Küçük Düşün Büyük Olsun!

Yapmayınca içim sanki evigötürüyor hissi geliyo lelli kız

BBizde işe geldik çay molası verdim kendime
Demin babam arıyo yarın hobi bahçesine gidip ev yerini yapacaklarmış kocamı arıyo özellikle oda çalışıyorum been işim biterse anca öyle dedi
İyi bakalım demiş
Biliyo yoğun oldugunu yarın bile işe gelcez
Onlara göre iş yok pazar günü
İşi gücü bırak an onların işine bakcan
İşleri oldugu vakit elindekini bırak git
Nasıl anlayıs bilmem
Ya su milletin anası babası düşünceli olanlar niye bana düşmedi
Hep söylerim eşimin ailesinde öyle hep bana konumundalar
Babasını arıyo eee artık vucudu enror veriyomus
İçkini az iç emekli maaşı la idere et hazır ev var
Kocam yıllarca kredisini ödedi
Ee neymiş gmrümcemle ortakmış oda çalışmış eve vermiş
Aman dedim uzak olun ne haspa yerseniz yeyin dedim

Ayy yok artk hastalık yalanı en tehlikelisi ya

İyi aksmlar bacımlar
Kıza park teklifi yapılmıs bugun
Anneme gitcem demis canım evladım
14.00 de geldiler kociyle
Yemek söyledim onlara 50 tl köfte
Eve gecerken market yaptk75 tlde orası;2 kutu süt(kahve mak.geldi süt dayanmıyor eve yine)yedek bez,ıslak mendil,1 brokoli,2 kg mandalina,acbitir salam(yarın kahvaltıda aranır koci)kücük taze kasar.
Kızı yıkadım dedim Alya yemek fırında sebze yedin yedin yemedin ,makarna yersin
Fırına brokoli patates kabak falan attım.
Sansıma yedi,yanına da avokado dilimledim
Kendime de bazlama tost yaptm öyle gecistirdim.
Gündüz uyumadı tabi erken bayıldı
Bende gönüldagını izliyorm.
Bicay koyan olaydı iyidi

Selammm herkese,
Bugün telaşeyle geçti günüm. Yatak oda kalmıştı orayı temizledim. Sonra börek sardım koydum buzluğa. Evi toparladım. Eşim geldi. Dışarı çıkacaktık.. yılbaşı ağacı süsleri almaya gidecektik. Eşim yılbaşı ağacı almış onu bekledi evde ben de markete çıktım. Şoktan köz biber kavanoz aldım. 9.5 tl oradan başka marketten armut çeri domates aldım. 15 tl. Başka markete gittim. Domates mandalina elma hurma soda aldım 28 tl sonra da carrefourdan elsalı kakaolu süt aldım doğum günü için. 19 tl.
Güya tek şey almaya gitmiştim yine gitti paralar. Sonra ağaç gelmiş çıktık süsleri aldık. Geldik. Bir sevindirik oldu Ela. Çok mutlu oldum iyiki aldın baba yılbaşı ağacı diyor. Markette elinden bırakmadı süsleri.Ufacık şeylerle mutlu olmak ne güzel, keşke çocuk olsaydım. Onlar ağacı süsledi, ben doğum günü süslerini ayarladım. Kar tanesi çizdim kestim. Biraz vardı biraz da ek yaptım. Süslemeye geçeceğim. Eşim de diyor, yaparız ne acelesi var.tabi kızı uyuturken sızdı yine. Dedim sen uyursun yine oohh.
Bir yılbaşı ağacı çocukluğumu hatırlatıyor. Ne de güzel günlermiş aslında. O hissi anlatmak çok zor

Eklentiler

• B2B08446-E6D1-40F3-8252-37B1C9D05798.jpeg
    182 KB · Görüntüleme: 181
selam kizlar
babyloading87 park yerine annesini secen koca yurekli alyos .
yedirenk79 dogum gunu ne zaman elanin ? elsa konsepti cok guzel oluyor hele kisin .
Yarın yapacağız. Aslında pazartesi günü.
Elsayı kendi seçti küçük hanım
Doğum günüme elsalı elbise istiyorum dedi hep. :)

Bugün diyete dikkat ettim ama dışarda yeyince iş bozuldu tabi. Hızlıca hamburger yedik. Yarın da bozarım. Pazartesi devam.
Bu haftada 900 gr verdim. Haa gayret eski kiloma 2 kaldı. İdeal kiloma 4. Böyle gidersem iyi ama arkadaşın duraklamış.
Yürüyüşsüz vermeme ayrı bir sevindim.
Tökezlersem yürüyüşe başlarım

Selam kızlar yazamadım yoruldum baya bugun sabah arladasa bıraktı esim 11 geliyordu kahvaltı ettik çay keyfi sonrası AVM gittik yürüdük birazda çocukları oyun salonuna götürdük yemek yediler biz onlardan kalanları yedikkahvlatu etmediler kudurmaktan tabi dönüşte esim aldı iyi oldu hasret giderdik haftaya o gelcek bana onun oğlu sabahçı benimki öğlenci onun oğlunun ogretmeni perşembe hastaymış pozitif çıkmış 2 sine kadar okul yok ona cocuklara burger yedirdik 50 oraya metro kullandık 2 durak çocuklarla yurumedik arkadaş 10 yükledi benim karta oyun parkını o verdi trene bindirdiler AVM turuna 15 oraya birde bardak mısır 12 verdim iki taneye arkadaşa 20 verdim benim dolapta bir ürünü satılmıştı veremedim iki aydır 100 harcamisim sanırım gelirken esim 1 kg soğuk baklava aldı kardesimler çaya geldi iyi denk geldi diğer kardeşim yoktu onun eside seviyor diye kalanı onlara yolladık esim oglusu uyutuyir Ken uyumuş bende sefilleri aldım elti kızından ikinci kez elime aldım baya okudum bu sefer beğendim

Biz hazırız Sabah sürpriz olacak. Birlikte yapalım deyip uyudu.
Mavi masa eteği getirecek arkadaş onu da beyaz kartaneleri ile süsleyeceğim. Önüne de yere mavi beyaz balonlar., elsa resimli balonumuzu da kapının koluna astım :)
Nargile kahve gece keyfi, kapıyı kapattık duman gitmesin diye

Eklentiler

• D430F9D2-7817-4496-9D10-A449FFA029F1.jpeg
    143,1 KB · Görüntüleme: 149
Çok güzel olmuş ki
Çok mutlu olsun elsapiyenses

Selamm
Oğlanın dersi var 9 da kızda kalktı.
Mecbur herkesler olarak yine ayaktayız.

Akşam eşimle tartıştım şuan kendisine küsüm kendisinin haberi yoktur muhtemel.
Dedim ya kaynanam geldiği an gölgesi yetiyor huzursuzluğa.

Akşam gelmis diyorki (biraz gecikti soylendim) annesi ablasindaymis oraya uğramış ee iyi tmm anlatiyo işte.
Yeğeni evlencek yaza gorumcem eşime kızın resmini göstermiş diyormuş ki ben beğenmedim kızı, (o ne beğenir ki)yakışıyorlar mi oğluda dersin sanki çok yakisiklida.
Hayır sizene sizmi ALACAKSINIZ.
Ne alaka yani eşim yakışmıyor dese çocuk sanki almayacak bukadarda saçma sapan insanlar.
Neyse şimdi mevzuyu getirecek ya kelime oyunu yapiyo bana.
Annemi görmeye gideriz dedi -z derken dedim?
Alır çocuğunu gidersin çocuğu merak ediyorsa şayet beni çok özlediğini zannetmiyorum dedim.
Adama dersin sanki ana bacı sövdüm işte 1 defada benim dediği yapmazsın sen
Ben gidicem sende geleceksin.
Demicekler mi karın nerede diyo
Pardonda kim dicek dedim?
Senin annenle yıllardır görüşmediğimi bilmeyen mi var? Kim ne soracak? Ne hakla dedim.
Ben mecbur değilim senin annenle görüşmeye falan filan derken gittim yattım.
Konuşmadım daha.

Ya kadin asla anlayışlı bir kadın değil.
Hani gitsem kesinlikle lafını sokuyor.
Öyle sessiz sakin kadin değil.
Bir de onların yanında sokuyor onlarında hoşuna gidiyor .
Çok sinirliyim aslında bu durumlarda gemileri yakmak gerçekten bir kivilcima bakıyor.
Benim düzenim var çok şükür eşimle bu annesi mevzuları başlayınca adamı direk kafamda eliyorum.
Gözümde hiç değeri kalmıyor
Bunların olacağını biliyordum annem göreceğin toplasan 2 defa bosver kızım diyo.
Benim görmeye bile tahammülüm yok bana yaptıkları dedikleri sanki o kadini gördüğüm an kaset sarmaya basliyo geriye.
Sürekli gozumun onune geliyor.
Baya dev ekran.

Pazar pazar ağladım şuralarda ama k.bakmayin artık.

Canım sanki iyi olup dilini tutsa gitmiyceksin sana diyene kadar annesine desin az dilini tüt diye torun istiyorsa görmesin demiyordunki

Çok güzel olmuş canım nice yılları olsun kuzumun

Canım sanki iyi olup dilini tutsa gitmiyceksin sana diyene kadar annesine desin az dilini tüt diye torun istiyorsa görmesin demiyordunki
Bende onu dedim ozaman annene söyle bana laf sokmasin dedim.
80 yaşında kadına ben ne dicem diyo bana.
O herkese söylüyor diyo.
Savunmaya bak !pes
Diğerlerinede söylüyormuş onlar hem de daha çok görüyorlar sen kaç defa görüyorsun ki diyor

Yani o dicek sende susacaksın demek istiyor

Elinize saglık cok tatlı olmus
Nice güzel yasları olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…