Küçük Düşün Büyük Olsun!

Çok mantıklı bende sefer taşlarıyla giderdim ise sonrasında tüm arkadaşlar alıp getirmeye başladı ayakkabılar şimdiden hayırlı olsun

Daha kartın kesimine 15gun var.
Benim kart 1400 civarı olmuş.
Ama içinde kıza aldigimiZ yürüme arkadaşı lcwdan aldıklarım falanda var.
Avize falan var
Market zaten bende.
Kıyafet alışverişleri falanda bende.

İndirimler güzel oluyo stoku gidiyorum ama indirim diyede yuklenmicem daha karta.
Yag bakliyat falan bize 2-3 ay rahat yeter.
Deterjanı aldım tursilmatik aldım bu sefer ilk defa bakalım
Getir yine 30tl verdi ben anlamadım valla tursilmatik aldım bende son paketi açmıştım.
Yanında bulaşık deterjani ve meyveli yoğurt attım. 31tl ödedim.

yedirenk79 vermiyor daha yag.
Dün vermişti anlamadım.

Selam kızlar sil süpür yaptım oglusu yollayıp pazara çıktım bulaşık toplayıp çıkmıştım halim kalmadı pırasa havuç turp dolma biber kabak aldım şekere yatırdım pirinçli pırasa havuç turp salatası spagetti yaptım dünden besamelli karnıbahar var yeter oglus yemiyor az pırasa yedirsem iyidir 20 civar sebzeler için 20 de yelek aldım oglusa pazardan güzelde baya bir beden kalmıştı 40 öyle bime girdim ekmek arpa şehriye makarna 7 tlde oray verdim

Bu gün hepsiexpressten 20 tl geldi. 1 kilo fileto 1 kilo baget aldım 34 tl ödedim. Bana kilosu 16 tlye geldi. Bundan sonra gönderdikleri gibi hemen alıcam. Poşet parası yok eve kadar getiriyorlar çok mesutum.
Yarın bime çiğ köfte gelicek bir kilo ben seviyorum onu alırım. Çay da alıcam indirimli olucak. Market listemi de hazırladım pazartesi günü alırım. Yazlığın su faturası gelmiş bankaya para yatırmaya gidicem.

Baby geçmiş olsun.
Herseyin başı sağlık

Oğlan gecenin 3 unde cığlık çığlığa uyandi.
Gözler kapalı ama,
Zar zor uyandırdık, ağlama krizinin atlatmak 15 dk yi buldu.
Sonra tv yi açtık biraz dikkati dağıtsın uyansın diye, uyku bir açıldı saat 5
Ben uyudum koltukta tabi koca ilgilendi tek gözü açık, teki kapalı tabi.
Oyuncaklariyla oynadı. 5 den sonra aldım götürdüm çocuğu yatağına orda uyuttugumda saat 6 ya gelmişti.
Okula göndermedim uyanmamiz 11 i buldu.

İyi aksmlar bacımlar
Suladım geldim mayısı
Market yaptık ortada bisey yok 125 tl
1 kg muz,taze sogan,dondurlmıs sogan,300 gr organik tava pilic(en büyük kalem bu)4lü oyun hamuru 18 tl,cif yüzey temizleyici 10 tl(migrosta)Türk kahvesi,1paket cips,1 paket züber,1 paket intest kek
Abur cuburları da kociye alıyorz,bu evde tatlı yok mu diyo aradaİnstest veriyorm eline yetiyo
Kadıngibi kadın kocasına paket veriyor dersiniz
19 tl gratiste bıraktık 200 ml kolonya cam
Eve geldik kız soy,üst degis,tarhana yapmıstım sabah onu ısııttm yemicem dedi
2 tabak yedi bebek ekmekli(kararlılıkta anan gibi ol kızım aferin)
Kendime pilic pisirdim 2 tane 1 yedimmdoydm ,beyim yesin
Süpürge attım alya 2 hamuru birbirine kararken2 sini bari kurtardım bulamactan
Kk yatırılcak yarın,delalım telefondaturası ödenecek
10 eur aldım bide 113 tl zalımın oglu
Kk yatsn bi 10 daha alırım naıpam takst taksit

Kızın öğretmeni de pozitif çıktı dun.
Sinif kapandı. Online eğitim de yok öğretmenimiz bu durumdayken.
Kız 2 ayda 2 hafta okula gidemedim malesef
Velilerle ortaklaşa cicek gönderdik fexmis olsun, moral olsun diye 330 TL ye 4 yapraklı orkide gönderdik. Verilerle aramızda topladık.

İyi bir öğretmenimiz var. Çok ilgili, özverili.
Yaşı olduğu halde gecen yıl saatlerce PC başında ders anlatmaya çalıştı. Hiç boş ders olmadı. Sürekli ödevler, programlar, alistirmalar verdi cocuklara.. kronik rahatsızlığı da olduğu halde rapor da almadı kadın.
Şimdi diyorum inşallah çocukları ilkokuldan mezun eder

Parasal konularda artık takmıyorum eskisi gibi yaninen azından deniyorum valla sağlık gibisi yok kuzu
Kesinlikle
Gecen gün arkadaşımı düşündüm
Eşiyle çok mutluydu
Sürekli gittiğim yerleri sorardı diğer hafta esiyle giderlerdi teşekkür ederdi bana.
Sen beğenirsen bizde beğenirim derdi.
Evinin borcu bitmişti
Eşinin tekne merakı vardi onuda almıştı ama vefat etti gencecik yaşta.
Çocuklar kaldı arkasında.
Bazen çok düşünmemek lazım
Birilerin sahibi olmak için çabalıyoruz tam rahat edecek ya hastalık ya ölüm (evlerden irak) anı yaşamak lazım diyorum.
Eşim hep gezdigime yediğime acımam der.

Diyorum ki şu saatten sonra ev alamicama göre (okadadar borca asla girmem he uygun bir yazlık bulursam ancak öyle) 3-5 birikim atarım kenara istedigimide sıralı bir şekilde alırım
Artık okadar detaylı düşünmüyorum.

nazenin9320
Ben çocukla okadar rahat ettim ki şu online alisverislerde
Az çok market fiyatlarını takip ediyorum.
Hem indirimli almak hem kapıma gelmesi valla dua ediyorum teknolojiye.
Yemeğe soğan mi yok pat 20dk geliyor.
Ben çocuğu birakicamda giyincemde bırakcak kimse olmasa onuda giydirmeye eve 2 saatte dönemiyorum kızla çıkınca.

Bunu yazmayı unuttum bu büyük boylr indirimde 16 tl.
Ayrı yerde ama migroslarda,bizim sehirdekinde buzdolabı posetlerinin yanına reyon yapıyorlar indirimleri,cifi de ordan aldm.
Reyonda12 tl galiba cif.
Bunu kime aldın derseniz canım kocama
Kendisi benim vegan sampıanlarımı köklediğinden bebe sampuanı alıyorm ona
Kıza hic almıyorz herlde daha almadık hatırlamıyorm teyzesi 7 yasındaki kızına bile prima pure ıslakhavlu kullandıgındanBizimkine de Mustela yolluyor saolsun
Uni baby ama temiz icerikti ilk cıktıgında alsam onu alırım
Bebelere bunu almayın kocalara alın

Eklentiler

• 74C4FC50-5ED7-47DE-A22B-0B52718756E5.jpeg
    131,8 KB · Görüntüleme: 128
Ahh ya gecmis olsun
İns en hafif hasarla atlatır

Ay sen de sus otur güle güle kullan.
Su kadın kendine bugun guess tshirt baktı 350 tl olanlara bu alınabilir aslında dedim kapattım sayfayı
Hayır 350 tele tshirte versem ac otururuz neyin havası kendi kendine yani
İnanmıs iste yazıkk

ahaha bizim olay da bu .kk full nasil odencek bilmiyoruz hediyeye gel Allahim dedim ama sustum tabisi .
kiz benim ruhum fakir sanirim nete girince max hm de tikaniyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…