Küçük Düşün Büyük Olsun!

Birikime gelince kapattığınız kredinin hayat sigortası iadesini çocukların hesabına atıp gümüş aldım. 170 tl lik.
Ama tam da yemeğe giderken yanlışlıkla 2 kere alım yapmışım avans hesap eksiye düşmüştü tekrar 170 tl daha götürüp derdim hesaba. Çocukların kismetiymis ikinci 170 tl de.
Gelirken free shopdan kullandığım bir parfüm vardi 65 euro ile 100 eur arasındaydı fiyatlar. Yuhh dedim resmen. Al dedi almam çok para gerek yok dedim.
Eşimde giderken alicam sana o parfümü diyor inşallah o kadar para vermez yani ben veremem elim gitmez 🥺
Bereketli olsunn🙏🏻
Moschino kullanıyorm ben 30 ml indirimde 135 tl olmus😣
30 ml evden cıkana kadar biter unisex parfüm oldugundan kocamda sıkınıyo😓

Bu gün yine aynı güne kahvaltı hazırlayarak başladım. Sonra evi şöyle güzelce topladım, temizlik ihtiyacı olan yerlere temizlik yaptım hafta da bir gün detaylı temizlik yapınca hafta içi sadece gözüme batan yerleri yapmak işimi kolaylaştırıyor. Akşam eşim ikimiz için sevdiğim şarabı almış bana sürpriz yaptı arsayı kutlamayalım mı dedi olur kutlayalım dedim ben bir kadeh içebiliyorum ama eşim şişeyi temizledi. Sadakatsiz dizisini bütün bir hafta bekliyorum ama uyumuşum neyse dün mutluydum kızlarımızda mutlu oldular onların geleceği için küçük bir yatırım ama onlara da yatırım hissini vermişizdir diye düşünüyorum. Dün bir tanıdığım kendi bahçesinden topladığı az bamya getirdi kızlar yemiyor eşimle ikimize bamya yemeğini yaptım kızlarıma da kabak mücver yaptım. Yazlıkta nar agacımız var çok güzel nar oluyor ama arada hep çatlamışlar onları toplamıştım sabah onları da taneleyip saklama kaplarında dolaba koydum ellerimi hep boyadılar. Mutfakta ve temizlikte asla eldiven kullanamıyorum. Mutfagı topladım çıkan bulaşıkların bir kısmını makineye bir kısmını elimde yıkadım. Bir de duş alıp size geldim huy oldu bende kızartma yapayım, mısır patlatayım sanki üzerim agır agır kokuyor gibi geliyor. Neyse şimdi kendime bir de yorgunluk kahvesi yaparım tv seyrederim.

cikolatasoslukek cikolatasoslukek iyi tatiller. Yılın bu ayında denizde olmak güzel ne mutlu size. Hem tatil yapıyorsun hem birikim yapıyorsun. Birikiminde bereketli olsun.
tr_lelli tr_lelli sizinde damacana bereketli olsun. Siz bu damacana da biriktirmeyi iyi biliyorsunuz ben sabırsızım o parayı döker yine sayarım.
babyloading87 babyloading87 az az da olsa her ay birikim yapıyorsun maşallahın var babym. Bereketli olsun.

Bu gün yine aynı güne kahvaltı hazırlayarak başladım. Sonra evi şöyle güzelce topladım, temizlik ihtiyacı olan yerlere temizlik yaptım hafta da bir gün detaylı temizlik yapınca hafta içi sadece gözüme batan yerleri yapmak işimi kolaylaştırıyor. Akşam eşim ikimiz için sevdiğim şarabı almış bana sürpriz yaptı arsayı kutlamayalım mı dedi olur kutlayalım dedim ben bir kadeh içebiliyorum ama eşim şişeyi temizledi. Sadakatsiz dizisini bütün bir hafta bekliyorum ama uyumuşum neyse dün mutluydum kızlarımızda mutlu oldular onların geleceği için küçük bir yatırım ama onlara da yatırım hissini vermişizdir diye düşünüyorum. Dün bir tanıdığım kendi bahçesinden topladığı az bamya getirdi kızlar yemiyor eşimle ikimize bamya yemeğini yaptım kızlarıma da kabak mücver yaptım. Yazlıkta nar agacımız var çok güzel nar oluyor ama arada hep çatlamışlar onları toplamıştım sabah onları da taneleyip saklama kaplarında dolaba koydum ellerimi hep boyadılar. Mutfakta ve temizlikte asla eldiven kullanamıyorum. Mutfagı topladım çıkan bulaşıkların bir kısmını makineye bir kısmını elimde yıkadım. Bir de duş alıp size geldim huy oldu bende kızartma yapayım, mısır patlatayım sanki üzerim agır agır kokuyor gibi geliyor. Neyse şimdi kendime bir de yorgunluk kahvesi yaparım tv seyrederim.
Ohh afiyet olsun abla
Sadakatsız aksm mıymıydı cok
Bende yarıda bıraktım sonunu bilmiyorm ama konu ilerlemiyordu.

cikolatasoslukek cikolatasoslukek iyi tatiller. Yılın bu ayında denizde olmak güzel ne mutlu size. Hem tatil yapıyorsun hem birikim yapıyorsun. Birikiminde bereketli olsun.
tr_lelli tr_lelli sizinde damacana bereketli olsun. Siz bu damacana da biriktirmeyi iyi biliyorsunuz ben sabırsızım o parayı döker yine sayarım.
babyloading87 babyloading87 az az da olsa her ay birikim yapıyorsun maşallahın var babym. Bereketli olsun.
Saolasın abla,alım gücüm yerlerde ama yapmaya calısıyorum.
Hepimizin bereketli olsun ins.Sizinde satıs isiniz varmıs,tez zmanda satılsın istediğiniz rakama inss:dua:

Su eldivene bende alisamadim gitti
Ellerim hisir hisir oluyo kisin ozellikle hep suda sicak soguk mafoldu.
Bu ara pek indirim göremedim mağazada canım
Bende magzalarda indirime denk gelmedim. Sadece citcitli bady bulmustum kirmizi etiketli
Sagolasin🙏
Biz unutuyoruz onu.
Bende sabirliyimdir o konuda
Kucuklugumden beri kumbaram vardi genelde.
Esimde kumbara meraklisi.
Evde biriktirmese arabada biriktirir.
Hep bi toplayip butunletme sevdasi var onda.
1 senede dolar artık 🙆‍♀️

Selammm
Bu sabah hizligonzales takiliyorum himhizli 40kaplan gücünde 😂
Kizi anneme pasladim a101e gittim güya toka gelecegdi kizin tokalari kayip yok oglu yok.
Yok yok dedim diger magzayi arayin bi zahmet ordan alim ordada yok😬
Niye aktuellerde var sikayet yazcam bunada.
Neyse oğlanın silgisi yok baktim kopuk fln bi silgi bulmus onu kullaniyo
Hic de soylemez.
10lu silgi aldim, not yapistirma seysi aldim kurs saatlerini fln yazsin, kiza süt dilimi, sivi kopuk aldim 16tl.
Hemen bir mercimek corbasi attim ocaga
Patatesli kiymali yemek attim.
Pilav yapiyorum simdide.
Erkenden yapinca neguzel oluyo su yemek işini.
Kiz uyudu bi supurge isi var.

Oglanin ders saatleri degisti yine bu aksam ve cumartesi pazar var.

Haftasonu hava nasıl olur aceps yine kaçardık bir yere son güzel havalar.
Onun icinde benim gzl bir yer bulmam icap ediyor.

Muz bitti yine bu eve valla meyve dayanmiyor.
Dun aksam bal falan doktum uzerine yediler.
Kizada cevizle pekmezle eziyorum seviyor.
Elma falanda lazim bi elmali kurabis yapim yesinler.

Aiyyy bi akım başlamış ya kucaklarda bebelerini aliyorlar gören tek cocugum var saniyor diyip arkadaki cocuklar cikiyo fln.
Bildigin teyzesin yani nereni senin tek çocuğun var sanacaklar allasen dedim.
Teyze kac kilo verim? Teyze 2 tane bostanci uzatirmisindaki teyzesin iste😂
Kustuk bunlardanda.

Var bi tane daha kizim bnm kiyafetlerimi giyiyor yok kardes saniyolla.
zayif olmasi onu 20yasinda oldugunumu gosteriyo saniyo acaba.

Hayır öyleyse bile bunu yazmalari aşırı itici geliyor bana.
Bunlarin egolarinada bi link koyasalar tiklasak sönse falan.

Tatilde hastalık bile daha kolay atlatılır bence😀
Cok gecmis olsun🙏🏻
İyi tatiller cok egleninn🌺
Burası hastalığa iyi geliyor galiba.
Ben oğluma hamileyken geldim. Evde yataktan kalkamadım aylarca neredeyse.
Biraz toparlanır gibi oldum hava değişimi olur diye gelmiştik buraya 5 aylık hamileyim o zaman. Elimde selpakla gezerdim resmen yutkunamazdim.
Buradan dönüşte toparlanmistim bayagi iyi gelmişti burası bana.
Kismet oğlan doğduktan sonra ilk tatilimiz diyebiliriz.
2 sene önce birkaç günlüğüne ev tutmuştuk ama tatil sayılmadı o.
Şimdi oğlum gelmeden önceki gece 39 dereceyi gördük ateşte. Hastaneden direk havaalanina geldik.
Maşallahı var ates yok. Ara ara öksürük var uyurken,geniz akintisindan oluyor. Antibiyotik kullandık oda iyi geldi.
Şimdi iyi dinleniyoruz. Oğlan bazı oyuncaklarla yada bazı yerlerde tutturuyor ağlıyor ama öyle abartılacak bir durum sayılmaz.
Önümüzdeki yaza da rezervasyon yapıp çıkabiliriz belki🤫 ama havaalani krizini düşününce uzun süre araba ile gidilebilecek yere gideriz gibi 😃😃

Maaş yok işe devam bizde
Dükkan boş kalmasın kalabalık olsun
Safları sıklaştırın
Alıyormuş gibi yap müşteri bol görünsün 😂
Eşimden akrabalığı var o zmn
Oda beleşe çalıştırıyor
Herşey ne kadar pahalı intg gördüm sıvıyağ pahalanacakmıl yazmışlar yoksam alın

Selam kızlar,
Dondum yaa. Hava güneş ama kandıran güneş. Bir esiyor buzzz. Ben de çıkmışım tarzan gibi🤣 ablam gidiyordu onu geçirirken parka götürürüm dedim. Götürdüm gelmek istemedi eve. Birkaç çocuk oynadılar. Öyle böyle ikna ettim. İnşalah şifayı kapmayız. Allahtan ona daha sağlam giydirmiştim. Geldik eve tutturmuş traktör sürelim diye. Zaten donmuşum😅
Açtım klimayı. Dün de evde üşümştüm açtım., kocişe söylediğim sözümü geri alıyorum 🤣🤣🤣🤣
Kıza meyve koydum. Yiyor.
Bir selam vereyim dedim.

Selam canlar anca yazıyorum valla bugün pazar vardı gidemiyordum gittim bugün salatalık fasulye patlucan mandalina ve elma aldım zeytin ve zeytinyağı bir küçük şişe aldım zeytinciden Balıkesir den geliyor ddi tadı güzel ağır kokmuyor 60 TL pazara bıraktım esim kahvaltı etmemişti 3 poğaça 6 TL verdim a101 den filtre kahve ekmek 4.5 verdim Onur'a girdim türk kahvesi ozmo burger taze zencefil bir parça 13 verdim baktım tadi güzel kokusuda türlü attım ocağa pilav yaptım peşine oglusa hareketleri yaptırdım düz tabanlık hareket i vermişti yaptiriyim inşallah faydasini görürüm şimdi yemek hazirliycam

Aiyyy bi akım başlamış ya kucaklarda bebelerini aliyorlar gören tek cocugum var saniyor diyip arkadaki cocuklar cikiyo fln.
Bildigin teyzesin yani nereni senin tek çocuğun var sanacaklar allasen dedim.
Teyze kac kilo verim? Teyze 2 tane bostanci uzatirmisindaki teyzesin iste😂
Kustuk bunlardanda.

Var bi tane daha kizim bnm kiyafetlerimi giyiyor yok kardes saniyolla.
zayif olmasi onu 20yasinda oldugunumu gosteriyo saniyo acaba.

Hayır öyleyse bile bunu yazmalari aşırı itici geliyor bana.
Bunlarin egolarinada bi link koyasalar tiklasak sönse falan.
😂😂 ya hiç birşey göstermese gözlerdeki kaz ayakları ne oluyoomuşş☺️ he bir de en basiti enerji bitiyor. İstediği kadar aynı kıyafeti giysin. Gerçekler kaçınılmazdır

Hayırlı olsun canım, biz de yaparız kutlama şarapla. Geçen evin borcu bitimine bir şaraplı kutlamamız vardı yazmamışım ☺️
Kızartma mısır kokusunun sinmesi beni de rahasız ediyor.

😂😂 ya hiç birşey göstermese gözlerdeki kaz ayakları ne oluyoomuşş☺️ he bir de en basiti enerji bitiyor. İstediği kadar aynı kıyafeti giysin. Gerçekler kaçınılmazdır
30 olunca ben de direk kaz ayagi cikti ya kociye yalvariyorum botoks yap diye. ikna olmuyor bi turlu

X