Küçük gözleri büyük göstermek için makyaj hileleri

canim hayirli olsun topigin cok guzel nilgiler vermissin,inan tatil donusu henuz topikleri dogru duzgun gezemedim bile iletini gorunce hemen kostum geldim.basarilar dilerim guzelim benim.

canım ben de seni çok özledim,güzel gözlerine hasret kaldıkmafoldumben
harika makyajlarını bekliorum gene bebeğimboshayallersmile

cok tesekkur ettim gulum seninde bayramin mubarek olsun!Trufflarimdan ikram edeyim sana buyur.

selam kızlar,benim hafif tatarlara benzer bi tipim var,yani azıcık çekik göz geniş yanak ufak dudaklar gibi, acaba bana özellikle gözler için nasıl bi makyaj önerirsiniz?

gözü iri göstermek icin gözün icine beyaz kalem degilde krem rengi kalem cekmek daha etkili bi sonuc oluyor

bu taktiklerin hepsini aynen bende uyguluyorum =) beyaz fardan asla vazgeçmem alta ve uste ben genelde renkli makyaj yaparim o zamanda açik renk kalemi hem gozumun içine hemde altina uyguluyorum o zamanda hem buyuk gizukuyo hemde gozun rengi çok daha belli oluyo...

selam kızlar,benim hafif tatarlara benzer bi tipim var,yani azıcık çekik göz geniş yanak ufak dudaklar gibi, acaba bana özellikle gözler için nasıl bi makyaj önerirsiniz?

benim de gözlerim çekik canım. far sürerken hani genelde gözlerin dış uç tarafına doğru hacim verilir ya işte o bizde tam tersi olması gerekiyo. çünkü çekikliği dengeliyor, aksi halde yapınca çekiklikten dolayo gözler birbirine uzak gibi duruyor. bunu da yeni anladım bunca sene sonra:SS ben kahve, koyu yeşil, koyu mor tonlar tercih ediyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…