Küçük Düşün Büyük Olsun!

Hım bende olursam biontech diye düşünyodum herkes onu oluyo diye sinovac için net tam anlamıyla bir açıklama yok diyolar ama eşiniz sinovacı tercih etmişti sanki öyle okumuştum yanlış hatırlamıyosam ? Onda etkiler daha mı hafifti sizinkine göre

Evet o canlı ası olmam bende dedi peki dedik.
Bünyeden bünyeye değisiyor ya,onda hic yan etki olmadı sükür,bende de olmadı sükür.
Ama 2 gün yatırdı resmen beni anlamadım neden.
Uyku hali yaptı.
Kızla uyuyamamak zorladı beni.
Onun dısında bi sıkıntısı olmadı bana da.

Ne uzun yazmışım çocuğu uyuttum iyice dalmasini beklerken nasıl yazdığımın farkında bile değilim
Bereketli olsun aldığınız ödemeler valla az kg versem bende saçımın rengini değişmek kestirmek istiyorum o zaman acimiycam paraya 1 seneden fazladır alttan kendim kisaltiyorum saçı kasa gidiyirum kuafore

Süper olmjs valla o spotculardan bende bulsam ne cok sey var evde verilcek
Güle güle kullnın kızu
Saol kuzu valla birde konsol ağır onun yerine gelcek sehba esim hayatta tek indiremez konsolu para isteme yeterki ciksin evden ddi zaten büyük 12 senelik artık kalmadı noyle şeyler ddim versin birine isterse satsın ddim kocaman birde yazar kasa var evde esimin vibara büfesi vardı onu vercek gelip alçak yazar kasacı adam satınca alçak parasını oda yer kaplıyordu çıksın rahatlıyorum valla

Slm gençler
Kaynanyo koyduk geldik
Vişne topladık ıhlamur topladık pertim
Heryerim sivriler yemiş
Su yok bolca çamaşır var
Cnm badana boya yapılcak ev kurbanda sonra yaptırmam halılar yıkancak off iş çok
Kurbanı keserek yapılcak iş çok
Ama badanıyu istiyorum
Mütahitin boya hiç iyi değildi
Kötüymüş

Selam kızlar,
Kız uykuya dalarken iki satır yazıvereyim dedim. Gece elbise baktım saati 3 ettim gibi. Sabah da 7:20 de uyandım. Gece çok geçmedem kız uyandı yanınıza geldi zaten.
sabah hamur kızarttım. Çay yaptım. Kahvaltılık hazırladım.,kızı zor uyandırdım. Uykusu çok tatlı son dakikada kaktı. Arkadaş 8:30 da gitti ben 9 da.,kızlara kahvaltı yaptırdık. Sonra havuz oyun falan. Saat 14:00 de çıkartmaya çalıştık. Ben de biraz yüzdüm iyi oldu. Bir de çişim geldi diye koşuşu var ben de peşinden deli gibi full enerji koştum. spor yerine geçsin inşallah :)
sonra istersen az çimlerde oyna sonra gidelim dedim. Havuzdan çıkartırken zor ikna ettim ama sonra uykum geldi dedi. Yemek bile yemedi. Duşa soktum uyudu. Yorulmuştur. Havuzun başından sonuna yüzdü kolluklarla.
Benim de uykum var da işler beni bekler. Yemek de yok. Akşama erken yatarım uyumazsam bakalım dayanabilirsem uyumam.

Asi icin buyuk seyler soyleniyor.
Bir beyin cerrahi istifa etti asi karsiti.
Seneye bu asiya zorlayan hekimler yargilanacak diyor
Asi olanlar kendilerine bir kardiyoloji uzm. edinsinler diyor.
Ben olmayi dusunmuyorum. 3.fazli tamamlanmamis denenmemis hic biri.
Beklicem zorunlu kosulana kadar.
Ama zorunlu kosmicaklar bence yan etkileri cikacak diye dusunuyorum
Abd biontech e kalp damar iltihaplanmasina yol acabilir diye yazacakmks

Ohh ev baya ferahladi desene

Dogrudur valla Ay geçenlerdede korona olanlar için ömür biçiyolar bide 3 sene etkisi kalacak falan diye napacagmızı şasırdık ülkece artık rabbim yardımcımız olsun

Trendyol sampuanimi okula teslim etmis
Asiri saskinim
Kim teslim aldi napti kargomu kullandimi attimi? Aradim sikayetimi belirttim.
Napmam lazim ya.
Ya teslim alan acip doktu falansa iade edebiliyormuyum? Bilen var mi?
Ben boyle sey gormedim.
Okulu bilmem etmem.

Bende okuyorum canım takip ediyorum bir doktor var hatta Avrupa'da kurul toplanıyor temmuzda aşının yan etkileri diye bizdeki proflarin aşıyla ilgili yan etkileri söylememesi çok can sıkıcı acil kullanım izni var 3 sene içinde ne olucagi belli olur diyolar hatta geçen bakanın konuşmasını koydular önümüzdeki yıllarda korona olanların ölmesinin arası bekleniyor diye ddi direk aklıma yan etkiler geldi aşı dan demiycekler belliki

Canım yakındaki yerlere teslim yerleri oluyor ben o seçeneği secmiyorum gidip kendin aliyosun eltime yakın var ordan alıyor bazen teslim noktası oluyor

Afiyetle içersiniz kışın canım bende geçen sene anlamdan aldım vişne sonunu kaynattim oğlan seviyor çok pazara gelmiş mi vişne alıp atcam buzluga

Selam kizlar
Anca fırsat buluyorum öğlen ortalık silip supurdum esim çıktı kayınpeder gelmişti onunla gidip oglusla para çektik adamlar 3 geçiyordu geldi tam onlarla konusuyorum sütçü geldi sabah kaçırdım alamamistim 3 kg süt aldım sütü kaynattim dolma doldurdum iki sıra çıktı sarma sardım yaprağın bitti artık yaprakta alınması lazım

Ay adamlar kurdu ızgarayı aldı demezmi gelen çocuk konsulu alamayiz bunlar satılmıyor e ben napcam evde ddim yer yok onun yerine sehba geldi indirin bari ddim 3 kat koca şey indirmekte istemediler tut iki kişi abla indirirler diyo konuş konuş 50 TL verdim valla indirin ddim kapıya koydular almadılar kapıdan almış hurdacı fln geçiyor buralardan yukarı çık al desem almaz esim ddi boşver iyi yapmışsın ben tek indiremezdim onu iki kişi lazım fln ter içinde kaldılar ama getirdikleri şey hafif ona göre

Merkezden gelirken 2-3 yere bakındım iyi almışım sehbayi fiyatlar mağazada 750 olan yer vardı spotçular dada 600 700 civarıydı birde aldığım yerde balkona küçük bir masa baktım 130 ddi 120 olur diyodu yukarda biyerde 90 ddiler daha güzel yanlız ayaklar demir hafif bı yerinde pas olmuş dışarda duruyor masa tarafı poşetli en kötü sprey boya yaparım bı kaç tane daha vardı bakarım onlarada sandalye istiyorduk aldifim yer 60 ddi diğer yer aynısına 40 diyor bura daha büyük toptan alıyoryz ddi ordan alcam 3 tane onlarda da esim al getirsinler ddi araba var biraktiririm ddi adamda yarın onu hallederim olmadı

Dogrudur valla Ay geçenlerdede korona olanlar için ömür biçiyolar bide 3 sene etkisi kalacak falan diye napacagmızı şasırdık ülkece artık rabbim yardımcımız olsun
Evet gecirenlerin(esimde gecirdi) ilerleyen zamanlarda organlarinda rahatsizliklar olabilecegi izleri kalabilecegi vs vs soyleniyor.
Dogrudur bence.
Okadar ölüm oldu.
Vucuda kalici zarar veren (ozellikle cigerlere) bir virus.
Bunun asisi da ileriki zamanlarda gosterir kendini
O doktor kendinize surekli chek up yaptirmaniz gerekecek diyordu
Ben inaniyorum
Safsata diyenler yaniliyor

Kız enistenin yanında da konusma böyle adam cöker
Hayır en kötü ölür gideriz yani napak
Sen napcn dünyada tek kalıp canın sıkılır gel bizimle Töbe

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…