Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Küçük göğüsler...:(

Aaaaaa bumuymus.hayatta yapamam yorulur um :d

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

:KK9: di mi ya, ne için bu kadar zahmet.

Beğenen böyle beğensin, sanki Türk erkeğimizin hepsi filinta da biz bir tarafımızı yırtıcaz aynı standartlara erişelim diye. :KK52:

.

Kilo almak cidden ise yariyormu ????

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.[/QU

evet kiIo aImak işe yarıyor:)abur cubur yerken kiIo aImıştım,boyum 1.72 kiIom 63 fakat ggsIer 90 oIdu,59 kiIoyken 80 ancak doIuyordu o bakımdan yarıyormuş yani:)

Kilo almak cidden ise yariyormu ????

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.[/QU

evet kiIo aImak işe yarıyor:)abur cubur yerken kiIo aImıştım,boyum 1.72 kiIom 63 fakat ggsIer 90 oIdu,59 kiIoyken 80 ancak doIuyordu o bakımdan yarıyormuş yani:)

Peki göğüsün büyüdüğü icinmi 90 takiosun...kilo alinca Sirtin genişlediği icinmi. Oleleride var?

Arkadaşım senin boyun kaç ki? 48 kiloyla vücudunun hiç bir yerinde ekstra yağ yoktur zannımca.

153:) çok yağlı değilim ama dolgun sayılırım:)

Koalina tarafından yazılmıştır:)

153:) çok yağlı değilim ama dolgun sayılırım:)

Koalina tarafından yazılmıştır:)

En güzelli valla arkadaşım, evet öyle 3-5 kilo ile fazla büyümüyor, ama şu benim altta çizelgem var ya, öyle bir değişim ile malesef epey bir gözle fark edilebilir bir durum oluştu. Sırf göğüs değil, popo da...iyi mi oldu sanki, alışverişe gittim bugün, hep problem işte. :KK24: Dertliyim, efkarlıyım, Allah beterinden saklasın.

.

Son düzenleme:
Bence de kilo almak işe yarar baya zayıfsın. Onun dışında sana pek tavsiye veremem çünkü kelin ilacı olsaymış kendi başına sürermiş :KK53:

sizin ölçüleriniz kaç peki?
off hiçmi yoktur doğal bi çaresi.....

Kilo alırsan etkisini görürsün, cidden
Ayrıca a,b,c,d? ölçüsü nedir
geçen konuda gördüm ben de göğüs ölçüsü değilmiş o 80 sırtmış

Ben son 7-8 yılda 8-9 kilo aldım. Göğüs bedenim değişmedi. Kişiden kişiye değişir bu.

Kilo alırsan etkisini görürsün, cidden
Ayrıca a,b,c,d? ölçüsü nedir
geçen konuda gördüm ben de göğüs ölçüsü değilmiş o 80 sırtmış

yani benim göğüs altı 68-69 cm
üstten 79-80 cm..
cup ölçüsü olarakta en küçük oluyor sanırım bu AA yani...aradaki fark büyüdükçe DD ye kadar gidebiliyor.

sizin ölçüleriniz kaç peki?
off hiçmi yoktur doğal bi çaresi.....

Hayit kullandim rezene kullandim.adacayi kullandim hurma yedim nar yedim yagladim durdum ama yok.saw palmetta olsa onu alacam yada çemen otu alam sürem ya oh mis

Son düzenleme:
Hayit kullandim rezene kullandim.adacayi kullandim hurma yedim nar yedim yagladim durdum ama yok.saw palmetta olsa onu alacam yada çemen otu alam sürem ya oh mis

bu saw palmetta nedir acaba?

Saw palmeta saç dökülmesine iyi geliyor diye duymuştum. Göğüste mi büyütüyor? Ne mubarek ilaçmış o :KK52:

.

Saw palmeta saç dökülmesine iyi geliyor diye duymuştum. Göğüste mi büyütüyor? Ne mubarek ilaçmış o :KK52:

.

Prostatada birebir.rahim.agzi kanserine de.meme buyutmeyede sacada:)))

X