Küçük Düşün Büyük Olsun!

İyi geceler,
Kimse yokmuu, kızı uyuttum şimdi. Akşam Hamburger ekmeği yaptım. Koci onunla birşeyler yedi. Bayılır hamur işine sıcak sıcak iyi gitti.Tabi bem yemedim. Kız da hamburgerini tam yemedi. Yarın yerim sakla diyor :)
Kız iyileşti diye bugün yine parmak emmeden uyutmayı denedim. Şükür uyudu. Hastayken birşey yapmamıştım.
Bir de bana uyuma numarası yapıyor. Ne ara büyüdün de rol yapıyon
Uyuduğunu parmağını emmeyi bırakmasından anlıyordum. Öyle bir alışmışımki. Uyudumu acaba diye dedim durdum

selam kizlar 11.11 indirimlerini bez islak mendik mama haric bir sey almadan kapattim .kendimle gurur duyuyorum
ama ayin sonuna dogru mama tekrar gerekir .oglanin uyumasi 2.5 saat surdu devrelerim yandi artik
yedirenk79 ev yapimi hamburgeri cok severim ama hic yapmadim evde .canim cekti simdi ablama bir posta yalvarsam yapar gibi
babyloading87 kizlar gecesi nasildu kuzu ?

Gel sana da yapayım tatlım. İstediğin hamburger olsun :)
Benim de eşim yapıyordu ondan kaptım. Ama eşim yaparken de ekmeğini ben yapıyordum

Kız öyle baksa çocuga ben bitane daha doğurrum inanki
Şimdi yalvarıyor bitane olsun
Senmi bakcan diyorum
Sabah ben yardım etcem illa olsun
Yok cnm deedim
İnanma boşver, zaten yoğun çalışıyorsunuz. Var bence yeter.Ve bugünlere nasıl geldiniz sen biliyorsun. Bu dönemde yeterli bence. tabi nacizane fikrim.

Karadut özünü Akçay tarafında içmiştik. Süperdi. Heryerde öyle bulamadık

Bizim de dışarıda o yemeğine kadar yedirir, ama evde ben Çok nadir evde yapar.
İlla koltukta yatıp yuvarlanacak :)

Çok enteresan. Nasıl güvenilirki.
Ben arkadaşa bıraktım, o da bana bıraktı. Ancak çok acil ve çocuğu götüremeyeceğim durumlarda bırakıyordum. Bir de ben yokken çocuğu komşuma keyfi bırakmadım, bırakmamda. üstelik uzun saatler. Düşüncesizlik.

Bi de kafam kaldırmıyor benim valla
Hiç uğraşamam.
Milletin ne çok çocuk sevesi var bendemi bi anormallik var diyorum
Herkes farklı tabi, ben çocukla ilgilenirim. Sıkılmam. Ev işi daha sıkıcı geliyor bana
Ama çok minik bebeğe sanırım şuan bakamam, hiç o enerjide değilim.
Ama biraz büyük olanları oynatırım birşeyler yaptırırım. Arkadaş bırakınca yaptırıyordum.
Keyf alıyorum ben
Şu Evin işini yapan olsa. Getirin bebeleri ben eylerim :)

Gittm geldim bacım

Slm bacımlar
Kostur kostur bi gündü
İs cıkısı eve geldim evi topladım falan,benimkiler geldi giyinip cıktık
Alyaya gelcen mi benle dedim babamla kalcam dedi onları yolladım
Kızlarla yedik ictik sohbet muhabbet(19.00 gübi bulustuk)21.00 a dogru anneme gitcem demis yanıma bıraktı koci,ben de dolanayım avmde dedi kahve icti flan 21.30 da kalktık.
Kızlardan birini eve bıraktık
Kahve mak.bizim sonunda olmus gitmeden yemege onu aldık.
Eve geldik üst degis flan uyumusuz hepimiz
90 tl hesap ödedim pizza bira
Kız psta istedi pasta yoktı profiterol söyledik dilinin ucuyla baktı yemedi
Hep masraf
Koci dısarda köfte yedirmis .
İyi geliyor insana ya 2 saat kafayı kapatıyosn.

Ben imkanım olsa suan yapardım 2.yi
Bakma konusunda güvenim tam
Bugun sabah yolda alya kaka yapmsı okulun önünde ,arabada degisstirdim öyle verdim okula dedi.
Aksm da yemek yemisler biraz fazla yemis bi kalktık diyo doldurmusindik arabaya badye kadr degistirdim dedi.
Maddi kısmı değil ama bakım kısmında yardımcı.
Calısmam gerekmesee dogururdum bilmem
Bana enerji veriyor cocuk
Ne diyelim gecmis olsn bana da 35 e kadar piyango cıkarsa dogururum

Cikti alicam asicam dolaba
Gozumun onunde dursun.
Bende iyi gidiyorum gibi açlık yok en azindan bu iyi bisi

En zalimida firindan cikariyorsun miss gibi kokuyorrr
O an bi gozum kararmiyor degil
Bugun kek ve tahinli cevizli kurabiye yapicam.
Yani mecbur yapicam dun aksam kahve-cay yani arandi durdu esim.
Biskuviye Findik kremasi surdum verdim artık.
Asla bos icmiyolla

hedefim bu ay karti toparlamak biraz .evde deterjan cay yag seker vs var .bir tereyag peynir eksik
hafta sonlari da pazara cikarsam insallah toplarim ya
Ay eksik bitmiyor çay doldurdum sabah kaba yarıdan aşağı inmiş kiloluk çay esim bir iş aldı para alsin indirimli hep kullandığım şeyleri koycam alıp bizim her ay belli bir para olmuyor kendi işini yapıyor diye
Karadut özünü Akçay tarafında içmiştik. Süperdi. Heryerde öyle bulamadık
Ben Avşa dan aldım cam şişede burda makbulden aldım alakası yok gibi onun tadı hafif eksiydi bu sene gidersem alcam fazla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…