Küçük gözleri büyük göstermek için makyaj hileleri

ilk defa böle bişe duyuyorum genelde herkes büyük gözleri olsun ister:bbo:küçültmek için tüyolar da war,sen de onları uygula o zmn..

Kaşlarınız kalın ise kaşlarınızı biraz incelitip,kavis wermek gözlerinizin ortaya çıkmasını ve daha iri görünmesini sağlayacaktır..
mukemmel-kaslar%5B1%5D.jpg

güzel bilgiler öğrendim...göz kapağına gri far sürüyodum sürmücem artık...küçük gösteriyomuş baksan ya....bi de göz altına siyah değil de önce beyaz kalem yapıcam sonra hafif siyah...evvel de iyice küçük oluyodu...ben de büyük dursun diye kulak temizleyicisiyle kalemi dağıtıyorum...daha varsa tüyolar bekliyorum tuğçecim...buyrunnnnnnnnn

güzel bilgiler öğrendim...göz kapağına gri far sürüyodum sürmücem artık...küçük gösteriyomuş baksan ya....bi de göz altına siyah değil de önce beyaz kalem yapıcam sonra hafif siyah...evvel de iyice küçük oluyodu...ben de büyük dursun diye kulak temizleyicisiyle kalemi dağıtıyorum...daha varsa tüyolar bekliyorum tuğçecim...buyrunnnnnnnnn

canım gri far bişe yapmaz çok koyu değil sonuçta ama ışıltılı olmasın.çünkü ışıltılı farlar,dikkati göz kapağına çeker o yüzden gözler daha küçük görünür.sen siyah,kahverengi,mavi,mor... gibi farları sürme tatlımsengözlerimebaksanab

uyguluyorum canım yaa siyah far sürüorum o yuzdenn :KK43:

canım gözlerini çok merak ettim,foto koyma imkanın war mı acaba:uhm:

Son düzenleme:
tugcecım hepsını okuyamadım ama guzel tuyolar verdıgını goruyorum tatlım benımde goz altlarım cok cukur gozlerıme sence hanrı renk far ve kalemler ıyı gelır

göz kapağının ortasından başlanılarak ve kavisli çekilen eyelinerler gözleri daha iri gösterir:
images

tugcecım hepsını okuyamadım ama guzel tuyolar verdıgını goruyorum tatlım benımde goz altlarım cok cukur gozlerıme sence hanrı renk far ve kalemler ıyı gelır

tşk ederim cnm,faydalı olduysam ne mutlu banaopuyorumnanaktan
canım gözaltların çukursa patatesli dilimle gözlerinde 15 dk beklet hergün yap bunu bir de soğumuş poşet çayları gözlerinde beklet,gözlerini daha canlı ve gözaltlarını daha taze gösterecektir.Bir de iyi bir gözaltı kapatıcısı kullanmalısın ben maybeline kullanıorum çok memnunumyerimseniben
Tatlım gözlerine hangi farları sürmen gerektiğini ancak göz yapını bilerek söleyebilirim ama göz altın için: göz altına dikkat çekmemen lazım o yüzden simli ışıltılı ve açık renkli kalem ve farlardan uzak durmalısın

Son düzenleme:
tşk ederim cnm,faydalı olduysam ne mutlu banaopuyorumnanaktan
canım gözaltların çukursa patatesli dilimle gözlerinde 15 dk beklet hergün yap bunu bir de soğumuş poşet çayları gözlerinde beklet,gözlerini daha canlı ve gözaltlarını daha taze gösterecektir.Bir de iyi bir gözaltı kapatıcısı kullanmalısın ben maybeline kullanıorum çok memnunumyerimseniben
Tatlım gözlerine hangi farları sürmen gerektiğini ancak göz yapını bilerek söleyebilirim ama göz altın için: göz altına dikkat çekmemen lazım o yüzden simli ışıltılı ve açık renkli kalem ve farlardan uzak durmalısın

tatlım verdıgın bılgıler ıcın ck tesekkur ederım canım dualarımsenınle opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

canım gri far bişe yapmaz çok koyu değil sonuçta ama ışıltılı olmasın.çünkü ışıltılı farlar,dikkati göz kapağına çeker o yüzden gözler daha küçük görünür.sen siyah,kahverengi,mavi,mor... gibi farları sürme tatlımsengözlerimebaksanab

canım gözlerini çok merak ettim,foto koyma imkanın war mı acaba:uhm:

koyarım canım tabi

evetttt bnde cok begendimmm takipçinim artık.süpersin vallaa opuyorumnanaktan.bilgilendir biziiii

tıpkı benim makyaj tarzımı anlatmışsın ama ben alt kirpik diplerine kalemi hafif sürerek dağıtıyorum.öyle gölgeleyince daha da iri gösteriyor.öyle de denemeni tavsiye ederim yerimseniben

canım tenin çok hoş hangi mrka ve numara pudra fondoten vs kullanıyosn?
tşk ederim:asigim:canım cildime fondoten sürmüorum,daha 21 yaşındayım cildimi yıpratmak istemiorum.Nemlendiricimi sürüp,üzerine pudra geçiorum.Pudra olarak da ucuz ama performansı süper catherina arley 4 numarayı kullanıorum yıllardıra.s
evetttt bnde cok begendimmm takipçinim artık.süpersin vallaa opuyorumnanaktan.bilgilendir biziiii

tşk ederimma.s.
tıpkı benim makyaj tarzımı anlatmışsın ama ben alt kirpik diplerine kalemi hafif sürerek dağıtıyorum.öyle gölgeleyince daha da iri gösteriyor.öyle de denemeni tavsiye ederim yerimseniben

öyle de yapıoum canım,yine de tşk ederim bilgi werdiğin içina.s.

Benimde gözlerim küçüktür
Geçen gün beyaz kalem eyeliner ikilisini deneyim dedim baya büyük gösterdi de ben alışamadım o görüntüye bi türlü kötü değildi hani ama bana garip geldi:gitme:
Gözümü küçük gösterse de bol sürmeli bihter makyajıma geri döndüm:KK1:

Benimde gözlerim küçüktür
Geçen gün beyaz kalem eyeliner ikilisini deneyim dedim baya büyük gösterdi de ben alışamadım o görüntüye bi türlü kötü değildi hani ama bana garip geldi:gitme:
Gözümü küçük gösterse de bol sürmeli bihter makyajıma geri döndüm:KK1:

bu arada tuggce maaşallah cildin kaymak gibi:nazar:
lensler de süper:1rolleyes:

canım zamanla alışırsın bence ara ara yap göz büyültme makyajını:hulya:
tşk ederim canım,cildime fondoten kullanmıorum zarar wermemek için çünkü fondoten cildi erken yaşlandırıor..kaydirigubbakcemile2

canim hayirli olsun topigin cok guzel nilgiler vermissin,inan tatil donusu henuz topikleri dogru duzgun gezemedim bile iletini gorunce hemen kostum geldim.basarilar dilerim guzelim benim.

X