki ayaginda da izler var.Ama iylesmeye baslamis.Belli ki eski izler.Galiba daha oncede kedi tirmalamis.Ama kizim bana soylemedi.Tahminen asidan 3 gun önce.Bu durumda kuduz olma ihtimali varmi?

Sokak kedilerinden kuduz geçme ihtimali çok çok düşuktur hatta son yıllarda hiç vaka görülmemiştir tarım ve orman bakanlığı sitesinde görebilirsiniz içiniz rahat olsun

Sokak kedilerinden kuduz geçme ihtimali çok çok düşuktur hatta son yıllarda hiç vaka görülmemiştir tarım ve orman bakanlığı sitesinde görebilirsiniz içiniz rahat olsun
ya biz o kadar sanssiziz ki o milyonda bir ihtimal bizi bulur benim ogrenmek istedigim kedi tirmaladiktan sonra asi olmak icin en fazla kac gunumuz var

Kuduz aşısı bir doz değil ki. Hemen aşı yaptırmışsınız zaten. Sonra üç gün sonra tekrar bir doz oluyor diye hatırlıyorum. Toplamda 4 doz aşı oluyor.

Kuduz aşısı bir doz değil ki. Hemen aşı yaptırmışsınız zaten. Sonra üç gün sonra tekrar bir doz oluyor diye hatırlıyorum. Toplamda 4 doz aşı oluyor.
4 doz 2 doz yaptirdik da digerlerinim gunu gelmedi onlarida yaptircaz.Ama kolunu tirmaladi diye yaptirdik.Kolundan 3 gun once ayagini tirmalamis.Bana soylemedi onun icin yaptirmadik.

Eğer kediyi görebiliyorsanız bakın kedi iyiyse kızınıza da bir şey bulaşmamıştır. Aşısını da yaptırmışsınız zaten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…