Küçük Düşün Büyük Olsun!

Akşam kız 20:00 de uyudu. Sabah 6 ya doğru uyandı acıktım dedi. Bu defa kahvaltı hazırlamadım. Zaten geç yatmıştım. Ceviz falan verdim zaten istediği de o bayıla bayıla yedi. 😅 süt içmiyor. Yedikten sonra yattı uykusuna devam etti. Saat 10 gibi uyandık.,uykumu almışım. Saat 12 ye geliyordu kahvaltı yaptık. Gayet güzel yedi bitirdi kahvaltısını. Sonra oturduk biraz eşim habire bişiler yeme peşinde yürüyüşe çıkacağım dedim. Kahve içelim. Ben kızı indiririm sen de yürüyüş yaparsın dedi. Filtre kahve yaptım. Kızın dolabın bir gözünü boşalttım sildim. Oturdum kahve içiyorum☕️ Sonra yerleştireceğim. Uzun kolluları kalınları o dolaba alacağım. Koyacak yerim yok. Yer sıkıntısından sıkıldıM o sebeple kullanmadıklarımı hep atasım var. Bir kısmını attım daha da atılacak. Sitede bahçede geri dönüşüm kutuları var oraya koyuyorum.,
Biraz kıza da yazlık kolsuz askılı üst ve şort tayt alt almam lazım. Var biraz ama sürekli kıyafet değiştiriyoruz lazım oluyor
Kız 5 kere okudum 16 saat mi ac kaldı🙄
Ben mi yanlıs anladım diye dönüp dönüp okudum aydınlat sana zahmet🙈

Bugün küçüğumuzu havuza soktuk. Kac gündür balkonda sularla kovalarla oyuncaklarla oynuyordu. Kolluk sipariş ettim o da birkaç güne gelir 313 TL de ona verdim.
Geçen yıldan aldığım uzun kollu mayo var hiç kullanamadik neredeyse,2 kere havuza girmişti geçen yıl. Simdi giydirdim oldu sayılır ama bir takım daha almam lazım.
Kendim için de mayo bikini falan almam lazım. Ama acelem yok zaten yaz sonunda gideceğiz tatile o zamana kadar alırım 😄

İyigeceler bacımlar
Öglen güya yemek yok dicektim taZe fasulye pisirmistim aksm icin
Koci 14.00 gibi e acıktık yiyelim bundan bari dedi
Alyanun yeni sovu ekmek banma😅
Makarnaya ekmek banıyo cocuuk babası kılıklı
Taze fasulyenin suyundan yedi ekmek banarak😅
Kıymalı makarna yedi birazda
Cacık karpuz yedik öglen
Aksmaa kadr zilyon tane sey yediler
Mısr,karpuz,kiraz,tahinli pide
20.00 yine yemek faslı dünden karnıyarık vardı onu yedik
Her ögün cacık yapıyorz
Hic de sevmem Allah affetsin
Ben ekmeksiz yogurtla yedim
Kız 3kerw falan sokaga cıktı bugun geziyolar mahallede🤦🏻‍♀️
Onu yıkadım uyuttm
Kahve bassana,dondurma var mı?Cips kaldı mı nidalarıyla odaya gectim🤦🏻‍♀️
Dedim ben uyucam🤣
Aa bütün h.sonu masa hazırla masa topla bezdumm
75 kere süpürge actm dünden beri 😣

Bugün küçüğumuzu havuza soktuk. Kac gündür balkonda sularla kovalarla oyuncaklarla oynuyordu. Kolluk sipariş ettim o da birkaç güne gelir 313 TL de ona verdim.
Geçen yıldan aldığım uzun kollu mayo var hiç kullanamadik neredeyse,2 kere havuza girmişti geçen yıl. Simdi giydirdim oldu sayılır ama bir takım daha almam lazım.
Kendim için de mayo bikini falan almam lazım. Ama acelem yok zaten yaz sonunda gideceğiz tatile o zamana kadar alırım 😄
Ya gidersek o kolluklardan bende istiyorm kıza
Muadilini buldum 79 tl ama yorumu az😣

Sinsi gelin bebesinin corbasını da kvdesine kitledi dersiniz😂
Corbwya fırsatım kalmadı aara dedim anneni vardır onun corbası ne yapmıs yarına😂
İcmsin bigün corba bisey olmaz diyo bana
Ara dedim sen(kendimde aramıyorm bak bak😅)
Corbam yok ama yaparımben dedi kvdem simdi ona dedi saolaun🤣
Helalkız dedim adamsın icimden😂
Kitledik kadına yarının ögününü😄

Ya gidersek o kolluklardan bende istiyorm kıza
Muadilini buldum 79 tl ama yorumu az😣
Ben sadece tatil için olsa o kadar para vermezdim herhalde ama sitenin havuzuna da kız gidiyor babasıyla, oğlanı da götürelim oynasın diyoruz o yüzden şimdiden aldım yoksa gerçekten de çok pahalı 🤷🏻‍♀️

Kız 5 kere okudum 16 saat mi ac kaldı🙄
Ben mi yanlıs anladım diye dönüp dönüp okudum aydınlat sana zahmet🙈
10 saat canım nerdeyse bir kase ceviz ve fındık yedi. Zaten onları çok seviyor. Kalkar kalkmaz mümkün değil kahvaltı yapmıyor. Birşey yemese bile kahvaltıyı 1 saat sonra yapıyor. Bir de bugüne özel değil bu. Mesela akşam 21:30 da uyuduğunda genelde de o saatte uyuyor . 20:00 de meyve ya da kuruyemiş yese saat 10 da uyanıyor. 1 saatte öyle yemiyor toplam 15 saat yememiş oluyor. Diyorum ya hep yemeyle işi yok. Bugün kahvaltıda da bir babası bir ben ağzına tıka tıka yemek yedirdik. Tamamını bitirdi kahvaltının o şekilde.
Bir de bebekken doktorumuz diyordu bir bebek 12 saat aç kalabilir sıkıntı olmaz akşam 19:30 da uyuyordu. Sabah 8:00 den sonra uyanıyordu. Ben bunu dert etmiştim. Doktor dese de ben uyumadan önce mama veriyordum.
zaten büyüdükçe de gece yemeleri kesiliyormuş.
Ben de artık yemek yememe konusunu çok dert etmemeye çalışıyorum ne yapayım artık eskisi kadar zorlamıyorum.

Selammmm
Yürüyüşe çıktım. Sıcakta daha da zor. Bunaltıcı ama kilo vermem de lazım nasıl vereceğim bilmiyorum. Bim e uğradım kıza hellim peyniri ve tost ekmeği aldım. 15 tl verdim. Kahvaltıya tost yaparım bayağıdır yapmadım. Eve geldim onlar bahçeye indi kızla babası. Ben biraz spor yaptım duş aldım bakım yaptım oh be :)
Akşama tantuni yaptık. Kıza da ekmeğini etini ayrı yedirdim. Dürüm yemiyor küçük hanım. Yanına yoğurt yedirdim. Turşu istedi çıkardım yedi bu sıcak havada :)
Saat 21:00 uykum var dedi. İlla filini yastık olarak kullanacakmış. Üzerinde de gs forması var bu sıcakta dedim kızım yastığa yat kızım geceliğini giyelim. Yok dinletemedim. Yattı uyuyamadı sonra fili attı yataktan. Anne sana şaka yapmıştım dedi sonra ikna ettim formayı da çıkarttım. Böyle böyle 1 saat sonra uyudu. Biz de dalmışız 😅
Kızın odasında dolabı biraz temizledim. Devamını ilk fırsatta yaparım.

Ben geçen yıl pentinin kampanyalı ürünlerinden çok almıştım canım aklında bulunsun. Sezon ürünleri fiyatlar uçuk oluyor malesef.

İyigeceler bacımlar
Cacık karpuz yedik öglen
Her ögün cacık yapıyorz
Onu yıkadım uyuttm
Dedim ben uyucam🤣
Bizim de gündüz aynıydı illallah ediyorum bazen. 😅 eşim abutcuburcu kıza iki defa dondurma yedirtti. Meyve cips kuruyemiş çikolata karpuz daha unuttuklarım varmı bilmiyorum. Eşim evdeyken kız daha çok aburcubur yiyor. Ve daha fazla tv izliyor. Sırf o sebeple bugün tabletini şarja takmadım. İsteyince de şarjı bitmiş dedim.
Evde yalnızken kurallar daha iyi işliyor

Ben geçen yıl pentinin kampanyalı ürünlerinden çok almıştım canım aklında bulunsun. Sezon ürünleri fiyatlar uçuk oluyor malesef.
Şimdi sezon başladığı için fiyatlar pahalı. Eylülde sezon sonu indirimleri başlar o zaman alırım. Eşime kalsa al şimdi sonra istediğin gibi bulamazsın bedeni kalmaz falan diyor da hiç gerek yok 200 TL ye q bikini almaya. Çünkü en az 3-4 takım almak lazım, bir tane ile bitse hemen alalim

Şimdi sezon başladığı için fiyatlar pahalı. Eylülde sezon sonu indirimleri başlar o zaman alırım. Eşime kalsa al şimdi sonra istediğin gibi bulamazsın bedeni kalmaz falan diyor da hiç gerek yok 200 TL ye q bikini almaya. Çünkü en az 3-4 takım almak lazım, bir tane ile bitse hemen alalim
Benim eşim de aynı 😅 daha uyguna alıyorum çeşit yapıyorum iyi oluyor.

10 saat canım nerdeyse bir kase ceviz ve fındık yedi. Zaten onları çok seviyor. Kalkar kalkmaz mümkün değil kahvaltı yapmıyor. Birşey yemese bile kahvaltıyı 1 saat sonra yapıyor. Bir de bugüne özel değil bu. Mesela akşam 21:30 da uyuduğunda genelde de o saatte uyuyor . 20:00 de meyve ya da kuruyemiş yese saat 10 da uyanıyor. 1 saatte öyle yemiyor toplam 15 saat yememiş oluyor. Diyorum ya hep yemeyle işi yok. Bugün kahvaltıda da bir babası bir ben ağzına tıka tıka yemek yedirdik. Tamamını bitirdi kahvaltının o şekilde.
Bir de bebekken doktorumuz diyordu bir bebek 12 saat aç kalabilir sıkıntı olmaz akşam 19:30 da uyuyordu. Sabah 8:00 den sonra uyanıyordu. Ben bunu dert etmiştim. Doktor dese de ben uyumadan önce mama veriyordum.
zaten büyüdükçe de gece yemeleri kesiliyormuş.
Ben de artık yemek yememe konusunu çok dert etmemeye çalışıyorum ne yapayım artık eskisi kadar zorlamıyorum.
O herkeste sıkıntı bu ara oğlumda öyle ama ev yanıyor ben bile isteksiz yiyorum bazen canı istemiyor zaten acikirsa illa istiyor misal makarna yap anne tost yap sucuk kizart babasıyla yapıyor yiyolar kg çok değil miyon tipli birde boya gitti bu sene maşallah süt içiyor bugün peynir yedi misal yemiyor kolay kolay babası şaşırdı nasi yedi diye

İyigeceler bacımlar
Cacık karpuz yedik öglen
Her ögün cacık yapıyorz
Onu yıkadım uyuttm
Dedim ben uyucam🤣
Ay h sonu bizdede öyle 12 de kalktık sofradan 3 tü ne yiyces🤦🤦 kaçta pişer pilav oldumu tatlı ne var şistim valla 5 geliyordu yedik birde oğlan tutturdu kek yapalım diye kek yaptık ondan yediler 8 yoktu acıktım ddi tost yaptı kendine öğütüyor valla ne bulsa adam

X