Küçük Düşün Büyük Olsun!

Selam kızlar yazamadım kostirdum bugün size TV sehbasi alacağım diyodum ya😆çıkıp bir bakiyim ddim gittim spotcu var burda sıfır ürünlerde satıyor birtane beğendim rengi yoktu yarın getircekmis halı bakıyorum diye çıktım geldim benimkine sordum beğendiysen al dedi 600 di fiyatı fiyatlar artmış MDF ürün aldığım evde ızgara tarzı bı alet vardı esimler bı yere iş yapmisti çok önceden duruyor sıfır o şekilde onu vercem 100 e saydi nette 300 fln satılıyor bendekide sıfır dolapta koydum kesintiye 200 kalmıyor elime birde camlı etrafı kırılırsa onunlada ugrascam tekrar vercem gitsin kullanmıyorum yer kaplıyor 600 ddi 50 indirdi 100 de makineye saydı 450 vercem kenarda vardı esim ödeme almış bugün ordan artı hesabıma yarın cekcem kenardaki para kaliyo🥰🥰

Trendyol da aldığım gibisi 350 400 fln ama kurulum yok esim kurmaz birde 3 kat oglusa oyuncak dolabı almıştım kisin aşağıda bırakıyor getiren kargocu taşıması kuramassa birde marangoz çağırmak lazım geçer astarı yüzünü aldım o yüzden zaten esim netten alırsan uğraşmam benim alet fln yok elimde ddi🤦🤦adamlar getirip kuracak birde şuan 12 senelik konsolun üzerinde TV idare ettim hem yer kaplıyor hem siyaha yakın kahve tozu kiri bezdirdi😒😒 yenilik olsun adama ddim alırsınız konsulu eski bir TV sehbasi var takımdı oda kötü oldu araya koymuştum oda gitcek almıyorum böyle şeyleri aşağı bırakırım alsınlar abla ddi ihtiyacı olan biliyorsanız verin ddim 3 kat indiremez esim bı daha ben uğraşmam çıksın evde

Selam kızlar,
Bayağı yoğun bir giriş yaptım haftaya. Bugün yetiştirmemiz getekn bir proje vardı birkaç saat onubla uğraştım. O sırada teyzeyi aradik geldi çocuğun yanında durdu biraz.
Öncesinde de battaniyeleri yıkayıp astım. Pikeleri yeni çıkarttim. Biraz supurdum evi ama işi yetirtirecegiz diye salonla mutfak kaldı yarın da onları halledeceğim.
Aksama arkadaslarla buluştuk iyi geldi uzun zaman sonra. Birinin doğum günüydü gecen günlerde pasta ve hediye alıp gidip evine kapıdan vermiştim acel isim vardı. Sonra oturuuz demistik. Ortak bir arkadaşımız da var onunla da bugün için sozlesmistik iyi oldu onlarda birbirlerini uzun zamandır gormemislerdi. Hesabı ben ödedim 170 TL.
Çocuklar evde babalarıyla kaldı. Gitmeden çocukları eşim dışarı çıkarttı, parkta oynattı. Bende o sırada hemen onlara yemek yaptım duşa girdim hazırlandım onlar bahcedeyken çıktım.
Bugün bir yerden beklediğimiz odememizde geldi. Kredinin birini kapatacağız çok iyi olacak bizim için. Sadece geçen ay çekilen kredi kalıyor onun içinde evin birinin satılmasını bekliyorum. Ama fırsat bulup ilana koyamadim. Sadece yöneticiye söylemiştik arayan olursa aklınızda olsun diye.
Laptop a geçen ay sut sokulmustu anakart falan değişti ama klavyede birkaç tuş çalışmıyordu onu sipariş ettim netten 215 TL de ona verdim.
Ablama hediye alasim var. Ben annemlere sürekli gidemiyorum iş gic küçüğü çok durmuyor diye ablam sürekli yemek yapıyor ya annemlerde oluyor yada kendi evinde yapıp gönderiyor. Onun gönlü olsun diye bir hediye alacağım ona. Sorarım isteğini birşey var mı diye. Yoksa bayramda eniştenin memleketine gidecekler orada fındık bahçeleri var. Bayramda burda değil bayram için elvise falan alırım gitmeden
Eşimde bir işten gelen 700 TL vardı onunla fot kuaföre saçını boyat, manikür pedikür ne istiyorsan yaptır kaç zamandır gidemedin pandemiden, değişiklik olur kendini iyi hissedersin dedi sağolsun 🥰 ama hiç kuaföre o kadar para veresim yok 😂 tatile gitmeden alisveris yaparım ben onunla ,😄
Çocukları birakabilirsem AVM ye gitmek istiyorum tsirt şort falan almam lazım 🤦🏻‍♀️

Yani her cocuk farklı tabi.
Yememe konusunda ben de sakin kalmaya calıssam da,öğün atlamasına izin vermiyorm.
Cok kücük daha 3 ögün yiyecek gerisi keyfi bilir.
Biz 2 kez gece sütüne kalkıyoruz,5 te kalkıyor süte 7 de komple kalkıyor.
AMa 9 dan önce kahvaltı etmez .9 a kadr beklerse güzel yiyor.
İns okulda da devam ettirebilirler bu düzeni.
Bizim hiç üç öğün yemediki. Hatta hep okuyor ve ara öğün şeyler yapıyordum asla yemiyordu. Bebekken tek sorunumuz yememesiydi. Ve çok kızıyordum. Şimdi bazen boşuna kızıyormuşsun diyorum. Ama hala da bazen kızdığım oluyır. 😅 Çok dertleniyordum bebekken yemiyor diye.
Gece uyanması hiç yaşamadım diyebilşrim. Sadece diş çıkarırkendi. Acıkıp uyanma hiç olmadı. İlk gece böyle uyur uyanık bekledim belki ağlar diye yok uyanmadı ikinci gece de öyle. Sonra artık ben kendim uyumadan önce mama verdim içim rahatlıyordu. Zaten benim kızım gibi bebeklerin çoğunun gece uykusu öyleydi. Yani arkadaşların bebekleri de öyleydi. Sadece gaz sorunu olanların biraz gece uykusu sıkıntılıydı. Benim kızımın gaz sorunu olmamış. Benden sonra da olmadı. Kardeşimin dediğini hatırlıyor gülüyorum bazen. Bana hiç bebek büyüttüm deme gece uyanmak en zoru diyordu :))

İyi geceler kızlar
Yazmadan uyuyamadım. Okuyamadım da hepinizi.,
Dün gece kıza kıyafet falan baktım. Bir de geçen ablam gelince elbise almıştım çok da içime sinmemişti. Evde denedim. Bir baktım online fiyatı ile mağaza fiyatı 40-50 tl fark var. Bir de ben mağazada acele almıştım. Kızla uğraşmaktan acele aldım. Kartıma 20 tl puan kampanyam ve taksit kampanyam vardı. Böyle olunca da dedim gidio iade edeyim. Olmazsa online alırım. Çünkü daha alacağım şeylerde vardı. Sonra kahvaltı yaptık. Öğlen çıktım. Kız arabasıyla gitmek istedi. Yürüdüm. Sıcakta yokuş çıkfım yahu😅 neyse aklım hep yürüyüşte. Bu hafta yapamayacağım eşim geç gelecek hep. Dönerken de yürüdüm. Kıza kotondan iki şort aldım. Kasaya geldim. İade yapacağım. Kartımı unutmuşum evde😫 çıktım geldim eve az dinlendim kızakarpuz yedirdim. Yeniden çıktım bu defa bebek arabasını almadım. Yürüyerek gitmedim. Muhasebeye uğrayıp site aidat su falan faturaları ödedim. Aile hekimine uğradım ilaç yazdırdım. Avm ye geçtim. İademi yaptım. Kız trambolin zıpzıpı istedi bindirdim.Sonra h&m e ugradim. Kiza birseyler almam lazimdi. Şapka tişört elbise aldım birkaç tane. 203 tl tl tuttu. 233 çekmiş. Baktım fişe farklı fiyat düzelttirdim. Gözümden kaçmaz🤨 Lcw ye girdiğimle çıktığım bir oldu kapıya kadar kuyruk vardı. H&M nin güzel kampanyaları vardı haberiniz olsun.,
Yegenime de oradan sapka elbise aldim.
Kiz hamburger istedi sakin olan hamburgerciye oturduk yedik. 50 oraya odedim. Dondurma istedi madoya oturacaktım geç oldu. Ona aldım 1 top 8 de oraya verdim.
marketten de donates salatalık üzüm ve ona ıvır zıvır 15 verdim.
gidip gelirken dolmuşa bindik. Zaten sadece bizim siteleri geziyor dolmuş.Siteden avm ye gidiş dönüş 6 tl ödedim. Bugün bayağı harcama günümdü. Şimdi kotondan da online alışveriş Yapacağım da bakalım fırsat bulunca yaparım. Sabah havuz sakinken arkadaşla saat 8:30 da kızları havuza sokalım dedik. Gelince de uyurlar. Erken uyandıracağım bakalım uyanırsa. Çok uzun da yazdım hakkınızı helal edin kızlar😊

Selamm, gunayss
mopas hizli marketde 100tlye 20tl indirim var.
Dun siparis girdim.
2pkt Dondurma, kiza süt, un, baklavalik yufka yag falan aldim.
Eve dondurma dayanmiyo.
Oglanda iskender istedi.
Yine indirimden iskender yedik 2 iskendere 39tl verdik.

Bugun kiza yemek var.
Eve yapmam lazim.

Cuma noroloji randevum var sabah kizi anneme birakip gecicem.
Haftayada dahiliyeye aldim.
Genel bi kan testi yaptircam.

Kizada temmuzda randuvu alicam bu ay kont. Goturmermedim.
Her ay goturmuyorum 2-3ayda 1 defa.
Bi kont. Goturim.
Cok sukur iyi sikinti yok ama kili almiyor.
Yemeside fena diil kahvaltisi corbasi yemegi arada meyvesi yogurdu yiyor hepsinden.
Ama cok hareketli yakiyor demek.
Tabagini bitiriyor genelde niye almiyor anlamadim.
Ceviz bitti cikarbilsem kiza ceviz falan alicam.

Selam kızlar yazamadım kostirdum bugün size TV sehbasi alacağım diyodum ya😆çıkıp bir bakiyim ddim gittim spotcu var burda sıfır ürünlerde satıyor birtane beğendim rengi yoktu yarın getircekmis halı bakıyorum diye çıktım geldim benimkine sordum beğendiysen al dedi 600 di fiyatı fiyatlar artmış MDF ürün aldığım evde ızgara tarzı bı alet vardı esimler bı yere iş yapmisti çok önceden duruyor sıfır o şekilde onu vercem 100 e saydi nette 300 fln satılıyor bendekide sıfır dolapta koydum kesintiye 200 kalmıyor elime birde camlı etrafı kırılırsa onunlada ugrascam tekrar vercem gitsin kullanmıyorum yer kaplıyor 600 ddi 50 indirdi 100 de makineye saydı 450 vercem kenarda vardı esim ödeme almış bugün ordan artı hesabıma yarın cekcem kenardaki para kaliyo🥰🥰
Süper olmjs valla o spotculardan bende bulsam ne cok sey var evde verilcek🙈
Güle güle kullnın kızu

GÜnaydınlar
Dün Alya arabada uyumus ,15.00 gibi hadi 16.00 de kaldırırım dedim 17.00 i geciyodu kaldrıdım artk🙆🏻‍♀️
Yemek yedirdim cıktık saat 18.00 oldu tabi yurtici ben almam dedi bu saatte kargo,aras aldı sükür 2 kargo verdik.
Markete girdik 35 tl,tambugday ekmek,ıslak havlu,filtre kahve,karabugday patlagı,alya kitap gördü aldı.
Dolma yapmıstım alya uyurken 20.00 de onu yedirdim
Eve gelince su söyledim 19.00 gibi 20.00 i geciyodu geldi ama damla suyumuz kalmamıstı kahve mak.suyundan ictim valla bi ara🤣
21/30 gibi kızla uyumusuz
23.00 de wp sesine kalktım,koci yandım diyo karpuz kes ben gelince yerim demis😅
Cok sıcak cidden bide cocugu kremliyorz dısarı cıkıyo diye hepten isilik 😓
Bugun yıkıcam
Gece bi satıısm olmus,ptt den verdim onu sabah.
Bezelye yapacagım bugun aksm icin.
Dondurma bize de dayanmıyo yahu
Kendim yapcam kalıp alıp😄
Kızda yer belki öyle😄

Dr ne diyor.
Ben Biontech oldum. Hamile olmadgım halde bayagı tokatladı beni.
2 gün uyur gezer gibi gezdim evde.
Olursan dinlenmen gerekebilir.
Asıdan önce nasıl yasıyorsak öyle devam ediyorz.
Korumaya calısıyorm kendimi.
Hadi ya 🥴 benimde bünyem çok hassas beni yıkar o zman 🤦🏼‍♀️
Canım ben dün hastaneden geldim tetenoz aşım vardı . Doğum doktoruna corona aşısını sordum en az 1 ay bekle tetenozla ikisi agır olur dedi . Vicuda 2 igne aynı anda alma dedi 🤦🏼‍♀️ Beklemedeyiz .. cocuga zararı yok yaptırablirsin dedi ama 1 ay beklemek şartıyla şuan tetenoz aşılıyım kolum agrıyo biraz 3-4 gün sürüyo böyle

Evet çalışıyorum ve öncesinde korona oldum bundan 7 ay önce .
doktor tekrar korona olursan hafif atlatırsın diyor ama cocukla o riski nasıl göz önüne alacam 🤦🏼‍♀️ Hiç bilmiyorum şuan 6 aya dogru yaklaşıyorum yani doguma 2 ay kala bile olsa igne olurum diye düşünüyorum . Çünkü her halükarda eşim çalışıyo ve servisi yok işe metrobüsle gidip geliyo risk çok o yüzden 🤦🏼‍♀️

Esime gomlek lazim adamin gomlegi yok gidip almiyor😑 benden bekliyor
Yahu ben disarimi cikabiliyorum kizla nasil bakim.
Int. Alicam olmadi iade napim.
Yoksa alacagi yok
Kizada 2-3 tshrt alicam.

Gecen esim kiza islak mendil almaya ebebege girmişti ona ekran resmi attim 5 tane citcitli askili bady aldirdim.
12.90 falanlar
2 paketde corap aldirdim yazlik.
Tshrtde aldircaktim ama resimlese resimlese birbirine karisti hersey🙈
Tmm dedim netten alirim artik gel.

Sampuanim gratisde 59tl zalimin oglu.
Netten 2li aldim 78tl
Sacim ona cok alisti baska bisi kullanamiyorum.

Hadi ya 🥴 benimde bünyem çok hassas beni yıkar o zman 🤦🏼‍♀️
Canım ben dün hastaneden geldim tetenoz aşım vardı . Doğum doktoruna corona aşısını sordum en az 1 ay bekle tetenozla ikisi agır olur dedi . Vicuda 2 igne aynı anda alma dedi 🤦🏼‍♀️ Beklemedeyiz .. cocuga zararı yok yaptırablirsin dedi ama 1 ay beklemek şartıyla şuan tetenoz aşılıyım kolum agrıyo biraz 3-4 gün sürüyo böyle
Etkilemek istemem ama hamile olsam biontech olmazdım sanırım.
Cidden sarsıyor hamileyken vücud daha düsük oluyor bide.
Tabi ben drma danısırdm hangisini olayım diye.
Ben ası olurken sinovac olan biirine dr cin asısı hııı?falan yaptı
Cocukda diğerinin yan etkilerinden korktm falan dedi.
Dr bunun yok mu yan etksi dedi.
yani drlar aslında biliyor neyin ne oldugunu ama söylemiyor bence.
Haklılar tabi.
Ama yönlendirme özelden yapabilir belki drn cnm.

Esime gomlek lazim adamin gomlegi yok gidip almiyor😑 benden bekliyor
Yahu ben disarimi cikabiliyorum kizla nasil bakim.
Int. Alicam olmadi iade napim.
Yoksa alacagi yok
Kizada 2-3 tshrt alicam.

Gecen esim kiza islak mendil almaya ebebege girmişti ona ekran resmi attim 5 tane citcitli askili bady aldirdim.
12.90 falanlar
2 paketde corap aldirdim yazlik.
Tshrtde aldircaktim ama resimlese resimlese birbirine karisti hersey🙈
Tmm dedim netten alirim artik gel.

Sampuanim gratisde 59tl zalimin oglu.
Netten 2li aldim 78tl
Sacim ona cok alisti baska bisi kullanamiyorum.
Zaradan tshirt aldım alyaya dün gelmis ofise 50 tl verdim indirimde valla hayal kırıklıgı.
Renkleri soluk gibi geldi bana:KK43:
Gözünü seveyim lcw ucuz ucuz:)
Suna görüp alsam vvermezdim 50 tl

Eklentiler

• IMG_5916.JPG
    IMG_5916.JPG
    135,3 KB · Görüntüleme: 117
Zaradan tshirt aldım alyaya dün gelmis ofise 50 tl verdim indirimde valla hayal kırıklıgı.
Renkleri soluk gibi geldi bana:KK43:
Gözünü seveyim lcw ucuz ucuz:)
Suna görüp alsam vvermezdim 50 tl
Lcw alcam ben yika yika giydir bisi olmuyo
Zaten yikamakdan soldururum ben kesin hergun kac defa degisiyorum.
Bakim outletinde falan oluyo bisiler

X