Küçük Düşün Büyük Olsun!

Selam kizlar ptesi yi atlattik diyelim henüz uyumadı duru ama olsun babayı bekliyoruz sevsin yatiracagim bugün buzluga lahana atmıştım sabah mesai öncesi musakka yaptım yarına da tavuklu patates yapacagım ins
H sonu çok yoğun ev işiyle geçti bir yığın ütü vardı haftalardır bekleyen gardırop düzenledim banyo yikandi derken su gibi geçti .. h içi dinlenir artık fırsat buldukça yeni hedefler belirledi kitap okumaya özen göstereceğim işleri de birikmeden halletmeye bakacağım

El acması
Hey masallah

Oyy tezee gelin
Allah bir yastıkta kocatsın insallah

Slm bacımlar
Ayaklarımı hissetmiyorm valla
İs cıkısı 2 saat bostu kızın bugun kontrolü vardı,koci dedi sen hastanenin oralara git biz gelirriz
Gittim yemek yedim,market gezdim.
Koci sehrin bi ycundan geldiği icin 17.00 e geliyordu hastaneye vardıgında
Dr Allahtan nöbetciymıs bekledi bizi.
Girdik muayenemizi oldık cok sükür temiz dedi cigerler.
Burun akıntısı 4 hafta kadar sürer anca gecer dedi.
Yemegim vardı,eve geldik yemek yedik.
Marketten c.suyu,süt,soda,soslu mısır(ins mısır batagına yine düsmem)aldım
Koci de bez,kıza üzüm falan almıs
Alya öglen uyumadıgı icin bayıldı
Bende mistik cay yaptm ama uyudum uyucam

Elimde bitane otokoltıgu var normal bisey onu koydım g.dolapsa 250 tlden
İsofix faaln yok cünkü.
175 tl teklf geldi hadi kabul ettim.Evden cıksın diye
Kadın diyo isofixli ve yatıyo dimi
Yok ucuyo bide
İsofixliyi sana 175 tl ye verirler mi ablacım dicektim.
Hayır ürün özelliklerini sayfa olarak eklemisim,özellikle isofix yok diyor.
Cidden millet olarak okuma alıskanlıgımız sıfırr

izofix de neyse de yatma cok iddiali degil mi ya

Ben tak tak alıyorum dolaptan geç başladım ama tam başladım kıza asromont aldım bugün ulaştı güzel başka birtane almıştım onu kadincagiz bulamadı evde iade oldu 3 ay nasip olursa giyecek seneye olmayacak o yüzden çok iyi oluyor bu tip uygulamalar yıkadım bugün ama bir iki aya tam olur büyükçe oldu biraz

Vallahi bezdim geçen salı biri perde vardı istedi baza altındaydı çıkardım yikadim alcakti acil diyordu hazır alım yapın veriyim ddim şimdide ne aldı ne yazdı

Selamm, iyi akşamlar herkese
Bugün teyzedeydim. Arkadaşın yanına gidemedim. Ziyaret saatleri vardı. Zaten çocuk da almıyorlarmış hastaneye. Ağrısı da çokmuş konuşamadım bile.
C tesi evine giderim dedim. Eşimle konuştum eve dönelim bugün dedi. Allahım dün bana bugün de kalsan diyordu bugün eve dönelim diyor :)
Neyse gündüz Elayı teyzeye bıraktım. Çıktım market pazar çarşı gezdim. Krema şırıngası, kıza toka, iki kahve yanına minik sunum tabağı aldım. 22.5 tl bıraktım. Bimden kısa anlat bakalım kartları aldım 12,5 tl. Aynı kattlardan siparişim vardı 27.5 tlydi bugün kargom geldi. Ne yapayım bilmem birine hediye ederim.
Marketten klozet bloğu aldım 10 tl. Pazardan muz aldım 13 tl
Böyle para harcamalı geçti. Ela da demiş annem uzun zaman sonramı gelecek, teyze de demiş evet. O da demiş ama ben annemi özlerim. Çabuk gelsin.
Gün içinde eşimin kardeşi geldi. Elaya gofret almış.
Eşim aradı çıktım ben dedi.. birkaç yere uğrayacaktı. Ben çorba yapmıştım. Kıza yemek yedirdim biz de yedik çıktık. Acele acele çıkarttı. Avm ye gidecekmiş tchibodan kahve alacakmış. Kızı da oyun yerine sokarız dedi. Kız oynarken starbucks a gidelim birşey içelim dedi. İlk defa bıraktık gittik.hemen birleşik zaten. 40 tl ödedi rahatladı
Son 10 dk kızın yanına gittik.
Arabada bana cüzdanı vermiş istediğin kadar para al diyor 600 tl gümlettim. Zaten param da kalmanıştı.

Afiyet olsun canım. Mislik çay ben de çok içiyordum. Ve de seviyorun da. Rahatlatıyor ve uyku da yapıyor. Bayağıdır içmiyorum. Çocuktan sonra uyku yapıyor diye içmedim

Benim eşim de koymuş isofixli yatan ve dönen koltuk 1000 i geçik rakama koymuş.hala ses yok

Nasıl canım çekti, olsa da yerem dedim. Ellerine sağlık afiyet olsun

Allah bozmasın bir yatakta kocatsın diyeceğim. Mutluluğunuz daim olsun

Hadi gözünüz aydın.
Allah huzur, bereket, sağlık versin birlikde upuzun mutlu günlere..
Bir de o ceketler 1-2 sezon sonra dökülüyor direk çöp

Gunaysss
Kiz 2 gecedir canıma okuyor mik mik dönüp duruyor gece besige oturuyor ağlıyor
Bu gece hiç uyumadım desem yeri.
Simdi ben yatarim o kalkar diyede yatamıyorum.
Akşam olsada uyusam
Dün elti kizi aradi musaitmisin diye dedim 1-2 saate gelir sanirim aradi 10dk gecti gecmedi pat geldi.
Iste bu olayi sevmiyorum defalarcada soylemisimdir cat kapi sevmem diye.
AlismaZ tekrar umarim yoksa yine bahaneler bulmak zorunda kalicam.
Yemek yapiyordum bende yemek yedik.
Kahve ictik gitti.
Yemekler bitti tabi.
Bugün yine yemek yapilacak.

Ilikli kemigi saatlerce kaynatiyorum.
Dun tam 8 saat kaynadı
Yinede jöle kivami almiyor neden olabilir?
Fikri olan var mi?

Dün siparis verdim.
Kurukayisi, kuru uzum, ceviz ici, suzme peynir, esmer seker(caya 1 seker atiyorum onu birakamadim vicdanim rahat etsin sekeri bu da), irmik, dolmalik fistik, ped ve su aldim 51tl

Annemlerde; zeytin, yesilzeytin, salam, seftali, üzüm, kara erik almislar
Gecen zeytin yoktu evde annemden pizza icin istemistim gitmis bi poset zeytin almis.
Ben tuzsuz zeytin aliyorum digerleri cok tuzlu geliyor bana ondan kahvalticidan alirim diye almamistim.
Onlarin aldigida cok tuzlu

Bal, karadut ozu, salca falan siparis gecicem bugunde.

Market ballarindan hangisini aliyorsunuz?
Ben surekli org. Bal bulamiyorum
Memlekete gittigimde alıyordum.
Hem kestane bali hem cicek balı
Anavarza aldim gecen ihlamur falan icin begendim.
Yine ondan alicam kotunun iyisi iste bu durumda.

Vallahi bezdim geçen salı biri perde vardı istedi baza altındaydı çıkardım yikadim alcakti acil diyordu hazır alım yapın veriyim ddim şimdide ne aldı ne yazdı
Ben döseniyorm öyle durumda.
G.dolapsda msj atılıyor
Alıcam dediniz almadınız diyorum
Cirkef satıcı diyolardır arkamdan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…