Küçük Düşün Büyük Olsun!

Ay hiç sevmem böyle şeyi para üzeri birakiliyorsa para yine kendilerinin benim eski çalıştığım yerde hırsızlık oldu şimdinin 200 fln gitti cekmecenin kilidini kırmışlar hepte akraba çalışıyor patronun kamera var bakin polis çağırın ddim yok çok bir para değil ddiler ben sorumluluk istemiyorum kimmiş bilelim herkesle muattabiz ddim kesin kendileri bilip sakladılar üzeri örtüldü biseyde diyemediler

Selamlar, yine altın alacağım ama ağustosta belki hepsini bozdurabılırım. Sizce nakit olarak mi kalmalı ? Almayı bırakmalı mıyım?
Bizde altin aliyorduk bu aya kadar.
Eylul gibi bozdurma durumu var almayi birakicaz..
Bozdururken illa kayip oluyor.
Onceden alinmis altinlar onu telafi ediyor ama yeni alip hemen bozdurmak bana mantikli gelmiyor.
Altin ucmazsa tabi daha fazla.

Son düzenleme:
Ayy en korktugum seyler.
Allah muhafaza iftira atilmasi, zan altinda birakilmasi vs.
Kimse gozuyle gormedigi seyi konduramiyor ama bir kayip oluncada herkes zan altinda kaliyor.
Kapini kitli tut komsunu hirsiz tutma derler ya o misal.
Benim en cekindigim seyler samimiyetimin olmadigi huyunu suyunu pek bilmedigim birinin evine girmek ya da evime alma durumu falan.
O sebeple cok seciciyim.

Kardesim goruntulu aradi esyayi atmislar eve heryer her yerde.
Toplayin o evi bugun yarin gelicem dedim.
Yarin esimin isi var anneme inicem.
Olcu falan alicam balkonun
Mutfagin tul olayinda muallaktayim.
Adam jaluzi icin zamanla yagdan mekanizma zorlaniyor elinizle silseniz bile arada bir cikarip kuvete falan deterjana basmaniz lazim diyo nöyyy? Dedimm
Oldu bi de ayagimla cignim.
Bulasik mak. Yikayanlari okudum bi de sogudum resmen.
Kafam su modele gidiyor tul alip bir tarafini boyle iple toplicam galiba
(ocaga yakin kisim zaten burasi benimde)
Her ay soker yikarim ben bi balik kizartsam zaten mutfagi kaldiriyorum ayaga.

Puskul muskul derken az havasini değiştiririz napak
150tl dikiyolar tam olcu alimde en azindan bir sure goturur beni.

Buranin ev sahibi almanyada esim msj atmis cikacagimiz
Kadin sizin adiniza sevindim evinize çıkacağıniz icin kendi adima uzuldum sizden raziydim Allah razi olsun yazmis.
Ee her ay gununde kirasi yatiyor sessiz sakin takiliyorduk
Cok sevmistim burayi bir nebze burugum.
Ama umarim yeni oturacak olanlarda keyifle otururar.
Manzarisini herkes cok begeniyordu.
Hersey nasip
Rabbim neleri neleri nasip etti hic aklimda yokken.
Nasil sukretmim.
Insanoglu iste her yere alismamak lazim.

Bencede böylede güzel
Evim üst katlarda olsa bende alırdım öyle tül ama giriş kat olunca bide yol üstü
Bide karşımda meraklı bina var ondan tül kullanıyorjm
Öyle olacaksa hiç uğraşma ufak çocuk vat
At at yıka makinrye
Kaynanamın mutfak perde güneşlik stor leş gibi kapkara insan bi yıkar anca sokak geziyo
Bugün duvarları sildim
Mutfak camı sildim perdesini yıka mutfakgın duvarını sil odaların duvarlarını sildimama çok yoruldum kollarım pert

AYNEN HERKESİ EVİNE KOYMAYACAKSIN helekş bu devirde insan saklı gizli bişey olur çalınır filan herkesle muhatap olmaya gerek yok EVİNDEDE işi yok
Hele ki şu TV izleyince hiç gelmesin kimse diyom

Tr lelli abla geçmiş olsun. Emgde verdikleri elektrik ufak ufak karıncalanmalar şeklinde oluyor. İçin rahat olsun öyle korkulacak türden değil. Anneme de fizik tedaviye gittiğinde vermişlerdi.

Aynen kuzu valla oğlanın bileklik kayboldu ama ben eminim koyduğum yeri biliyordum çalındı o ama kimsenin günahını alamıyorum kimsenin gözümle görmedim

Valla kuzu onlar zor en temizi perde jaluzi bizim eski iş yerinde vardı onları ben temizledim ama bana sor söve söve yaptım birde beben var hiç bulasma

Selam kızlar anca yazıyorum öğlen esim çıktı arabayı bıraktı babasıgil gittiler sarma sardım hemen iki sıra biraz patlıcan kurusu vardı hasladim dolma biber aldım dolma yaptım pisti sarma pisti kaynanam çiğ börek yapmış pisircem yollamış bizede sabaha bile yapilcak gibi var oğlanın saçını kestirdim AVM ye gittik oglusla dönüşte kız kardeşimin d günü yarın bileklik ve küpe takım yaptım 40 ddi 35 e aldım fileye girdim domates salatalık dolma biber kolonya börek zeytin dolap poşeti makarna bir paket ıvır zıvır biseler 65 oraya Onur'a girmiştik 15 li yumurta oğlana cips tahta kaşık 22 verdim berbere 20 verdim nakit harcadım hep halk ekmekten 2 ekmek 2 TL sabahta su aldık 9 oraya vermiştim 155 fln gitti nakit harcadım hepsini

Galiba oyleymis canim
Sagolasin
Hafif diyor videoda
Bebis nasil sen nasilsin?
Iyiyim evdeyim bebekle uğraş dur eşim 1 ay evdeydi mayısta temizlik yaptım bol bol bebem de dis çıkardı hareketlenmeye başladı artık durduramiyorum
Sen nasılsın kızın yaşını doldurdu mu , ev hazırlıkları başlamış okudum heyecanlı işler ne zaman tasiniyosun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…