Küçük Düşün Büyük Olsun!

Ah kuzu inşallah normale döner herşey çocuğunu verebilirsin kreşe annen biraz idareci olabilse keşke yada gerçekten rahatsız insan gezmeye fln da gidemez

Ah kuzu inşallah normale döner herşey çocuğunu verebilirsin kreşe annen biraz idareci olabilse keşke yada gerçekten rahatsız insan gezmeye fln da gidemez
Kız rahatsız değil corona asısının 2.dozunu olcak yarın
O agrı yapıyor halsizlik yapıyor cok demisler
Gelmesem aslında ben diyo
Daha olmadan

Kız rahatsız değil corona asısının 2.dozunu olcak yarın
O agrı yapıyor halsizlik yapıyor cok demisler
Gelmesem aslında ben diyo
Daha olmadan
Benim teyzem tansiyon şeker hastası insülin vuruluyor valla birazda idareci olmak lazım birde kızı boşandı baya kötü günler geçirdiler şimdi annesiyle yaşıyor 10 yaşında oğlu çalışırken de teyzem baktı kadın da ddi iğneden sonra halsizlik oluyor diye ama evde 5 kişiler eniştem çalışıyor mecbur uğraşıyor kızını üzülmesin diye bişey demez yaşta 55 civarı biraz istekte lazım benim annemde seninki gibi uveylikte var tabi hastanede doğumda geldiler misafir gibi geldi gitti bildiğingidelim diyip duruyordu kardeşim susturdu yani

Jaluzi pismanlıktıır o kadr diyim
O yaglar yapısıyo mutfakta tek tek silmek falan
Hevesini kırmak istemem ama
Bende ilk evlendiğimde mutfaga jaluzi aldım.
Tüle gecince dünya varmıs dedim
At yıka misss:)
Bende storlarimi eski evde birakmistim valla ugrasilmaz oyle seylerle. Tulu dedigin gobi at yikansjn miss tak hemen.

Kız bu Rabia nın ev neymis:)
270 m2 demis ama masallah o evler 1 milyonu gecik:S
Networkden mi kazanıyolar bu paraları:S
Bir ara ayda 37bin kazaniyorum falan storysi atmıştı
selam kızlar,

kaçırdıgım 600 küsür sayfayı okuyup geleyim iyimisiniz hepiniz?
Özlestik
Annen yine gole çeviriyor sutlari.

Selamm.

Dun kosturmacali bir gündü.
Koltuk tkm begenip siparis verdik.
Sonra berjeri benim icime sinmedi bir daha gidicez pazartesi modelini degistirticem.
Tv sehpasi begendim ahsap renk sadece alt esim tutturdu ust modulunude alalim diye.
Bu adamin satafat sevdasi yedi beni.
Adam bile diyor ki abi okadar musterim oldu hep kadinlar israr eder sizde tam tersi sen istiyorsun abla sade seviyo dedi.
Dedim on verin her yere esya koysun, aksesuar koysun sahsina munasir renkli kisilik.
Hala daha onu alalim onu alalim diye taciz ediyor beni o dedigi bu. Sadece alt sehpayi alalim diyorum o ustlere bisiler koycak illa bilmiyorum tamam demedim henuz

Ordan koctasa girdik o davlumbazi kafama taktım dolabi sokturcem. (kendime is cikarmakda bir dunya markasiyim)
Davlumbaz ve ocak baktik esimle ama asiri kalabalikdi koctas siraya girmeye gozumuz kesmedi int. Siparis giricem olmadi iade artik.
Kiz durmadi kiz esimin kucaginda araba bende dolastik resmen
Ordan anneme kizi biraktik eve uğradık bi olcu almam lazimdi.
Temizlige gelmisler adam da mermeri kesmeye gelmis o gun biraz sinirlendim.
Yani kac defa soylendi bu daha once kesmiyorlar is ust uste geliyo.

Pöff bitmiyor aa dostlar.

Omuzuma bi sal alip koseye cokup olup biten herseyi koseden izleyesim vaar ele ellesmeden, uzakdan..

Hic oyle hesap edildigi gibi olmuyormus bu isler.
Surekli birsey cikiyor

Sonra aksam kizi almaya diye cikip birazda annemde takildik.

Annemin o gamsiz hallerine ihtiyacim vardi galiba.
Iste biraz rahat ol yapilir alinir acele etme.
Icine girince aliriz.
Ben cocuga bakarim gider bakarsiniz eksiklere falan falan biraz konustuk.

Elimde değil tezcanliyim.
Olsun bitsin istiyorum.
Zamana yayip ugrasmak istemiyorum.
Ben dayayip doseyip gircem oturcam sonra sonra ugrasmak istemiyorum.

Aksam bir daha gel eve evde yemekde yoktu menemen yaptim kahvaltilik falan yedik.

Bu ay ek is olan arabanin geliride guzel oldu.
Valla elimizi rahatlatti epeyce.
Allah bereket versin

GÜnaydınlar
İyi pazarlar
7.30 gibi alya mıkırdandı süt verdim geri uyudu
Ben de cayı demledim,balkonu yıkadım,aynaları sildim
Cay koydm bi bardak Alya uyanana kadr keyif yapıyırm
Evde kahvaltılık falan yok
Koci gitcek markete kalkınca.
Dün gece masallah evi yemis yine
Az italyan makarnam vardı onu yemis
Sabahtan gözleme vardı onu yemis
Üstüne biraz cig köfte kalmıstı onu yemis
Bi girdim mutfak cöp
Bulasıık mak.calıstırdm simdi.
Bayagı aksam yemegi yemis adam gece gelip

Bence biraz oluruna bırak hasta olacaksın sinirden olur zamanla birden olmuyo ev işi
Vestiyer yaptık tam iki hafta incik uğraştık ev toplama zaten bebekle bir facia koy bırak koy üç haftada zor yerleştirdim evi

Canım çok güzel bu! Ama bencede üstü alma. Dedigin gibi üstüne birşey koyarsa onun tozunu sen alcan hergün.
Bizim o alt sepa bile yok direk duvara montac etdik televizionu.
Ondan hariç bir halım var, bir kanepem, bir de tekli koltugum. Birtane süs eysası bile yok tüm evde. Temizligin nekadar hızlı bitdigini tahmin ede bilirsin her gelen evin ferahlıgına bayılıyor. Perde bile almadık, onun yerine içten cama takılan beyaz rollo aldık.
Elimizden geldigi kadar minimalist döşedik evi, hem ferrah dursun, hemde ev işi azalsın diye.

Benim k.valideminki derzli. Goruntusu cok şık aralarinada birsey dplmuyor valla. Yani mutfakda cok kullanisli olmaz belki ama salonda guzel.
Maalesef ki ileri evre kanser çok zor zamanlar, ameliyatlar geçirdi, dualarınıza talibiz teşekkürler.
Cok gecmis olsun. Kanser malesef bizim ailedede cok var. Insallah atlatir saglikla..

Bu ahsaplar cok guzel benimkiden boyle. Ust uniteside var. Hic toz moz belli etmez. 1 ay toz alma.
Ayy cok iyi geldi valla
Bende havalar isinmisken oglumla yapasim var. Krese basladik simdi, cumartesi gunlerini ona ayirmak istiyorum.

Gunaydinlar,iyi pazarlarr.

Buyuk oglum krese basladi bu hafta ilkgunler iyidide cuma gunu eve gidicem diye tutturmus. Bakalim yarin rahat gidecekmi. O kresdeyken evde bebekle ilgilenip bos kalan yarim saatimde leslie 2 mil yapmaya basladim. Yediklerimede dikkat ediyorum ama h.sonu esim yuzunden biraz bozuyorum. H.ici devam ederim artik
Bugun haftalik yemek listesi yapip eksiklerini almaliyim ve 2 cesit yemeyi bugunden yapma planim var.
Birde esimin utuleri var, pazar gunleri cok yogun geciyor ya..

Kullanici yorumu en sevdigimm

Bende oyle istiyorum esimle nasil olcak bilmem.
Adam her yeri doldurmaya odakli.
Oylemi gormus hep naapmis.
Orta sehpalara yapisiyo
Satici adam bile saskindi dusun.
Hep tersi olur kadinlar ister esleri almaz sizde durum tam tersi ilk defa gordum diyor.
Su daha uygun diyorum yok bu olsun diyo(en pahalisi)
Ben ahsap seviyorum.
Gri ahsap uyumunuda seviyorum
Bende bu tv sehpasi oturma grubu ve lambader koyucam sadece.
Perde istiyorum ama ben tullerimi grek tul yaptirdim dumduZ sadecik
O sebeple fonlarla azcik hareketlendirmem lazim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…