Küçük Düşün Büyük Olsun!

İyi akşamlar,
Naponuuzz? Herkes iyimi.
Bugün arkadaşta kahvaltıdaydım. Arkadaşın küçük kızı kıpır kıpır yürüyor. Ela küçükken o diyordu Allah yardımcın olsun diye, şimdi de ben dedim😅 O günlerimi hatırlıyorum gördükçe. Zor dönemlerdi.Sürekli gözüm üzerindeydi tehlike için.
Kahvaltı sonrası biraz oturup, çocukları parka çıkarttık. Biraz yürüdüm parkın orada.
Sonra eve geçtim. Toz aldım.evi topladım. Kızla oynadık biraz.
Saat 5 te arkadaş geldi. Dün aramıştı okuldan kızı alınca sana uğrayalımmı diye Ela uyuyordu, kızı ağlamıştı. Bugün çağırayım görüşemediler özlem gidersinler dedim. Geldiler. Ela tutturdu tablet izleyeceğim.🙉🙀 sonra arkadaşın kızı da başladı.
Görüşüp oynayalım diye kaç gündür deliriyorlar.neyseki tv den açtım az izlediler oyuna başladılar. Gidelim deyince de biz oynuyoruz gitmeyelim / gitmesin :) Zor ayrıldılar. Ela da arkadaşına ne diyor, sen kal bizde bu gece annem yatak odasında yatar.Sattı bile beni 😅
Bugün yemek yapmaya niyetim yoktu. Trendyolda 30 tl indirimim vardı. Son gündü.Kız hamburger istiyordu kaç gündür. Hamburger söyleyecektim. Eşimin de bugün acıkacağı tuttu. Yemek yaparım aç değilim der, yapmam yemek ne yapacaksın diye sorar 😁 yemek olmayınca bana da söyleyin hamburger dedi.Söyledim. 30 tl indirim. 6 tl de cüzdanıma para yükledi. Ercan burgerden söyledim 58 tl ödedim.
Kızı saat 22:00 da uyuttum. 3 kitap okudum.
Bugün 50 tl zuloya attım nihayet. Arkadaşın borcu vardı. 50 sini attım kenara.

Günaydınlar
Bugun degisik uyandım
Migrenim tuttu sonra göz kararması oldu
Ofise geldim ama tam toparlayamadım bakalım gecmezse eve gitcem .
Dilim dönmüyor suan ,anlamadım noldu .
Kargoyu verdim nihayet.
Benden cıktı,bidaha bu kisiyi engellicem.
Israrları sinirimi bozdu yani.
Nasıl oldun kuzuuu ?

Kızlar getiri kontrol edin hergun
30tlindirim verdi yine
Yudum 5lt aldım 54tl ye
Trendyolda 10tl kupon verdi bugün.
Kıza bez aldım.
47tl ye geldi.
Şimdilik az az alıyorum numara buyutucem koli ya da çoklu almıyorum.
15gun idare ediyor bizi paketler..
5 lt yap baktım bugün yoktu lellim. 25 tl indirim hakkım var da yağ bulamadım. Nasıl buldunnn😳

251893441_628767338538909_899768110900896405_n.jpg

Kızlar günaydın, biri paylaşmış çok hoşuma gitti ben de bizler için paylaştım. Hemen hemen günlük olabilecek herşeyden bir parça var içinden.

Bugün arkadaşıma gideceğim için evde ki proğramım değişti. Herkes evden gidince bende hemen evi topladım. Kahvaltı masasını da topladım bulaşıkları makinaya yerleştirdim. Giyeceğim kıyafetleri hazırladım, tırnaklarıma ojemi sürdüm. Birazdan hazırlanır çıkarım. Akşam sevgili ailem kokoreç krizine girdi gittik kızlar ve ben yarım eşim bir büyük ekmek yedi ama mide fesatı geçirecektim, pişman mıyım hayır asla sonra kilo veremiyorum diye dertleniyorum. Bu gün yemek yapmıcam yemeklerim hazır akşam yemeyince onlar dolaptaki yerini aldılar.

5 lt yap baktım bugün yoktu lellim. 25 tl indirim hakkım var da yağ bulamadım. Nasıl buldunnn😳
Bilmem ki siviyag yazdım arama kısmına Getir'in çıktı 5lt siviyag yudum.
Sepete atınca kuponlar var orda ödeme kısmında 54tl düştü.
10tl kumpir yedim😂😂
Eşim diyor ki 10tl trendyoldan ne aldın ki kargolar 10tl zaten diyor (ek kart ya bildirim gidiyor ona netten bisi alinca) kumpir yedim dedim.
Yoggkk artık kızım sen iyice beleşe bağladın olayı diyo bana.
Napim yahu kendileri indirim veriyor.

Bugün arkadaşıma gideceğim için evde ki proğramım değişti. Herkes evden gidince bende hemen evi topladım. Kahvaltı masasını da topladım bulaşıkları makinaya yerleştirdim. Giyeceğim kıyafetleri hazırladım, tırnaklarıma ojemi sürdüm. Birazdan hazırlanır çıkarım. Akşam sevgili ailem kokoreç krizine girdi gittik kızlar ve ben yarım eşim bir büyük ekmek yedi ama mide fesatı geçirecektim, pişman mıyım hayır asla sonra kilo veremiyorum diye dertleniyorum. Bu gün yemek yapmıcam yemeklerim hazır akşam yemeyince onlar dolaptaki yerini aldılar.
Afiyet olsun☺
Arada benimde aklıma vuruyor
Crp düşünüyormuş kokoreç sonradan öğrendim.
Kokoreç der geçeriz bi de.
Çok pahalandi o da
Hele midye 2.5tl

Günaydın
Beybi umarım toparlanmissindir kuzu.
Aklımız sende..

Açtım camları havalandırdım evi
Erbaslari yolladim.
Kıza kahvalti yaptırdım
Salonun camini sildim.(ben islak bezle siliyorum camsille kurulamiyorum kuruyunca leke toz kalmiyor)
Aynaları sildim.
Az az yemek var ama yetmez.
Kizada corba yapicam.
Pogacadan sadece 3 tane kaldı bu sefer kat kat açıp arasına yag sürerek yaptım.
Kiyir kiyir oldu puf puf.
Kurabiyede akşam biter

Hava mis kızı parka çıkarıcam biraz.

Günaydın canımlar
Geldim geldim
Aramıs sormussunuz saaolun:KK200:
Migren atagı gecirdim.
Acile gitmedim igneye ama agrı kesicilerle anca kendime geldim.
Dün eve gidip yattım ilac alıp(ama saf gibi ilk önce parol aldım,parol sana napsın beynin sismis acaba)
uyutmadı kalktım agrı kesici ictim bayılmısım
Kızı ben alayım sen gelme dedi koci ama durmaz dönüste dedesiyle,kalktım kızı aldık,pijamalarımızı giyip tekrar onla da uyuduk(Allahtan alısık karanlıkta uyumaya)
Tek bir ısık tanesine bile tahammülüm yoktu.
Sonra kız kalktı ,doyur et,oyun oynadık ama ben basımda buz küpüyle:KK70:

Aksam yemekten sonra Alya dedim yataga gecioruz,burda eline video izlesin diye telefon vermis olabilirim:olamaz:Abisini izledi biraz:)Kendimde değildim hükümsüzdür:KK70:
Biraz abi videosu izledik,biraz oynastık bayılmısız.
Gündüz uyumaması bana yaradı.
KAlktım o uyuyunca biseyler atıstrdım,basım da daha iyidi ,ama sagdan sola ceviremediğimi,zonklamadan farketttim.
21.30 da geri yattım o yuzden.
Özet gec kadın derseniz dünden beri uyudum.
Sabah ilacımı aldım simdi daha iyyiim.

Üç gün önce eşim ayakkabı bakımları yaparken iki botumun da alt kısımlarının açılmış olduğunu fark etmiş. (7 yıldır ikisini kullanıyorum) yeni alalım dedi, çünkü ayaklarım taraklı ve artık sabahtan akşama yürüyerek çalışıyorum. Yağmur yağıncada normal ayakkabılar sorun oluşturuyor.

Dün Elle” ye gittim. Bir model beğendim ekliyorum. İnanılmaz rahattı. Fiyatı 617 tl.
İkincisini alırsam /%30 indirim, arkadaşım da alıcak , ikimiz içinde 508 tl ye gelicek.
Bu bir. Yani yeni bir harcama kalemi oluştu.

Haftaiçi yemeklerini evden götürdüğüm için günlük 25tl ayda 500tl kenara kalıyor💸 bi bot alıp yıllarca giymek var, sadece 1 aylık yemek gideriyle, ki dışardan yemek midemi inanılmaz ağrıtıyor. Evden yemek sağlıklı ve bütçe için daha faydalı.

Kasım indirimleri gerçekten indirim okacak mı merak ediyorum.

Eklentiler

• A46D676F-4DB4-460B-BE68-0E16B396CC56.png
    A46D676F-4DB4-460B-BE68-0E16B396CC56.png
    529,3 KB · Görüntüleme: 74
Allah saglık versin gerisi bos derler ya,aha iste bunu yasadım dün.
Maas beklenenden 2 gün önce yatmıs,dün ben gidince.
Ona bile dokunmadım:KK70:
Normalde dksına patlatırım:)
Sabah kendime gelince ödemeleri ayırdım.
700 kk gelmis,300 saglık+elektrik.
450 telfon (diren baby son takst kalıyor)
Markete 200 ayırcam simdilik zaten hafta bitti acilleri alırım.
G.dolaps bakiyeleri vardı yatcak 120 tl ona ekler 20 eur alırım artık.
Cocuklara harclık vercm onu da yegenlere onun icin.
Gönül ister 50 ser eur verelim ama:)

Günaydın canımlar
Geldim geldim
Aramıs sormussunuz saaolun:KK200:
Migren atagı gecirdim.
Acile gitmedim igneye ama agrı kesicilerle anca kendime geldim.
Dün eve gidip yattım ilac alıp(ama saf gibi ilk önce parol aldım,parol sana napsın beynin sismis acaba)
uyutmadı kalktım agrı kesici ictim bayılmısım
Kızı ben alayım sen gelme dedi koci ama durmaz dönüste dedesiyle,kalktım kızı aldık,pijamalarımızı giyip tekrar onla da uyuduk(Allahtan alısık karanlıkta uyumaya)
Tek bir ısık tanesine bile tahammülüm yoktu.
Sonra kız kalktı ,doyur et,oyun oynadık ama ben basımda buz küpüyle:KK70:

Aksam yemekten sonra Alya dedim yataga gecioruz,burda eline video izlesin diye telefon vermis olabilirim:olamaz:Abisini izledi biraz:)Kendimde değildim hükümsüzdür:KK70:
Biraz abi videosu izledik,biraz oynastık bayılmısız.
Gündüz uyumaması bana yaradı.
KAlktım o uyuyunca biseyler atıstrdım,basım da daha iyidi ,ama sagdan sola ceviremediğimi,zonklamadan farketttim.
21.30 da geri yattım o yuzden.
Özet gec kadın derseniz dünden beri uyudum.
Sabah ilacımı aldım simdi daha iyyiim.
Kuzu çok sevindim hep iyi ol
Stres, uykusuzluk falan tetikliyor iste

Getir hunharca 30tl indirim veriyor saskinimm
Hep mi veriyordu bilmem de
2 laktozsuz sut, yıkanmış ıspanak, nugget,3lu maya, yoğurt, 30tl aldım.
30tl indirimle.

Trendyolda da kasar peynir yumurta falan indirimde.
Benim suzmeler 12.90a düşmüş.
Hakmarda 19tl görmüştüm en son 500gr olanı.
Stoklu gidim diyorum ama bu ay da pirincti yağdı sekerdi undu baya aldım indirim varken alayim dedim.

Gundogdu marka kasar alan var mı
Nette yorumları baya iyi
Gel al nokt. 20tl gelecek int. 3lusu 89tl falandı.
Kuponlarimla ondan alım diyorum.
Atarım buzluğa tost kuymak falan derken bizde çok gidiyor

Getir hunharca 30tl indirim veriyor saskinimm
Hep mi veriyordu bilmem de
2 laktozsuz sut, yıkanmış ıspanak, nugget,3lu maya, yoğurt, 30tl aldım.
30tl indirimle.

Trendyolda da kasar peynir yumurta falan indirimde.
Benim suzmeler 12.90a düşmüş.
Hakmarda 19tl görmüştüm en son 500gr olanı.
Stoklu gidim diyorum ama bu ay da pirincti yağdı sekerdi undu baya aldım indirim varken alayim dedim.

Gundogdu marka kasar alan var mı
Nette yorumları baya iyi
Gel al nokt. 20tl gelecek int. 3lusu 89tl falandı.
Kuponlarimla ondan alım diyorum.
Atarım buzluğa tost kuymak falan derken bizde çok gidiyor
Köfteci yusuf 23 tl ekmek arası,tatlı icecek patates hediye.
4 *4 lük menüsü.
Bebelere söyleyin:)

X