Küçük Düşün Büyük Olsun!

Selam kızlar bu arada esim öğlen çıktı peşine süpürge tuttum kuşlar acaip yem döküyor hergun kişisel bakım duş aldım bulaşık çamaşır Makinesi açtım şimdi bulaşık topladım çamaşır astım akşama makarna ddi esim suyu kaynıyordu ki aradı lahmacun yiyelim bı yerde gidip ddi bı yerde oturup yemiyoruz ne zamandır gidelim dfim kahve içip hazirlanacagim

Aşı olunca hasta olmayacağız diye bir durum yok ki. Bulaş olasılığı azalıyor ve daha hafif geçiriliyor hastalık.

Biliyorsunuz rota aşısı konusunda da çok şey söyleniyor. Ben, doktorum yaptırın dediği için yaptırdım. Arkadaşım yaptırmadı. Aynı dönem bebeklerimiz rota oldu. Benim kızım 2 gün hafif ishal ve ateş ile atlatırken arkadaşımın bebeği çok ağır geçirdi, günlerce hastanede yatmak durumunda kaldı.

Yakın zamanda bizde kızı okula kaydettirdik
İlk görüsmede personelimiz asılandı dedi müdüre hn.
Bende cıkartırım ya bilmiyorm
Kreş hayırlı olsun bu arada. Ebeveynlikte yeni bir döneme geçiş yapıyorsun:)
Benim küçük kız yeni alıştı kreşe. Nisan’da başlatmıştım. 2 ay her sabah hem evde hem okulda ağladı. Şimdi sorunsuz giriyor. Böyle bir durum olursa panik yapma, her çocuk kendi zamanında adapte oluyor.

Cok tesekkürler
Adaptasyon sürecinde kararlı olmanız gerekiyor dedi bize de rehberlik ögretmeni.
Aglayabilir,direnebilir.Sabırlı olun dedi.
Ben sanki o dönemleri atlattık diye düsünüyorm
Annemin baktıgı haftalarda aylarca agladı
Artık görüsürüz anni diyor‍♀
Ama tabi kresde yabancı ortam,güvenli alanından cıkıyor flaan basa sararız muhtemelen
Size de hayırlı olsun kızlar büyüdü seninBiz daha yeni baslıyoruz

Slm kızlaar
Biri bana yarım gün calıstıgımı hatırlatabilir mi,bu saat oldu hala telefondayım.
Bugun zor cıktım zaten 14.00 yi geciyordu.
Markete ugradım orda bile telefon
Ne aldımm ne almadım belli degil,süt almısım Allahtan.
Kızı uyuttım 2 saat kadar uyudu
Kalkınca dondurma yaptk beraber
Alya malum yogurt düsmanı
Yogurt pekmez frambuazla dondurma yaptk
Ben sok 1 kase yedi
As bayrakları as as
Sabah da banicka yemis lorlu(peynir de yemiyor sadece eriyince omlette falan yiyor)
Süt ürünleriyle barıs imzaldı galiba sonunda
Yıkayacak camasır bulamayınca ayakkabıları attım yıkadım
İlla calısacak o makina
Ama Alyanınkiler les olmıstu iyi oldu.

Küçük 3 yaşına geldi. 4’ü görebilirsek rahatlarız diye düşünüyorum bakalım:)

Hava aşırı sıcak olunca eşim işten gelince hazırlanıp sahile gittik benim için karpuz kabuğu suya bugün düştü denize girdik su harikaydı o kadar ılıktı ki girerken hiç zorlanmadım. Yüzme bilmediğim için dalgalar geldikçe çocuklar gibi zıpladım geldik duş aldık makinayı çalştırdım kızlar çiğ köfte istediler aldık yemek yedik ortalık topladım çamaşırları topladım katlanacak duruyor ama elim hiç gitmiyor katlamaya neyse olmadı yarın katlarım deniz yordu biraz ama iyi geldi serinledim biraz.

İyi aksamlr kızlar esim geldi bayram da alerji olmuştu yine aynı olmuş dışarda yedik biseler geldi duş aldı gittik devlete iğne vurdular idrar yolları rahatsız antibiyotik vermişler bir kaç ilaç daha üroloji görsün ddiler mutlaka zaten rahatsız okonuda yazmıştım buraya ilaçlar 120 tuttu sigortası yok şuanda yakın zamanda onuda halletmesi lazim

Bende yakında devlet okulu var anaokulunda var içinde Eylül kayitlari için temmuz 5 ddiler haftaya pazartesi oluyor gidip sorcam kaydı bakalim

Gecmis olsun kuzu

Hava bin derece
Kız beni salla diye tutturuyor
İkimizde terledik ama hala uyumadı
Polis arabası geciyor
Anni pooliss poliss diyo bana
Evet Alyacm Alya uyusun diyorlar bak dedim
Uyucaaz uyucaz diyo
Ne tarafa bayılayım
Polise laf yetistiriyoruz yattıgımız yerden

T thesekreter geçmiş olsun sekretercim. Allah acil şifalar versin. Okula başlayacak olan yavrularınıza başarılar diliyorum egitim öğretim hayatlarında.
Teşekkürler abla ay bilmediğimiz şeylerbakalım heyecanliyim oglus okullu olcak kemdisi bugün okulu gördü babasına diyor bu okula gitcem diye çok yakın eve 1 dakika nerdeyse binadan çıkınca güzel tarafı

Bizim evde yanıyor kuşlar girmedi kafese camida tam açamadım oğlan üzerini islamis suyla oynayıp gitmiş uzun kol giymiş çıkarmıyor onu gördükçe kendimi camlara ataşim geliyor

Bizim evde yanıyor kuşlar girmedi kafese camida tam açamadım oğlan üzerini islamis suyla oynayıp gitmiş uzun kol giymiş çıkarmıyor onu gördükçe kendimi camlara ataşim geliyor
Yaa bu cocuklar
Bizim bi babpimiz (battaniyemiz)var örme yün
Onla uyuyor bu sıcakta
Evin icinde kucakta geziyor babpi diye
2 güne bir yıkıyorm artık sökülüyor heryerinden yıkamaktan.
Öglen yıkadım yırttı kendini babpi diye nemliydi hafif sarımdı uyudu
İyi dedim serinlersin bari Alya

Selamlar,,
Dün annemlere bıraktı eşim cocuklarla orda kaldım. Bugün gelip aldı.
Ablam da annemlerdeydi. Gece 3e kadar oturduk. Oğlan bir ara 10.30 gibi daldı yarım saat sonra uyandı. Sonra o da bizimle 3 e kadar dolandı etrafla. Sabahta kalkmamiz ogleni buldu. Çocuklar kuzenleriyle iyice oynadılar. Sonra terasa çıktık serin serin. Aksama da mangal yaktık. Eşim de geldi bizi almaya yemek yiyip eve döndük. Küçüğüm gene uyudu arabada. Saat 10 30 civarıydı yatağa yatirdim 1 saat geçmeden ağlaya ağlaya uyandı. Dünde böyle uyanmıştı. Yarım saat yatakta kucağıma alıp uyutmaya çalıştım ama dalamadi uykuya. Bende kaldırıp salona getirdim süt verdim içti şimdi uyuma ile uyanma arasında.biz daha otururuz birkaç saat daha.
Tamda uyumaya niyetliyken uyandı ablasıni erken yatirabiliyoz da ufaklığı yatırmak zor

Dun bile bir dr. Dinledim sana ozelden link aticam
Faz 2-3 diyorlar dedi.
Fazin tamamlanip denenmesi icin 2-3 sene geçmesi gerekiyor diyor
Benim icim hic rahat degil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…