Küçük Düşün Büyük Olsun!

İyiaksamlar
Benimkiler 12.00 de cıktı biri isten biri okuldan
Once starparka gitmisler,ordan oyuncakcıya
El kadar Niloya bebek aldırmıs adama 100 tl
Dedim scooter alırdık o paraya
Bize yemek ısmarla dediler
Tavuk dünyasında yedik 80 tl
Kız yemedi biraz makarna yedi
Eve gelince somon ısıttım ona
20.00 gibi de mantı hasladım atıstırdık salata falan
Koci yarın mesaici
Kvdem bakck mecburen kıza
Kız erken uyudu Allahtan
Ben de bayılmak üzereyim

İyi geceler herkese,
Bugün pek sakinlik olmuş. Çok az yazmışsınız :)
Sabah kızı uyandırdım bayram kutlamaya gideceğiz diye. Gelince yine uyurum çünkü uykum var dedi. az birşey atıştırıp gittik.
Bitince kardeşime geldik. Kahvaltı yaptık hamur falan. Diğer kardeşim de geldi.
Hepimiz bayılmışız çocuklarla. Annem geldi. Kardeşim uyanmıştı zaten. Annem de akşama ne yemek yapsak diye sormaya gelmiş baktım hepiniz uyumuşsunuz dedi :). Git sen de yat uyu dedi kardeşim.
Sonra evine gitti. Elayla ben de uyandım. Anneme geçtim. Kardeşim de uyanınca geldi. Yemek yedik. Evde kalan işlerimizi yaptık. Evi topladık geldik kardeşime. Annem de geldi. Çay falan. Kızlarla oyun oynadık. Sonra annem gitti biz filtre kahve içelim diye kızları kardeşimin eşine kitledik. Ela ona enişşş bey diyor
Sonra diş fırçalama uyku faslı. Gündüz 1 saat uyudu. Gece 1 olmak üzereydi. Yattık. Odanın kapıyı kapattım tam yattım. Kapıyı açç kapıyı açç. İstiyorsan kalk aç kızım diyorum. Ağlıyor hayır sen aç. Açmadım. Sendromlar bitti demiştim değilmi
Sonra kardeşim geldi ne oldu diye. Kapı açık kaldı. Dalış o dalış. Normalde sarılmayınca sarılll anne derdi. Bugün demedi. Belliki uyku mızırtısıymış. Uyuyunca sarıldım öptüm. Ama alışmasını istemiyorum hayır sen yap deyip ağlayıp yaptırmaya. Ondan dolayı yapmak istemedim. Kendi yapabileceği şey ise yapmalı. Kalk sen yap demeye alışmamalı.

Aslan burcu olmak bunu gerektirir
Dün aksam olayı cözdük.
Okul 29 ekim kutlamalarının videosunu attı.
Alya en önde oturuyor yanında da yüzünü cizdiiği cocuk(sonradan cizmis)Ögretmen bana sizin kızınız baskın,cizdiği cocuk sesssiz sakin kimsyee bulasmaz demisti.
Cocuk videoda alyanın kafasındaki bayraklı bandanaya vuruyor,sert vurmuyor ama vuruyor hafifce bikac kez.
sonra cekip almak istiyr bandanayı,Alya yine sakin durmus vermemis.
Tabiki cocuk bunlar olacak böyle seyler ama bana o arkadası sakin bi cocuk demisti ögretmeni.
Sükünetimi koruyorum suan:)
Ama cocuma tahrik varmıs,durup dururken saldırmamıs yani:)
Tabi saldırmasın kimseye ne olursa olsun.

O inatlaşma dönem dönem oluyor canım ben dikkatini farklı şeye çekiyorum ağlıyor bazende yapmıyorum genel olarak birde uykusu ardına geçti derler bizde saati geçince coşuyor bazen benimkide

Sessiz sakin de olsa istediği birşey olunca almaya çalışmış bunu vurarak yapınca korumaya geçiyor karsidakide

Selam canlar dün yorgunluktan uyuyakaldim uyudum ortalık toplayıp ogluslarda kutlama yaptı öğretmen attı resimleri ne ara büyüdü bu kadar eltime geçtik günü yaptık saolsunlar tatlıyı büyük olan eltim getirdi diğer eltimle börek yaptı makarna salatası kısır yetti 600 gün aldım 2 elti birde kızı var ben sonunda aldım kaynım 200 oglusa haslik yollamış onunla gidip bugün ona yelek istiyorum uyanınca sırtına giysin olanı küçük artık LC bakcam çıkıp biseler alincak birde

Sessiz sakin de olsa istediği birşey olunca almaya çalışmış bunu vurarak yapınca korumaya geçiyor karsidakide
Ben gecen cumadan beri Alyada bi vurma egilimi farkediyorum
Ögretmeniyle de konustum bunu hatta.
Biz müdahale ediyoruz ama olabiliyor böyle seyler,yasları kücük cabuk kapısıyorlar dedi.
Bilenmistir Alya ,ondan karsılık vermistir
Tabiki keske olmasaydı.

Cok küçükler canım konuşup halledemeyince öyle yapmış içgüdüsel kendini korumaya çalışıyor benimkinde oldu yüzünde farkettim kimin yaptigini söyledi ufak biseydi sadece bı daha yaparsa öğretmene şöyle surekli yapmaya calisirsa böyle yaparsa arkadaşlık yapmayacağını soyle ddim olmadı şükür ama yaramaz bı cocuk çok anlatıyor benimki geçen pandufla bir kıza vurmuş anlatıyor bana yaparsa bende iterim onu diyorvurma öğretmene şöyle bana şöyle öğretmenle konuşurum diyorum

Dün kayınvalidem reçel salça getirmiş onları verdi bir yere iş yapmis abisi ordan zeytin almışlar yeşil ve siyah çok güzelmiş saolsun eltim banada koydu zeytin alacaktım iyi oldu pazartesi gidicek kayinvalideler pazar eltime kahvaltıya gideriz ddi esim eltimler gezmeye gitti dün akşam çocuklara kayinvalidem bakicak zaten en küçüğü 13 yaşında

Selam kızlar
İşleri bitirdim çıktım dışarı akşam balık ddiler ilk balığı aldım oglusa göre istediğim yeleği bulamadım bir çocuk magazasi var çıktım A101 e girdim sucuk kırmızı mercimek 3 kahve kaymak küçük yoğurt resim defteri diş macunu diş fırçası oglusa 70 verdim balığa 20 verdim elimde balık daha çok dolasmadim ptesi oglusu bırakınca lcw Gratis yaparım namazı kıldım gelip bı kahve yaptım icicem balık temizlerim akşam için hamsi tava mercimek çorbası karışık salata yeter

Selam kızlar
İşleri bitirdim çıktım dışarı akşam balık ddiler ilk balığı aldım oglusa göre istediğim yeleği bulamadım bir çocuk magazasi var çıktım A101 e girdim sucuk kırmızı mercimek 3 kahve kaymak küçük yoğurt resim defteri diş macunu diş fırçası oglusa 70 verdim balığa 20 verdim elimde balık daha çok dolasmadim ptesi oglusu bırakınca lcw Gratis yaparım namazı kıldım gelip bı kahve yaptım icicem balık temizlerim akşam için hamsi tava mercimek çorbası karışık salata yeter

Selam kızlar

tr_lelli arkadaslar kaptan kayip .kaptani bulalim
T thesekreter benim cocuklar baliktan hic hoslanmiyor cok uzuluyorum ya .
Daha kucukler canım benimki doğru düzgün 2 yaştan sonra başladı şimdi kendi istiyor ama bi 10 gün balık gormiyimHAmsi iyi hoşta cok kokuyor uğraştırıyor temizlemesi balık duş aldım herşeyimi değiştim oglusuda yarın yikarim şimdi karanfil koydum suya kaynasın kokusu gitsin diye büyük balık alırım bidakine

İnsallah hakettiğin yerlere gelirsin canım iyiki yapmisim ddigini görürüz ay bende bu ara oglus okulada gidiyor bir boşluk oldu türk sanat müziği seviyorum böyle kültür merkezinde var gözüküyor gidesim iki şarkı mirildansam diyorum ciddi ciddi eşimde uğraşıyorkadın kaç yaşına geldi nelerle uğraşıyor diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…