Küçük Düşün Büyük Olsun!

Biz ilk tatile iki yaşına yaklaşınca gitmiştik. Hep bebekken gitmeyelim zor olur deyip durdum. Oysa daha kolaymış sonra anladım. Hep peşinde koştuk. Yemeklerde yerinde durmadı yediğimizden birşey anlamadık. Aslında sanki en zor zamanında gitmişiz.

Benim de en çok özlediğim saatlerce gezip mağazalarda güzel güzel baka baka beğene beğene alışveriş yapmak. İşte ayda yılda bir çıktığım oldu o da kısa süre. Ne kadar babasına bıraksam da bir şey beni eve geri çekiyor o kadar kafam rahat tek başıma alışveriş yapamıyorum. Ya da eşim arıyor bitmedimi işin diye. Bir de oturup arkadaşımla saatlerce sohbet etmek. O da olmuyor artık. Kesik kesik muhabbetler.
Ama yine de olsun Allah bu günlerimizi aratmasın. Bin şükür yavrularımızı verdiği için.

Ben tek elimle alıştım herşeye
Tek elle en kolay zeytin yemek
Benim de mutfakta bacağıma yapışıp ağladığı günler geçti gitti. Şimdi çene hiç durmuyor. Bazen başım ağrıyor annee anneee..
benim en kolay karın doyurucum çekirdekli galetaydı. eşim işyerinin orada biryerden alırdı. Her daim hazır elimin altında. Zaten eşimin akşam yemeği yememe alışkanlığı da oradan geliyor çalışırken bile eve 20:00 de gelir yemek yapardım. Çocukla yapamadığım gün çok oldu.

1saatlik yolda 3 kisi. Zor oyaladik benim kizi gecen
Surekli ciglik atti kendini atti.
Arabada cok sıkılıyor arabada duran uslucuk bebeler nasıl sakin sakin duruyorlar.
Oglan dururdu gerci benim bu kız fazla enercik.
Benim kız arabada duruyor. Normalde enerji tavan ama arabada durma sebebi uykuyu sevmesi. Çok rahat oluyor yolculuk. Uykuyu sevmesi de bize benzemiş. Ailecek uykucuyuz

Gel benim camlara da bir el atıversene, çocuğu ben eylerim, hiç sıkıntı yok :) storlar açık. Hiç gözüme batmıyor. öyle aklımdan geçiyor aaa kirli diyorum geçip gidiyor işte.

belki moral bozucu mevzu ama oto koltugundan asla alma bence arabada.cocuk kucaktayken Allah korusun kaza olursa olumle bile sonuclaniyor .ben avazi ciktigi kadar aglasalarda bu konuda asla taviz vermem
Ben de taviz vermedim hiç. Korkum büyüktü. Fakat artık koltuğunun kollara taktığımız kısmını anlamadan çıkartıyor. Tabi büyüdü artık. Geçen konuştuk oto koltuğu yükselticimi alsak dedik. Kaç yaş ve kaç kilodan itibaren kullanılması gerekiyor. Bilgisi olan paylaşabilir mi. T Tutunamayanlar777 kesin senin bilgin vardır :)

Günaydınlarr
35 tl lcw den 4lü bardak aldım
Kargo bedava bütün ürünlerde .
Ohh ya 11 tl ücret ödemeden aldım ne güzelmis.
İns böyle devam ederler.
Trendyoldan cekildi ya,influcerlar falan bıraktı lcwyi,hepsi defacto tanıtıyo
Ondan mı yaptı naptı anlamadım.:)

Selammm genşlerr.
Kiz geri uyudu şükür
Ona corba yaptim yedi uyudu.
Patlican oturtma ve dolma yapıyorum.
Mola vere vere mutfak sicak ocak basi cekilmiyor bu havada.
Biber yokmus siparis verdim.
2 tane 1.5lt Ice tea, 1kg biber, 6lı soda, 1.5lt su, ketcap mayonez, etimek ve recel aldim 40tl (15tl indirim vardi)

Kurye iki poseti birbirine baglamis kapidan alicam posetleri agir agir ben koyim tasiyamazsiniz diyo.
Gel bi de iceri allasen dicektim tovbeestg.
Tasirim Sikinti yok dedim.
Toplasan 6-7kg sey nesini tasiyamicam.

Annem her der ki seni goren boyle beceremez, miyminti, celimsiz falan saniyo der
Kizin arabayla nezaman disari ciksam hep birileri yardim ediyor kaldirimlarda, market rampalarinda vs.
Annem diyoki ben mehteran gibi giriyorum haldur huldur sen kibar gidiyosun diyo ondan beceremez bu kibar simdi diye yardim ediyolar sana diyo.
O geldi aklima adam tasiyamam sandi iki poseti kibarcik gordu

Aksam Camlar acik evlere toz yagiyo dersin toz aldim.
Supurge kaldi kiz uyuyo malum.

Aksam kizi aldik parka gittik gel diyoruz omuz silkiyo bize gelmiyo yarim saat sallandi.
Ordanda yuruyus yaptik esime dedim bukadar yuruttun bisi ismarlar insan para alamdim ki dedi.
Bende kucuk çantamı almistim yanima baktim 1.5tl var.
Allahim 5kurussuz çıkmışız evden resmen.
Neyse dedim benim balkonda yeriz artik bisiler.

Benim balkona isim bulmaya çalışıyorlar kardesimle.
Susledim ya ee burasi cafe oldu diyo kardesim.
Buraya bi isim bulalım diyo isim ariyolar bakalim
Ee her turlu hizmet var.
Dondurma, icecek, meyve, cekirdek, cips.
Gelen yiyip iciyo.

Oglan helva istiyor 2 gundur aksama yapicam dondurma koycam arasina al bak dışarıda ye 25tl.
Benim cafe beles.

Etimek tatlisi vardi aklimda ama o helva sorup duruyo yapim bari soyle fistikli cevizli

Herkese selamlar olsun.
Bu ara yine eksilerdeyim hanımlar.
Bi arkadaşımıza borç verdik dolarımızı bozdurup.
Bazı tedavi işleri için öemeler
Lazer epilasyon vs derken, oldukça açıldık.

Bu aydan sonra toparlanma ayı ilan ediyor ve Eylül ayında birikimlere başlamayı düşünüyorum.
Borçları kapatmak ilk hedefimiz.

Valla bitmiyor
Biri bitti rahatladım tmm birikime ayırcam diyorm ,baska bisey cıkıyor
Gecen ay kasko bitti oh rahatladım dedim.
2 aydır esimin tleefon faturası bana kalıyor.
Saglık olsun da yok yani ömür bitti borc bitmiyor

Ya teşekkür ederim ama en zayıf olduğum konu şu ara uzmanlık alanım kreşler, kreş bakmaktan helak oldum
Bildiklerim şöyle 105 cm den sonra yükseltici kullanılabiliyor. 4 yaş diyorlar ama yaştan öte boy ve kg a bakılıyor aslında. Kg olarak hatırlamadım tam ama sanırım 22 kg dan sonra gibi bir şeydi. Ama boy tutuyorsa sanırım yeterli oluyor.
sizin kız kaç kg, boyu nasıl?
Bir tablo vardı ekleyeceğim şimdi oradaki 2.kategori koltuklar olabilir 15-36 kg koltuk diye aratırsanız(fotoğraf attım) onlarda yükselticinin biraz daha kenarı ve arkası olanları, rahatlar genel olarak.

Eklentiler

• IMG-20210805-WA0002.jpg
    45,7 KB · Görüntüleme: 33
  • Screenshot_2021-08-05-12-39-27.jpg
    70,1 KB · Görüntüleme: 31
Son düzenleme:
Aynen öyle. Hayat mücadelesine devam. Belki de yaşama sevincimizi ayakta tutan şey, bu atraksiyonlardır.

Feraha çıkmamız dileğiyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…