Küçük Düşün Büyük Olsun!

Bende getirden aldım çay 1,5 kilo 31 liraya geldi yalnız bizde 6 kilo cay oldu ama olsun bu ara kalabalığız iciliyor bizde

Hepsinden su siparisi verdik indirimdeydi 4 tane 5 lt saka su 13 liraya geldi 2 gün idare eder bu ay alışveriş yapmicam şubata kadar götürür evdekiler artirabilirsek gram altın almak istiyoruz

😁
Benimkide önce zincirini alsak sonra ucunu alsak olmuyor mu diyor akşam
Boynum yetim evlat gibi boş kaldı diyorum.
Yapayalnız issiz kimsesiz altinsiz bükük 😂😂
Kiz aşırı yükseldik bu akşam ama hep kolye baktım
Zinciri 3bin ucuda 3.500 falan.
Tabi gr, gr artiyor fiyat ama 6bini kesin gözden çıkarmak lazım
Aklım bilezik ve alyans ta akşam işe gittik
Azcık bağırdım çağırdım yeter çok yoruldum
Bi şeye yetişemiyorum diye
1500 tl çıkarttı verdi
☺️☺️Bu ara herifden ne alırsam
Oo güle güle kullan bacom😅
Saol bacım hep benden mi olsun yani demi

Gece gece kızın dolabına sardım. Sildim bir kısmını. Bir de bir koku hissettim ayırdım tuhaf kokan kıyafetleri. Yıkarım yarın. Önceden verilenleri yıkamadan bazanın altına koymuştum. Orada beklerken tuhaf kokmuş. Bir yığın kıyafet var. Ayırmaya da kıyamıyorum. Dolap fena dolu.

Selam kızlar

Dün doğum günümdü Eşim bi gül almış bi pasta :KK36: Dyson alır gelir sandım baktım eli boş.. Robot süpürge de yok :KK43: bi altın falan var mı diye baktım cebinden çıkan da yok :KK43:

Neyse yapçak bişey yok hayal kurmaya devam :KK70::KK70:

Parama kıyamıyorum yahu :KK53: o kadar parayı bi süpürgeye versem acaba kıyıpta kullanabilir miyim ?? Kur farkından çok pahalılanmış :KK43:
Mutlu yıllar🎉🎁🎊🎊

İyi geceler bacımlar
Annemdeydik yemekte
Ofisteki kumbaramı bosalttım giderken 70 tl cıktı.
Anneme cıkarken 5 usd aldım anlamadım 10,8 di kur tabelada 59 tl aldılar dövizcide😏
Annem kabak kesmis ayıklamıs 2 kgdan fazla gelirkenverdi yılbasılık saolsun
Yolda kpder aradı kıyma bırakcam diye 2 kg kadar kıyma bıraktı saolsun oda😁
Sinsi gelinlere yaranılmaz🤪
Suna dedim azcık yag attırsın bize getirirken,lor peyniri gibi kıyma oluyor kavurunca valla tutmuyor köfteler🙈
Yaranılmaz anacım bu gelinlere😅
Konusuyoduk kardesim Alyanın yılbası partisini duyunca ne giycek dedi?
Dedim var kırmızı bi dünya elbise giyer birini
Olmaz öyle dedi noel anne kostumu almıs hemen trndypldan
Hafta ici alcaz gidip🙈
Alyayı gören geri kacıyo🤦🏻‍♀️😂
Annem ögretmene mana bulmayın valla bisey olmus bu hafta dedi🙈
Atakta mı ne inadından kuruttu bizi🙆🏻‍♀️
Nohut pilav falan yapmıs annem
kocide cig köfte almıs gelirken
Yedik kactık hemen az kafasını toplasın kadın🤣
Sabah köye cıkcaz
Kar yagcagı yok kar görsün cocuum
İns kar kıyafettlerini bulursam bide süper olcak geceden beri arıyırm nereye koyduysam🤦🏻‍♀️
Vacımlu hurcları doldurdm 3 kat minik gözlü dolabım bosaldı
Bos dolap istiyorm artk
Heryer esya bezdummm😣

Kız hasta oldukça bana eşim diyorki, okula gidenlerle görüştürüyorsun ondan hasta oluyor. Ben de diyorum bugün bünyesi alışmassa seneye okula gidecek daha zorlanırız. Doktorlar da böyle düşünüyor. Sakınmayın çocuğu Alışsın o bakterilere demiş arkadaşa. Daha güçlü bağışıklık sistemi için bunu yapmanız lazım demiş.
aynen öyle canim, baska nasil olabilirki di mi

Kız hasta oldukça bana eşim diyorki, okula gidenlerle görüştürüyorsun ondan hasta oluyor. Ben de diyorum bugün bünyesi alışmassa seneye okula gidecek daha zorlanırız. Doktorlar da böyle düşünüyor. Sakınmayın çocuğu Alışsın o bakterilere demiş arkadaşa. Daha güçlü bağışıklık sistemi için bunu yapmanız lazım demiş.
Esin boş söylüyor canım illa görüşüyor sun birileriyle anaokulu kreş illa hasta oluyor alışsın bünye alışana kadar sanki biz merakliyiz hasta etmeye geçmiş ola canim tekrar
gunaydin kizlar hastalik sirasi bize gecmis sanirim .dun gece ateslendik tatlar kacik :KK43:
babyloading87 babyloading87 alya beni cok gulduruyor ya ben seviyorum yaramaz cocuklari :rolleyes:
GEcmis olsun kuzum

Selam canlar
İki gündür misafir birde çene ağrım oldu yazamadım dün gitti kayinvalidem ler annemler öğlen gitti kız kardeşim kaldı eşi heldi eşimle mantarlı kremalı makarna yaptım tarhana çorbası salata yedik 9 gibi gittiler Ocak fayans sildim mutfağı temizledim biraz beyazları attım yıkamaya oglusu uyuturkenn uyuya kalmışım gece 3 tü kalktım geri uyudum önceki gece uyuyamadım dişim ağrıyordu yarın oğlanı okula yollarsan minibüs mesafesinde dişçi var önceden gittiğim oraya gideceğim oğlanın öksürüğü var hala ara ara

Dün hızlı markettN biseler akşam Trendyol yemekten ekler istedim toplamda 55 fln harcadım canım ıspanak yemegi istiyor canım limon kalmamış çıkıp alacağım ogleyi kılıp çıkarım Onur'a

İyi geceler bacımlar
Annemdeydik yemekte
Ofisteki kumbaramı bosalttım giderken 70 tl cıktı.
Anneme cıkarken 5 usd aldım anlamadım 10,8 di kur tabelada 59 tl aldılar dövizcide😏
Annem kabak kesmis ayıklamıs 2 kgdan fazla gelirkenverdi yılbasılık saolsun
Yolda kpder aradı kıyma bırakcam diye 2 kg kadar kıyma bıraktı saolsun oda😁
Sinsi gelinlere yaranılmaz🤪
Suna dedim azcık yag attırsın bize getirirken,lor peyniri gibi kıyma oluyor kavurunca valla tutmuyor köfteler🙈
Yaranılmaz anacım bu gelinlere😅
Konusuyoduk kardesim Alyanın yılbası partisini duyunca ne giycek dedi?
Dedim var kırmızı bi dünya elbise giyer birini
Olmaz öyle dedi noel anne kostumu almıs hemen trndypldan
Hafta ici alcaz gidip🙈
Alyayı gören geri kacıyo🤦🏻‍♀️😂
Annem ögretmene mana bulmayın valla bisey olmus bu hafta dedi🙈
Atakta mı ne inadından kuruttu bizi🙆🏻‍♀️
Nohut pilav falan yapmıs annem
kocide cig köfte almıs gelirken
Yedik kactık hemen az kafasını toplasın kadın🤣
Sabah köye cıkcaz
Kar yagcagı yok kar görsün cocuum
İns kar kıyafettlerini bulursam bide süper olcak geceden beri arıyırm nereye koyduysam🤦🏻‍♀️
Vacımlu hurcları doldurdm 3 kat minik gözlü dolabım bosaldı
Bos dolap istiyorm artk
Heryer esya bezdummm😣
O boş dolap benim de özlemim hepsini atasım var😅 herşey üstüste. Bu arada ben de altını yazan kurdan pahalıya aldım. Kuyumcudan aldığım içindir diye düşündüm. Bilemedim neden olduğunu. Anlık yükselişler oluyor diye kuyumcuya da birşey demedim. Öyle karışık bişey işte😂

Selamm pazara ciktim geldim.
Elma, armut, marul, roka, muz aldım.
Peynirin sonunu koydum sabah.
(Bizim evde peynirin bitmesi çok vahim bir durum gözümden kacmis)
Hızlıdan suzme ve beyaz peynir siparis verdim.

Su bitti akşam damacana soylemeyide unuttuk.
5tl su indirimim vardi cuzdanda da varmış 12 li su 6tl geldi.

A101 de caykurun 1kg 40tl valla.
27tl çok iyi aldım.

Geldim ortalığı topladım kızı uyuttum.
Eşim derneğe çıktı.
Oğlanin kursu vardi o gitti geldi.
Kıza çorba attım şimdi ocağa.
Erbaslara napsam hiç bilmiyorum.
Tavuk sote yapım diyorum pilavla.
Yesinler.

Mamasandalyesini gelip aldilar 50tl
Pazar parasıda 100tl almistim annem verdi parasını aldıklarımin.
150tl günün karı.
🙏

İnt. Bardak indirimi kovalıyorum
Lav ürünlerine baktım 6li 45tl falan
Kupon olaydı eyiydi.
Kırıla kırıla bardak kalmadı yaw.
2 tanede kupa istiyorum kendime
Kupalar bile uçmuş bu nedir arkadaş.
Çıkınca bi de zuccaciyelere bakicam.

Onur'a çıkıp geldim ıspanak limon Yedigün balkabağı roka 1.5 su süt dilimi havuç dolma biber 26 ödedim ispanak yıkamaya koydum balkabagini şekere yatırdım kahve içip dizi bakiyiruz sonra yemek yaparım biraz et sote pilav var tarhana var yeter

Sıkıcı birgün,
Kızın dolabı tamamen toparladım. Sildim. Yıkanacakların bir kısmını yıkadım. Giydirmem dediklerimi ayırdım. Küçük gelenler de vardı onları da ayırdım. Bugün koci evdeyken iş yaptım:KK48:
O istiyor iş yapmayayım oturalım gelsin kahve içecek yiyecek aburcubur tatlı kuruyemiş. Ya hiç midesi mahfolmuyormu anlamıyorum. Bir de kız tablet izledi.iş yapmasam da kızı oyalayamayacak.
Evde oyalamayı beceremiyor. Çünkü evde kim yiyecek içecek kim tv izleyecek 100 kilo olacak az kaldı😂
Neyseki dışarda bana bırakmıyor oyalıyor çok şükür.
Kız bahçeye çıkmak istedi çıkartacaktım da makina bitsin de Birdaha atayım dedim uyuya kaldı kuzum. Yarın çıkartırım hava kötü olmazsa akşam da birşeyler yaparım oynarım onunla telafi olsun.
Koci de bu ara çok söyleniyor. Ev dağınık dağıtıyorsun kızım diye diye. Çocuk nasıl oynayacak🙄
Bırak bari kendi kendine oynasın.💆🏻‍♀️ Valla evde olmasa daha iyi sanki. Ada çayı istedi. Orada kavanozda dedim. Alsın yapsın kendi ne yapayım. İşim var sonuçta. Bir de diyor niye çıkartıyorsun soğuk. Sen sakin sakin tv izle kafa dinle diye dedim😂 kızıyor.
Şimdi o da sızdı. Uyusun daha iyi çenesi susuyor. Neyse gömdük kocayı bugünlük bu kadar yeter :)

X