Küçük Düşün Büyük Olsun!

Ohh bereketli olsun

Olaylı bir lcw alısverisinin ardımdan eve girdik
AYy rezil olduk
Lcw var yol üstünde magaza kızla girdik
Elbise var altında,aldık alcaklarımızı kasada sıradayız.
Alya birden anniiii kakaaa dedi ben sok
Bi baktım bayagı cis yapıyo magaznın ortasında
Bezin bantlarından biriini acmıs elbseden.
Bayagı magazanın ortasına isedik
Görevliye hemen haber verdim,kusura bakmayın temizleyeyim ben dedim
Yok rahat olun nolcak onun ciisinden dedi kız saolsn anlayıslıymıs temizlediler
Bitti mi sandınız tam eve gircez 50 mt var yok pat bez yolda düstü
Aldık attık cöpe bezzsiz giris yaptık eve
Hemennbanyo ya soktum yıkadım Alyayı
Bana bide anne bıktım bıktm diyo
Banyodan bıkmıs
İseme evladım yollarda ozman dedim
Ay camdaki kız junıor versiyonu gibiyiz ya

Selamm kızlar,
Bugün bir iş yapmadan geçti gün. Kızla ilgilendim kitap okudum vs. Sonra aç dedi çizgi film izlemek istedi açmadım. Birlikte birşeyler yapalım dedim. Arkadaş dün mısır almış bana da, onları ayıkladık çok hoşuna gitti. Sonra pazara çıkacaktım eşim dedi marketten alırım. Ben dedim alma sen gelince giderim. Sonra o geldi. Pazara iki yürüyeyim dedim. Ne yürüyorsun geldim sayılır diyor ee spor için yani dimi :)
Gittik pazara hadi çabuk al, al işte gördüğün yerden diyor tek başıma gitsem daha iyiydi sanki. Somon balığı onun yanında sebze meyve bayağı şey aldık kaç tl tuttu bilmiyorum. Peynir vardı evde tulum eski kaşar ezine burgu ve top peynir vardı. Gitti iki çeşit daha aldı. Peynirini beğendiği bir peynirci var oradan aldı. Zeytin de aldı. Evde kiraz çoktu. 1 kilo daha aldı. Napolyon ya aldığı :) evdekileri ne yapsam bilemedim.
Simit aldı kahvaltı yiyelim dedi. Balıkları yarına yaparız.

Bebek arabasında değilmiydi canım. Belki de artık wc ye yapmakmı isteyecek kız. Erken gibi ama dene istersen söylüyor ve bezi çıkartıyor belki hazır olabilir

Bebek arabasında değilmiydi canım. Belki de artık wc ye yapmakmı isteyecek kız. Erken gibi ama dene istersen söylüyor ve bezi çıkartıyor belki hazır olabilir
Bebek arabasını en son pandemiden önce gördüm desem
Kvdemin bodrumda duruyor
Yaptıktan sonra söylüyor bende acele etmiyyim dedim ama

Yaaa omru uzun olsun hepsinin insallah.
Ohh bereketli olsun
Sagol kuzu
Iptal ettim diye guvenilir satici seysim gitti dolap bana guvenilir satici seysi vermistk artik dahada guvenmiyo

Yaa sesli guldum neler goriciz daha bilmem.
Alem bu minnoslar

Ay kardesim ası olunca fenalasmıs
Saf bide tek gitmis
10 dk sonra arabaya bindim tansiyonum düser gibi oldu dedi hemen inmis acile girmis
Dr cagırmıslar esini aramıs o gelmis
De sende %90 tasikardı vR niye söylemedin demis
Haberi yokki biraz müsade altında durup eve gectiler
Hala carpıntım var diyo
Kardiyolojiye yönlendirms dr
İns bisey olmaz ya

Y. Odasinin gardrobunun surgusu sikintili bende nakliyeye gelenlere veririz demistim
Koltuk satilinca esim dedi koy 300e 400e belki biri alir tamır ettirir.
Koydum onuda istiyo biri. Satmayin kimseye diyor
Onuda satarsak ordan da gelir en azindan halilarin mutfagin tulunu alirim onlarla.

Allah korusun bende korkuyorum
Benimde hemen carpintim oluyo

Olma kardiyolojiye görünmeden
Allah korusn 23 vaka var demis dr ölen böyle
Aynen kuzu ben mr girince bile yarisinda cikarin beni diye bagirdim.
Kiz konusup sakinlestirdi beni aninda carpintim basliyor.
Randevu bulamiyorum bulim gidicem.

Kiza hamile kalmadan once gittim nefes alamiyorum carpintim var die ekg temiz cikti.
Bi de ultrason aleti gibi bisiyle kendi bakti gezdirip o da normal dedi.
Holter yazdi o da cok uzun zamana veriyor diye istemedim.
Keske bekleseydim.

Bebek arabasını en son pandemiden önce gördüm desem
Kvdemin bodrumda duruyor
Yaptıktan sonra söylüyor bende acele etmiyyim dedim ama
Merdivenleri tutunmadan çıkabilmesi ve zıplaması kasların hazır olduğunu gösteriyormuş, onu kontrol edebilirsin. Bir de çişini beze birden mi yapıyor az az mı ınu kontrol edebilirsin. Öyle demişti bir uzman

Geçmiş olsun kuzu asi karsitligim yok yanlız beni hiç yan etkisi yok gibi lanse edilmesi korkutuyor aşının yan etkileri anlatilmiyor malesef guvenilirligi tam değil malesef yan etki uzun vadede ne gibi sıkıntıları olacak belli değil takip ettigim bir doktor var kanda pıhtılaşma ritm bozukluğu ve kalp krizi çok görülüyor biontek te diyolar eşime aşı çıktı olcak ddi benim daha yeni açıklandı ben en azından 1 ay bekliycem aynı anda olmayalım ddim evde çocuk var istenmeyen bir durum olursa birimiz olalım yanında kardeşine geçmiş olsun inşallah geçer bu durumu hemen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…