Küçük Düşün Büyük Olsun!

Bu trendyolu şikayet ettim kızlar aldıklarımın bir kısmında eksik ürün göndermişler parasını da iade etmediler akşam bana mesaj atmışlar şikayeti kaldırmam için, o zaman niye şikayet ediyorum dedim çok kızdım kızlar. Neyse bundan sonra dikkat ederim diyorum.
Ben de hepsiburada da ve trendyolda yaşadım eksik ürün sorunu müşteri hizmetlerini aradım. Paramı iade ettiler. Gelen Ürünleri de Geri almadılar. Sen nereye şikayet ettin canım.

Cok tesekkur ederim🙏

Benim kadar sarj aleti bozan yoktur.
Telf. Sarjdayken aliyorum elime her bozdugumda esim al al eline al sarjdayken diyo.
Artik ona soylemiyorum bozuldu diye cakmalardan aliyorum orj. Olsa yine bozuyorum nasilsa💆‍♀️
Cakmalari 2 ay kullan at yapiyorum.
Telf. Omruu bitti benim. Sarj dayanmiyo bataryasiz bunlarda ben needemm yani.
Bizde cakma aldık bu sefer tlf ölmüs gömeni yok zaten😆
Orjinal sarj alııp bosa masraf yapmadom😆

Bizde cakma aldık bu sefer tlf ölmüs gömeni yok zaten😆
Orjinal sarj alııp bosa masraf yapmadom😆
Benim telefon da orjinaliyle şarj olmuyor enteresan bişi😅 çakma alıyor bozuluyor yine alıyor. Bizde yedek şarj batarya var. Geçen tartıştığımızda dedi o bataryayı da götüreceğim hani telefon elimden düşmüyormuş ya ne yapim kız fırsat vermiyor o uyuyunca alıyorum telefonu doğru düzgün.
bataryayı geri getirmiş geçen gün hiç kullanmıyorum artık. Geçen şarj bitmiş niye şarj etmedin dedi. Haberim yok ben kullanmıyorum onu dedim😁

Slm bacımlar
Kostur kostur bi gündü,isten cıktm kostum pastayı aldım
Eve geldim pasta kestik
Koci sabah bi pasta annelerinde kesmis
Alyaya vermisler yememis
Velvet seviyor bol meyveli😆
Meyvelerini yiyor zaten üstünden tek tek ,biz dısarda yiyince de öyle yapıyor.
Tabaklara koyana kadar meyveleri sildi süpürdü cocuum😅
Anası kılıklı bizim pastyı begenmedi diyor koci🙈😂
O ise cıktı kızı yıkadım
Dünden yemek vardı yedik
Gündüz uykusu yok buara erken uyuyor
Banyodan sonra 1 saat döndük durduk yatakta uyumadı kalktık
Camasır yıkadım astm
Kız uyudu soguk kahve yaptm yıgıldım
Uyurum zaten 22.00 da😣

Benim telefon da orjinaliyle şarj olmuyor enteresan bişi😅 çakma alıyor bozuluyor yine alıyor. Bizde yedek şarj batarya var. Geçen tartıştığımızda dedi o bataryayı da götüreceğim hani telefon elimden düşmüyormuş ya ne yapim kız fırsat vermiyor o uyuyunca alıyorum telefonu doğru düzgün.
bataryayı geri getirmiş geçen gün hiç kullanmıyorum artık. Geçen şarj bitmiş niye şarj etmedin dedi. Haberim yok ben kullanmıyorum onu dedim😁
Cogu zaman benimde düsmüyor
Okul baslayınca en cok bu konuda rahatlıcam
Cünkü cocıkla oyun oynuyorz ben bi elimde telefon wpdan müsteriye cvp yazıyırm
Cockk artk anne koy koy diyo telefonu😓
Ben eve gelince de calısıyorm resmn😣

Buay harcama coktu
Hediyeler dogumgünleri ay sonu daha kardesimin var dogumgünü
400 küsür ama satısım oldu cok sükür o rahatlattı biraz 200 tl si henüz gecmedi
Onla kızın saglıkla kaskoyu öderim bu ay son takst.
Bayram parası alırız 200-300 diye düsünüyorm
Cocıklara harclık isini ordan hallederim
Ayı böyle cıkarırız kısmetse.

Temizliğe verdim kendimi, gelemiyorum buralara.
Dünden beri 10 makineyi geçti yikadiklarim.
Küçük halıları hep makinaya attım, perdeler yıkandı.
Koltuk yikamasi içi öğleden sonra geleceklerdi, simdi 5 de gelecekler diye bekliyoruz. Halılar kapıda bekliyor yıkamacilar giderken götürecekler.
Diğer odaların da stor perdeleri geldi. Öncekileri zaten yikamistim temiz temiz kaldıracağım. Stokları astım camlar silindi.salon perdesi ile cami kaldı. Birde mutfak cami silinecek.
Yerler silindi ama akşam gene silerim üstten.
Oğlanın yatağını ablasının odasına taşıdık.
Dun gece ilk defa ayrı odada yattık.
Dun aksam yorgunluktan sonra gece 12 gibi attık kendimize sokağa. Soluğu kizkulesinde aldık. Çocuklarda arabada uyudu. Eve gelince yataklarına yatırdık sabaha kadar güzel uyudular.
Gece yarısı dışarı çıkma özgürlüğümüzü özlemişiz 😀
Bu ara birikim hak getire, kredi kartlarını doldurduk. Sağlık olsun da 1 ay olmazsa 2 ayda öderiz napalim 😉
Oh elimize sağlık bayram temizligi çıkmış aradan geçen yalovaya giderken 12.30 geçmişti gece vardık banada tuhaf geldi yasaklardan dolayi
Cogu zaman benimde düsmüyor
Okul baslayınca en cok bu konuda rahatlıcam
Cünkü cocıkla oyun oynuyorz ben bi elimde telefon wpdan müsteriye cvp yazıyırm
Cockk artk anne koy koy diyo telefonu😓
Ben eve gelince de calısıyorm resmn😣
Ay valla ok başlasın bende o boşlukta napcam düşünüyorum temizlik vs rahat yaparım oglus gelince onunla ilgilenirim
selan kizlar memlekete geldim yazamiyorum pek.birikim yok bizde de iki aydir .aileye hediyeler kurbanlar falan derken birikim kaldi.izine eylulde cikabiliyoruz villa ayarladik otel korkusuna .
tr_lelli tr_lelli evin hayirli olsun canim saglikla otur insallah
Oh canım villa pahalı ddi eltimler biz bayram sonrası apart ayarlicas galiba oteller uçmust

Selam kızlar yazamadim bugün sabah ortalık topladım gece açılan boru sabah tikaliydi yine eşimi yolladim pompa ve lavabo açıcı aldırdım pompayla halloldu şükür birde sirke kabonat yaptım tertemiz olmuş içi öğlen çıktım kuaför e gittim kas bıyık olmuş 25 TL🤦🤦 ordan çıktım a101 e girdim tuz ekmek sinbonun termosu gelmişti aldım sigara böreği küp şeker 45 oraya verdim Onur'a girdim salatalık domates kıvırcık üzüm tuz 18 buraya verdim termos iyi akitmadi sıcakta tutuyor akşam üzeri asagimizda büyük park var oraya gittik az sarma vardı sigara böreği semizotu patates salatası yaptım yedik orda termosada çay koyduk iyi geldi parkta oynadı oglus 3 saate yakın ev yanıyor gittimiz yer esiyordu hafiften🥰

Kızlar selam
Kız uyandı hemen çikolata istiyor vermedim. Zaten düzgün beslenmiyor. Yemekten sonra dedim. Yemeği koydum ben eti sulu yemem dedi. Ayy en çok da sinir oldığum şekil🤦🏻‍♀️Kimi kınadım bilmiyorum.
bu ara yeni şekil çıktı verdiğim şeyi ağzında geveleyip geveleyip geri çıkarmak💆🏻‍♀️
ben de en sonunda kızdım şekilden şekile giriyorum. Yedirmek için. Hastalığı için yaptım ye güzelce değilmi. Dedim hastalığın iyileşmez. Ve dışarı çıkamazsın. Sonra tutturdu babam gelince yiyeceğim. İki parça yedi daha gerisi yok.
Eşim de gelmiş ne söyleniyon. Geç kendin yedir dedim. Baktı en sonunda o da dellendi😂😂😂 eee uzaktan davulun sesi hoş geliyor. Neyse kız zaten başka şey de yemedi. Babası jelibon almış vermedim. Vermeyeceksin dedim. Ya dün gitmiş meyveli yoğurt bugün jelibon. Hasta çocuğa aldığı şeye bakın. Güya herşeyi o biliyor. Ben gittim geçen hasta diye portakal falan aldım. Et aldım.
Belki de onun bu aburcuburlarından çocuk böyle iştahsız.
bir süre sonra kız uyudu. Mısır yiyecekti pişmemişti. Gece kalkıp acıktım derse şaşırmam. Ne edeyim bilmiyorum. Ne yapayım gece acıkırsa yesin. Kafayı yicem ne yemek yapsam diye. Gittikçe daha da yemek seçer oldu. Düzelir derken. Haşlanmış et ve patatesini yiyordu pişmiş havuç yemiyordu. Şimdi sulu yemem oldu durum. Ahh şöyle iştahla yiyen çocuklara hayranım.

Kızlar selam
Kız uyandı hemen çikolata istiyor vermedim. Zaten düzgün beslenmiyor. Yemekten sonra dedim. Yemeği koydum ben eti sulu yemem dedi. Ayy en çok da sinir oldığum şekil🤦🏻‍♀️Kimi kınadım bilmiyorum.
bu ara yeni şekil çıktı verdiğim şeyi ağzında geveleyip geveleyip geri çıkarmak💆🏻‍♀️
ben de en sonunda kızdım şekilden şekile giriyorum. Yedirmek için. Hastalığı için yaptım ye güzelce değilmi. Dedim hastalığın iyileşmez. Ve dışarı çıkamazsın. Sonra tutturdu babam gelince yiyeceğim. İki parça yedi daha gerisi yok.
Eşim de gelmiş ne söyleniyon. Geç kendin yedir dedim. Baktı en sonunda o da dellendi😂😂😂 eee uzaktan davulun sesi hoş geliyor. Neyse kız zaten başka şey de yemedi. Babası jelibon almış vermedim. Vermeyeceksin dedim. Ya dün gitmiş meyveli yoğurt bugün jelibon. Hasta çocuğa aldığı şeye bakın. Güya herşeyi o biliyor. Ben gittim geçen hasta diye portakal falan aldım. Et aldım.
bir süre sonra kız uyudu. Mısır yiyecekti pişmemişti. Gece kalkıp acıktım derse şaşırmam. Ne edeyim bilmiyorum. Ne yapayım gece acıkırsa yesin. Kafayı yicem ne yemek yapsam diye. Gittikçe daha da yemek seçer oldu. Düzelir derken. Haşlanmış et ve patatesini yiyordu pişmiş havuç yemiyordu. Şimdi sulu yemem oldu durum. Ahh şöyle iştahla yiyen çocuklara hayranım.

Babalar nedense abur cubur alayimda mutlu olsun cocuk mantigindalar. Kendileri onlarla mutlu olduklari icin heralde😂

Kızlar selam
Çocuğun hastalığına değil huyunun değişmesine yanarım derlerya canim benim oğlumda bazen çok sevdiği şeyleri yemiyor sevmem diyor birde lafını dinlettigi abur cubur alan biri varsa onlara güvenip yemiyor bir tanede bende var yemessen yok diyor saklıyorum tüm zulalari biliyor nerdeyse bizimki🤦🤦

Günaydınlar
Bayram paralarımız erken yattı saskınız.
200 tl aldık 20 eur yapcam ayırdım,
100 eur bari yapayım eylüle kadar diyorm ya.
Saglık son takst bu ay 200 tl bosa cıkcak ellemeden eur atayım onu.
ins uyarım plana.
Anneme cıkabiliriz bugun
Koci hık mık yaptı,bana gel demeyin gece gece flaan dedi.
Allahım bu adamın bu huyları öldürcek beni:S
75 yasında sanki,bi uyusukluk,bi üsengeclik.
En kötü aksm 22.00 gibi babama deriz dedim indir bizi diye
O üsenmez indirir
Kardesim orda haftalar oldu görmedim kızı:KK43:
Özledim cocukları.

Günaydınlar
Bayram paralarımız erken yattı saskınız.
200 tl aldık 20 eur yapcam ayırdım,
100 eur bari yapayım eylüle kadar diyorm ya.
Saglık son takst bu ay 200 tl bosa cıkcak ellemeden eur atayım onu.
ins uyarım plana.
Anneme cıkabiliriz bugun
Koci hık mık yaptı,bana gel demeyin gece gece flaan dedi.
Allahım bu adamın bu huyları öldürcek beni:S
75 yasında sanki,bi uyusukluk,bi üsengeclik.
En kötü aksm 22.00 gibi babama deriz dedim indir bizi diye
O üsenmez indirir
Kardesim orda haftalar oldu görmedim kızı:KK43:
Özledim cocukları.
Bereketli olsun kuzu at valla harcanıyor yoksa bende kaç aydır bişe koyamiyorum etkiledi bu kapanmalar para alamiyo bı alıyor kira market fatura derken bişe kalmıyor elede alsa yarın taksit gecikti vercem yanında dövizci var ordan alırım

Bereketli olsun kuzu at valla harcanıyor yoksa bende kaç aydır bişe koyamiyorum etkiledi bu kapanmalar para alamiyo bı alıyor kira market fatura derken bişe kalmıyor elede alsa yarın taksit gecikti vercem yanında dövizci var ordan alırım
Yaz gelince hepten arttı giderler ya.
Kapanmada cidden ccok harcadık:S
Acil durum parası biriktirmem lazım.

Günaydın kızlar
Sabah kahvaltilik hazırladım Fileye gittim simit çikolatali açma az şalam yarım kg et süt ice tea oglusa süt dilimi 75 verdim aksama et kavurma pilav salata yapacağım evdede biraz et var kurban geliyor çıksın aradan şimdi şu hazirliycam cam silcem inşallah perde yikiycam

selan kizlar memlekete geldim yazamiyorum pek.birikim yok bizde de iki aydir .aileye hediyeler kurbanlar falan derken birikim kaldi.izine eylulde cikabiliyoruz villa ayarladik otel korkusuna .
tr_lelli tr_lelli evin hayirli olsun canim saglikla otur insallah
Sagol cnm
Otele bende sicak bakmiyorum cunku kiz suyu cok seviyo esim havuza sokar onu.
Uygun villa tarzi bulabilsek keske ama zor.

Selammm
Aksam esim tutturdu ablama gidelim diye.
Yurtdisindaki burda ya.
Millet sahillere pikniklere akiyo bende gorumcelere diyorum aksam😒
Gorumceler gelini cocikler falan kafam kazan oldu.
Mutfagi batikti gorumcemin gelini cocikleriyle ilgileniyodu oteki gorumcemde elini surmemis ben zaten elimi surmem 💆‍♀️
Ona gidince piremses gibi oturuyorum onume getiriyolla cunku hak ediyor.
Bi iki defa karpuz falan al dediler (bana dogratcaklar) yemicem dedim.
Dogramadimda.
Artik umrum diil ya oylede arkamdan konusuyolla boylede.

Hemen gorumcem bi gunde sana gelicem gitmeden dedi 💁‍♀️

Kiz zaten yabanciliyo durmadi onunla ilgilenmekdende pek muhabbet edemedim isime geldi.

Bugun nihayet klima servisi gelecek aradilar.
Batarya takilacak esim o topa girmek istemiyor bozarim falan die.
Cagirip taktiricam birini.
Aksam ormana kaciciz yine cay yaparim kurabiye aliriz.
Kiz guzel uyuyo orda temiz hava serin serin mis.

Sabah yine siparis girdim🤦‍♀️
Esim al dedi kendi istedi.
2li hurc kutu seklinde 16tanede ayakkabi rampasi aldim ikisi 100tl.
Ayakkabilik akillara zarar minimal.
Hic bisi sigmiyor sansimi denicem bakalım

Ya ev okadar minimal ki sigmaya calisiyorum normalde bu durum beni gerer ama gerilmiyorum care ariyorum surekli.
Bu da hosuma gidiyor🙈
Kendimi iyi taniyorum direk soylenirim ama sevdim galiba evi❤️

Elemeye devamke😂

Bugün annme gitme olayımız iptal.
Koci biz yalnız gidince panik yapıyo,hep bi icinden söyleniyor falan.
Kısın alya düsüp kafaya dikis atıldıgından beri annemde böyle.
Baktım yine sen bilirsin,sen bak flaan diyo ama arkasından iste cmrtsi ben götürrüm sizi,erken uyuyo bizimki flaan diyo
Dedim gitmeyelim mi yani ne diyosn?
Yani beraber giderdik flan dedi
İyi dedim öyle yaparuz
Nezman böyle yok gitcez desem bisey oluyo,iste gittiniz oldu diyo sonra
Cidden cekcek halim yok o dırdırı.
Cmrtsi ben götürürüm kalırsınız dedi.
İyi dedim
Bugunde su bayramlık isini flan hallederim kızın.
Bi elbise alayım diyorm adettendir.
Eur alayım dövizciden.

X