Küçük gözleri büyük göstermek için makyaj hileleri

babyface27

makyajguncem.blogspot.com
Kayıtlı Üye
15 Mart 2010
1.588
2
Arkadaşlar benim gözlerim de birçok insanınki gibi pek iri değil o yüzden çeşitli makyaj hilelerine başwuruorum.
İlk başta cildimi makyaja hazırlıorum tabiki,göz altı we üstü kapatıcımı sürüorum.Farda we eyeliner de akma olmaması için gözümün üstüne ve altına pudra sürüorum hafif.
Bunları yaptıktan sonra göz kapağıma açık renkte far sürüorum.Bu bej,krem,beyaz weya uçuk pembe bir far olabilir..
Gözümün içine beyaz weya gri kalem sürüorum.
Üst kirpik dibime eyeliner sürüorum,bazen sıwı olanı bazen siyah kalem tercih ediorum.
Alt kirpik dibime de siyah kalem sürüorum.
Daha sonra kirpiklerimi bolca rimelliorum,göz kapağını yükseltmek için bir tüyo bu.Ayrıca alt kirpiklerinimi de rimelliorum ki gözüm biraz daha büyüsün.
weee.. makyajım bitti..
Umarım işinize yarar bayanlarr...
opuyorumnanaktan

Son düzenleme:
canım muhteşem olmuş şu alt kirpik diplerine nasıl bu kadar düzgün kalem çekiyorsun ben bir türlü beceremiyorum eğri oluyor senağlama
saç rengine bayıldm bu aradaa.s.

Çok tşk ederim bitanem,çok incesin:asigim:
canım kalemimin ucunu iice açıorum öle sürüorum kalemi kirpik diplerime

Çok tşk ederim bitanem,çok incesin:asigim:
canım kalemimin ucunu iice açıorum öle sürüorum kalemi kirpik diplerime

saol ya bende hiç beceremezdim hep eğri olurdu demekki ucunu iyice açmak gerekiyomuş...

Tuggcem ne güzel bi hatunmuşun sen yavaklinialirimsmile
Hey maşallah bayıldım valla
Topiğin de hayırlı olsun tatlım kaydirigubbakcemile5

Göz altında mat görüntü gözlerinize derinlik kazandıracaktır. Bu nedenle bu bölgeye ışıltı koymayın.

Son düzenleme:
Gözün içine siyah kalem çekmek gözleri daha da küçültür:

alıntıdır

Son düzenleme:
Gözün üstüne sürülen koyu renk farlar gözün olduğundan daha küçük görünmesini sağlar:

alıntıdır

ayyy benimde gözlerim iri badem gözlü eşşek gözlüyüm herkez özenir benimde tek hayalim minnacık gözlerim olması (

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…