Mutfak Dekorasyonu Küçük mutfak :(

mevikelebek

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2017
23
15
Ağustosta evleniyorum ve yeni ev aldık evimizn mutfağı çok küçük dolap yaptıracağız önerileriniz var mı nasıl kullanışlı hale getirilir ne renk kullanırsak daha iç açıcı büyük gözükür?

Benim mutfağımda fırın yeri açmamışlardı.eğer ocak hizasında koycaksam bir dolap ve çekmeceleri yok etmem gerekiyordu. zaten toplasan 5 dolap var. tezgahın bittiği yerde beyaz bir dolap yaptırdık. üzerine de siyah cam koyduk . (dolaplarımız beyaz tezgahımız siyah olduğu için uyumlu oldu. ) Yani bir duvarı boydan boya kaplayan tezgah L şeklini almış oldu. fırını oraya koydum . Aynı zamanda kombinin altınada cok raflı dolap yaptırdık. Ve balkonumuzdada plastik bir çekmecelik aldık ıvır zıvır için. sığdık çok şükür. Ama bu konuda yapacağın en iyi şey iu olur : yeni evliyim diye ıvır zıvır herşeyden alma. iki kişsin kullanmıyorsun çünkü. benim çoğu şeyim depo olan odam da durur. herşeyden 5 er tane aldığım için...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…