Küçük Düşün Büyük Olsun!

Günaydınn
Allahım dünden beri ofisteyim sanki
Sorunlu isler vardı 15.00 de cıktım dün,gittim evde de 18.00 ya kadar telefonda.
Lcw de bile mail atıyorm oraya buraaya.
Alya geldi vukuatlı
Sabah ögretmenini aradım,bide ona üzüldüm.
Cizmis baygı cocugu.
Tabi velisiyle görüsüyomus sabah beri ögretmen.
Kadın basta ters yaptı biraz,duran cocuga gidip saldırdı Alya falan diye cıkıstı:KK43:
Dedim hocam ben de cok üzüldüm.
Görüselim rehberlikle ne yapabiliriz diye dedim.
Öyle diyince simdilik o boyutta değil ama saolun ilgilendiniz dedi.
tabiki ilgilencem istemem kimsenin cocuguna zarar versin dedim.
Yok anacım isteiğin kadar tv izletme tablet verme,nerden ögreniyosn yani saldrmayı:KK43:
ÖZür diledi bidaha yapmıcam dedi ins yapmaz.
Ögretmen sessiz zaten kimseyle iletisimi pek olmayan bi cocuk diyince içim cız etti.
Canım tv tabletten olduğu gibi çocuklar birbirinden de görüyorlar,ya da kendi yapıyor. Mesela benim arkadaşın kızı Alya kadarken ısırıyordu. Oysa onu ısırarak sevmiyordu arkadaş.
Tv tablette de öğrendikleri olumlu şeyler oluyor.
Örnekler verip göstererek anlatabilirsin.

Günaydınn
Allahım dünden beri ofisteyim sanki
Sorunlu isler vardı 15.00 de cıktım dün,gittim evde de 18.00 ya kadar telefonda.
Lcw de bile mail atıyorm oraya buraaya.
Alya geldi vukuatlı
Sabah ögretmenini aradım,bide ona üzüldüm.
Cizmis baygı cocugu.
Tabi velisiyle görüsüyomus sabah beri ögretmen.
Kadın basta ters yaptı biraz,duran cocuga gidip saldırdı Alya falan diye cıkıstı:KK43:
Dedim hocam ben de cok üzüldüm.
Görüselim rehberlikle ne yapabiliriz diye dedim.
Öyle diyince simdilik o boyutta değil ama saolun ilgilendiniz dedi.
tabiki ilgilencem istemem kimsenin cocuguna zarar versin dedim.
Yok anacım isteiğin kadar tv izletme tablet verme,nerden ögreniyosn yani saldrmayı:KK43:
ÖZür diledi bidaha yapmıcam dedi ins yapmaz.
Ögretmen sessiz zaten kimseyle iletisimi pek olmayan bi cocuk diyince içim cız etti.
Bu arada Ela da ilk yıllar kimseyle görüşmediğim için, bir ortama girince çocuklarla oynamazdı hep anne sen gel diye çağırırdı. Benimle oynamak isterdi.Sonra biz otururken yanımdan ayrılmazdı. Bir ortamdaysak, Büyüklerle oynamayı seçerdi.
Zamanla çocuk ortamına soka soka o durum değişti.
Bence okulda zamanla değişir arkadaşlarıyla oyun kurar. Daha çok yeni.

O sunum falan ben de çok düşündüm,acaba evin neresine sığdırıyorlar diye. Benim o kadaaaaar dolabım var mutfakta, yine de yerim yok.
Biraz da insanlarda alışveriş çılgınlığı oluştu. Tam da istedikleri gibi. Yeni şeyler çıkartıp eski şeyleri atmak ve bu durumdan faydalanıp kazancına kazanç katmak.
Ben yetişemiyorum.

Ben hafta sonu hiç iş yapmıyorum. Yapsam adam beni boşar😝 çamaşır dahi atmam hafta sonu.
Her hafta cam hiç silemem🙈 sizleri görünce ne tembelmişim diyorum. 😁
Estağfurullah olur mu hiç öyle şey.
Herkesin bi ev düzeni vardır. Dediğim gibi benim de eşim hafta sonu çalıştığı için problem olmuyor 💪🏻😂

Bu arada Ela da ilk yıllar kimseyle görüşmediğim için, bir ortama girince çocuklarla oynamazdı hep anne sen gel diye çağırırdı. Benimle oynamak isterdi.Sonra biz otururken yanımdan ayrılmazdı. Bir ortamdaysak, Büyüklerle oynamayı seçerdi.
Zamanla çocuk ortamına soka soka o durum değişti.
Bence okulda zamanla değişir arkadaşlarıyla oyun kurar. Daha çok yeni.
Kendi cocuumu lincliyorm ama benimki bildiğin serseri😂
YAni öyle uyum falan sorunundan degil kendini piremses sanıyr herkes onla ilgilenecek🤦🏻‍♀️
Konusup anlatıyorz bakalım ins ise yarar.

Günaydınlar
Dün yine gelemedim
İs cıkısı kargom vardı onu verdim.
Markete torba yogurdu gelmis karacabeyden ondan aldım,süt,kuru incir aldım biraz 30 tl
Basemelli ıspanak kendime
Alyaya somon pisirdim
Koci o arada pazara gitti
Bende Alya oynarken somonun kılcıkları ayıklayayım dedim 2 dk
Odaya bi geldim elinde oyun hamuru uyumus🙈
Gelince ac geliyo eriste yedirmistim 17.00 gibi uyumus somon patladı elimde🤣
Koci ıspanak yemez ona mantı hasladım
Kızı yatagına alıp yedik artk
Dün okulda pasta falan kesmisler
Annaaa pasta yiidimmm diye girdi kapıdan🙈😂
Aferin evladım dedim.
Bugune kendime pırasa pisircem ev halkına barbunya.
20 tl mis brokoli pzarda almadım dedi koci
İyi yapmıssın dedim 20 tl ne ya 😣

Okuldaki ilk krizi 7 düvele anlattıgımız icin(annemler babanne😣)
Her arayan cocuga arkadasına zarar verme diyor
Dün artık müdahale ettim görüntülü konusmalarda.
Alya özür diledi bidaha kimseye zarar vermick tmm kapattık konuyu dediim annemlere.
Baktım cocuk iyice bunaldı
Benim hatam acemilikten herkese söyledim
İs biyerden sonra arkadasına vurursan sana cikolata almayıza döndü😣
Bu benim onaylayacagım bisey değil
Rüsvetle yapmasın biseyleri.

Bence maşallahın var. Ben kız aynı o durumdayken hiç bir şey yapamıyordum, eşim de diyordu boşver kızdan gözünü ayırma yemek de yapma. Ben de kızla bana yetecek yemek yapıyordum az. Eşimin akşam yemek yememesi o zamandan kalan bir özellik 😅
Sen maşallah yemeği temizliği poğaça börek tatlı ohh daha saymadığım varmı? Unuttuğum varsa söyleyin :)
Benim eşimde yapma diyor yani o konuda şanslıyım bence.
Yemekte yapmasam niye yapmadın demiyor
Çocukla zor diyor ver sipariş diyor.
Ayda bir birini alsam alma demez bana.
Ee nereye kadar.
Bu sebii ne yicek.
Oğlan desen seviyor olmadığında soruyor.
Çok şükür sağlığım yerinde diye diye birileri yapıyorum işte.

Gunays
Aiyy yeni telefona daha yeni yeni gecebiliyorum.
Vakit bulunca uyg. Indirememistim
Eşimde kullanmıyorum diye beğenmedin mi diyip duruyordu
Oturupda başına bakabildin mi diye soran yok.
Dedim ben 1 ayda ancak geçerim uyg. İnecek.
Resimler alınacak falan falan.

Lcw cikicam bugun.
Yemek yapicam
Eşim yarin Sapanca'ya gecelim diyor
Bi kahvaltı mekanı bulmuştum geçen orda kahvaltı yapar gezeriz diyor.
Havaya bakmam lazım daha sesim bile düzelmedi.
Kızı sıkı giydirmem lazım.
Adamda sıkıldı hele ben haftalar oldu dışarı çıktığım yok.
Ama hastalıkdan iste.
Bakalım Bi hava alırız gideriz.

Kendime pant. İstiyorum siyah bol paça botlarla seviyorum bu havalarda.
Bi tanede triko gördüm nette buradaki lcw varsa alacam.
Botumda bugün gelir işimi halledip gelim.
Botuma gel al noktası vermedi kazandığım parayı kullanmam için mi anlamadım.
Vereydi eyiydi.

Ebebekle kavga edicem şikayet var a da yazdım.
Tam 10gun oldu gelip ürünü almadılar
Zamanının geçmesinimi bekliyorlar ben anlamadim

gunaydin kizlar sanki herkes tatile gitmis giderken de beni unutmus gibi hissediyorum :KK12: herkes mi tatilde arkadas isyanim var
babyloading87 babyloading87 kiz gomme yegenimi .prenses o alismasi biraz zaman alcak sadece
Ben deee
Ben calısıyorm kocamla kız geziyo
Bide aramıslar bize yemek ısmarla diyolarrr:/

Ben deee
Ben calısıyorm kocamla kız geziyo
Bide aramıslar bize yemek ısmarla diyolarrr:/
ahaha senin durum daha fena desene bi de borclu cikmisin :rolleyes: ben de kocayi bekliyorum ama nobet cikisi yatar uyur muhtelemen ikeaya gidip olmayan paralarimi sacmak istiyorum .hava da cok guzel inat gibi

All is well All is well ay ben mesaji gormemisim .40 yillik eski evde yasayan insan olarak hic ugrasma firma cagir kuzu .kendi alip siktiklarimiz bir sure ise yariyor gibi oluyor geri geliyorlar sonra .
Patates haslayip içine borik asit koyarak kıyıya köşeye attım 4 gün olacak yok oldular hamam böceği ve muadillerinde çok etkiliymis aklınızda bulunsun umarım ise yarar ☺

Selam kızlar Nasılsıniz yarın izinliyiz eşimde evde sahil turu yapalım isterim ama geçen hafta sel uyarısından gitmedik nasip artık dişler çıkıyor birtane si patladı şimdide diğeri zorluyor sanırım uykusunda ağlıyor ve biriminaroyir yanında uyurken kuzum benim
Kızlar telefonum eskidi ve artık şarjda tutmuyor uygun fiyatlı öneriniz olur mu 3000 tl Max olabilir ya da birkaç tık üzeri

selam kizlar ozdilege gittik geldik ay nasil yorgunum.esime biseyler alcaktik hirkaya 500 tele dediler 500 .alamadik tabi geldij eve hic bisi almadan
500 tl nedir cidden netten almak en güzeli geliyor bana uygun fiyatlı seç beğen gelsin benı bırak market gezeyim mağaza gezmeyi bir okadar sevmem 🙂

500 tl nedir cidden netten almak en güzeli geliyor bana uygun fiyatlı seç beğen gelsin benı bırak market gezeyim mağaza gezmeyi bir okadar sevmem 🙂
ya benim esim cok uzun cok zayif .netten alamiyoruz cunku ayni beden renk degisiminde bile boy farkediyor .surekli kargo iade sureci oluyor yoksa kendime cocuklara netten aliyorum

Selam kızlar Nasılsıniz yarın izinliyiz eşimde evde sahil turu yapalım isterim ama geçen hafta sel uyarısından gitmedik nasip artık dişler çıkıyor birtane si patladı şimdide diğeri zorluyor sanırım uykusunda ağlıyor ve biriminaroyir yanında uyurken kuzum benim
Kızlar telefonum eskidi ve artık şarjda tutmuyor uygun fiyatlı öneriniz olur mu 3000 tl Max olabilir ya da birkaç tık üzeri
Ben reedar kullanıyorum canım memnunum Samsung kullanırdım hep 1 senedir kullanıyorum Samsung'a göre tabi bı alt gibi ama başarılı işimi goruyor nette gezinti oyun vs kasma olmuyor

X