Küçük Düşün Büyük Olsun!

Okullar açıldı kizlar velilere de öğrencilere de hayırlı sağlıklı bir sene olsun dilerim
Aksam başıma is alıp iç hazırladım lahana hala sar ye kaldır patlıcan yemeği yaptım yarın akşam içinde sonra bebişi uyut sırtıma çok ağrıdı koşturmaca geçti 10 gibi uyudu içeriye geldim eşim bebekten önce uyumus doğumdan sonra iyice uyku Küpüne düştü sanki gece sık sık emziriyorum o uyanıyor çayı isitip içtim keyif yaptm benden önce uyumasi na sinir oluyorum istemsizce

Seninki biraz küçük olanilir ama kayınvaliden bir anaokulu girişinde beklesin bir gün annesinin elinden bahçeye kacanmi kusan mi stres yapıp aglayanmi kendini yere atanmi hepsini gördüm benim akrabanin ogluda bizim okulda hergun yokluyor beni ddi kız gitmicem diyormuş ağlıyor alışamadı hala diyor bir hafta olcak benimkinin hiç aglamasi olmadı işte hastalandı goturemedim kreş olmasa bu seferde arafa kalıyorsun kuzu annen çok bakmak istemiyor kayinvalidenin başı kalabalık şimdi kıymete bindi kız

Oglus uyudu az soda içip keyif yapıyorumokul yok yarin yine öğretmen izinliymis getirmeyin yarın yazmış gruba perşembe sabah toplanti var kız kardeşim gelebilir o gün ona bırakırım oglusu giderim artık oka bırakınca az çıkıp bakiniriz diyoruz mutfak topladim et haşlama yemedik dolma çorba yedik esim yokum diyordu annem mantı yollamış kız kardeşimle onunyedi akşam yarın yemek derdim yok biraz kitap okurum

Gimer en kolay edebileceğin yer
İstersen kimliğinizi de gizleyebilirsiniz

Bende biz seni bekliyorz burada diyorum iceri girince ayakkabılarını degistirirlerken susuyır daha görüyorz camdan.
Ama sürekli 7/24 ben okula gitmcem diyo
Bayılcm artık

Sonunda filtre kahve makinesini sipariş ettim.

keyifle kullanmak nasip olsun inşallah

1099tl - electrolüx aldım tavsiyenizle .

kitap sipariş ettim 63 tl.
Güle güle kullanın
Bizim elimiz ayagımız oldu valla kahve mak.
Kıza süt köpürtücüde ısıtıyorum

Aynen öyle.
Allah razı olsun 1 yıl baktı öyle böyle
Ama görümcemden ötürü onun cocıklara da baktıgı icin,en ufak seyde Alya gelmesin bugun diyolar.
Alya yedek kulubesinde hep
Sonra bakardık göndermeyin krese

Gimer en kolay edebileceğin yer
İstersen kimliğinizi de gizleyebilirsiniz
Cimer demek istediniz sanirim.
Ettim ordan hatta ilk ordan ettim sikayet.
Sonra meb'in nosu varmis aradim. (belediye baskani topu meb e atti)
Orada da sikayetimi yaptim biri cikti telf. Dilekce yazdi sikayetim adina okudu bana yazdiklarinida.
3 is gunu icinde aranacaksiniz dedi sikayetinizle ilgili hay hay dedim yani insallah.
Bakalım kaale alirlarsa artık

Okullar acilmadan mevcutlar belliydi zaten(bize sinif listeleri atildi onceden bolumde sectigimiz icin) niye ozaman esit dagilim yapilmadi anlamiyorum.
Baska 32kisilik faln olan siniflar var
Guya bu sinif iyi sanirim yine velilerde yigma oluyo(sinif degisikligi talep ediyorlarmis oglum kendi subesinede sinavla girmisti. 9.sinif baslamadan sinava tabii tutuldular dil uzerine en iyileri bir subede toplamislardi.)
Sanirim yine secip topladilar oglumun subesinde cunku cogunluk kendi sinifi.

Semtin en iyi okulu 95ortalama altini asla almiyor okul
Zaten sinavla yerlesti okula.
Ama su mevcut sikintisi cozulmezse okulunda bi albenisi kalmicak

Selamm..
Erbaslara gozleme yaptim sabah ciktilar.
Kiz uyandi onada peynirli yumurta ve ihlamur yedirip icirdim.
Eline gecen herseyi kanepenin arkasina atiyor, petegin arkasina atiyor.
Her aradigimizi ordan buluyoruz
Oglanida dovuyor kardes teroru.
Cocuk salona geldigi an yapıştırıyor ama sadece ona yapiyo
Ayakkabi elinde geziyo simdide cok esiyo cikamayiz.

Sulukofte ve nohutlu pilav yapicam
Nohut yemegi yemiyolar boyle kaktiriyorum.
Kizin corbasi var.

Camasir katladim zabah zabah
Bitmeyen dünyalık işler işte.

Kizin sutu az kaldi siparis gircem artık.
Aksamda yogurtluk süt aldirim 2lt aldirmistim az geldi yaw.
Yogurt yapmistim cok az kaldi.
5lt aldirim sutlacda yaparim.

Hep öyle olur.
Hasta falan olmasında bir sekilde büyüyorlar iste

selam kızlar
lelli tez zamanda dönüş olur ve çzöülür inşillah
bende sabah oğlanı okula bıraktım işe geldim
akşam eve gidince çok yoruluyorum
eski enerjim yok valla
eve gelip uzanmak istiyorum
ama oğlan aç geliyor hemen ona yemek yedir kendim yemek ye
bir köşeye anca uzanıyorum.
dersler başlayınca nasıl olacak bilmiyorum
hepsi bir arada çok ağır geliyor artık
yaşlandım sanırm

İlk günler zorlamıstır,yaslanmak değilde,düzen değisti,kostur kostura geri dönüldü ondandır.

Günaydın kızlar,
Çok bakamadım. Sabah arkadaşa kahvaltıya gitmiştim. Saat 4 te eve döndük kız uyudu yemek yaptım. Gece de kızı uyuturken uyumuşum. Ama uyuyuş o uyuyuş. Gece uyandım kalkamadım. Nasıl uykum varsa
yarın anneme gideceğim hazırlanıyorum. Kaç defa çamaşır attım. İki çamaşır sepetim var ikisi de doluydu. Temizlik sonrası işte çok kirli çıkıyor. Bir de yokum diye temiz olsun herşey dedim. Şimdi çamaşır katlayıp hazırlık yapacağım bir de ütü yaparım. Yemeğim var.kıza da çorba var. Yanına mantı pişiririm.
Dün halıları da verdim yıkamaya.
Dün babası kıza diyor anneanneye gitme ama ben üzülürüm.,Ela da sen de gelirsin o zaman diyor. Oradan işe gider gelirsin diyor. çok sevinçli gideceği için

Benim Ela geldiği zamanki enerjimle şimdiki enerjim arasında bile fark var. Tabi bir de yaz günü okul yok rahatlığa alışmışsındır onun da etkisi vardır

O uyuma hepsinde var canım ben kızı uyutacağım dediğim anda bizden önce eşim uyuyordu. Hala da öyle uyusun da ses etmesin diyormuşuuuum

İşe gidince bende öyle oluyorum günün yorgunluğu çocuklar okul haliyle pilin bitiyor
Valla 10 da yaratıyoruz o halde bile uyku alamıyorux

Bende biz seni bekliyorz burada diyorum iceri girince ayakkabılarını degistirirlerken susuyır daha görüyorz camdan.
Ama sürekli 7/24 ben okula gitmcem diyo
Bayılcm artık
Baby belki gideceğim demek istiyordur olabilirmi? Bazen çocuklar tersini söyler. Sınıfta durumu davranışı nasıl. Senden ayrılırken nasıl hepsine bak takip et davranışlarını daha iyi anlarsın sanki.

Baby belki gideceğim demek istiyordur olabilirmi? Bazen çocuklar tersini söyler. Sınıfta durumu davranışı nasıl. Senden ayrılırken nasıl hepsine bak takip et davranışlarını daha iyi anlarsın sanki.
Yok acık acık yüzüme yüzüme ben gitmicem diyo:)
Ama okulda mutlu,hem okulun web e yüklediği fotolardan hem de almaya gittiğimizde izlediğimde görüyorm gayet keyifli:)
ama bizi görünce sanki okulda falakaya yatırıyolarmıs gibi acındırıyor kendini
Hani gözünden damla yas gelmez ama feryat figan aglar ya cocuklar aynen öyle
Dün aglıyor güya ama babası dolaptan cikolata almıs atmıs agzına
Aaa baba gugga diye kostu aglamayı unuttun Alya dedik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…