Küçük Düşün Büyük Olsun!

Bukadar seye para harcadim
Kartimda yok suan kirdim karti bir ara sinirle sonra anlatirim
Zulamda hala 1.500tl var.
Nasil var onu gercekden suan bilmiyorum.
Yani hesap yapmaya calisiyorum nereye nekadar verdim cunku lcw kazagi oyuncagi falan hep nakit aldim.
Zincir icin nakit verdim bi de gr bozdurdum.
Bileziginde kusuratindan artan 500tl vardi falan.
Hala 1.500tl var evde
Vallahi bisiler oldu ama noldu suan bilmiyorum🤲
O 1.500tl üzerini tamamlar bi ata alirim olmadi şaanim yurusun
Gule güle kullan kuzum zincirini benim bilekliğim çok ince yada kalinn değil pul bilekliklerden 1 senevolcak aldığım sürekli kolumda bir sorun yada kırılma olmadı

Gule güle kullan kuzum zincirini benim bilekliğim çok ince yada kalinn değil pul bilekliklerden 1 senevolcak aldığım sürekli kolumda bir sorun yada kırılma olmadı
Kuzu ikisini birden takinca biri pul biri halat nasil durur ki acaba
Onu daha uzun halat mi alsak.
Incelerdende alicam ilerde ic ice boy boy kolye cok severim oysa niye almamisim bilmem simdiye kadar.

Cok sagol kuzum Allah razi olsun

Kizi parka goturduk annemle. Pazara indik
Marul, süt, muz aldim. Annem odedi.
Ordan annemle kizi birakip kuyumcu isini hallettim.
Elti kizinin gorumcesi yarina beni davet etti.
(teyzeyi seviyordum biliyosunuz kizida onun kadar alcak gonullu iyi)
Oglandan kalan kucuklerin daha buyuk olanlarini onun oğlu icin ayirmistim(sordum öncesinde giydirirmisin diye)
3 poset onlari katladim.
Kiza lcw kazak aldim öğretmen kiz hediye almak geldi icimden
Ogluda 5yasinda onada oyuncak aldim atki bere takımınida ona goturucem.
Giderkende elma mandalina muz falan alirim.

Yalniz iyi guzelde evde yemek yok.
Kiz uyuyo hic bi is yapmadım bugun.

Bu elti kizi benim psikolojimi cok bozmus anlaticam sizede simdi simdi fark ediyorum.
Oje surdum bugun kendime geldim.

Taritlkatda bunlar hocalari varmis ona soruyorlar herseyi izin aliyorlar dua aliyorlar falan.
Ojeme bile karisiyordu günah diyordu (bu ara duzenli namaz kilmiyorum)
Sacimi siyaha boyadim ayyy haramm siyah kuranda yaziyo dedi.
Sonra hocalarindan tövbe almam icin(en ufak bir bilgim yok bu konuda nedir nasil alinir) beni zorladi.
Ben inanmiyorum diyince bana aaa o yasayan evliya nasil inanmiyorsun diyip benim icin gunaha giriyorsun dedi.
Naparsam gunah diyordu bana.
Kimseyede anlatamadim ben bile kendimin gunahkar olduguna inandim.
Naparsam surekli gunahkarim ben diye kendime kizar olmustum.
Beni cok etkilemis din benim biraz hassas noktam ordan vurdu hep beni.
Suan resmen uzerimde karabasan varmisda gibi
Allah akıl fikir versin niye karışıyor bunkadar nasıl böyle başkasına akıl vermeye hak goriyolar kendilerine hak goriyolar anlamıyorum kendine baksın insan kullanmak hak mı sormusmu acaba😒

Kuzu ikisini birden takinca biri pul biri halat nasil durur ki acaba
Onu daha uzun halat mi alsak.
Incelerdende alicam ilerde ic ice boy boy kolye cok severim oysa niye almamisim bilmem simdiye kadar.
Ben şuan taktığını günlük diğerini özel gunlerde takardim heralde canım bilemedim üst üste nasıl durur

Allah akıl fikir versin niye karışıyor bunkadar nasıl böyle başkasına akıl vermeye hak goriyolar kendilerine hak goriyolar anlamıyorum kendine baksın insan kullanmak hak mı sormusmu acaba😒
Ben bu konularda cabuk kaniyorum malesef.
Ben bi ara surekli kabiri düşündüm
Gunahkarim napicam diye hep ölümü düşünüp agladim.
Bana bi de neler anlatti burda anlatmak istemiyorum sana yazicam dm den.
Surekli duzenli kuran okumadigim icin beni elestiriyordu

Ben roza hastasiyim bir cilt sorunu
Bunun icin bile bana dediki sen namazini duzenli kilmadigindan Allah musibet veriyor dedi.
Oysa roza bende yillardir var.
Namazimida bu ara duzenli kilamiyorum sadece. Buna beni inandirdi.
Allah dert verir boyle boyle dedi.
Yani basima ne gelse bisi desem iste senin tovbe alman lazim tovbe almazsan olmuyor dedi.
Bsim acik diye, arapca bilmiyorum diye surekli bana baski yaptı

Selam kızlar oglusu okula yollayıp çıktım peşine dışarı yürüdüm biraz akşama ona beslenme için hamur yapmıştım ondan ayırdım hamur kızartma kahvaltılık yapacağım kafam rahat 🤗 bime girdim kahvaltı tabağı gelmiş Seyitoğlu bal reçel gibi şeyler var oğlana koyarım diye iki kahve 10.6 buraya verdim tarım kredi ye uğradım bir paket makarna küçük meyve suyu 5 kusur buraya Onur'a girdim küçük domateslerden aldım 5.bucuk salatalık patlıcan fiyatı uçmustu 🤦 geldim kahve içiyorum esim alırsa oglusu 5 ten sonra başlarım kizartmaya yarın dişe gideceğim kanal tedavi olcak 400 oraya vercem eşimde ödeme bekliyor zuladan vercem galiba iki taksitte vercem 400 de bir hafta sonra odencek

Ben şuan taktığını günlük diğerini özel gunlerde takardim heralde canım bilemedim üst üste nasıl durur
Iste bazi ozel gunde (bu sene 2 defa ozel gun var 😂) ust uste takmam lazım
Yani yuhh sok gozumuze gorgusuz de ki ben olmam lazim 😂
Beni siz yarattınız dicem

sapphire_silk sapphire_silk Hoşgeldin
citl citl gözünüz aydın
babyloading87 babyloading87 geçmiş olsun kuzuya canım bende akşam ateş nöbetindeydim..
Hala biraz biraz var sarımsaklı yağ yaptım.
Ayaklarının altına sürüyorum anında 1 -2 derece düşürüyor ateşini..

instada da merih kafası çok güzel bilgiler veriyo bi bak istersen cnm

Selammm
Esimler esimin bunyesindeki fabrikayla sozlesme yapacaklardi.
%45zamla kabul etmisler esimlerin teklifini.
Sevindim.
2.plan dusunuyorduk kabul etmezlerse esimin projesi bosta kaliyordu.
Esim oradan sorumlu cunku.
Maasina ne zam yaptılar onu sormayi unuttum.
Ek gelirdeki arabaninda maasi artti tabi bakalim soforu falan düşünce ne kalacak.

Kiz uyuyo hava guzel pazara inicem bugun oglen annemi kafalarsam birlikde gideriz.
Anneannem bankada para biriktiriyordu teyzemle ortak hesap.
O teyzem hak yemez.
Buyugu olsa dibini siyirirda.
Demis ki anneme abla vade gunu gel imza ver parayi esit bolucez demis.
Hic gelmese 60-70bin gelir.
Arsalarda imara acilirsa kavacik gibi bir semtde 2 daire olacak.
(satmicaklar muteahide verecekler arsalari bekliyorlar) kirasini alsa orda kiralar 4bin her ay 8bin temiz para.
Valla miras kalmask ne lux bisi.
Allah razi olsun dusunenden birakandan.
Satmazlae umarim annem satmam ev satilmaz falan der hep neticede bize kalacak.
Kardesimde evlenmiyor evlenmicem diyor bakalim nolcek.
Annem parayi alinca onada bileklik diye yanasicam dur bakalim😂 arsizlik yuzsuzluk nasil oluyo ecukde ben bakim.

Bi masallahinizi alirim teyzoslari
Bebek bunlar bebek bebek 😂😂
Eki Görüntüle 2982272

Aklina koydugunu yapmada benim gibi olun ama baska seylerde ornek almayin isterseniz assdffg😂😂😂

Tugrali olan 7binlik icinde resim çektik ayirdik.
Abiyle anlastik.
Dedim bak abi X bu ay sana gelecek.
Abisinin oglu evleniyor bilezik alacak nolur bunu ona sat. Hallet dedim.
Cok begendi alamadi uzuldu falan de dedim.
Ben halledicem bende karisma sen dedi.
Ulan bee kendime gore kuyumcu buldum heheeeyhh.😂

Bana abla sen otur ben senin isi halledicem dedi.
250tl indirim yapti 3.100tl aldim.
Tugrali olanida esim alacak.
Bence satar adamda acayip cene var guveniyorum benimkide hava atcam diye alir anlaştık biz.
Ayy cok mutluyum cok istiyordum.
Sonra bileklik isticem yuzsuzlugede basladim ben yoldan ciktim anacim

Artik actigimiz konuda da birini engellebiliyormusuz kk da
Soyleyin yazamasin valla engellerim
Cimbizim elimde
Vardi biri sanki du bi bakim ben
Kız ne çok yazdın heee
Güle güle kullan bide benimkine aldırtsam nerdeee🥰🥰🥰
Bende kendim alcam herife kalsa Çöp almaz

Kizi parka goturduk annemle. Pazara indik
Marul, süt, muz aldim. Annem odedi.
Ordan annemle kizi birakip kuyumcu isini hallettim.
Elti kizinin gorumcesi yarina beni davet etti.
(teyzeyi seviyordum biliyosunuz kizida onun kadar alcak gonullu iyi)
Oglandan kalan kucuklerin daha buyuk olanlarini onun oğlu icin ayirmistim(sordum öncesinde giydirirmisin diye)
3 poset onlari katladim.
Kiza lcw kazak aldim öğretmen kiz hediye almak geldi icimden
Ogluda 5yasinda onada oyuncak aldim atki bere takımınida ona goturucem.
Giderkende elma mandalina muz falan alirim.

Yalniz iyi guzelde evde yemek yok.
Kiz uyuyo hic bi is yapmadım bugun.

Bu elti kizi benim psikolojimi cok bozmus anlaticam sizede simdi simdi fark ediyorum.
Oje surdum bugun kendime geldim.

Taritlkatda bunlar hocalari varmis ona soruyorlar herseyi izin aliyorlar dua aliyorlar falan.
Ojeme bile karisiyordu günah diyordu (bu ara duzenli namaz kilmiyorum)
Sacimi siyaha boyadim ayyy haramm siyah kuranda yaziyo dedi.
Sonra hocalarindan tövbe almam icin(en ufak bir bilgim yok bu konuda nedir nasil alinir) beni zorladi.
Ben inanmiyorum diyince bana aaa o yasayan evliya nasil inanmiyorsun diyip benim icin gunaha giriyorsun dedi.
Naparsam gunah diyordu bana.
Kimseyede anlatamadim ben bile kendimin gunahkar olduguna inandim.
Naparsam surekli gunahkarim ben diye kendime kizar olmustum.
Beni cok etkilemis din benim biraz hassas noktam ordan vurdu hep beni.
Suan resmen uzerimde karabasan varmisda gitmis gibiyim.
Kız nesine inandın odelinin🤦🏻‍♀️

İyi aksamalr bacımlar
Maas yattı solugu avmde aldım 60 tl migros;1 tane migros ezine peynir 350 gr 19 tl indirimde,mandalina,muz,2 kücğk kutu süt,arpa sehriye,bitter cikolata.
Rossman 30 tl,mikrofiber bez,aseton
Kız pizza tutturdu yine söyledim artk koci de yer diye 1 dilim yedi bıraktı tabi 46 tl
Ama evde duran oto koltugu vardı o satıldı 200 tl sevincliyim🌺

Bi masallahinizi alirim teyzoslari
Bebek bunlar bebek bebek 😂😂
Eki Görüntüle 2982272

Aklina koydugunu yapmada benim gibi olun ama baska seylerde ornek almayin isterseniz assdffg😂😂😂

Tugrali olan 7binlik icinde resim çektik ayirdik.
Abiyle anlastik.
Dedim bak abi X bu ay sana gelecek.
Abisinin oglu evleniyor bilezik alacak nolur bunu ona sat. Hallet dedim.
Cok begendi alamadi uzuldu falan de dedim.
Ben halledicem bende karisma sen dedi.
Ulan bee kendime gore kuyumcu buldum heheeeyhh.😂

Bana abla sen otur ben senin isi halledicem dedi.
250tl indirim yapti 3.100tl aldim.
Tugrali olanida esim alacak.
Bence satar adamda acayip cene var guveniyorum benimkide hava atcam diye alir anlaştık biz.
Ayy cok mutluyum cok istiyordum.
Sonra bileklik isticem yuzsuzlugede basladim ben yoldan ciktim anacim
Ayy cok güzel valla 🥰 benim kayınvalidede vardı pul kızım onu cekti kopardı yazın sonra onu tamire verdiklerine bana da almışlar bundan en sevdiğim model bu benim 🥰 artsın eksilmesin insallah 🧿 aaah ah benim hasır setim vardı evi alırken bozdurduk onun hasretiyle yanıyorum ben de ama “o bizim kavusmalarımız aah hasırım mahşere kaldı” 😢

Merhaba hanımlar ben de yazayım akşamları günün özetini diyorum ama üzerimde resmen bi ölü toprağı anca yemek mutfak toplamaya yetişebiliyorum bu ara. Neyse kızım ameliyat olmuştu kulağından onun kontrolü vardı bugün doktor hersey yolunda merak etme dedi de içimi ferahlattı biraz sağolsun. Ben de yarın artık jet hızıyla evi bi toparlar yüzüne bakılacak hale getiririm artık.

Selaaaaamms kızlar,
Kızı uyuttum yeni.,Sabah saat 7:15 de uyandı daha da uyumadı. Su istedi geri yattı ama teyzesini görünce yanına gitti. Gündüz Uyutmaya da uğraşmadım. Tabi teyzesi burada diye uyumadı..dünkü erken uyumanın acısını çıkardı😁
Öğleden sonra saat 14:00 gibi bahçeye çimlere indik. Kızla biraz oynadık.ablam oturdu. Sonra saat 15:00 gibi hastaneye gittik. Ablamı muayene film çekildi. Çıktık aldık ilaç vs. Eve döndük yemek yedik.
Sonra kızla ablam oynadılar. Ben toparladım.
Kız minik kurabiye istiyordu onu yaptım Elayla birlikte.
Sonra hamur yoğurdum ıspanaklı kıymalı gözleme yaptım.
Eşim bugün aradı cuma akşamı sizi anneye götüreyim. Ben de bu ara iş yoğun izin kullanamam dedi. Yaz günü kullanırım iznimi dedi. Ablam gitmek istiyordu zaten.
Gelince de konuştuk.
Hazırlık başlar yarın. 1 hafta kalır dönerim. Daha fazlası kurtarmaz soğuk havada 😂

Oyyy güle güle kullan bacım😍😍
Sagol kuzum
Ayy sorma deli ki ne deli kiz ama neler dedi bende inandım
Demek beyin böyle yikaniyor oralarda
Ayy cok güzel valla 🥰 benim kayınvalidede vardı pul kızım onu cekti kopardı yazın sonra onu tamire verdiklerine bana da almışlar bundan en sevdiğim model bu benim 🥰 artsın eksilmesin insallah 🧿 aaah ah benim hasır setim vardı evi alırken bozdurduk onun hasretiyle yanıyorum ben de ama “o bizim kavusmalarımız aah hasırım mahşere kaldı” 😢
Insallah daha guzelleri olsun hepinizin
Merhaba hanımlar ben de yazayım akşamları günün özetini diyorum ama üzerimde resmen bi ölü toprağı anca yemek mutfak toplamaya yetişebiliyorum bu ara. Neyse kızım ameliyat olmuştu kulağından onun kontrolü vardı bugün doktor hersey yolunda merak etme dedi de içimi ferahlattı biraz sağolsun. Ben de yarın artık jet hızıyla evi bi toparlar yüzüne bakılacak hale getiririm artık.
Gelmis Geçmiş olsun insallah🙏

Esime soyledim gösterdim
Bileziklerde yarim gr bozdurma bedeli kaybim var ya onlara sanki takildi.
Iste 2bin kaybin var falan dedi.
Napim dedim neticede bozdurcak degilim.
8-9 senelik modeller niyeyse bana pek oturmadi yani takılmadım.

İyi akşamlar, televizyonda diziler bu hafta yok seyredecek birşey de yok. Yarın sabah arkadaşım çaya gelicek peynirli poğaca, cevizli tarçınlı kurabiye ve bisküvi pastası yaptım bilerek akşamdan yaptım yoksa tv karşısında yapıcak birşey yok. Bulaşık makinesini çalıştırdım bitti açtım havalansın yerleştirir öyle yatarım. Mutfakta onlar pişerken çekmeceleri döktüm sildim yerleştirdim kiler dolabımı da döktüm sildim yerleştirdim. Akşam akşam pek bi hamarattım. Kızlar artık büyük olunca insan yapabiliyor. Bu gün market alış verişi yaptım yine marketlere 102 tl bıraktım anneme de tuğbadan hurma aldım çok seviyor oranın hurmasını 26 tl yaptığım poğaca ve kurabiyedende onlara ayırdım yarın sabah eşimle gönderirim. İyi akşamlar kızlar.

X