Küçük Düşün Büyük Olsun!

hangi peynirdi lelli ya nazenin9320 ben de philips airfry almak istiyorum ama yakin zamanda 2 bin ona veremem gibi .ben de bakayim sem markaydi dmi
Evt cnm fritoz sem marka.
Ben beğendim patatesi
Akşama da sogan halka, kofte falan yapıcam.
Ben sabah çayı demleyip sofrayı kurana kadar kizartti patatesleri 15dk falan kızardı.

Kaşarın markası gundogdu.
74tl kadar düşüyor canim 3lu satiliyor

Selam kızlar sabah eltime gittim kahvaltıya kayinvalidem gelmiş iki günlüğüne oda vardı turşu getirmiş saolsun aldım giderken simit açma aldım 20 verdim öğleden sonra esim aldı bizi dışarı çıktim yürüdüm Onur'a girdim tavuk pirzola kıvırcık indirimdeydi 3 tlydi az domattes soğan taze hurma çok sevdim bikana kadar yerim artık muz ve yarım kg üzüm 46 verdim bime girdim Karadeniz ekmeği normal ekmek baget tavuk bir paket 19 buraya verdim eşime sigara 40 TL oraya harcandı baya bugün kahve içiyorum namaz kılar girerim yemeklere çıkmadan oglus acıktım ddi pizza vardı küçük firinladim yemiş gelene kadar yarısını tavuk pilav yer pilav ve salata da yaparim

Begenmene sevindim lellim, bende günde iki kez patates kızartıyorum. Eşime dedim patates alalım benim kızlar birde içine tuz ile birlikte az baharat da atıyorlar çok güzel oluyor.
İyi ki doğmuş Ela iyi ki de sizin kızınız olmuş. Doğum günü kutlu olsun evinizin biriçiğinin.

Simdiden d günü kutlu olsun kuzunun

Tuz atınca evet gzl oldu ama baharati denemedim.
Onuda deniyim.
Patates baharatlı varmış ondan alıyım hatta

Eşim kıymayı beğendi.
400gr 1 paketten 1 tencere sulu kofte, 1 pişirmelik buzluğa misket kofte bir de oğlana kurukofte yaptım.
Diyor ki bana sen çıtı piti ne alıyorsun öyle diyor yok 28tl yok 30tl
1 seferde alsana diyor
2 defa kampanyadan yararlaniyom ben dedim

10tlgel al kuponum vardi
Kahve dünyasının findik ezmesinin sonu yarın biter.
Bayıldık.
1 tane ondan Bi de günlük kullanmaya bel cantasi aldım lacivert (siyahı var bende çok da gzl cikti ucuz diyip es geçmeyin derim)
38tl ödedim
cuzdanda da vardi alışverişlerde biriken.

Eşimin tabiriyle çıtı piti derken gidiyor paralar
Yarın kahvaltıya gitmicem eşim derneğe uğricam diyor ee hadi uğra dedim.
Oraya vercegimiZ parayla yarın pazar görecem.
Bi de pekmezini siparişini giricem
Eşim al diyor sanki diğer ay odemicekmiyiz diyor.
Yaniii

Eşimin gomlek dar geldi etiketi 285tl ben 67tl almıştım.
Çok da gzl çıktı kaliteli pierrecardin ztn.
İade talep ettim bir büyüğünü alacağım.

Adam etiketleri gördükçe sen nasıl alıyorsun bu fiyata diyo bana
Alırım ben dedim torpilli uye assddffg
Adam int. Alışverişinde çevrimdisi

Cihazlarda çıkmamış mı ki

Bizde rutin göz kontrolü yaptırdık ailecek.
Kıza da gözlük yazdı 0.5 miş sağ göz.
sınıfta arka sıraya oturursa tahtayı görmekte zorlanır dedi doktor. Kız uzun olduğu için arkada oturuyor ama sınıf küçük olduğu için simdiye kadar sorun olmamış. Alalım dedik gözlüğü de belki ara sıra kullanır , ilerlemesin numarası

Cihazlarda çıkmamış mı ki
Adam akıllı bakmıyolarki devlette sal gitsin bi iki bak gitti yarım saat çıkmadım doktorun yanından
Bence al benimki bi gözüm 0.75 bulanık görüyorum bazen gözlük taktı numara için
Karanlık dünyam aydınlandı resmen

Öyle oluyor
Bas ağrısı yapıyor zaten görmeye çalıştıkça.
Ben uzak tabelaları okuyamıyorum
Alt yazıları çift görüyorum.
Ve gözlüğümü düzenli kullanamıyorum (kiz birakmiyo) ilerlicek benimde
Baş ağrısı yapıyor bende

Selaaaamm,
Koci geldi film açtı. Bitirdik kulüp filmini. Zonnk diye biten cins.şöyle ağzın açık kalıyorsun:) Bence devamı gelir.
Tabi gelip film açınca, kız da tablet izledi. Uyutacaktım babam gelmeden uyumam dedi. Sonra da saat 18:00 uykusu geldi. Mızırdandı.
Yemek yedik, balık ve kalamar yaptı eşim. Ben de yeşillik salatası ve pancar salatası yaptım.Tarator. Kıza az bişi kalamar yedirdim. Az da olsa mesudum.
Kız 21:00 uyudu. Oturduk çay faslı falan. Koci saçımı boyayacakmış Çıktım markete sitedeki marketlere gittim. Geç kalma dedi koci. Biliyor kendimi kaybediyorum market gezerken
Onurdan boya, maydonoz, içim tereyağı (kampanyalıydı) Poğaça kurabiye helva onlara kullanırım. 45 tl ödedim. Carrefoura geçtim. Kıza nutella go aldım, ne o fiyat yaaa markete her gidişimde fiyatlar benimşaşırtıyor. Domestos aldım. Kampanyalıydı carrefourda. Portakal ve limon aldım. 20 tl ödedim
Arkadaşla konuştuk, 2 yıldır görüşmüyoruz. En son covitten önce, beni çağırmıştı işim vardı. Gidememiştim. Bir daha da görüşmedik. Malum covitten.
Hafta içi kahvaltıya çağırdı. Çocuklar birbirini unutacak dedi.
Ben diyete başladım, kahvaltılaaar ardarda Dedim sakın birşey yapma. Bir de pasta döktürür. Pasta hiç hiç yapma. Ne yapacağım bilmem. Hafta sonu da kıza doğum günü yaparsam yine pasta diyet çöp.

Bende yakını görme de sorun yaşıyorum sanırım. Yaşlanıyorum bu ara böyle.

Porselen fondöten ne bacım fondöten zaten sadece düğün dernekte kullanırdım. Şimdi de rimel kuruyor dura dura

Patateste kajun baharatına bayılıyorum. Denemediyseniz deneyin enfesss.
Sağol canım arkadaşım İyiki doğmuş kelimesinin bu kadar anlamlı olduğunu kızım olunca anladım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…