Küçük Düşün Büyük Olsun!

Güle güle kullan canım, sana oldukça lazım olan birşey kurutma mk.

Bende gördüm maşallah ya oglus at olan video gu gördü oda istiyor artık bize biraz uzak bı lunapark var at yeride var oraya gidince tamam goturcem ddim
Yaa ne hoşlarına gidiyor dimi. Binsin beyaz ata prensim
Biz kaç defa Büyükçekmece'de, Kemerburgaz kent ormanında ve annemlerin orada denedik binmedi. Bu defa sonsuz hevesle bindi şükür.

Nasıl da geçmişte yaşadığım günleri hatırladım. hala da el izlerine devam Allah kolaylık versin ama olsun bu günleri çok ararız

Selammm
Hic bisi yapmadan öyle kizla oturdum kaldım.
Evi toplayip sulu yemek yapmam lazim.
Camasie asicam bi de.

Benim kuru kayisi, uzum, incirim falan olurdu hep dolabimda.
Uzum bitmis.
Kayisida az kalmis.
Boyle kahve yanina veya kurabiyelere katarim hep.
Üzümlü kurabiye yapcaktim ama bitmis.
Bunlarada destek lazım.
Birini alıyorsun öteki bitiyor.

Kizda pek bisi yemedim
Muzun uzerine bal doktum, yumurta hasladim.
Domates peynir falan hep azcik azcik.
Suku köfte yapicam ondan yer artik yogurtla.
Az da corbasi var.

Günaydınlar
mekanda onlinem:)
Gerci 2 saat kaldı bitti bile
Sabah koci 3.doz (sinovac olmustu o)icin asıya gitti
Annesine bıraktı kızı,asıdan sonra hemen eve dönmüs.
Kalsaydınız dedim,yok durmadık dedi.
Kızla benim saglık sigortamız yenilencek ekimde 1200 tl civarı cıkıyor
Oy nerelere gidem.
kasımda kasko trf var.
Alya 3 de uyandı bugun
Ve uyumadı
Pazartesi acılısını uykusuz yaptm.
Tarhana pisirdim
Gece yarısı corba iccem diye tutturdu,ısıttım icmedi tabi.
Simit istedi benden sabah.
Giderken alcam.
Kıymalı patates yapacagım ben de aksm icin.
Dün tepsi kebabı yaptık yedik kızla.
Market yapmam lazım acil.
g.dolapsda bi satısım oldu onu kargolucam yarın.

Günaydın kizlarr h sonu şu gibi geçti ctesi günü misafirlerim vardı onlarla geçti pazar sabahı kahvaltıya davet edildi a101 e gittik geldik minnosumu yıkadık balık aldım a101 den somon buzluktan onu bile azaltmıslar malesef
Bende birikim adına hiç altın takı takmam ama sarı ipler hoşuma gitmeye başladı birde altını dolapta tutmaktansa çeyrek leri kiza gelen ve gr ları tam altın yapayım dedim takarim üzerine diye 400 tl falan da primim den koyar 2 tane yaparım dedim bakalım

Bende cuma günü ilk doz oldum çok fena yaptı beni kol ağrısını geçtim baş ağrısı hala devam ediyor birde üşüme titreme oldu 2 gün
Oh yemeğinin adı varsa tamam bende patlıcan kozledim Sabah sabah kozmatikte karnıyarık yapayım dedim aksama

Cocuklara anı defteri yaptınız mı kızlar?
Yapmadıysanız cok eglenceli yapın derim.
Ben bu yaz basladım.
Ama defteri kaybederim bisey olur diye mail atıyorum kendime
Alya eylül /21 krese basladı demistim 1 eylülde
Dün ilk antibiyotik tarihini attım:)
Ek gıdadan itibaren yazıyrom aslında,iste bugun ilk kez yogurt yedi falan diye ama onları ajandya kaydetmistim.
Baktıkca vaybe diyor insan.
SÜtlerimi sagarken ml leri yazmısım gün gün saat saat
Onu anı olsun diye değilde,kac cc icti saat kacta diye yazıyordum ilk dogdugunda:)

Biontech sarsıyo biraz evet.
2si daha cok agrı yapıyo kolda ama geciyo 1-2 günde.
Sifa olsun insallahh

Kaç gundur aklımda defterde hediye geldi bir türlü düzenli gidemedim bugün başlıyorum mesajinizi işart sayıp

Hepimize güzel bir hafta olsun. Sabah sabah temizlikle açtım gözümü dünde boş durmadım dolapları düzenledim atılcak ayırdım dolap içlerini sildim temiizledim düzenle valla o kadar yorulmuşum ki akşam yemeğimi yediğim gibi bulaşık makinesini çalıştırdım çamaşır makinesi bitmişti onları astım ve yatış. Sabah ezanla uyandım az önce temizliğe ara verdim toz alma kaldı yine artık yarına. Akşam için yayla çorba yaptım, dondurucudan köfte çıkardım az da tavuk kroket vardı onlarıda çıkardım dünden az da güvecim var onun için de pirinç ısladım salata ayran meyve yeter. Bu gün buranın pazarı ama gitmicem eşime liste verdim çok yoruldum eşimin yegeni akşam üstü dükkanlarının önünde lokma hayrı yapacak oraya gideriz. Sabah kahvaltı için simit aldım ilk harcamamız o eşim pazarda ne kadar bırakır bilemem. Dünde yazlıktan dönüşte market yaptık kasa da ne kadar ödedi eşim bilmiyorum ben ödersem fişi kontrol ediyorum ama eşim öderse o kontrol ediyor onun için bakmadım fişe. Öyle bir para harcanıyor inanın keyfi olarak sadece kızlarımıza cips, limonata, çikolata vb. şeyler alınıyor herşey pahalı ben hep pirinci 2.5 kilo alıyorum bazen bir ay bile gitmiyor. Aylık olarak düzenli gelirimizin olması bile geçim derdine düşürüyor. Sosyalleşmek istiyorum biraz artık pandemiden ötürü bir yere gidemedik bende tur bakmak istiyorum bakalım ne kadar tutar bütçemizi sarsmakda istemiyorum ama sıkıldım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…