Küçük Düşün Büyük Olsun!

Kuzu a101di sanırım pembe uçak geliyormus 50tl falandi.
Aklıma sen geldin uçak mı istiyordu sanki
Ay bnm kafa gidik bu ara

Selam kızlar

Dün doğum günümdü Eşim bi gül almış bi pasta Dyson alır gelir sandım baktım eli boş.. Robot süpürge de yok bi altın falan var mı diye baktım cebinden çıkan da yok

Neyse yapçak bişey yok hayal kurmaya devam

Parama kıyamıyorum yahu o kadar parayı bi süpürgeye versem acaba kıyıpta kullanabilir miyim ?? Kur farkından çok pahalılanmış

Mutlu yıllar ozaman❤

Kızlar çayda indirim var caykur 1kg 27tl geliyor.
2 üründe geçerli indirim.
2 tane 1kg cay aldım 55tl.
Baya gider bize 40tl hep marketlerde.
Ihlamur kaynattigimdan bize çay baya gidiyor ama evde son paketi açmıştım iyi oldu.
Kıza islak mendil lazım.
Sutlerde de indirim vardi 9.45 falandi pinar denge
3 tane aldım.
Buna indirim diyoruz artık hay yarabbi.
7tl alıyordum a101 de bitmiş hemen
Bulmuşlar 7tl birakirlarmi.
Yine yakalarsam alicam.
Kiz sadece akşamları içiyor 1 su bardagi kadar uyku öncesi.
Sabah ıhlamur veriyorum.
Gün içinde zaten süt vermiyorum hiç.

Bugün yemekler bitti
Kızın mama sandalyesini sattim 50tl.
69tl almıştım bende ama pek kullanmadık.
Yarin pazara cikicam
Biraz kivircik roka falan alım.
Meyvemizde azaldı.
Geçen hafta almıştım meyve masallah epey gitti.
Bizde haftayi cikarmaz normalde meyve.

Selam kızlar,
Valla okuyamadım bugün de evde işle uğraştım.niye bitmiyor benim işim anlamıyorum. Yaptığım iş iki parça. Mutfak tezgah lavabo çamaşır suyuyla temizledim.evi topladım. Ayakkabıları sildim.Elanın ayakkabılar bir temiz kalmıyor. Bir kısmını da makinaya attım. Sonra da Elayla biraz oyun oynadık, biraz da parmak boyası ile etkinlik yaptık. Eşim geldi. Onlar yine çamlığa gittiler. İlla istedi kuşlara yem verelim kozalak toplayalım diye :)
Ben markete gittim. Carrefourdan şeker, ped, portakal, süt, aldım 90 tl tuttu.,60 tl eşimin kartın puanı vardı onu kullan diyordu süresi dolacak diye kullandım. Oradan şok markete gittim. Fıstık aldım 12 tl.
Hala da eksik var evde.
Geldiler yemek yedik. Eşim helva yaptı. Dondurma helva iyi gitti.
Kızı uyuttum saat 22:00. Öncesinde kitap okuttu babasına da bana da.
Yemek saati uyuyacaktı uyumaması için elimizden geleni yaptık.

Selam
Çay indirimi hangi uygulamada benimde ihtiyacım var

Nice yaşlara canımm
Ver ver kıy parana, keyfi seviyorsan çok gerekli birşey. Ben diyorum iyiki almış. Çok rahat ettim.

Bana doktor boğazında ve ciğerinde birşey olmadığını ama geniz akıntısı olduğunu söyledi.kullanıyorum antibiyotiği. İki gündür burun doluyor. Öksürük azaldı ama devam. Geçen gelen arkadaşın çocuğu da domuz gribi olmuş. Bu yıl çocuklar dökülüyor. Hastanede sıra bulamayıp diğer hastaneye gitmişler ( özel hastane)
Ben gidince de sıra çoktu.

Kız hasta oldukça bana eşim diyorki, okula gidenlerle görüştürüyorsun ondan hasta oluyor. Ben de diyorum bugün bünyesi alışmassa seneye okula gidecek daha zorlanırız. Doktorlar da böyle düşünüyor. Sakınmayın çocuğu Alışsın o bakterilere demiş arkadaşa. Daha güçlü bağışıklık sistemi için bunu yapmanız lazım demiş.

Doğum günün kutlu olsun canım erkekler çok dusunemiyor böyle günleri sanki

muhtelemen vermesinin bir sebebi vardir artik herkes antibiyotik konusunda cok hassas cunku .bu ara hasta olmayan cocuk yok sanirim hele ki yas grubuyla bulusanlar falan .ama yapacak bir sey yok boyle boyle buyucekler

Ben her hasta olduğunda odasına koyuyorum soğanı lahmacun kokuyor gerçekten. Karanfilliyide denerim.
Bana da çok iyi gelmişti.

Ben her hasta olduğunda odasına koyuyorum soğanı lahmacun kokuyor gerçekten. Karanfilliyide denerim.
Bana da çok iyi gelmişti.
Eşim deminde sen nasıl yatıyorsun burda dedi kacti salona
Adı koca kovalayan, koca kacirtan
Valla nefesim açıldı akşam tıkandım yine şuan iyiyim açtı burnumu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…