Küçük Düşün Büyük Olsun!

Selamlarr,
Gece geç uyumuşum. Bir de baktım Elanın burnu tıkalı gibi. Kaç defa uyandık. Uykusuzum
Sabah kalktık yine öksürük başladı.
Eşim de diyor arkadaşları hep okula gidiyr ondan belki. Ama bence bu yıl bünyesi alışmalı seneye okula gidecek. Daha zorlanırız. Zaten bu yıl çocukların hepsi öyle değilmi. Sürekli hastalar öksürük yoğun.
Ee bir de eve dondurma alıyor, bu defa çocuk istiyor ne zaman versem ikidir ertesi günü böyle. Ne kadar evimiz sıcak olsa da bence yaz günü gibi olmaz. İki gün üstüste dondurma yediler birlikte.
Sabah arkadaş kahvaltıya çağırdı, gittik. Sonra da parka götürdük. Eve döndük. El yüz yıka kıyafet değiştir.Çadırına girdi bir baktım uyumuş.
Kardeşimİn doğum günü hediyesi geldi bu sabah.,Sipariş üstüne pony almıştı
Yanından ayırmıyor. Yatağına alırken pony nerde dedi uyku arası :)
Ses kaydı bıraktı teyzesine sayıyor da sayıyor teşekkür ederim çok mutlu oldum teyze, seni nasıl sevdiğimi anlatamam
Hep mutlu olsunlar çocuklar
Bugün diyete yeniden başladım inşallah bozmassam. 58.2 oldum en son ama c tesi pazar yedim
Şimdi karnabahar yedim yoğurtlayıp. Akşama da pırasa kavururum. Yanına da az bulgur pilavı yaparım belki.
Bakalım hala eski kiloma ulaşamadım. Daha 55 hayal ediyorum

Bundan sonra haftanın bir gününü dışarıya ayırıcam hava güzelse deniz kenarı olur, ağaçlık piknik alanı olur. Dün gezdiğim temiz hava aldığım için gece güzel uyudum. Müsait oldukça atıcam kendimi dışarıya diyorum inşallah yapabilirim. Kartlar bu ay coştugu için eşim bankadan gelen dönem borcunu bana mesaj atmış. Bende hemen ona yazdım harcamaları kısmam için mi attın diye yanlış anladın dedi sen hesabı yapıyorsun ya geleni bundan sonra sana mesaj atarım diye yaptım dedi tepki vermiceğimi düşündü herhalde ama bu güne kadar yaptığı birşey değildi. Ne mesajı atarsa atsın hayat pahalılığını ben yapmadım dedim sonuçta aldıklarım hep eve ihtiyaç olanlar ben kendime birşey alsam niye aldın dese herhalde fena patlarım ama bu günkü tavrımdan sonra da cesaret edebilirmi bilmem. Bu ay araba için internett sipariş verdi akşam 600 küsür sadece onlar tutuyor, interneti ödedim dedi kredi kartlarında zaten çoğu taksit dolu ben elimden geleni yapıyorum daha fazlasını da benim bünyem kaldırmaz tatiller bile kredi kartına taksitle. Yarın alıcaklarımı liste yapıp çıkıcam onları alırım market listesini de ona atarım alıp gelir. Ay kusura bakmayın ne dolmuşum.

Bugün yine arkadaşın küçük kızıyla onu oynatıyorum. Top atıyorum yarış yapıyordu. Anne bak ben yakalayabildim diyordu :)
Alırım bu kitabı da. Çok sağol canım

Aslan burcu rahatlığı canım
Bir de kafaya koyduğunu başaramayınca çok etkisinde kalır aslan burçları.
Tabi şaka bir yana,çocuklarda genel olarak bir hırs var.

Silvanın spreylisi varmı, bendeki sıkmalı ama çok güzel temizliyor toparlıyor. Bezlerini de beğendim.

İnsan utanır, çekinir. Bence hiçbirşey yapma. Anlasın. :)

Eşimin 30 yıllık arkadaşı ama çok sık gidip gelmiyoruz. İlçede oturuyolar mesafe yüzünden herhalde , bilmem
Evet beraber gireriz mutfağa , yardım eder allah razı olsun.. Bende gidince girerim mutfağına elimi sakınmam ama yine de misafir.. Daha iyi ağırlamayı isterim her zaman.

gerçekten zor annen. Kızın tam ihtiyacı olduğu dönem ve kardeşin onlara oldukça destek oluyor. Yani olmasa bile annesin iki ucundan tut değilmi.

Bu ara benim eşim de şu karta şu kadar ödeme yaptım bu karta bu kadar diyor. Bence biraz ülkemizdeki ekonomik durumların verdiği sonuçlar bunlar. Yani bu kadar çok olmuş herşey pahalı olmuş artık yetişmek zor oluyor gibi ekonominin bizi şaşırtan yanını anlatmaya çalışıyor olabilirler.
Ev borcumuz bitti hala toparlanamadık.

Bu arada ben de çalışmadığım için bazen ekonomik konuda ufacık birşey dese, içten içe içleniyorum.Demese de dedirtmemek için uğraşıyorum. İşte zamanında çalış kazan kimseye hesap vermeden harca, alışmışım. Şimdi bazen kasıyor.

Selam kızlar
Sil süpür toz al geçti gün bugün birde karadelik çamaşır yıka katla uğraştım valla dışarı çıktım oglusu bırakıp merkezde isim vardı eşime sigara aldım toplu 160 verdim eve ekmek tek içimlik kahve 5 buçuk ödedim yarın süt alırım sütçü günü esim dışarda yemiş yemeğini bize dünden yemek var pilav yaptım oglusla yeriz bu hafta 10 dakika daha erken cikilcakmis duş aldım namaza basladim şükür akşamı kılar giderim

Malesef taksitler coşturuyor kartı
Yani bizde öyle.
Taksitler bitse Bi düzlüğe görsek diyoruz hoop başka bisi cikiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…