Küçük Düşün Büyük Olsun!

Bizimde 6-7ay sonra basladi bizede yapilmicak sizin ev falan diyorlardi.
Bitti bile tasinmaya baslandi.
Yani adamin ortada binalari varsa, bu isin icindeyse uzun zamandir falaan ölüm vs olmadigi surece sıkıntı cikacagini sanmiyorum bizim muteahhidin ogullari mimar mesela.
Onlar yapiyor zaten cizimini falan.

Gunaydin dun aksam anneme indim.
Esim kiza bakti halam gelmisti
Kahve falan ictim 2 saat oturdum geldim.
Kizi yikadik aksam nasil olduysa su saat oldu uyuyo resmen aylar sonra ilk defa bu saate kadar uyudu.
Halamla anneme gelin dedim bakim gelirlerse artik.
Kargolarim var onlari vericem.
Yemegim yok
Kiz uyanir kahvalti fasli yaparız

Günaydınlar
Hayırlı haftalar
Ay burda yer gök yere indi yagmurdan,koci bıraktı ise.
Pttye kargom var cıkısta vercem artık.
800tl kociye geccem bugun kres icin 300 tl de o katcak.
Kızın gözde yine arpacık cıkıyo
Yarına göze randevu aldk
Anlamıyorm niye cıkıyor sürekli

Bunlar sanki yerdeki tozu toplamaz oraya buraya iteler gibi geliyor bana ya. Supurgeden sonra yapilir ama elbet kenarda kosede kalir kil tuy.onlari toplarmi acabaa
Supurup soyle bir almak icin galiba
Bende beze yapisirmi acaba sac, tuy, toz merak ediyorum.
Kenara koseye itecekse is gormez ki

Bakin bakalim kuzu niye cikarmis.
Kizinda gozunde cikacak gibi oldu bi kizardi falan ama uc vermedi.

Nevresim degistim
Camasir topladim astim.
2.mak yikaniyor
Bugun 4ler gibi makine.
Ne var ne yok yikiyorum
Havlular, nevresimler, banyo paspaslari.
Kizi doyurdum simdi corba aticam ocaga kiza.
Bulasik mak. calisiyor.
Kaldi supurge ve yemek

Annem kolileri ayirmis bana esime bi aksam gelirken al diyorum.
Biraz daha toparlim aksamlari falan.

Sabah 1 tepsi 6li kase attim.
Annemin evi gordukce atasim geliyor.
Tabi benim asla okadar esyam yok hic olmadi ama dolaplari ferah seviyorum ben
Ust uste yigilmis tabaklar bardaklar, tikis tepis askida kiyafetler hic benlik diil sevmem.

Silvalar iyi moplarda.
Pahalı ama 10 sene kullanan varmıs.
Ben de silva kullanıyorum. Memnunum. mopunu elle sıkıyorum ama bez takıp cam silebiliyorum. Çekpas gibi kullanabiliyorum. Baş kısmı dönerli. İyi işime yarıyor. Hatta bezini de almayı düşünüyorum. Kardeşim kullanıyordu. Kurulamaya gerek kalmıyormuş. Cam ve aynada iz bırakmıyormuş.

Bakayim onada,bilmiyorum onu ben.

Oturdum iadelerimi topluyorm:S
İng yi sikayetvar a yazdım sabah.
İsleme alındı diye msj atmıs.125 tl ordan var
108 tl dolap iadem gecti,57 tl trendyol gecti.
75 tl bi tane daha varr.
Bu ay karıstı hepten isler.
G.dolapsda greyder sandalet sattım 35 tl ve deri.
250 tl 0ı ben evden cıksın diye 50 yazdım 35 tl teklifini kabul ettim.
Suna demiski tabanı yıpranmıs,giyilmedi demisler ama.
Cidden böyle insanlara keske alarm olsa ,satamasak bisey.
Almasın benden.
İade yollayın dedim.
35 tl icin ürünüme laf söyletmem deidm.
Gerizekalı ya.
Gercekten kapıcam gitcem dükkanı arttık.

Eklentiler

• IMG_5179.PNG
    551,5 KB · Görüntüleme: 143
Bencede zaten evdede yemek temizlikya oteli seviyorum ondan dolayı yemek temizlik sıkıntısı yok çocuğumla ilgilenirim dinlenme için gidiyoruz birde kafa dengi olmayinca zor kalabalık

Şaşırmıyorum valla almasın resimlere bakmiyolar mi acaba birde marka aliyosun o fiyata giyilmiş yipranmisini satiyolar

Selam kızlar dinlene dinlene ev temizliyorum
Elimi attığım hersey kurumaya devam ediyor
Borsa çöktü altın çöktü başka zarar etmediğim bişey kaldıysa söyleyin oraya da bi el atayım zarar zarar dellendim yahu
Yarın maaş günü acaba neyden zarar etsem bu sefer?

Ay bugün benim felaket geliyor kaynanatör

Lelli biz toprak değilde daha inşaat yapılıyordu girdik mütehit ben tanıyordum eşim bilmiyordu
Sıkıntıda çıkmadı eğer tanıdıkça eski evi sat riske gir Gercekten çok karlı
Şöyle söyleyin ben evden alalı yarı yarıya kardayım suan diyorum
Hele ki İstanbul gibi yerde daha karkı
Senin elinde öder araba var kira nızda yok
Gözü kapalı girin

Günaydın kızlar,
Bir kalkamadım. Eşim arayınca uyandım. Uyuyormusun dedi uyandım ama yataktayım dedim belli oluyor yeni uyanmadığın dedi sonra kız da yatalım anne biraz daha biraz daha derken saat 12 oldu., en sonunda dinlemedim kalktım. Kahvaltı yaptık. Toparladım az oturdum şimdi. Evi süpürüp silmeyi düşünüyorum. Ama hiç canım istemiyor. Yarın da aşı olacağım ablam gelecek bir aksilik olmazsa. Yani bugünden yapsam iyi olur.
Bugün kardeşlerle yazışıyoruz. Nişan olayı için. Kardeşim yüzüğü çıkarıp vermiş. ( evlilik teklif ederken verdiği yüzük bu ) neyse sevgilisi bayağı yalvar yakar haklısın falan sonra saat gece 1 de annesi gelmiş özür dilemiş. Yaa iyi niyetliymiş kadın dedim. Başka kv olsa oooo. Yani konular çözüldü sanırım. Nişan olacak. Temmuzda.,
Onu konuşuyorduk kardeşlerle ona göre tatil konusunu ayarlayacağız hepimiz. Kardeşlerimden biri de bana dedi biz de size takılabiliriz tatil konusunda. Bilemedim valla. Bir tatil planı yapıyoruz kaç kişi plan ekliyor. Ne diyeceğimi de bilemedim. Bu yıl niyetim yalnız tatil yapmaktı açıkcası. Bir de kardeşim denizde kıyafet konusunda benim gibi de giyinmiyor. Öyle olunca tabi ben de rahat edemiyorum. Geçen yıl gittiğimiz kardeşimle o sorun olmuyordu.Benim hep bikinim var mayom yok. Kardeşim normal mayodan da daha kapalı olan mayolar var onlardan giyiyor. Yani o sebepten onun eşinin yanında rahat da edemem açıkcası.
Bir de onlar aquapark seviyor biz bu yıl kum deniz istiyoruz daha hijyenik diye düşünüyorum bu dönemde. Birkaç defa söyleyince de ne diyeyim bilemedim. Kırmak da istemiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…