Küçük Düşün Büyük Olsun!

Alyanın bugunkü yarası bana 100 tl
Sıyırdı gecti Allahtan
Lcw ye girdik cekcekli canta aldık 65 tl,29 tl de terlik begendi pembe onu da aldık.
20 eur aldım
100 tl market;külot bez,domestos,dondurma,seftali,domates,krema,süt, züber atıstırmalık,persil svıı 17 tl di.Gecen aldıgım omo sıvılar 34 olmıs.persil aldım köseye atmalık.
Dünden incik var bugunde yeter bize
Alyaya da pirzola pisircem ızgarada
Evde duramıyorz klima yok
Kendimizi attık magazaya

Allah kabul etsin canım. Gerçekten içimiz yanıyor. Çocuklarımızın geleceği konusunda kaygılıyım

Canım ben lavaboya bir şeyin içine su dolduruyorum. İçind oyuncaklarından atıyorum. Taburesine çıkıp oynuyor. Bir de küvette aynı şeyi yapıyorum. Eğleniyor. Suya bayılıyorlar. Heleki bu sıcakta..

Bizimde bura öyle kuzu birde bizim oğlan daha sıcak odaya gidip oyun oynuyor pıtır pıtır olmuş yüzü yine suyla oynayıp seviyolar benimki unuttu bı kaç ay önce sabunu sıkıyordu hep köpük yapiyordu
İşte tam da benim kız onu yapıyor bir kutu vücut şampuanı bitirdi kısa sürede.

Malesef fiyatlar uçmuş. Orman yangını sonucu mevsimler dengisizleşecek. Zaten dengesizdi. Daha da kötü olacak. Mevsimler dengesizleşince de sebze meyveyi mahfedecek. Tabi bu da fiyatlara yansıyacak. Kısır döngü.,
Annem son yıllarda kiraz dut erik işte hava şöyle oldu mahfetti diyordu. Yani hiç bir tane vermemiş. Çok can sıkıcı.Allah sonumuZu hayıretsin

İyi geceler herkese,
Sabah erken uyandım saat 7 de.
Sonra hazırlandım kızı havuza götürdüm. Eve gelmeye zor ikna ettim. Saat 15:30 da geldik. Havuzda kaç defa uykum geldi dedi. Yattı uyumadı. Eve gelince puzzle oynayalım işte yok şunu oynayalım. Dedim kızım ben biraz uzanıp dinleneceğim. Bir yattı yanıma. Yatış o yatış. Uyudu nihayet. Ben de o arada evi topladım. Lazanya yaptım. Yanına cacık. Oturdum dinlendim. 3 saat uyudu. Eşim geldi yemek yedik. Sonra dondurma karpuz Saat 21:30 da uykum var dedi. Sıcaktan uyuyamadı. En son saat 22:30 da uyudu..
Bugün esiyordu evde oh be dedim. Kızın odaaına yattım. Baktım serin camı kapattım.
öyle uykum varki ancak okudum :) yarın uyursa öğlene kadar uyuyacağım inşallah

Gunaydin kızlar ev çok sıcak yarım saat oldu tam uyandım artık oglanda uyandı esim yatak odasında pervaneyle uyuyor çocuğa dokunur diye kaldık içerde biz arkadaş kahvaltıya çağırdı ona gideceğiz araba yok minibüsle bir vesait duş alacağım çıkmadan az etrafı toplayayim erken çıkarım olmadi

Canım ben lavaboya bir şeyin içine su dolduruyorum. İçind oyuncaklarından atıyorum. Taburesine çıkıp oynuyor. Bir de küvette aynı şeyi yapıyorum. Eğleniyor. Suya bayılıyorlar. Heleki bu sıcakta..
Kız kim beklicek onun basında.
Ben salon etkiliklerine varım
Sulu etkinliğe sabrım yok

Günaydın
Cidden yanıyor ortalık su ter oldu cocuk gece,kalktım değstirdim.
Trendyolda fisher price tabletten buldum aldım 125 tl.
Daha da oyuncak yok buay.
Dogumgünü var ama baska bisey alrıız.
Aksama t.fasuılye flaan yaparım dedim.
Kızın pirzolasından da var yeter ona.
Oturup bütce yapmam lazım.
Karıstık hepten.
Merkezle kavga edeceğim azıcık.
Primleri hesaplattırdm,bana dediki biz sana ferdi kaza kestik 400 tl.
Gercekten artık gerildim
Mayısta falan dediler kesmeyin bana dedim kesmis.
Arayıp sirketten iptal ettircem.
Nasıl kesiyorsn ya kafana göre.
Konut poliçemde var benim ferdi kaza bir de.
10 tane mi yaptırayım yani.

Sicak dan benim kizda uyuyamıyor
Gündüz iyi klima falan uyuyor epey ama gece feryat figan uyaniyor.
Salona yere Yatak yaptim bu gece cocuk serin serin uyudu.
Yerde daha guzel uyuyor.
Bu gecede oyle yatiricam.

Selamm
Bu sabahda gözümü tazefasulye kirarak actim.
Pisirdim.
Pilav yapicam yanina
Evi supurdum, kizla kap kacak oynadik.
Surekli ne bulsa getirip veriyo ap ap diyo.
Al diyo yani.
Hersey ap
Yerdeki gokteki ap.

Corba icirip uyutucam.
Pilavi aksama yaparim hic bulasamicam uzancam.
Camasir mak. Calistiririm, bulasik mak. bosalcak.

Esmalarimi cekicem.
Bugun evrilip devrilme gunu olsundu.
Durabilirsem sayet toz almicam ev silmicem ama duramam sanirim viyviylarinirim az sonra.
Aliskanlik oldu hergun.

Günaydın,
Aynı bizim evdeki durum biz ayrı yatıyoruZ. O estiriyor. Ben yatamıyorum ya pervane falan. Bazen gece titreyerek uyandığımı hatırlıyırum. Kızı da yatırmam

Selam kızlar
Nasılsınız
Herkes iyidir umarım
Arada girip okuyorum iki çocukla pek bakamıyorum
Hayat öyle hızlı akıyor ki
Küçüğüm sürekli meme kucakta uyanık kaldığı müddetçe
büyük zarar veriyor diyor o da kucağıma alıştı
Belim ayağım her yerim ağrıyor
Bu zamanlar da geçecek diye sabırla bekliyorum
Büyüğü kreşe vermeyi düşünüyorum ama vicdan çekiyoeum daha erken mi diye ama ikisine aynı anda bakamıyorum
Küçüğüme hep zarar verme çabasında
Akşam olup da kocam eve gelmesini o kadar bekliyorum ki
Halim içler acısı
Evin hali de öyle yemek fazla yapamıyorum
Arada birikimler yapıyırum küçüğümün altınları var onlara blenzik yapmayı düşünüyorum
Bende haberler böyle kızlar

Bende taze fasülye ile başladım güne
Bebeler uyanmadan sabah 5 de

Yaa ama ne güzeldir o simdi misss
Öp kokla bol bol.
Sair asırı 2.cocuk kafasına girip,sacmalama senin bakacak yerin yok diyip cıkıyor bizde

Sicak dan benim kizda uyuyamıyor
Gündüz iyi klima falan uyuyor epey ama gece feryat figan uyaniyor.
Salona yere Yatak yaptim bu gece cocuk serin serin uyudu.
Yerde daha guzel uyuyor.
Bu gecede oyle yatiricam.
Yer yatağı en serini gerçekten..ben kızın odasında yavru yatağını çekip uyudum güzel serindi.

Ne minnoştur şimdi olsun bu günlerde geçer. Gün gelir bu günleri ararız. Biraz sabır . Ben bir çocukla yemek yapamıyordum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…