Küçük Düşün Büyük Olsun!

Şuan trendyolda daha uygun canım.
Kargoda yarın gelir hemen denicem yazarım tabi

Bugün bereket günü.
Para mayalama için yaptığım kavanoza 100 tl attım. 20 tl de tatil icin biriktirdigime.
Eşim 800 tl bırakmıştı bana. Cüzdan da 200 tl varmış onu unutmuşum. Maden unutmuşum dedim onu da zula ya attım

Ay sonuna doğru yine azar azar döviz alıp Kasım ayını da kapatırım insallah

Eşime sipariş ettiğim gömleği ve esofman altı geldi.
Dayanamadım verdim şimdiden kullansın diye. Çok beğendi ikisini de..
Çok pahalı değilse gömleğin başka renklerini de alalım dedi
Kızın montu da geldi. Mağazadan 250 tl ye baktım ben 175 tl ye aldım
Şimdi kendime eşime kapşonlu sweat almak istiyorum, ayrica kendime kalın gömleklerden istiyorum, birde oğlana bot almam lazım.

Trendyol pijamalarımı kisa prog. Yıkadım hemen petekde kuruttum birini giydim.
Evde nasıl Pijamasiz kaldıysam alt üst takım giymeyi tutturunca annem babam esim hepsi oo hayirli olsun dedi.

Kesin yine takım olarak tutturamam biri lekeleniyor illa gün içinde bana veda ediyor.
Bi indirim daha yakalarsam 2 daha alırım.
Naneli cikolatam bitti kahveyle en sevdiğim.
Fiyatı uygun alicam onuda.
Babam pijamami görünce banada al dedi.
Başkasına bisi almayı sevmiyorum tutmuyo zevkler beden falan.

2 tepsi poğaça yaptım
Birazı annemlere gitti bile
Kardesim aldı tepsiden sıcak sıcak
Cep poğaça yaptım arasına bisileri koyarım dedim.
Kiz uyudu uyandı eşimle otururlar 1e kadar artik

Ben bdvde gömüyorum artık hızımı alamayıp
Burası sende göm
Fırsat olmuyo kıs oralara
Gün gelecek sen de "iyi ki" diye baslayacaksin eşini anmaya
İnş
citl insallah her yeni gunun bir oncekinden daha ferah olur canim
Bu günümüze işükür cnm Allaha şükür
Eski halimden çok İyiyim şimdi
Evim oldu
Arabam oldu
Bi işyeri Sahibi olduk bugünümüzü aratmasın inş.
Sabrettik tabiki eşimin de azmi çok

İlk zamanlarda 1 tl ye nutella ve salça aldığımı biliyorum. Bayağı ucuza çok şey aldım o dönemler. Bu ara pek birşey yok gibi. O sebepld duruldum

Eşim Senin gibi biriyle evlendiği için bin kere şükretmeli bence, hem beceriklisin, hem işine yardım ediyorsun hem de üç beş kazanayım evimde eksiği alayım diye uğraşıyorsun

İyi geceler,
Bugün uykum erken geldi. Dün gece çok uyandım. Kızın öksürüğü falan. Hiç alışkın değilim gece uyanmalara.
Size selam vereyim dedim. :)
Çamaşır katlayıp yatıp uyumayı düşünüyorum inşallah.
Evi topladım. İnanılmaz dağılıyor. Mutfakta sepete meyve koyuyorum. Onları bile almış sokuşturmuş bir yerlere. Bir de camın önündeki yapay çiçekten ne istersin be kızın diyorum. Günde kaç defa o çiçek düzeltiliyor. Bu ara daha çok yemek yapıyorum. Ondan ev daha çok dağılıyor.
Kendi kendine oynuyor ama dağıtarak ve üstelik o kadar oyuncak varken alakasız şeylerle oynayarak
Bugün kardan adamını yaptık. Kitap okudum. Renkli istop oynadık evde :)
Banyo yaptırdım. Sulu köfte yaptık birlikte. O pişiyordu yarına hazır olsun dedim. Çorba yedirdim.
Yarın arkadaşlarla burada biryer var oraya kahve içmeye gideceğiz. Çocuklara oyun yeri varmış oynarlar. Zaten onun için gelirim dedim arkadaşa.

Saol canin bugün toplandık sınıf anneler fln sordular giysi işini bişey olursa çağırıyorum ddi öğretmen
Gule güle kullan canim
KUzu sormustumya geçen kutu var Trendyol diye gel al noktasiymis bişey alırsam bı daha oraya isticem

Selam kizlar bugün kosturmali geçti kahvaltı ettik velilerle okula bıraktık hemen ordan cenazeye gittik defnettik geldik kardesimlerle annem bize geldi yarın annemin hastane işi vardı oraya gitces oglusu okula bırakip kahvaltıya gelcek kız kardeşim yemek yapmadım dışardan yedik 50 ona verdim bime 6 TL verdim buskivi ekmek 50 kahvaltı için verdim öncesinde oğlana börek eşime poğaça su 20 de öyle gitti sanırım yarın turuncu günüymüş turunculu t-shirt var altına beyaz badisi var uydururum akşam 7 de yazmış öğretmen o saatte nerden bulcam portakal ve sıkacak istedi yarın çıkar alırım onlarida evde limon sıkacağı yokolanintasinirken bıraktım kullanmıyorum diye

Çok geç haber vermiş. Olmayan ne yapacak.
Ben hala limon sıkacağı ile sıkıyorum Elaya portakal mandalina.
Evde meyve sıkacağı varken :)

Günaydın kızlar. Dün sabahtan ve akşam misafir agırlamış biri olarak yorgun ama mutlu biriyim. Akşam misafirlerim gidince hemen ortalık topladım çıkan tabakları bulaşık makinasına yerleştirdim odayı düzenledim ve yatış yorulmuşum hemen uyudum. Sabah kahvaltı hazırladım önce eşim çıkıyor evden, mutfak toplandı bir makina beyaz attım yıkanıyor yarın temizlik yapıcam bu gün biraz dinlenmek istiyorum vücudum halsiz kaldı ev çok yoruyor bu aralar. Akşam için kabak mücver yapıcam yanına çorba az ikramlıklardan kalanlar var yeter. Altın uçmuş sabah eşim diyor çeyrek altını 1000 tl düşün yapılmaz artık gram zor alırız diyor evet dedim zor alınır ama benim zulamda biraz para var inşallah biraz düşer de alırım.

Eşim Senin gibi biriyle evlendiği için bin kere şükretmeli bence, hem beceriklisin, hem işine yardım ediyorsun hem de üç beş kazanayım evimde eksiği alayım diye uğraşıyorsun
Saol cnm arkadaşım
Etrafındaki insalar hep diyo zaten eşime
Artık oda bilirse
Başkası olsa yapmaz yer gecerdi eminim
Şuan evi olmazdı ben ev alamam ödeyemem
Ya gel alalım bak bulamasın bidaha haberi yokken evi ben buldum aldık

Araba bakıyo düşük model
Arabadan anlamam
Bakmıyodum
Namaz kılmaya gidince
Telefondan baktm
Dedim su güzel bi ara bide tanıdık birine benziyo ara sor
Sordu tanıdık çıktı
Muayeneye götürdü
Arabayı
Almışaldım arkasından dedi kardeşi okul arkadasım kardeşinde tanıyorum isimden bildim

İş olayında dedim ben yardım ediyim işçi alma bize kalsın öylelikle aslında
İşyerine gelenler şaşırıyor ne eşinni
Ne anlasın bu işten aynı meslektaşı diyo

Cnm ama takip et geri verdiği 10tl 50tl uzeri alışverişlerde kullanabiliyorsun bir de süresi var.
Yani yine alışveriş yapma tesvigiyle veriyorlar.
Ben bir kaç tanesini eve istedim.
Kuponları hepsini bitiremezdim.
Şuan hala 1 kuponum var 3 gün sonra bitecek kullanma süresi.
Çikolata falan istiyordum kahve yani onları alacam galiba.

Trendyol Bi de şey yapmış bir kaç parca baska mağazadan aldıkların 50tl geçerse kargo bedava.
Önceden tek mağazadan alman lazımdı 50tl lik kargoyu geçmek icin.

Hepsi burada da efsaneuye olmuşum.
3 ay boyunca 25tl ve üzeri kargo bedava
Aslında hep böyle olmalı 50tl kotası koymaları bana saçma geliyor

Selamm günaydın
Kiz akşam babasını 2ye kadar uyutmamis.
Ben mışıl mışıl uyuyordum hiç haberim yok
Bütün oyuncaklar salonda yerlerde.
Baya oynamışlar belli.

Nerden başlıca hiç bilmiyorum.
Mutfak, yataklar, salon.
Karniyarikda bitti az yapmıştım zaten
Pilavın yanına bisi yapmam lazım.

Sütlaç yapicam bugun
Haydii gün başlasın bakalim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…