Küçük Düşün Büyük Olsun!

20 tl kumru söyledim ofise ona verdim.
Yani söylemeyeydim iyidi sosis zaten sevmem hadi değisiklik olsun dedik ama icinden sectim cogunu valla.
Yanıyor midem suan:/
Bim e falan ugrayayım diyorm cıkısta.
Yemek de yok aksma yemek yapmam lazım.
Dün annem domates yollamıs köyden onları cektim rondodan posetledim attım difrize 5-6 poset oldu.
Alıp yapasım var domates ama yerim yok difrizde.
Konserve olana da kendime güvenemiyorm hic yapmadım ziyan olursa üzülürüm:KK43:

Yani söylemeyeydim iyidi sosis zaten sevmem hadi değisiklik olsun dedik ama icinden sectim cogunu valla.
Dün annem domates yollamıs köyden onları cektim rondodan posetledim attım difrize 5-6 poset oldu.
Aslında bilen biriyle yapsan kuzu ogrenirsin hem seninki çıkar aradan

Selam kızlar gelemiyorum esim çıktı peşine etraf daginikti geceden bir mutfak topluydi resmen kahvaltı ettik peşine oglusa ilaclarini verdim daha iyi çok şükür öğleden sonra hadi dışarı cikarmiyim ddim onurdan hızlı söyledim cüzdanda 5 TL olmuş 1,kg pirinç Türk kahvesi Beyaz sirke yarım domates 1 kg dan çok patates Yufka ucgen küçük pringers 5 TL idi sepette Oğlusun şampuan azdı biz dogdugundan beri uni baby kullanıyoruz indirim bulamadım baktım Onur'a 200 ml olanlar 4.90 iki tane aldım ondanda azda kendi şişesinde var bebek sabunumda var kişi gecirirz rahatça yaza alırim artık geldi onur baktım 3 şampuan var birde dereotu geçmişler fişten yok ama istemedimde çıktım söylene söylene iade ettim şampuanın birini dereotunun parasinida iade aldım 8 TL şoka gittik bulaşık eldiveni bir adet hazır çorba oglusa bişe 11 kusur verdik onurda iki paket fiyatından fazla eldivenin fiyati almadım ordan

D dimple81 ins. Kuzu
Yaa bayadie cocuklar evdeydi tempoya ayak uydurmak birden zorlasiyor.
Sabah erbaslara cay kahvalti kizda uyanmis oluyor ona kahvalti derken evde bir hengame cikiyor
Biri elinde cayla geziyor oteki biseyini soruyor kiz mamama diye geziyor
Bi gitseneniz diyorum artik ev bi nefes alsin🤪
Kizida anneme kitleyebilsem bakmiyo zaar.

Selam kızlar aksama misafirim var derin dondurucu gerçekten ise yariyor kek atmıştım geçen hafta birde börek sarıp atmıştım çıkardım patates salatası yaptım birde arkadas da biber dolması yapıp getirecek çayın yanında bu aksam da böyle
Bulaşık ve çamaşır mak detarjani da bitti uyguna var mı suan bildiginiz

İYi aksamlar bacımlar
Eve gelirken 35 tl sokda bıraktım,kociye boxer aldım 9.90 sokda😂,yaglı kagıt,pınar süt 1lt 8,45 olmus yuh,6lı soda.
Eve süt dayanmıyor kahve mak.yüzünden 200 ml köpürtüyor koci herseferinde🙈
Aksm icin Alyaya ızgara da köfte yaptm
Kendime alinazik loading😆
Uzun zaman oldu yüklenmedi gözler yaslı
Alyayı yıkadım uyuttm
Kendimde dusa gircem kpder arabayı park yeri bulamdı,siz cıkın ben getiriirim anahtarı dedi hala getirmedi🤦🏻‍♀️
Tam dusa girerim arar
Kociye dedim ara valla calmasın zili arasın beni diye.
Alya bugun ögretmeninin yarın gelecek misin Alya sorusuna gelcem dedi🤣
Ögretmen arkasını dönünce ıııhh ben okula gitmicem diyo🤦🏻‍♀️🤣
Koci kızım ögretmenini mi trollıyon simdiden diyo adam😀

Canım dolaptan çıkınca domates tadında degisiklik oluyormu. cvp için teşekkür ederim şimdiden

Canım dolaptan çıkınca domates tadında degisiklik oluyormu. cvp için teşekkür ederim şimdiden
Yok ya olmuyor ben cok önemsemem ama koci sinamekidir olsa kesin der.
Bi sene taze fasulye attım neden bilmiyorm koku oldu,buzluk kokuyordu 2 sene taze fasulye yemedi🙈
Meger buzdolabı bozulckmıs bizim.
Rica ederim cnm🥰

İyi akşamlar,
Giderayak arkadaş mesaj çekmiş okul dönüşü uğrayalımmı diye mecbur uğrayın dedim çünkü para verecektim. Diğer arkadaşa da gel dedim. Çünkü birlikte okula götürüyorlar. Kırılmasın dedim. Sonra iki saat kadar oturdular. Diğer arkadaş dedi aaa gidiyorsun beni niye çağırdın Keşke çağırmasaydın.
çocuklar Odayı fena dağıttı😬 neyse onlar gidince kıza toplaa odanı topla şarkısını açtım. Birlikte topladık.
Arkadaş bana diyor sen de gönder okula. Etkinlik yaptırıyorsun özellikle istiyor yapmayı. Bir sıkıntı da yaşamazsın.
Yinede çok içimden gelmiyor okula göndermek. zaten ömrü okulda geçecek. Ne bilim bilemedim. Sanki gerek yok gibi geliyor bana. Haftada 2 gün olsa mesela iyi. Ama haftanın tüm 5 günü olması hoşuma gitmiyor. Gerekli görmüyorum.
Neyse arkadaşlar gidince eşyaları tam toparladım. Yemek yedik. Duş aldırdım.
Babasu geldi biraz oturdular uykusu geldi uyudu.

Ben bu yıl denemek için domatesi bütün normal haliyle attım buzluğa. Birkaç gün sonra çıkarttım. Doğradım kattım yemeğe..rendelenmiş gibi oldu :)
Tadı da iyiydi yemeğin.
Buzluğa doğrayıp da koydum. Bana birisi buzu tam çözülmeden yemeğe katarsan daha iyi olur dedi. Çünkü daha önce yapmıştım iyice eritiyırdum öyle kullanıyordum. Su çıkıyordu.

Selam kızlar aksama misafirim var derin dondurucu gerçekten ise yariyor kek atmıştım geçen hafta birde börek sarıp atmıştım çıkardım patates salatası yaptım birde arkadas da biber dolması yapıp getirecek çayın yanında bu aksam da böyle
Bulaşık ve çamaşır mak detarjani da bitti uyguna var mı suan bildiginiz
Çamaşır deterjanı ben de alacağım. Bakamadım kampanyalara. Bakarsam haber veririm

İyi akşamlar,
Giderayak arkadaş mesaj çekmiş okul dönüşü uğrayalımmı diye mecbur uğrayın dedim çünkü para verecektim. Diğer arkadaşa da gel dedim. Çünkü birlikte okula götürüyorlar. Kırılmasın dedim. Sonra iki saat kadar oturdular. Diğer arkadaş dedi aaa gidiyorsun beni niye çağırdın Keşke çağırmasaydın.
çocuklar Odayı fena dağıttı😬 neyse onlar gidince kıza toplaa odanı topla şarkısını açtım. Birlikte topladık.
Arkadaş bana diyor sen de gönder okula. Etkinlik yaptırıyorsun özellikle istiyor yapmayı. Bir sıkıntı da yaşamazsın.
Yinede çok içimden gelmiyor okula göndermek. zaten ömrü okulda geçecek. Ne bilim bilemedim. Sanki gerek yok gibi geliyor bana. Haftada 2 gün olsa mesela iyi. Ama haftanın tüm 5 günü olması hoşuma gitmiyor. Gerekli görmüyorum.
Neyse arkadaşlar gidince eşyaları tam toparladım. Yemek yedik. Duş aldırdım.
Babasu geldi biraz oturdular uykusu geldi uyudu.
Okul konusu ailenin kendi bileceği is bence,kimsenin gönder gönderme demeye hakkı yok.
Öyle bir algı bile yarattırma.
Benim cocuguma ev iyi gelmiyor,seninkine geliyordr.
Her evin dinamiği farklı.
Evdeki etkinliği yasına göre yaptırmak önemli bence.
Yani 3 yasında cocuga kumdan hayvan kurtarma yaptırırmanın manası yok .Vakit doldurma sadece.
Dün damykitchenın cocuguna biri otizmli mi demis.
Ben bile üzüldüm görünce.
Ne münasebet bunu sorabilir bir yabancı.
Ama bu algıyı anne yaratıyor.
2 yasına gelecek nerdeyse,cocuk hala kumdan hayvan kurtarma yaptırılıyor.
Yanı onun yapılacagı zamanlar 12-18 aydır en fazla.
Evde egitici olacagız derken köreltiyorlar cocukları bence.

İYi aksamlar bacımlar
Eve gelirken 35 tl sokda bıraktım,kociye boxer aldım 9.90 sokda😂,yaglı kagıt,pınar süt 1lt 8,45 olmus yuh,6lı soda.
Eve süt dayanmıyor kahve mak.yüzünden 200 ml köpürtüyor koci herseferinde🙈
Aksm icin Alyaya ızgara da köfte yaptm
Kendime alinazik loading😆
Uzun zaman oldu yüklenmedi gözler yaslı
Alyayı yıkadım uyuttm
Kendimde dusa gircem kpder arabayı park yeri bulamdı,siz cıkın ben getiriirim anahtarı dedi hala getirmedi🤦🏻‍♀️
Tam dusa girerim arar
Kociye dedim ara valla calmasın zili arasın beni diye.
Alya bugun ögretmeninin yarın gelecek misin Alya sorusuna gelcem dedi🤣
Ögretmen arkasını dönünce ıııhh ben okula gitmicem diyo🤦🏻‍♀️🤣
Koci kızım ögretmenini mi trollıyon simdiden diyo adam😀
Malesef sut aldi basini gitti.
Netten 3-4tane birden aliyorum (laktozsuz aliyorum) indirimli aliyorum öyle.
Esimde sen hallet diyor.
Devam sutu bile 500ml 6.90

Günaydınlar
5,30 dan beri ayaktayız.
Kız sabaha karsı öksürürken kustu:KK43:
Kalktık yatak yorgan değistirdik salona gectik orda bikere daha cıkardı.
Dedim tmm bugun evdeyiz,
Nevresimleri attm sabah
Koci evde nasılsa ,kıza tarhana pisirdim.
8.30 da cıktım simit flaan aldım bıraktım kapıya,simit istedi benden yarım yemis
Okulu aradım haber verdim
10 dk sonra ögretmeni aradı saolsun nasıl oldu diye.
İyi simdilik ama zaten yarın cuma yarın da gelmesin dinlenip geliriz dedim.
İyi yaparsınız dedi.
Pazartesi baslar artık bu haftayı kapattık
2 kere konustuk ofise geldiğimden beri.
Anne bana ne alcan diyo :KK70:
Hemen dedim krizi fırsata cevir evladım hemen:KK70:
Lcw kargom dagıtıma cıkmıs kızın taytları flan.
aksama yemek yapmam lazım kendime.
Bitmedi bu hafta 3 gün uyuyasım var resmen:S

X