Küçük Düşün Büyük Olsun!

İyi akşamlar
Resmen 10 gündür getir bize çalışıyor
Önce 5 litre yudum aldım 70 TL ye geldi
Sonra 4 kilo şeker aldım yarım kilo cay aldım burasida 30 TL
Sonra un aldım sinangil 4 kilo 11 lira
Sonra
9 kilo Omo renkliler
Yarım kilo Lipton cay
ABC pempe yumuşatıcı
Elseve şampuan
1,5 kilo Omo beyazlar için
Burasida 120 lira

Bu günde a101 kapıda uygulamasından
2 lt yağ
5 kilo şeker
Bir paket arpa şehriye 60 TL ye geldi

Evde
14lt sıvı yağ ,3 kilo cay,10 kilo un ,12 kilo kadar da şeker var muhtemelen yaza kadar çok bişi almam salcam falan da köyden zaten

KV ler gelecekler oda doldurur gelir gelirken sagolsu. Çuval çuval

Bende durumlar böyle
yedirenk79 elanin doğum günü kutlu olsun ömrü uzun sağlıklı olsun inşallah

Gecmis olsun canım bizde iki ileri bir geri valla okul yoktu hastalık vs yok yarından sonra Allah kerim aldıkların bereketli olsun

T thesekreter ben universitede sosyete pazarindan giyinirdim oyle guzel seyler vardi .simdi bana cok sapa bir de hafta ici gidemiyorum o tarafa hic
Bende aldığım montu giyiyorum hala mevsimlik 40 tl almıştım
Gecmiş olsun
Ihlamur versen ikizlere
Bidenibramin zero ver uygunsa ayı gerci doktorsun şey gibi oldu yaşlı teyzeler gibi
Bende gördük o süpermarket indirimini.
Kasar alicam yine.
79tl düşmüştü 3lu
Yaga zam gelecek miş aralıkta tezgahta yağ yok
Alırsanız

İyi geceler kızlar,
Dün gece ela uyandı tuvalete götürdüm. Bir baktım burnu kanıyor. Bugün de kanadı. Ama az kanıyor galiba burnu kuruyor ondan. Çünkü önceden de ara ara oluyordu. Çok sık olursa doktora götürürüm. Biraz suyla nemlendirdim. Bizim yatağa almak istedim istemedi. Odasında uyuyacakmış.
Neyse uyuyunca aldım. Sabah kalktı bugün benim doğum günüm, haydi kalkınnn
Hadi süsleyeceğiz dedi. Süsledik git bak dedik. Gitti baktı. Çok sevindi
Gün içinde sürekli hadi ne zaman başlayacak çabuk gelsinler, gelsinler ama. Doğum günü olunca nasıl mutlu oldu anlatamam. Sonra da oynamaya başladılar. Ama oyuncaklar yığıldı dağıtıldı. Birara koşmalar başladı. Eşler maç izledi. Biz de mutfakta lafladık. Öyle güzel birGündü. Arkadaşın biri ve annesi fethiyeye taşınacak, eşim diyor, iyi kafa dengi insanlardı kötü olacak.
Eşim onlarla konuşunca arabayı satıp daire alayım diyor. Birkaç yıla bizde gideriz öyle olursa istanbuldan dedi.Arabaya da alıştık bilmiyırum. Büyük ihtimal vazgeçer bu fikrinden. İlerisi için tabiki mantıklı. Ama gücümüz yetermi bilmiyorum. Ve arabaya alışınca kolay olurmu. Tabi istanbulda arabayla nereye gitsen trafik

Geçmiş olsun canım,
O vücut sızlıyor gibi hastalığı ben de çooook uzun zamandır yaşamıyorum çok şükür.
Eskiden dökülürdü kemiklerim.

Nice yıllara kuzum

AAyy gözünüz aydınn.
Saglıkla büyüsün inss analı babalı
Yeni bebek görünce suara suursuzca bendee istiyorm diyorm
umarım dua saatime denk gelmiyordur

Günaydınlarr
Bebeleri saldık mı okula
sabah sen nereye gidiyon?
-ise
öglende gelcen mi?
-gelcem
Markete gitcez mi?
-Gitcez
Yuppaa(yuppi diyemiyo bu kız yuppa diyo ya)
konulu diyologumuzu yaptık,saldım bebemi okula.
Kahve bastım
Evi topladım,kargom vardı onu verdim güne basladım.
Yemek yok tabi gidince yapcam.
Ay ödemeler var ama düsünmek istemiyorm valla artık yoruldum bu ay.
Oturup hesap yapmam lazım korkuyoırm :S
Haziranda İzmirde kocinin kuzen sünnet yapıyormus.
2 cocuk dedim 2 ceyrek mi takcaz yani,bakcaz dedi.
Otel ,kıyafet sac bas bayagı masraflı olacak.
Kenara biseyler atmam lazım.
Ama bilin bakalım ne yok:S

Selammm
Bugün elti kızı beni davet etti
Altına bisi arasimmi bilemedim.
Gidicem bakalım.
Kızı parka çıkarırım öncesinde ordan gideriZ
Eşimle küsüm h.sonu gidelim diyemedim Bi yere o sebeple
Tikildik eve.

Bilenzigimin birini taktım koluma
Kolumda kalsın az bakım elti gorumce falan çatlamasım var bu ara
Oğullarını everecekler düğün falan olsada bari azcık sakirdatsam.

Şimdi onlara bilezik takacak ya kendimede aldırcam.
Almasında gorim bakım aha şuraya yazdım sizde şahit ettim.
O bileziği aldırırım nokta.
Gelsin 7.bebegim koluma

Aldir kız düşman çatlat biraz kız elti kızı kaynananı çağırmış olmasın senide ondanmi çağırıyor acaba aklima bı an o geldi

Selam kızlar esim çıktı müge bakarken arabayı çek ddiler tır geliyor diye ordan işleri vardı araba arıza yapmış götürdüm biseyi yoktu ayarını yaptırdı hatta şimdi aradı yold kalmış çekici çağırdım ddidegiscek paralansa eski araba habire bişe çıkıyor neyse etrafı topladım kafesi yıkadım kuşların pisleniyor 3 güne yildim valla bulaşık açtım oglusu hazırladım onu bıraktım şimdi çarşaf degiscem birde yatağımın bir tarafı az çökmüş alt üst yapım arada

Oğlanı bırakınca AVM girdim lcw dolandım baya bir kot pantolon bir erkek İnce sweatshirt aldım eltimin kızının doğum günü oglunada aldım çok severim o eltimi165 buraya verdim ordan gratise meyveli duş jeli küçük gratisinkiler çok güzel kokuyor birde eşime jöle indirimli geldi ikisi 19 buraya canım çiğ köfte istiyordu çiğ köfte dürüm aldım evde yerim diye 6 halk ekmekten iki ekmek 2.5 TL birde şoka gittim patates iki ayran oğlusun okula yarın birde bana 6.5 buraya verdim okul saati marketler kalabalık oluyor burda 200 gitmiş yine Allah sağlık versin şimdi çiğ köfte mi yedimduş alıp namaz kılarım akşama dünden nohut biraz pilav var oglusla bana bulgur pilavı yaparım birazda

Selamm.
Saat 1 gibi ciktik kizla parka takıldık
Salıncaktan indiriyorum diye ağladı

A101 bim şok falan derken 2yi geçiyordu gittim.
Bimde yerlimuz 7kusurdu.
Dönüşte girmeyi unuttum evde alsaydım iyiydi yarın çıkıp alicam.
Doğrayıp üzerine bal falan dökünce seviyorlar.
5de de çıktım.
Giderken meyve fln aldim çocuğun elinede kinder sutburger falan aldım 34tl verdim.
Oğlana kebap söyledim 11tl cüzdanda vardi 20tl mi ne ödedim onuda.
Annem ben bisiler hazirlarim demisti de uğraşmasın dedim.
Şimdide sandvic ekmegi meşrubat sipariş verdim hizlidan oğlanın okula beslenme koyuyorum malum.
Bildiğiniz ilkokula döndük biz.
32tl buraya gitti.

Pilav yaptım.
Tavuk çıkardım.
Fritoze tavuk aticam eşime.
Ben yemem daha oglanda yemez.
Kizada var yemek

Bugün böyle geçsin gitsin artık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…