Küçük Düşün Büyük Olsun!

Selam kızlar,
Uyumayı düşünüyorum. Sabah 7 de uyandık. Uyumadan önce size yazayım dedim. Sabah sitedeki cafede arkadaşla kahvaltı yaptık sonra havuzdaydık. Havuz soğuktu, kız da sürekli bir şey izlemek istedi tabi babası açıyor ben deli oluyorum. Tabi arada açarız da sürekli sürekli ne gerek var. Ben niye havuza götürüyorum eğlensin diye. Kalktım top oynadım kızla. Oyun oynattım. Çünkü güneş gitmişti o havuz biraz daha serin geliyor bana. Neyse gidelim eve artık dedim çünkü diğer havuz daha sıcak oyalanacağı daha fazla şey var.
Neyse hesabı ödemeye gittiler arkadaşın eşi daha önceden cafeye borç hesap açtırmış. Bana tuhaf geldi. Bugün için Kahvaltı vs 400 tl hesap çıkmış. hesabı da eşim ödemiş. Yarı yarıya ödeşiriz diye konuşmuşlar. Bana tuhaf gelen şu. Her hafta ocakbaşına gidiyorlar içkili ve her hafta c tesi pazar dışarıda kahvaltı yapıyorlar. Arkadaş da öyle hesapsız para harcıyor. En lüks otele tatile gittiler. Ve üstüne cafeye borç hesap açtırıyorlar. Hangi devirde yaşıyoruz. Eşime de kızdım biraz niye hemen atlıyorsun ödeme için yarı yarıya ödeseysiniz dedim. Ben havuza inerken suyumu da evden götürüyorum. Eşim de dedi verecek bana. Kredi kartı komple doluymuş dedi. Daha çok sinir oldum. Yani ben burada 3-5 kuruşun hesabını yapıyorum. Bu hafta eşimden para da istemedim. Yok heralde olsa bırakırdı diye düşündüm. Kızın bayram parası vardı ondan kullandım biraz ama eşimden geri isteyeceğim kızın parasını. He bir de eşim kartını bırakmıştı onu kullandım.
Neyse bakalım akşama da yemeğe çağırdılar bizi. Kızı uyuttum ben de biraz dinlenirim.
Havuz dönüşü kız birşey görmüş birinde ondan istedi gereksiz bir oyuncak ben olsam almazdım da eşim almış.
Neyse bugün ekonomik konular böyle 😂😅 hesapsız harcamalara fena uyuz oluyorum. 🤪

Benim bu ay bide okul stresim var
Zamann yaklastıkca kaygılarım artıyor,kendi basının caresine bakabilecek mi?
Terkedilmis hissedecek mi bisürü sacmalık geliyor aklıma😣
Sacma yersiz ama engelleyemiyorm.
Haklısın canım hepimiz anne olarak endişeleneceğiz ama zamanla alışacak. Ve o şekilde hayattaki süregelen çok şeyi öğrenecek., pozitif düşünmeye çalış. Okulun çok faydası oluyor inan. Belki ayrılırken ağlar sonra anında evrim geçiriyorlarmış o an. Mutlu mutlu oynamalar falan. Sonuçta sen onun için çalışıyorsun ve emin ol evde büyüklerin elinde büyümesinden çok daha artısı var okulun.

Sizin oryantasyon süreci nasıl olacak?
Biz önce gidip okulu gezeceğiz öğrenciler gittikten sonra ve öğretmenle tanışacak.
Sonra ilk gün kahvaltısını yaptırıp götürücez bir saat sonra alıcaz, sonraki gün yarım saat arttırcaz falan öyle kızın duruma göre gerisi gelişecekmiş

Sizin oryantasyon süreci nasıl olacak?
Biz önce gidip okulu gezeceğiz öğrenciler gittikten sonra ve öğretmenle tanışacak.
Sonra ilk gün kahvaltısını yaptırıp götürücez bir saat sonra alıcaz, sonraki gün yarım saat arttırcaz falan öyle kızın duruma göre gerisi gelişecekmiş
İlk gün benn gidiyorm 1-2 saat durup gelecegiz
İzin alacagım ben.
Sonraki günler babasıyla gidip nekadr durursa artk duracaklar.
İlk hafta böyle olacak muhteemeln

Selam kızlar,
Uyumayı düşünüyorum. Sabah 7 de uyandık. Uyumadan önce size yazayım dedim. Sabah sitedeki cafede arkadaşla kahvaltı yaptık sonra havuzdaydık. Havuz soğuktu, kız da sürekli bir şey izlemek istedi tabi babası açıyor ben deli oluyorum. Tabi arada açarız da sürekli sürekli ne gerek var. Ben niye havuza götürüyorum eğlensin diye. Kalktım top oynadım kızla. Oyun oynattım. Çünkü güneş gitmişti o havuz biraz daha serin geliyor bana. Neyse gidelim eve artık dedim çünkü diğer havuz daha sıcak oyalanacağı daha fazla şey var.
Neyse hesabı ödemeye gittiler arkadaşın eşi daha önceden cafeye borç hesap açtırmış. Bana tuhaf geldi. Bugün için Kahvaltı vs 400 tl hesap çıkmış. hesabı da eşim ödemiş. Yarı yarıya ödeşiriz diye konuşmuşlar. Bana tuhaf gelen şu. Her hafta ocakbaşına gidiyorlar içkili ve her hafta c tesi pazar dışarıda kahvaltı yapıyorlar. Arkadaş da öyle hesapsız para harcıyor. En lüks otele tatile gittiler. Ve üstüne cafeye borç hesap açtırıyorlar. Hangi devirde yaşıyoruz. Eşime de kızdım biraz niye hemen atlıyorsun ödeme için yarı yarıya ödeseysiniz dedim. Ben havuza inerken suyumu da evden götürüyorum. Eşim de dedi verecek bana. Kredi kartı komple doluymuş dedi. Daha çok sinir oldum. Yani ben burada 3-5 kuruşun hesabını yapıyorum. Bu hafta eşimden para da istemedim. Yok heralde olsa bırakırdı diye düşündüm. Kızın bayram parası vardı ondan kullandım biraz ama eşimden geri isteyeceğim kızın parasını. He bir de eşim kartını bırakmıştı onu kullandım.
Neyse bakalım akşama da yemeğe çağırdılar bizi. Kızı uyuttum ben de biraz dinlenirim.
Havuz dönüşü kız birşey görmüş birinde ondan istedi gereksiz bir oyuncak ben olsam almazdım da eşim almış.
Neyse bugün ekonomik konular böyle 😂😅 hesapsız harcamalara fena uyuz oluyorum. 🤪
Cok sacma önceki yiyiip ictiklerini neden yarıyarıya ödeyesiniz yani🤦🏻‍♀️
İnsanlar nekadr rahat😣

Haklısın canım hepimiz anne olarak endişeleneceğiz ama zamanla alışacak. Ve o şekilde hayattaki süregelen çok şeyi öğrenecek., pozitif düşünmeye çalış. Okulun çok faydası oluyor inan. Belki ayrılırken ağlar sonra anında evrim geçiriyorlarmış o an. Mutlu mutlu oynamalar falan. Sonuçta sen onun için çalışıyorsun ve emin ol evde büyüklerin elinde büyümesinden çok daha artısı var okulun.
Ben de öyle düsünüyorm hep ama analık vicdanım rahat durmuyor zaman daraldıkca🤦🏻‍♀️

Koci nikaha gitti geldi 3 gün 8-8 calıscam dedi🤦🏻‍♀️
Yıllık izne cıkanlardan dönüste corona testi istiyor fabrika ama insanlar krizi fırsata ceviriyor 😣
Bugun test verenlerin yarın cıkacakmıs sonucu.
Hoop adamlar daha sonuc cıkmadan 3 gün rapor yazdırıyor😣

Selam kızlar 👋
Cuma günü konserve melemen yaptım 10 şişe çıktı ,
Dün de hali yıkadım pert oldum , böbrekleri de üşüttüm sanırım biraz🤦‍♀️
Memleketten geldiğimiz gün izmirdeki görümce de kv gelmiş 2 tane oğlu var hiç durmuyorlar habire bize inip çıktılar bahçede de oynuyorlar elleri ayakları ne kadar yıkasam da içime sinmedi , kızda sürünüyor artık halıları kaldırdım
Konserve yaparken mutfak kirlendi zaten halıları da cikartayim dedim aradan hepsini yıkadim ama yorucu oldu cidden

Koci nikaha gitti geldi 3 gün 8-8 calıscam dedi🤦🏻‍♀️
Yıllık izne cıkanlardan dönüste corona testi istiyor fabrika ama insanlar krizi fırsata ceviriyor 😣
Bugun test verenlerin yarın cıkacakmıs sonucu.
Hoop adamlar daha sonuc cıkmadan 3 gün rapor yazdırıyor😣
Baby senle kocan arasında akrabalık varmi kız

Ay bendede var 6 yaşına gircek Şubat'ta ama sor aliscakmi arkadaşlarıyla anlasirim severmi hep düşünüyorum Ağustos sonu başlıyor galiba bizimkilere bakalım nasıl olcak
Selam kızlar,
Ay ne rahatlarmis valla insan benim borcum var der kendi gider öder benim eşimde ben nerde ne uygun arayıp indirim kovaliyorum bu saçıyor 🤦🤦
Selam kızlar 👋
Cuma günü konserve melemen yaptım 10 şişe çıktı ,
Dün de hali yıkadım pert oldum , böbrekleri de üşüttüm sanırım biraz🤦‍♀️
Memleketten geldiğimiz gün izmirdeki görümce de kv gelmiş 2 tane oğlu var hiç durmuyorlar habire bize inip çıktılar bahçede de oynuyorlar elleri ayakları ne kadar yıkasam da içime sinmedi , kızda sürünüyor artık halıları kaldırdım
Konserve yaparken mutfak kirlendi zaten halıları da cikartayim dedim aradan hepsini yıkadim ama yorucu oldu cidden
Kolay gelsin canim ağız tadıyla ye yaptıklarını bende henüz hiç bişe yok hazırda🤦

Selam kızlar tekrar kardeşimle eşi uğramisti kardeşimin saçı kestirdik şimdi resim attı orda farketmedim ama çok güzel kesmemis yarın gidip söyleyeceğim az parada değil sonuçta eşi demiş kötü duruyir dönüşte kuaförden markete girdik onurda hal günüydü kapya sivri biber domates kıvırcık şeftali uzum meyveler yarım kg gibi süt limonata süt dilimi yuvarlak ekmek 52 TL tuttu ne pahalı herşey

Bizde düğünden geldik açık hava bir yağmur
Kaçtık takıyı verip
Olaylar peşimi bırakmıyorki
😁Gece gece birini yolacaktım kaçtı
Yarın yazayım size şimdi
Düğün salonuna gitrik neyse oturduk
Çocuklar filan ailecek bide kv akrabaları var
Üstümüzdeki masadan sandalye aldık
Neyse karşıda oturan bir ukala geldi
Sözde avukatmış
EŞİME sataştı görümcemin Kocasının sandalye
Boş dışardaydı bizim enişte
Geldi biizm masadan sandalye almışsınız
Diyo
Eşimde tık yok
Ne alması ya dedim bende atladım
Senle konusmuyorum diyo bana hasbaam
Bende dedim yandan aldık sana mı sorcaz dedim
Dedim yolarım adamı düğün olmasa dedim dua et haddini bil dedim
Neyse oradaki garsonlar laf salatası yapıo
Getirin erkekler ayaktada olsa olur
Orda seslide söyledin
Yolarım adamı ben okunussa adam gibi okusun
Anası bakıyordu hasbanım kaynanam kızdı durdu ona

Selamlar,,
Uzun bir zamandan sonra pazar gibi pazar oldu bize 😄 eşim genelde evde yoğun çalışıyor bugün hem iş hem gezme, hem çocuklar için havuz, hemde bahçeye gittik.
İyi oldu bize ailecek gezdik biraz. 2 saatimiz yolda geçti küçüğüm uyudu yolda. Dönüşte de kız biraz uyudu. Yemegide dışarıda yedik. Eve geldik çocuklar babasıyla eve girdi ben çıktım aklım dondurmadan.
markete sürpriz yumurta almaya gittim oğlana söz vermiştik. 3 lu kinder, biraz domates ve 160 li demlik poşet çay indirimleri 30 tl idi birde ondan aldım stok olsun diye 50 tl ödedim.
Ordan da dondurma aldım ya kg 35 tl de ona ödedim.
Birazdan çocukları uyutup mutfağı toparlarım. Kahvaltı yapıp havuza gitmiştik, dönüşte çocukları yıkayıp hazırlayıp çıkmıştık. biraz etrafı toparlarim tabi hemen uyurlarsa😀

X