Küçük Düşün Büyük Olsun!

Bende giyecek bisi bulamiyorum resmen sıra gelmiyor.
En sevdigim pijamamin dizi delinmis.
Cok sevdigimden hep elim ona gidiyordu ilk defa bisimi yirttim galiba yillar sonra.
Uzerinde paralansin dedikleri boyle oluyo galiba😂

Tee gecen sezon alcaktim pijama aman seneye alirim dedim bu senede seneye diyorum.
O sene buraya gelecek🤦‍♀️
Yırtık pijamada ilk sırada gelirim. 🤣🤣🤣 laf bile yemişliğim var.
Bu yıl aldım üç takım yazlık mevsimlik. Kışlık almam lazım da, iyice yırtılmasını bekliyorum:KK70:

İyiaksamlar bacımlar
Kızı aldık kpder eve bıraktı
Biseyler atıstırıp markete cıktık 85 tl;kücük zeytinyagı,meze bölümden 1 tabak yaprak sarma,400 gr organik baget tavuk,70 grlık kücük pringles,1 tane kefir.
Herseyinde kücük boyunu aldım ama yinede 85 tuttu😓
Eve geldik tavukları hasladım zaten 4 tane ufacık baget🤣
2 tanesiyle tavuklu pilav yaptm,2 tanesini de kociye döküm tavada cevirdim kekikli.
Yaprak sarma falan yedik kızla.
Dizim var 21.00 da baslar anca,o uyur baslayana kadar
Bide 20 eur aldım 207 tl😱
Gecen ay 202 ye almıstm😣

biz de arabayi sattik kizlar .150 bin civarina sanirim yeni alincak araba 300 bin .bikin bakalim aradaki fark icin para var mi tabisi yok
kredi cekicez 4700 odemesi olurmus hoh dedim artik
Gücünüz varsa krediyi ödemeye gözünüz korkmasın. Borçla harcla birseylerin sahibi oluyoruz. Sonuçta arabada bir birikim ve alınmış alinmistir😉

Selamlar,
Herkes iş güç hastalıkla ugrasiyorken tatildeyim demek hoş olmayabilir ama sonucu değiştirmiyor 😉
Sonunda beklediğimiz tatile geldik. Oğlan yeni iyilesmisti gelmeden 1 gun önce yine başladı ates, öksürük ve geniz akıntısı.
Gelmeden önce yine gittik hastaneye antibiyotik verdi basladik.
Havaalaninda çok zorladı oğlan. Sabahdi uçağımız gece yarısı gelince uyumadı cocuk. 3 saat havaalaninda ağlaya ağlaya kucagimizda zor ettik sabahı. Ama ne oldu tam uçağa binerken uyumakta uyudu otel odasında açtı gözünü 😴😴😴
Neyse geldik bir şekilde sıfır uykuyla. Hemen odamizi hazırladılar. Çocukların Uerler8ni değiştirip yemeğe indik. Sonra odada biraz uyuduk da kendimize geldik.
Şimdilik iyi bizde durumlar, havaalani krizinden sonra simdi iyi cocuklarla güzel geçiyor zaman.
Bugün cocyklar öğlen uykusundayken odada eşim de uyudu. Bende kitabimi alıp indim kahve içmeye 🤫
Benden haberler böyle...

Birikime gelince kapattığınız kredinin hayat sigortası iadesini çocukların hesabına atıp gümüş aldım. 170 tl lik.
Ama tam da yemeğe giderken yanlışlıkla 2 kere alım yapmışım avans hesap eksiye düşmüştü tekrar 170 tl daha götürüp derdim hesaba. Çocukların kismetiymis ikinci 170 tl de.
Gelirken free shopdan kullandığım bir parfüm vardi 65 euro ile 100 eur arasındaydı fiyatlar. Yuhh dedim resmen. Al dedi almam çok para gerek yok dedim.
Eşimde giderken alicam sana o parfümü diyor inşallah o kadar para vermez yani ben veremem elim gitmez 🥺

Selamlar,
Herkes iş güç hastalıkla ugrasiyorken tatildeyim demek hoş olmayabilir ama sonucu değiştirmiyor 😉
Sonunda beklediğimiz tatile geldik. Oğlan yeni iyilesmisti gelmeden 1 gun önce yine başladı ates, öksürük ve geniz akıntısı.
Havaalaninda çok zorladı oğlan. Sabahdi uçağımız gece yarısı gelince uyumadı cocuk. 3 saat havaalaninda ağlaya ağlaya kucagimizda zor ettik sabahı. Ama ne oldu tam uçağa binerken uyumakta uyudu otel odasında açtı gözünü 😴😴😴
Neyse geldik bir şekilde sıfır uykuyla. Hemen odamizi hazırladılar. Çocukların Uerler8ni değiştirip yemeğe indik. Sonra odada biraz uyuduk da kendimize geldik.
Şimdilik iyi bizde durumlar, havaalani krizinden sonra simdi iyi cocuklarla güzel geçiyor zaman.
Bugün cocyklar öğlen uykusundayken odada eşim de uyudu. Bende kitabimi alıp indim kahve içmeye 🤫
Benden haberler böyle...
Canım geçmiş olsun acil şifalar, kıbrısta hava nasıl? Belki bir kaçış yaparız. Nereye gitsek kasım sonu diye kararsız kaldık. Orası zaten hep aklımızda var. Hava nasıl deniz havası varmıki şuan

Birikime gelince kapattığınız kredinin hayat sigortası iadesini çocukların hesabına atıp gümüş aldım. 170 tl lik.
Ama tam da yemeğe giderken yanlışlıkla 2 kere alım yapmışım avans hesap eksiye düşmüştü tekrar 170 tl daha götürüp derdim hesaba. Çocukların kismetiymis ikinci 170 tl de.
Gelirken free shopdan kullandığım bir parfüm vardi 65 euro ile 100 eur arasındaydı fiyatlar. Yuhh dedim resmen. Al dedi almam çok para gerek yok dedim.
Eşimde giderken alicam sana o parfümü diyor inşallah o kadar para vermez yani ben veremem elim gitmez 🥺
Ahh onun için benim de bankayı aramam lazım hala arayacağım. Biz 8-9 yıllık girdik krediye ve 4 yılda bitirdik para iadesi olması gerekiyor. Unutuyorum aramayı. 😊

30 derece. Öğlenden önce denizdeydik, öğleden sonra 4 gibi de havuza gittik ama biraz soğuktu havuz. Hava sıcak 30 derece ama hafif esiyor bunaltmiyor
Eşim diyor ki nurdan gitmeden önümüzdeki sene için rezervasyon yapıp gidelim 😃😃
Biz 3 sene önce ets turdan rezervasyon yapmıştık. Geçen kis direk otel aradı bIi eski müşterilerine Ozel fiyatlar verdiler cok iyi fiyata geldik. Sezon yaz kadar aktif değil ama bizim için fazlasıyla yeterli herseyi

Carcabuk odensin bitsin insAllah.
Esim hel diyor ki anamdan dogdugumdan beri kredi ödüyorum 😂
aaa bu biz :confused: krediyle yasiyoruz ne yazik ki
Gücünüz varsa krediyi ödemeye gözünüz korkmasın. Borçla harcla birseylerin sahibi oluyoruz. Sonuçta arabada bir birikim ve alınmış alinmistir😉
valla biz biriktirip alalim derken fiyatlar uctu.bakalim denicez baktik olmadi ben ise donerim napalim

İyi geceler kızlar,
Okuyamadım yarım yamalak okudum, bir selam vereyim dedim☺️Kız 20:30 da uyudu ama biraz eşimle film izledik. Ablam dışarıdaydı geldi az da onunla takıldık.
Sonra da kıza yine kitap baktım. Amazonda çok daha uygun oluyor kitaplar.
Uyku öncesi ve gün içinde sürekli kitap okumamı istiyor. Hep sevsin kitapları inşallah. Uyumadan önce yine 3 kitap okuduk. Okusam uyku öncesi 10 kitap okutacak. Elif ve çağlar serisi hoşumagidiyor. Hem eğitici hem eğlenceli.
Şimdi de Ela serisi çıkmış. İçeriğini bulamadım ama okumaya başlayan çocuklar için çok faydalıymış. Alırım olmazsa şimdi işe yaramazsa da sonra yarar.
Böyle böyle aldığım kitaplık yermiyorduuu😁

Ben kocanın limit arttiranini severim asdffg😂
Hep yermeyelim az da övim
Dün limitim 149tela gorunuyordu.
Bi bakim dedim 2649tl olmus.
Dedim arim adami bi yanlislik neyim olmasin
Limit arttirimi yaptim dedi.
Benim kartin limiti arşa cikacak.
Yapmasaydinda olurdu ama yinede sen bilirsin dedim😬

Kasar, ceviz, soda, sogan, suzme p., haslanmis nohut, pınar denge, 1.5lt kolada 1tl idi hapycenterde aldim 51tele(indirimli).
Çıktı aradan.

Annemde fazla yapmis sulukofteyi biraz verdi.
Oglan ananemmi sponsor bugun diyo sulukofteyi gorunce.
Anneminkini taniyo o patatesleri buyukce koyar..
2 pkt kaymak, muz almışlar.
Yedir kiza dediler oglanda kaymak bal seviyo yenir.

Cocuklari doyurdum.
Evi supurdum sildim.
Camasir astim.
Esraya bakicam az.
Kizlada kule yaparız.

Kotondan kiza sweat kovaliyorum 1 tane begendigim 23tl düştü
Biraz daha takip edim 3tane alırım yakalayinca.
Magzalardan almak icin sık gitmek lazım indirim kirmizi etiketliler cabuk bitiyor.
Bu ara pek indirim göremedim mağazada canım

babyloading87 babyloading87 o kürk çok güzelmiş bence al çalışıyor olsam alırdım. Ama şimdi hevesleniyorum sonra elbise dolabına gidiyorum etiketi üzerinde eşyalarımı görünce vazgeçiyorum gerçekten herşeyi çalışırken giyiyormuşum.
Evde olunca öyle oluyor malesef, burada bile komşuya giderken tayt eşofman takılıyorum işte. Kıyafet ben de almıyırum. Çünkü gerçekten lazım olmuyor.

Selamlar,
Benden haberler böyle...
Tatilde hastalık bile daha kolay atlatılır bence😀
Cok gecmis olsun🙏🏻
İyi tatiller cok egleninn🌺

X