Küçük Düşün Büyük Olsun!

Kızlar selamsız dalışlar yaptım :)
Önce okumak istedim.
Bugün sabah kahvaltı sonrası Elaya dedim annecim şimdi işlerim var mutfağı evi toparlayıp yemek hazırlamam gerekiyor. Sonra da kuaför arkadaşa gideceğim oğlu var oynarsınız, şimdi kemdi başına oyun kur oyna dedim. Bir baktım hiç bana anne Oyun oynayalım demeden güzelce oynadı.
Mutfağı evi topladım, çamaşır astım, ona sulu köfte istedi yaptım. Bize çorba yaptım bol karışık olandan. Sarma vardı buzlukta onu sıraladım tencereye. Gittim sitedeki kuaför arkadaşa, o da benim gibi çocuğu göndermemiş okula. Şaşırdımmm. Tek göndermeyen benim sanıyordum.
Çocuklar Oynadılar. Saç boyattım kaş aldırdım 40 tl ödedim.
Eve geldik, bulgur pilavı yaptım. Sarmayı pişirdim. Dünden yemeğim kalmıştı.
Ablam geldi o da çiğ köfte almış. Kıza da dondurma. Birkaç şey daha almış sağolsun.
Yemek yedik eşim geldi. O da almış peynir tatlı kuruyemiş evde eksikleri de almış. Bol harcamalı gün.
Ela ablamı hiç rahat bırakmadı. Susmak bilmiyordu 😅 ablam da diyor nefessiz konuşuyor🤣
Eşim ablama diyor, benim için; işte almıyorki hesap yapıyor. İyi de dedim alsam dikkat eden olmasam neyin olacaktıki. Bazen böyle saçmalıyor özellikle benim ailemin yanında.
Ablam markalı şeyler almış bize gelirken aldığı herşeyi. Onun üzerine çıktı bu konu.
İyi de onunla boy ölçüşememki ayda 50 binden fazla maaşı var. Gideri yok gibi. Ekstra bahşişleri de cabası.,
Böyle saçma kıyaslamalar yapması beni deli ediyor. Böyle yorumlar yapınca kartı kullan çektir çektir, çatır çatır harca donunu satsın ödesin diyorum🤣🤣🤣🤣
Hep al harca der sakınmaz ama,ucu bana dokunuyor malesef.Bankaya faiz ödeme sevdalısı değilim
Benimkinde öyle yoktur kıyas gibi ama oda harca şöyle böyle diyor bende onun gibi yapsam tamam evimiz vs yok ama eminim çok sıkıntı yaşarız kenara kötü gün parası koyuyorum huzursuz oluyorum olmasa bak işler kesildi kenardan yedik olmasa napcaktin diyorum hallederim diyor rahat valla 🤦🤦

Günaydın kızlar 7 yu geçiyordu uyandık 🤦öksürüğü var tam geçti diyorum başlıyor bugün soyliyim doktora götürelim geçmiyor kahve yaptım çamaşır toplayıp bulaşığı kaldırdım mutfakta elde yıkadım bardaklar vardı gece yikananlari yerleştirmiştim bayat ekmek var yumurtalı ekmek istedi oglus yapayım ona

Benimkinde öyle yoktur kıyas gibi ama oda harca şöyle böyle diyor bende onun gibi yapsam tamam evimiz vs yok ama eminim çok sıkıntı yaşarız kenara kötü gün parası koyuyorum huzursuz oluyorum olmasa bak işler kesildi kenardan yedik olmasa napcaktin diyorum hallederim diyor rahat valla 🤦🤦
O hallederim sözü benim eşimde de var. Rahat ol hallederiz der hep🤣

Bizim evin aidatı beni kasıyor🤯 471 oldu. +71 tl de ocaktan itibaren farklar yansıyor.
Havuz evet ama bu yıl bir ay gittikmi bilemedim😅 yazdan birşey anlamadan bitti. Spor salonu Sauna hamamı var çocuktan kullanamadım. Bahçesi parkı işime yarıyor. İki marketi var.
Eee bir de küçük hanım taşınalım ama havuzlu ev olsun diyor🤣🤣 Gözünü açtı havuzlu ev gördü ne yapsın prenses.
Aidat deyince benim de aklıma bunlar geldi. Bu ara bayağı takığım şu aidat zammına.
😁her ay 50 tl aydatı verirken söylenen ben 😜 bunu görünce bi anammmm bune dedim 🤦🏼‍♀️

Günaydınlar
Biz de 6 da Alya anne dedi yanına yattım uyandım 7.15 nasılsa babası evde diye aheste aheste kahvaltı falan ettirdim.
Kociyi uyandırdım demez migec kaldık saat 8🤦🏻‍♀️
Ya cocuk kahvaltı etmiyor orda evden yaptırıp yolluyorm kacırdı kahvaltıyı diyo bana🤦🏻‍♀️
Derdi kahvaltı degil tabi,kız arabada söyleniyor gitmicem diye,maaile gidiyorz okula bırakmaya🙈
Sende gel dedi tabi gittim verdim ögretmene.
Beni ise bıraktı.
Sabah sabah Bursa turu atıyorm bi ucundan bi ucuna🤦🏻‍♀️
Ofise geldim kahve ictim isim yokpek.
Kıza ici kürklü ugg begendim(orjinal alamam da)zaten arabayla gidiyor okula,orda iceri ayakkabısı giyiyor.
Ama yine de alsam mı diyorm.
120 tl.
Attım sepete duruyor,ihtiyac değil istek😀
Beklesin bakalım
Defactoda 89 a disney takımlar vardı nette bulamaıdm istediğim modeli,magazadan bakcam.
Bu ay agzıma kadar doluyumm ama 20 eur atarım kenara anca😶

Bide sunu begendim alisde
İstek bu da
Zilyon tane kaban var evde 200 tl +27 kargosu var.
Evdekileri elden cıkarırsam alıcam ama bütcem yok buna ayırcak🙈
Sepetimde bekleyen 12 ürün var😆
Milyorlarım olsa alcam😂

Eklentiler

• 2C5D5F1B-D2F8-4CFD-B480-F266D1C213DB.png
    2C5D5F1B-D2F8-4CFD-B480-F266D1C213DB.png
    570,1 KB · Görüntüleme: 82
Biz de çoook araba bakıyoruz da, olmuyor😒 güya evin borcu bitince arabaya girecektik., değiştiremedik kaldı..
Çalışsam o da olurdu. Çalışmayı seviyordum işimi seviyordum. Sabahın 7:30 unda evden çıkıp akşam 20:30 da eve gelerek zaten çocuklu çalışma hayatı olmazdı. Ama ne yapalım. Artık kızım var.
Arabaya yetişmek çok zor. Aylık ödemeleri oldukça kasıyor.
Hayırlı olsun arabanız güle güle kazasız belasız kullanmak nasip olsun. Darısı isteyenlerin başına :)
calisma saatleri calisma konusunda cok onemli .o saatlerle calisilmaz ya cok zor durumda kalmadikca
4700 oducekmisiz muhtelemen bir kac aya ise baslarim ben de

Naptınız bacılar sayfa akmış ben gelemiyorum iş güç okul parça pinçik olmuşam😁😁😁😁

Hiç citl öldümü kaldım diyen yok🤭🤭🤭
Çok geride kalıyorsun bak yazicam kara listeye. Notun düşüyor ☺️
Devamsizliklarina rapor al gel
Kız seninkinin ayarı yok bazense çok sıkıyor kemeri 🤣gelenler bereketli olsun
Onun kahve falan kırmızı cizgisi galiba öyle anladım beybi ordan yürü anacım
Ben de ben de 12 yıldır aynı fincan benim eksiğim ne:63:
He ya
Böyle kahve icerken degisik renkler modeller olsun dimi dimi.
Az da gozumuze hitap etsin zaar

Sagol kuzu ayrica hepimizinki bereketli olsun.
Günaydın kızlar 7 yu geçiyordu uyandık 🤦öksürüğü var tam geçti diyorum başlıyor bugün soyliyim doktora götürelim geçmiyor kahve yaptım çamaşır toplayıp bulaşığı kaldırdım mutfakta elde yıkadım bardaklar vardı gece yikananlari yerleştirmiştim bayat ekmek var yumurtalı ekmek istedi oglus yapayım ona
Benim oksurugumu kahve ve bal karisimi kesmisti.
Bir ara baya oksuruk almisti benide.
Kahve tabi cocuklar icin iyi diil fakat soyle ç. Kasigin ucuyla kahve koyup 1 cay kasigi balla karistirip sabah aksam bi yedirsene.
Bana iyi gelmisti.
Inanmamistim hatta yaparken.
Gecer insallah.
İstek bu da
Milyorlarım olsa alcam😂
Cok guzelmis ama yaa

Selamm gozumu hamur yogurarak açtım.
Oglan evden goturuyo surekli sandvic olmuyor.
Poğaça yapicam biraz.
Biraziylada hashasli lokum yapicam.
Buzlukda yesilmercimek yokmus olaydi az da bükme yapicaktim.
Mayalansin bakalim birazdan atarim firina.
Dunden makarna var ecük.
Kızın corbasi yok.
Ispanak yapicam.
Birazda etli bi yemek yapmam lazim.

Oglanin pant gelmis lcw msj atmis.
Kartta para yok.
Yarin gidip alicam artık nakit veririz.
Esofman alt da almam lazim.
Aksam dersi var oraya gidecek.

Nerden baslasam bilmiyorum her yer her yerde yine.

İstek bu da
Milyorlarım olsa alcam😂
Bende atıp atıp unutuyorum defactoda fln sweatlar uçmuş export mağaza var markalı satıyor takip ediyorum güzel şeyler gelmiş belki çıkar yarın bakarım ordan

İstek bu da
Milyorlarım olsa alcam😂
Gümrük vergisi mevzusu vardı bir ara baby sepette fark oluyomu ya ? Sildim ben onu seneler önce geri yüklesem diyorum

Çok geride kalıyorsun bak yazicam kara listeye. Notun düşüyor ☺️
Devamsizliklarina rapor al gel

Onun kahve falan kırmızı cizgisi galiba öyle anladım beybi ordan yürü anacım

He ya
Böyle kahve icerken degisik renkler modeller olsun dimi dimi.
Az da gozumuze hitap etsin zaar

Sagol kuzu ayrica hepimizinki bereketli olsun.

Benim oksurugumu kahve ve bal karisimi kesmisti.
Bir ara baya oksuruk almisti benide.
Kahve tabi cocuklar icin iyi diil fakat soyle ç. Kasigin ucuyla kahve koyup 1 cay kasigi balla karistirip sabah aksam bi yedirsene.
Bana iyi gelmisti.
Inanmamistim hatta yaparken.
Gecer insallah.

Cok guzelmis ama yaa
Valla çocuğun kaydını almadım henüz sağlık ocağına yakın giderken bir bakayim bakarmi yoksa devlete gitces orasida randevusuz bakarmi acaba kayıt açıp bekleriz olmadi

Merhabalar, bu gün kredi kartı kesildi akşamdan trendyoldan sepet yaptım sabah sabah onu aldım hemen bir arkadaşımın torunu oldu arkadaş dediğime bakmayı ben tanıdığım herkese hanım ve bey olarak hitap ettiğimden abla-ağbi demem hiç onun torununa üçlü takım ve kızınada hediyelik çikolata temizlik malzemeleri iç çamaşırı hepsini aldım 188 tl tuttu eşim dedi tapuda randevumuz 9.30 da kahvaltı hazırlama gel sana çorba söyleyeyim dedi çorbamızı içtik tapuya gittik çok şükür tapumuzu aldık kızlar daha iyisi daha güzeli gönlünüzden ne geçiyor ise o size nasip olsun. Kızlara söylemedik sonra watsapp grumuzdan tapunun fotosunu attık onlar da çok sevindiler. Şimdi sıra arabaya geldi eşim bu gece fotoları yükleriz dedi bana da araba bak diyor internetten hakkımızda hayırlısı artık. Eve gelirken ekmek, pirinç, çerez, üzüm aldım toplamda da eczaneye de gittim 93 tl gitti yüz liranın adı var sadece. Şimdi biraz dinlenicem yorulmuşum.
Kızlar sizlerinde birikimleri, aldığınız araç vs.hepsi hayırlı olsun.

Gümrük vergisi mevzusu vardı bir ara baby sepette fark oluyomu ya ? Sildim ben onu seneler önce geri yüklesem diyorum
Gümrük vergisi cıkıyor altta artık bu kaban 164 tl,32 tl gümrük vergisi var.
Ücretsiz teslimat diyor ama ptt ücrtsiz getirmiyor onu anlamıyorm 27 tl de kargosu oluyo.16.90 dı kargo 27 yapmıslar en son aldıgımda öyle ödedim😑

babyloading87 babyloading87 o kürk çok güzelmiş bence al çalışıyor olsam alırdım. Ama şimdi hevesleniyorum sonra elbise dolabına gidiyorum etiketi üzerinde eşyalarımı görünce vazgeçiyorum gerçekten herşeyi çalışırken giyiyormuşum.
Bu kıza abla😊
Ben de söyle yapıyorm ya g.dolaps satıslarından yada primden alıyorm böyle acil olmayanları.
Kendime almam da kıza görünce dayanıyorm😀
Sabah üretimimi attım merkeze ay icinde primler yatarsa(agıstostan beri )pek umudum yok 3 aydan önce yatırmıyorlar ama yatarsa alcam😬
Bi 600 prim gelirse kendime de cılgınlık yaparım diyorm hayırlısı😆

X