Küçük Düşün Büyük Olsun!

Merhaba arkadaşlar. Aslında konu açtım ama ayda 50 TL ile euro almak istiyorum birikim amaçlı cevirdigim para ile yakin oluyor diye sizce dovizciden mi yokss banka hesablarimdan döviz hesabı mi açsam

İnsan daralıyor hele hastayken keske yardım etse anneler
Bak ben cmrtsi kvdeme bıraktım
Annemde kardesim vardı aa bıraksaydın ya dedi annem bakardık.
Kzın basında 2 cocuk 3.de mi yollayayım yani?
Annem salar kardesimin üstüne hangi biriyle ilgilensin.
Karıstırsın yani bebek bu daha.
Ne karıstırcak tehlikeli olanı kaldır ortadan tti gitti

Merhaba arkadaşlar. Aslında konu açtım ama ayda 50 TL ile euro almak istiyorum birikim amaçlı cevirdigim para ile yakin oluyor diye sizce dovizciden mi yokss banka hesablarimdan döviz hesabı mi açsam
50 tl 5 eur ama var mı 5 eur?
Ben en az 10 bulabiliyorrum da.
Ben dövizciden alıyırm seviyorm cünkü elimde olmasını.
Bankadakini bozmak kolay geliyor bana

50 tl 5 eur ama var mı 5 eur?
Ben en az 10 bulabiliyorrum da.
Ben dövizciden alıyırm seviyorm cünkü elimde olmasını.
Bankadakini bozmak kolay geliyor bana
Bende elimde olmasından yanayım dolar mı alsam ne yapsam bilemedim ki 100 çok farkedilir diye düşündüm cünkü 100 den asagi döviz yatırımı yok sanırım
Olmadı 100e zorlarim sence dolar mı euro mu

Slm bacımlar
Dün aksam telefonun sarjı bitti
Ara tara yok ofiste unutmusum
Kapandı
Bari arayan ulassın diye eski ıphone taktım masallah sadece arama ve ig var onda da
Aksam üzeri kızı parka cıkrdık,gecerken aldım sarjı da rahatladım.
Kızı oynattık parkta bol bol
Gelirken tavuk ve makarna aldık
Kocam barilla sever malum
Kıza somon kendimize tavuk dünyası yaptık.
Kızı yıkadım uyudu ,gündüz uyumadı bayıldı
Havuclu cevizli kek attm fırına
Cay demledim yargıyı izleriz
Kestane de yaparım

Bende elimde olmasından yanayım dolar mı alsam ne yapsam bilemedim ki 100 çok farkedilir diye düşündüm cünkü 100 den asagi döviz yatırımı yok sanırım
Olmadı 100e zorlarim sence dolar mı euro mu
Ytd ben eur tam 100 tl tutuyor diye alıyordum
Bence cok fark yok ama sayması kolay oluyo eur da

Selam kızlar yazamadım eltime kahvaltıya gittik kayınvalidem çok güzel kahvaltı hazırlamıştı kavurma bile vardıetciller malum maç baktilar çay kahve saat 3 y geçiyordu çıktık AVM var o tarafta oyun parkı diyordu oglus gittik oynafi peşine dolaştık az oglus hamburger istedi ona menunaldik tavuk dünyası yedik bizde oglusa oyun için karta 100 yükledi esim hburgeri o aldı bizim yemekleri ben ödedim 85 TL verdim eve geldik yorulmusuz yürüdük baya çay yaptım TV bakiyoruz

Bende evin derli toplu hallerini özlüyorum
Ev daginik oluncada enerjim düşüyor
Olacak okadar, olsun falan diye kendimi telkin ediyorum
Cocuklu katalog gibi evler nasıl oluyor biri anlatsın ya
Bize gel darma duman brnce
Kız yokken hep topluydu ya şimdi sana zor geliyor hep toplu oldugunda alıştığın için merak etme Lellicim sende alışacaksın iyice
Bize gel darma duman
Sabah topla 5 dk sonra hiç toplanmamoş gibi
Bazen diyrumki zaten dağılacak toplama

Ben çalışırken banka hesabımdan alıyordum, şimdi dövizciden alıyordum. Ama uzun zamandır alamıyorum
Hangisi daha karlıysa onu al bence.

Ben de öyle diyorum. ev toplamayı çoook seven bennnn şimdi sevmez oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…