Küçük Düşün Büyük Olsun!

Basiniz sagolsun.
Annenizede cok gecmis olsun

K kardespayi iyi tatiller.
Su sogukda girdikce alisiyosun ciceeem
_Sitare_ cok gecmis olsun umarim sifa olur.
Bitkisel bir surup vardı gorumcemin torunu ilac kullanamiyor biraz saglik sikintisi var ve daha cok minik bebek dr. Bu surubu vermis.
Cok da iyi gelmis oksuruge ust solunum yoluna.
Hatta eltimin kizida aldi bende iciyorum dedi.
Bende alicam dilersen atim sanada adini.
Bi arastirirsin.

nazenin9320 guzel gunlerde kullanin
Insana degisiklik her daim iyi geliyor

Bende memleketde hic ozlemiyorum ist ama orada kurulu duzenim evim olmadigi icin cok egrelti kalıyoruz.
Kendi evim esyam olsa galiba hic gelmek istemem.

Aklimdakileri etiketlim yazimde sonra unutuyorum

Selammm
Dun ogleden sonra eltimin sehirdisindan gelen kizi msj atti (evli donecek yakinda evine) alyosu ozledim dedi musaitsen gelim.
Gel dedim o geldi saat 4 gibi.
Cay yaptik kisir yaptim.
Minnak pizzalardan kurabiye falan vardi yedik.
Amcamida gorim dedi esim geldi yemek faslı derken kal istersen dedim.
Kalasida varmis 1.30 a kadar oturduk balkonda.
Cay kahve soda midem corba oldu.
Resmen kabuslar gördüm gece biri kacirmaya kalkiyodu beni sokakdan kapinin onunden sapık biri ruyamda ciglik aticam sesim cikmiyo falan bagiramiyorum adam cekiyo kolumdan arabaya gunduz vakti bi de nasil sicramissam esim eliyle cekti beni kolumdan lan zaten ruyamda cekistiriyorlardi dur bi allasen dedim.
Adamda ben sicrayinca dusuyom sandi galiba uykuda öyle.
Ayy karabasanmiydi neydi tirstim.

Kizda sagolsun 6.30 da uyandi.
Oyle uykum var ki.
Hanfendi 2.uykusunu da uyudu uyandi.
4 gibi geri yatar umudum var ozamanda oglan gelir ben bugun uyuyamam daha.

Dünden yemegim var kafalar raat.
Bi ev supursem yeter.
Bu uykusuzlukla bakalim evrilip devriliyorum
Kahvaltidan sonra gitti kız.

Geçmiş olsun
agızdan alına buharlı ilaç vermedi mi? doktor
onlar daha hızlı rahatlatır

Gece kalkmalari zorluyor çalışırken hele zor ama canları sagolunsun yazlık kıslık olayıni benimde yapmam lazım dolaplar dağıldı iyice kolau gelsin canım

yesa zencefil zerdecal karabiber i denesem diyorum bal bir yaş altına yasak onu veremem de diğerleri baharat bisey olmaz sanki birazdan ign3ye goturcem doktora sorayım
K kardespayi inanılmaz zor ilk defa hasta oluyor derdini de anlatamıyor bende bunaldım önce el ayak hastalığı şimdi bu
babyloading87 sagol canim, emiyor ama nefes alamiyor ki balgam boğazını tikiyinca kusuyor emdiginide
T thesekreter Pazar günü yaptık onuda teyzem söylemişti bugün yine yapım sagol canim benim
tr_lelli yazarsan çok sevinirim bi bakim bende , gerçi şurup da içemiyor kusuyor ama denerim

nazenin9320 ablacim sagol tavsiyelerin için birazdan igneye goturdugumde eczaneden viks alayim belki yararı olur
ev için özelden anlatayım olurmu ,yanlış anlamadım ne demek

D dimple81 teşekkür ederim . antibiyotik şurup yazıp gönderiyorlar, cocuk kusuyor içemiyor iğneyi ben istedim başka bisey vermediler

Selam kızlar
Koltukları sildim şükür sabah oglusla ciikmadan bitti süt aldım iki kilo mayaladim okula bırakınca oglusu camları açtım çabuk kurusunlar diye o varken tam açamıyorum taze fasulye yemegi yaptım esim yemiş akşam gecikirim ddi ogleyi kılıp çıktım 4 buldu çıkmam yürüdüm 1 saat geldim gelirken havuç az üzüm aldim 6.5 verdim iki ekmek 3 TL verdim canım çiğ kpfte istiyordu geçmişim dukkaninusendim bidaha h oglusla yeriz dfim domatesli bulgur yaptım cacık yaptım bulgur pişiyor acikmisim az meyve atistiriyorum ikindiyi kilcam oğlusun okula giderim 6 dan sonra çıkıyor sırayla cikiyolar saatli gidip alıyoruz Corona dolayısıyla panceke yaptık bugün beslenmesine yarın ev yapımı kek istemiş havuçlu ddi illa oglusla akşam onu yaparız kız kardeşim gelebilir kahvaltıya peynirin azmis idare eder yarinlik artık

Slm bacımlar
Öglen okuldangelen telefonla kendimizi hastanede bulduk
İshal olmus
Dr saolsun hemn gelin dedi,13.30 da cıktm ofisten ,koci kızı aldık gittik bulusup
Bronsit olmjs benim kız sok
Bogazlarda fena dedi
Hemen buhar verdiler,surup ,sprey antibiyotik yazdı.
25 ayın ilk antibiyotiği
İzin aldım tabi pazartesiye kadar evdeyim.
Eve geldik tarhana pisirdim suruba basladık ins yatıssız toplucaz dedi dr

Geçmiş olsun baby Allah acil şifalar versin. Öpüyorum bal köpüğünü.

Sitare gecmiş olsun
Nazenin ablacım vikis bildiğim kadarıyla propeküste okumuştum üç yaşından önce yasak yanlış olmasında bilgim
Kağıtta öyle yazıyordu
Öksürüge çok iyi geliyor
Adı neymiş banada yaz bacım

Bugün çalıştım iş çoktu hatta bi yığın daha dağ gibi duruyo boynum felaket

Çok geçmiş olsun. Antibiyotik başladıysa yanında prebiyotik de ver mutlaka dr una danış ya da bi eczaneye. Yaşına veya kulanılan antibiyotik e uyar mı bilmem ama en son biz antibiyotikle birlikte Entrogermina kullandık. Yerse de bol ev yoğurdu ev turşusu gibi şeyler veriyorum ben prebiyotik olarak zengin diye.

Geçmiş olsun canım rabbim yardım etsin şifa versin muz patates pirinç kullan canim ishal için bol su birde bağırsak düzenleyici probiyotik verdimi birde antibiyotik kullanırken gözlem le bazısı bize yokken ishal yaptı

İyi geceler beybiler,
Bugün günümü kardeşimde geçirdim. Onun ders 10:40 da bitiyordu.Ne güzel iş dedim ya :) Yarında o saatte bitiyormuş.
Biz de 11 e doğru kalktık. Kahvaltı hazırladım. Kardeşim geldi kahvaltı yaptık. Kız parkta bahçede oynadı. Saat 16:00 gibi anneme geldik.anneme yakın oturan kardeşimde çay içtik yemeği de orada yedik. Sonra geldim anneme kızı uyutup duş aldım. Yarına kahvaltıya kuzenim gelecek börek yaptım. Sabah pişiririz.
Elanın da kaç gündür burnu akıyır akmıyor gibiydi. Bugün de öksürük başladı. Her ay bu ne ya anlamadım. Ne yapacağımı bilmiyırum. Bütün çocuklarmı böyle. Sürekli geniz akıntısı oluyor sanırım. Hadi burası hava değişiminden. İstanbulda da oluyordu..standart burun akıntısı ardından öksürük. Kimse de hasta değildiki birinden geçti diyeyim. Geniz akıntısu çözümü ne bilmiyorum.ben de yıllardır yaşıyorum.uykumdan uyandığımı bilirim. Sanırım bu anlam da Ela da benim gibi solunum yolları sıkıntılı gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…