Küçük Düşün Büyük Olsun!

tr_lelli tr_lelli çeyreği biz götüreceğiz canım ordan ip bileklik bakıcak bakalım nasıl birşey olucak bende meraktayim ama halledersek foto atarım.
babyloading87 babyloading87 İzmir e geliceksin çok güzel memleketim ya heyecan yaptım bak. Hoş gelin sefa gelin canım. Altınların için sen ne istiyorsan yaparsın o potansiyel var sende canım şimdiden hayırlısı olsun.

Günaydın kızlar

10 gibi kalktık yatak keyfi vs derken anca kahvaltıdan kalktık.. Kahvaltı sonu kızım başımdan aşşa çayı devirdi ayy öyle kötü oldum ki.. Hasta die salona getirdim kahvaltıyı , kalkmış koltuğa oturmuş bardak elinde kaydı mı naptı kafamdan aşşa !!
Bi bağırdım valla ben korktum kendi sesimden.. Sabrım kalmadı galiba artık benim.. :KK43:

Ev aldı başını gidiyor elim değmiyo iş yapmaya :KK43:
Bi tarafı toplasam iki tarafı dağıtıyorlar .. düzeltiyorum iki dk durmuyor..
vallahi çok yoruldum :KK43:

Çamaşırlar yığınla , bulaşık dolu , katlanacak 2 sepet kuru çamaşır yerleri camları söylemiyorum bile :KK43:
Bi ben mi böyleyim :KK43: Yetmiyor , yetişemiyorum çoğaldıkça da yapmak istemiyorum :KK43:
Rüyacım herşeyin başı sağlık olsun ev işi yapılır önemli olan çocuklarımızın sağlığı yaparsın işleri. Geçmiş olsun.

Günaydın kızlar

10 gibi kalktık yatak keyfi vs derken anca kahvaltıdan kalktık.. Kahvaltı sonu kızım başımdan aşşa çayı devirdi ayy öyle kötü oldum ki.. Hasta die salona getirdim kahvaltıyı , kalkmış koltuğa oturmuş bardak elinde kaydı mı naptı kafamdan aşşa !!
Bi bağırdım valla ben korktum kendi sesimden.. Sabrım kalmadı galiba artık benim.. :KK43:

Çamaşırlar yığınla , bulaşık dolu , katlanacak 2 sepet kuru çamaşır yerleri camları söylemiyorum bile :KK43:
Bi ben mi böyleyim :KK43: Yetmiyor , yetişemiyorum çoğaldıkça da yapmak istemiyorum :KK43:
Ayyy bisey var mı?Sıcak değildi insss:KK43:
Gecms olsun cokkk

Trendyola alış veriş başladı bizim evde küçük kızım tulum almış, büyük kabarık montlardan almış gece almışlar bende sabah kızım arkadaşının evine gidecek annesi için gümüş şekerlik aldım, eşimle bana rolon aldım 6 tane, banyo sabunu 2 paket , 1 kilo çikolata aldım, saçıma boya aldım 306 tl ben gömdüm kızlar da gece gömmüşler. Harcamalar bitmiyor bitmezde.

Ev isi nankör yap yap yine aynı.
Ben halıları bu sabah koydıum kapıya halı yıkamacılar gelp alcak(ins calınmazsa daire kapısından)
Bu spreyli mop iyi güzel ama dün baktım cocuugun beyaz coraplar olmus les:S
Valla eltim olsa ceker insatada reklam ederdi beni :KK70: eltimn evinden bldiriyorm diye:KK43:
Normlde viledayla öyle bisey olmuyordu anlamadım.
5 kere de siliyorm ha günde,silmesek nolcak kimbilir.
Elle silcem bu hafta hep halılar gitmisken.
Camları dedim ellerinden öper bu hfta 4-12 desin bi zahmet sil kociye.
Mutfak dolaplarına girisirim h.sonu o aradan cıkar bari.

Ev isi nankör yap yap yine aynı.
Ben halıları bu sabah koydıum kapıya halı yıkamacılar gelp alcak(ins calınmazsa daire kapısından)
Bu spreyli mop iyi güzel ama dün baktım cocuugun beyaz coraplar olmus les:S
Valla eltim olsa ceker insatada reklam ederdi beni :KK70: eltimn evinden bldiriyorm diye:KK43:
Normlde viledayla öyle bisey olmuyordu anlamadım.
5 kere de siliyorm ha günde,silmesek nolcak kimbilir.
Elle silcem bu hafta hep halılar gitmisken.
Camları dedim ellerinden öper bu hfta 4-12 desin bi zahmet sil kociye.
Mutfak dolaplarına girisirim h.sonu o aradan cıkar bari.
Malesef bende banyoda fark ettim.
Haftada 1 elle günlükte o mopla siliyorum.
Sanırım haftada 2 elle silicem istediğim kadar temiz silmiyor.
Aynı bezi her odada kullandığımdan sanirim.
Her odada degisme luxumde yok tek bez.
Bi kadın mikrofiber bez atmıştı altına.
Her oda da yakıyordu bezi öyle denicem Bi de

Ayy neyime herkes evdeyken dolma sarmak allasen.
Kiz pacamda eşim bir yandan
Uykusu geldi kızın mizik mizik ben sarma derdinde
Soylendim kendi kendime neyine senin ne uğraşıyorsun yap pilav kofte geç.
2sira sardım zor bela ama daha yataklar duruyor o derece kötü halde ev.
Oğlan derse gitti eşimde derneğe çıktı
Kiz uyusa toparlicam

Bi de sabah rossmandan cam bezi 2 tane bi de bitkicaylari için süzgeç sipariş verdim hb den.
42tl buraya gitti.

Malesef bende banyoda fark ettim.
Haftada 1 elle günlükte o mopla siliyorum.
Sanırım haftada 2 elle silicem istediğim kadar temiz silmiyor.
Aynı bezi her odada kullandığımdan sanirim.
Her odada degisme luxumde yok tek bez.
Bi kadın mikrofiber bez atmıştı altına.
Her oda da yakıyordu bezi öyle denicem Bi de
Bende yedek bez var ama bez ıslanmadıgı icin sanırım yeterince:KK43:iyi silmiyor
Kullanımı cok rahatta:KK43:

En son buraya girdigimden beri elektrik yok
Cildiracuumm
Evi şey götürüyor supuremedim ya
Camasirlarinda birazı kaldi
Yarin arkadaş kahveye gelcek
Calisiyo normalde görüşemiyoruz hediye almıştım ona kahveye uğrasinda verim bari.
Sabah Bi pazara cikarim belki yine duruma göre
Su evi supuremedim o Bi dert oldu bana.

Bugün hiç yemek yemedim aç da değilim
Yesilcay, kahve, çiğ kuruyemis yedim sadece.
Açlık no.
Ama 6 gibi azcık bisi yicem gece acikmim diye.
Roka salatası yapabilirim malum taktim bu ara ona.
Bol limonlu.

Annemi Bi yaglasam baglasam 1 hafta sabah yuruyus yapıp denicem kendimi.
Metoyu şaşırtmadan olmuyor bende.
Aç bırakıyorum Bi de yürüyüş eklersen noluyooruz lan der belki.

Saat biri geçiyordu çıktık evden. Önce ayakkabıları tamire verdik. Ordan kuyumcuya gittik, altınımızı gösterdik bileklik bakalım dedik kızım birini begendi deri agırlıklı adam tartıya koydu net bir ses tonu ile 3850 tl dedi ben şok ben iptal ortası altın sadece neyse daha uygun birşey yokmu dedim ipli olanları gösterdi ne kadar diye sormadım bile kızıma dedim şimdilik kalsın çünkü yanımızda o kadar para yoktu neyse almadık. Yürüdük yagmur da nasıl güzel yagdı eşimin şemsiyesini çarpmışlar işyerinde lcw den şemsiye aldık 70 tl. Ordan pazara gittik 4 kilo portakal, 4 kilo mandalina, 2 kilo elma, 1.5 kilo domates, küçük bir karnıbahar, bir adet marul, yarım kilo mantar, 750 gram tulum peyniri birkaç birşey daha var ama hatırlayamıyorum şimdi. Eşim ödedi hepsini fazla fazla meyve aldım çünkü haftaya termal otelde tatile gideceğiz meyve fazla olsun gelince Allah nasip ederse rahat ederiz diye. Çok yorulmuşum bu gün sadece ortalık topladım bir makina da bulaşık yıkandı yerleştirdim. Mutfagı toplucam birazdan kızları dayısı aldı dışarı çıktılar birşeyler içip gelicez gelmeden önce de kokoreç yaparız dediler size alalım mı diye sordular bana almayın dedim.

Günaydın kızlar

Çok geçmiş olsun insallah ciddi bişey yoktur. Valla ismi değiştirip yazsam aynı benim durumumu da özetler tek farkım 1 sepet daha fazla çamaşır var katlanacak 🤦🏼‍♀️. Yetişemiyorum da diyemeyeceğim istek yok kalkmaya, işin ucundan bi tutsam birazı olsun hallolacak ama bi gevşekliktir gidiyor bakalım.

İyiaksamlsr bacımlar
İs cıkısı A101 50 tl;dondurulmus patates,6lı yumurta,kare cikolata,buzdolabı poseti,karabugday patlagı.
Mantarlı ıspanak kavurdum Kpder kızı getirdi.
Kıymalı spagetti yaptım 1 kase yedi.
Kek yapayım dedim tam kabartma tozu atcam ana yok🤦🏻‍♀️
Ne kattım maya🤣
Yani mayalı kekk oluyodan yürüdüm ama olmadı
Hani Alman ekmekleri varya tok siyah onlara benzedi kekim🙆🏻‍♀️🤣
Kız gündüz uyumamıs 18.00 da bayıldı gece ayaktayız 😣
Gönüldagı bekliyoruz🌺

Günaydınlar
Hayırlı cumalar:KK200:
Dün kargoyu verdim.Oto koltugunu
Dedim bebek arabasını getirin onu da koycam satısa:KK70:Kvdeem de duruyo
Annen bizi de satacak kızım paketleyip az kaldı diyo aksm:)
Seni dedim kim napsın,bedava versek üstü para verir getirirler :mad:
Dün mantar sote ve salcalı makarna yaptm
1 Gece önce salcalı makarna aserdim resmn.
Az sote az makarnam var
Bide ıspanak kavurcam.
Alyanın ventolin ve ilacı bitti recetesiz 80 tl dedi eczacı:S
Aile hekimine wpdan yazdım yazabilr misiniz acaba diye
Astım tanısı konmadan yazamıyormus.
Kendi drmuza da yazmak ayıbıma geldi ne bilim ama normalde 20 tl olan ventolinin recetesiz 80 tl olması da zoruma gidiyor.
Alcm mecbur bugun.
Dün bimden mantar,kuruüzüm,mini paket ülker cikolata aldım.Aksm 1 paket cikolatayı gömmüs adam.Canına yazık dedim ya kahve yanına minşk metro flaan iyi oluyor diye aldım gömmüs.
Damy nin sıcak cikolatsına dadandım aksam ona da yaptm
Adam dünyaya elestirmeye gelmis.
Sıcak cikolata yapmısım ic gec iste
Makinada köpürtsydin ya bunu dedi bana.
Sıcak cikolatanın nesini köpürtcem pardon da dedim?
Süt köpürtüp üzerine koycakmısım sunumcu gelin cünkü benim kocam te Allaam ya:KK70:
İlaçlar çok pahalıya senin adamda buluyorsa bunuyor🤦
selam kizlar biz ne yazik ki acillik olduk .sinirlerim cok yiprandi ikizler mahvoldu bu kis .bize dua edin olur mu
Geçmiş olsun canım Allah tez zamanda şifa versin

Selam kızlar yazamadım dün eltime geçtim oglusla kayınvalidem geldi düşmüş evde 😔hastaneye götürdü oğlu fln şükür kırık vs yok ama ezilmiş eti biraz eltimde şimdi p tesi kontrolu var akşam geldik eve sabah kahvaltı et sil süpür yaptık onura gittim kıvırcık portakal az muz iki ekmek süt dilimi karnıbahar turp 28 TL verdim bime girdim ordan ikili meyveli yoğurt 15 li yumurta balık tam buğday ekmeği iki tek içimlik kahve spagetti gofret 65 te oraya verdim çiğ köfte dürüm aldım kendime 7 de oraya verdim balık kizarttim salata yediij oglus mantı istedi geçen yaptigimdan ayirmistim onu pisirdim

Selamlar, iyi geceler
Sabah yeğenim geldi, uyandırdı. Oynamaya başladılar hemen :)
Anneme geçtik kahvaltıya. Ela anneanneme gideceğim dedi. Öyle geçtik.
Kahvaltı sonrası diğer kardeşim geldi.
Evde vakit geçirdik kalabalık. Sonra yemek faslı. Ablam ev için yemeği ben ayarlayacağım köfte et tavuk aldırayım mangal yapın dedi. Kardeşim de salata malzemesi ekmek de biz alalım dedi.
Kıza bahçede bisiklet çalıştırdım
Kardeşim işten gelmişti ona geçtim ben kızlarla. Sonra bir uyuyalım dedik. Yemek hazır gelin dediler.
Akşam da oturduk hep beraber çocuklar oynadı. Kendimi bir boşlukta hissettim😂 kız gelip anneee anneee hadi oyun oynayalım demiyordu😅
Rahatlıkmış..
Bugün bizim gelin ehliyet için araba sürme çalışması yaptı. Kardeşimin eşi yaptırdı.
Eşim de tutturmuş, sen de kalk çalışalım. Olmaz diyorum üzerimde araba konudunda aşırı baskı kuruyor. Bir de sen istemiyorsun insanda heves olacak diyor. Anlatamıyorum paniğimi. Ve şuan aşmaya çalışıyorum. Canım sıkıldı biraz o sebeple.
Eşim bugün odada yalnızken, Bana birşey anlattı. Kardeşimim eşiyle mangal için birşeyler almaya gitmişlerdi, eşim demiş hepimiz para verelim. Kardeşimin eşi de olsun o benden olsun dedi abla ev için yapıyor demiş. Herşeyi onun kartıyla aldı ayıptır diyor. Ben de sordum ablama herşeyi almamış. Onlar da salata malzeme içecek ve ekmek almış. Sonuçta kalabalığız az para gitmiyor. Ablana para vereceğim diyor eşim.
Ben de almaz ablam dedim. Neyse beni rahatsız eden yanı şu, kardeşimin eşini eleştiriyor ama geçen yol masrafını ablam vereyim dediğinde de konuştuğumuzu size anlatmıştım..son söylediği gülerek espri gibi zaten parası var, çok kazanıyor onu rahatsız etmez bu kadar para demişti. Tabi espri mahiyetindeydi.
Yani sevmediğim huyu sürekli birilerine bu kendi ailesi de olsa mana bulma denir ya, o misal. Yani belki de bak ben iyiyim. Kardeşinin eşi şöyle diye kanıtlama derdimde mi anlam veremiyorum. Bu da beni huzursuz ediyor.
Bazen hayata sürekli negatif yaklaşan bir insanlaymışım gibi hissediyorum.

Saat biri geçiyordu çıktık evden. Önce ayakkabıları tamire verdik. Ordan kuyumcuya gittik, altınımızı gösterdik bileklik bakalım dedik kızım birini begendi deri agırlıklı adam tartıya koydu net bir ses tonu ile 3850 tl dedi ben şok ben iptal ortası altın sadece neyse daha uygun birşey yokmu dedim ipli olanları gösterdi ne kadar diye sormadım bile kızıma dedim şimdilik kalsın çünkü yanımızda o kadar para yoktu neyse almadık. Yürüdük yagmur da nasıl güzel yagdı eşimin şemsiyesini çarpmışlar işyerinde lcw den şemsiye aldık 70 tl. Ordan pazara gittik 4 kilo portakal, 4 kilo mandalina, 2 kilo elma, 1.5 kilo domates, küçük bir karnıbahar, bir adet marul, yarım kilo mantar, 750 gram tulum peyniri birkaç birşey daha var ama hatırlayamıyorum şimdi. Eşim ödedi hepsini fazla fazla meyve aldım çünkü haftaya termal otelde tatile gideceğiz meyve fazla olsun gelince Allah nasip ederse rahat ederiz diye. Çok yorulmuşum bu gün sadece ortalık topladım bir makina da bulaşık yıkandı yerleştirdim. Mutfagı toplucam birazdan kızları dayısı aldı dışarı çıktılar birşeyler içip gelicez gelmeden önce de kokoreç yaparız dediler size alalım mı diye sordular bana almayın dedim.
Malesef satarken hiç bisi etmiyor ama alırken fiyatları fahis.
Kolyeler bileklikleri öyle.
Çok heves ettim diye aldım ama tamamen zararı kabul ettim de aldim.
Çünkü bozdurma hiç bisi etmez.

Selammm
Akşam yine 2.30da uyuduk 😒
Uykuyu çok seven ben artık 3 saat uykuyla yaşıyorum.
Alisti demek bünyem.

Akşam elti kızıyla kapıştım
Ağzıma ne geliyorsa söyledim.
Bana öyle enteresan cvplarla geldi ki kendi kendine gulmustur yani haline.
Baya oynadım onun dilinden konuştum.
Üzerimden yük kalktı.
Hala aklımla oynuyor çakal
Nerenin akıllısı bilmem.
Ama ayağını bu sefer net kestim tabi yüzsüzlük yapıp daha da (yuhhh yani) gelmezse.
Ona kapıyı kapattığımi söyledim.
Annesi için yengeme kapım açık buyursun gelsin seninde yolun layığına açık olsun haydi selametle diyip kapattım telefonu.

Hiç bisi olmamış gibi Bi ariyo böyle sanki o lafları o dememiş gibi salağa yatıyor.
Savunmasida çok gerginmis reglmis çok zor durumdaymis
Ee bunlardan banane? Beni ilgilendiren kısmı ne tam olarak dedim?
Cvp yok.
Tam bir şeytan beynini kuşa taksan vallahi ters ucar

X